برگزیده های پرشین تولز

با 10 تومان کاری میشه کرد ؟

rooshak

Registered User
لایک‌ها
99
به نظرتون چیکار کنم با این که مبلغش ناچیزه اما من این 10 میلیون رو از دلار 3700 داشتم و شاهد پایین و پایین امدن ارزشش شدم
به این 10 تومن هم نیازی ندارم فقط گذاشتمش تو بانک .
به نظرتون ارز دیجیتال بگیرم ؟؟

jj191

Registered User
لایک‌ها
408
استفاده از استعدادها و فکر بدون سرمایه هم میشه کار کرد ولی اگه منظورت حفظ ارزش پوله طلا بخر.

rooshak

Registered User
لایک‌ها
99
استفاده از استعدادها و فکر بدون سرمایه هم میشه کار کرد ولی اگه منظورت حفظ ارزش پوله طلا بخر.
خب من میخواستم روی همین سرمایه ناچیز کار کنم مثلا خرید و فروش ، بورس یا هر چیز دیگه ای
واسه استفاده از استعداد اونم جداگونه در حال انجامه میدنم منظورتونو

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
به نظرتون چیکار کنم با این که مبلغش ناچیزه اما من این 10 میلیون رو از دلار 3700 داشتم و شاهد پایین و پایین امدن ارزشش شدم
به این 10 تومن هم نیازی ندارم فقط گذاشتمش تو بانک .
به نظرتون ارز دیجیتال بگیرم ؟؟
اگر کل دارایی شما همینه در یک زمینه سرمایه گذاری نکنید .
ارز دیجیتال الان ریسک خریدش چون افت خوبی کرده کمه اماااااااااا کلا ارز دیجیتال از پایه ریسک داره ممکنه قیمت از اینی که الان هست حتی یک دهم یا کمترم بشه .اما کم کم مثلا 4-5 میلیون پولتون را پله ای خرید کنید بد نیست به شرطی که اهل ریسک باشید.
بورس فعلا اوضاع خوبی نداره.و خودش یک تخصصه حداقل یکسال برای یادگیری اصولی زمان نیاز دارید اگر نه مثل من ضرر می کنید.

ssh3614

Registered User
لایک‌ها
380
به نظر موقعی که کاهش قیمت سکه تموم شد سکه بخر، مثلا اگه شد ۳.۵ دوتا بخر اگه اومد پایین نگهش دار اگه رفت بالا مثلا ۴ تومن شد بفروش فقط زیاد طمع نکن که حتما باید بشه ۵ تومن اینجوری هم ترس از ریسک تو اینده کمتر خواهد شد همم که پولت دست خودت نه دولت یا کس دیگه

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,256
طلا

بالا