برگزیده های پرشین تولز

با 10-12 میلیون چی کار می شه کرد؟

mohsen85

Registered User
لایک‌ها
0
4,5 میلیون قرض بده، 10,11 میلیون پس بگیر after 10 months!
والا!

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
تبلیغ تولید فیلتر ماشین رو زیاد دیدم کسی می دونه جطوریه؟

من چند ساله پیگیر اینجور مواردم . در این مورد بخصوص {تولید فیلتر } مخالفم . دلیلم هم این است که وقتی تبلیغ زیاده پس افراد زیادی هم سمتش رفتن پس بازار کشش نداره { شما در نهایت مجبورین برای فروش اقدام به تقلب کنید و مارک اسم و رسم دار رو تولیدتون بزنید که اونم دیر یا زود گندش بالا می یاد . این موضوع رو خودم چندین بار تو روزنامه ها دیدم .} بازار فیلتر یک مدت خیلی داغ شد { راننده ها رو تعویض به موقش حساس شدن چون تو کاهش مصرف سوخت تاثیر داره }
مهم براورد بازار مصرفه به همراه جذب سرمایه کافیه. یک مثال می یارم:

سوال: در شهرستان ما فراهم کننده عمده تسمه دینام پراید نیست. من می خواهم تولید کنم. سرمایه ام بر اساس تخمین هایی که زده ام کافی نیست. چه کار کنم؟

جواب: بالاخره در شهر شما تسمه دینام پراید به دست مغازه ها می رسد. ولی احتمالا به سختی و با قیمت بالاتر توزیع می شود. ابتدا تعداد محدودی تسمه دینام از مرکز استان خود تهیه کنید و بین مغازه ها توزیع کنید. اگر بازار خوبی بود و توانستید فروش را انجام دهید، تعداد بیشتری را دوباره خریداری و توزیع کنید. این کار را ادامه دهید تا هم به سودآوری خوبی برسد هم اعتبار خوبی کسب کنید. حال که اعتبار دارید جذب سرمایه برای شما آسان تر است. سرمایه ای از دوستان یا آشنایان جذب کنید و او را شریک کنید. حالا در کنار جنس اصلی، کالای خودتان را توزیع کنید و کم کم کالای خودتان را جایگزین کالای اصلی کنید.
-----------
این سرمایه شما مناسب کارهای تولیدی کوچیک مثل بسته بندی خشکبار و ... و یا کارهای مثل خشکشویی است . من هم یک بحث در همین موارد باز کردم خوشحال میشم نظر بدین .

Last edited:

omid_9611

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اگه واسه رسیدن به سود عجله نداری بزار بانک مسکن اوراق حق تقدمتو بعد یک سال بفروش ،ریسکشم صفره حداقل سالی 36در صدم سود داره.
منم اصفهانم اینکار الان اونجا خوب جواب میده

bshahab

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
اگه واسه رسیدن به سود عجله نداری بزار بانک مسکن اوراق حق تقدمتو بعد یک سال بفروش ،ریسکشم صفره حداقل سالی 36در صدم سود داره.
منم اصفهانم اینکار الان اونجا خوب جواب میده

36%%%????
چجوریاست؟

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
بیشتر توضیح میدی؟

به احتمال زیادمثل بعضی بانک هاست که مثلا ادعای ۲۵ درصد سود دارند. اما این ۲۵ درصد واقعی نیست چون سود شما رو به مدت ۴ سال نگه می دارند و در واقع از سود ترکیبی پول شما استفاده مضاعف می کنند.

بالا