برگزیده های پرشین تولز

با 16 میلیون سرمایه چه کار میشه کرد

domaineer

Registered User
لایک‌ها
22
سلام
ببینید دوست من سعی کن هر چه زودتر مشغول بکار بشی چون بعد از یه مدت به قول ما مشهدی ها کارت سنگین میشه یعنی دل به هر کاری نخواهی داد.
شما با این سرمایه یا باید یه کار برای خودت دست و پا کنی یا سرمایه رو جایی بند کنی و خودت بری جای دیگه مشغول بکار بشی.
واسه راه اول باید تمام شرایط رو بسنجی یعنی چه شغلی در چه جایی بزنی؟بعد تازه میرسی سر اجاره مغازه و گرفتن مجوز و...که البته اگر بتونی اینکار رو بکنی بدون شک درآمد بسیار خوبی خواهی داشت پس شک نکن و اگر برات ممکنه با تاخیر ننداز.
اما اگر از راه اندازی شغل آزاد منصرف شدی باید راه دوم رو انتخاب کنی در اینصورت من میتونم در خدمت شما باشم.من بابت 20 میلیون شما ماهیانه 600 هزار تومن سود علی الحساب میدم.البته این رو هم ذکر کنم که بابت 20 میلیون قرارد محضری با شما بسته میشه + سفته های مخصوص این نوع قرارداد که دارای مهر دفترخانه اسناد هست داده میشه(که اگر در جریان باشی معتبر ترین نوع قرار داد و ضمانت بعد از سند هست).اون وقت شما میتونی در جایی مشغول بکار بشید مثلا در شرکتی یا در کاری که علاقه دارید مدتی شاگردی کنید تا با زیر و بالای اون کار آشنا بشید بدون اینکه سرمایه تون در خطر بیوفته.اینطوری با یه حقوق حداقلی یعنی 400+ پولس که من به شما میدم میشه درآمد ماهیانه 1 میلیون تومن که برای یه فرد مجرد فکر کنم خوبه.
در ضمن اگر ماشین داشته باشی یا بتونی تهیه کنی من میتون یه شغل(راننده) با درآمد ماهیانه 600 تومن برات جور کنم البته در اینصورت سود علی الحساب بابت 20 تومنت میشه 500 تومن.
موفق باشی

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
سعی کنید همیشه قبل از راه انداختن یک کار، طرح کسب و کار براش بنویسید و از لحاظ تئوری همه چیزش رو بررسی کنید.
اکثر شغلهایی که مردم معرفی میکنن شغلهایی که به نوعی اشبا شده(البته تهران) چون تا ما چندین چند آدم موفق توی یک کار نبینیم باور نمیکنیم که اون کار خوبه
نمونش فسد فود که خیلی ها افتادن توی این کار و اوایل خوب بود ولی یواش یواش تعداد شکست خورده بیشتر از افراد موفق شد و کلا ساختار جالبی به خودش گرفته امروزه که کار هر کسی نیست.
حالا چه شغلی خوبه ما باید نیازهای جامعمون رو نگاه کنیم و از توی اون یک چیز خوب پیدا کنیم و خوب بررسی و آزمایش کنیم و کار راه بندازیم

مشهد توریستی ترین شهر ایرانه.
دلیل:مرقد امام هشتم شیعیان
پس:تمام افرادی که به اون شهر میان افرادی مذهبی هستن
نیازهاشون چیه؟ آیا کامل برآورده میشه ؟
هتل و مسافرخونه به اندازه کافی هست ؟
و...

باید قبل از راه اندازی کار اگر دلمون برای آیندمون میسوزه ساعتها بشینیم و صدها جور سوال درست کنیم و جواب هامون هم فقط بله و نه باشه.
مثلا وفتی میگیم مسافر خونه توی مشهد هست نشینیم با خودمون مشورت کنیم بگیم آره دیگه هست؛ نخیر باید راه بیوفتیم بپرسیم که وضعیت چطوره

hadi2050

Registered User
لایک‌ها
17
خیلی برادرانه و دوستانه عرض کنم خدمتتون.
با این سرمایه و شرایطی که دارید بهترین کاری که میتونید برای آیندتون انجام بدید مهاجرت هست.

یعنی الان برادرانه گفتی با 16تا برو اونور

bad_sectore

Registered User
لایک‌ها
2
با 16 تومان میتونه بره اونور...
البته قاچاقی دیگه از ترکیه یونان از یونان هم هرجای دیگه!
بعد بری پناهنده بشی که یکی از راه های اقامتیه...
ولی پیشمون میشی... مگه اینکه بری انگلیس یا آمریکا که خرچش بیشتره :D

ali2424

Registered User
لایک‌ها
75
با 16 تومان میتونه بره اونور...
البته قاچاقی دیگه از ترکیه یونان از یونان هم هرجای دیگه!
بعد بری پناهنده بشی که یکی از راه های اقامتیه...
ولی پیشمون میشی... مگه اینکه بری انگلیس یا آمریکا که خرچش بیشتره :D
شما گسی رو سراغ داری این کار رو کرده باشه

ehsan_rabani

Registered User
لایک‌ها
644
بازم میگم یک مشاور املاک بزن.... مظمئن باش ضرر نمی کنی...طرف رو می شناسم که با 4 تا میز و صندلی و مغازه اجاره ای یک مشاور املاک زد الان حداقل ماهی 2 تومن داره در میاره...

ali2424

Registered User
لایک‌ها
75
بازم میگم یک مشاور املاک بزن.... مظمئن باش ضرر نمی کنی...طرف رو می شناسم که با 4 تا میز و صندلی و مغازه اجاره ای یک مشاور املاک زد الان حداقل ماهی 2 تومن داره در میاره...
ممنون دوست عزیز ولی من زبون اینکارو ندارم

asadiweb

Registered User
لایک‌ها
135
شما آخرش همون کاری رو که اول گفتی می خوای انجام بدی

برو دنبال همون کارهای کامپیوتری مثل اینکه شدنی تره

وقت تلف نکن نزار به مفت خوری عادت کنی واگرنه نمی تونی ساده ازش بیرون بیای => این رو با تجربه بیکاری میگم

ایده های بعضی از دوستان بیشتر شبیه خیال بافیه مثل فیلما

خوش باشی

ali2424

Registered User
لایک‌ها
75
سلام دوستام من چند وقت پیش که این پستو زدم بیکار بودم تا اینکه به خیال خودم یک کار خوب پیدا کردم ولی متاسفانه 20 روز که نشد دوباره گفتند خداحافظ باز همون اشو وکاسه حالا من موندم و بیکاری و این پول لعنتی که نمیدونم چیکار کنم هر کسی هر نظری داره بگه ممنونم

nethanzo

Registered User
لایک‌ها
123
روی فروشگاه نرم افزار و بازی هم فکر کن. ببین تو مشهد جواب میده؟ من همه جای مشهدو نگشتم و دقیقاً نمیدونم فروشگاه نرم افزار به اندازه کافی هم از نظر تعداد و هم از نظر تخصص داره یا نه... من فقط چند تا مغازه تو راهنمایی دیدم که زیاد خوشم نیومد. مجتمع تک اگه اشتباه نکنم، نرفتم که ببینم فروشگاه نرم افزار قوی داره یا نه. یه فکر و تحقیق در موردش بکن. سرمایه زیادی هم نمیخواد.

ali2424

Registered User
لایک‌ها
75
اخ او جاهایی که شما میگید کرایه مغازها خیلی گرونه

hamed705

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اون کسی که از دیگران میپرسه با پولش چه کاری بکنه موفق نمیشه

ali2424

Registered User
لایک‌ها
75
دوستان نظرتون در مورد نیسان وانت یخچالی چیه درامدش خوبه یا نه

amiryazdani138

Registered User
لایک‌ها
7
با عرض سلام.
مشاور املاک سرمایه فقط پول اجاره مغازه رو می خواد؟
چه توانایی هایی این شغل نیاز داره؟
باید سر وزبون داشته باشیم؟

Another Day

Registered User
لایک‌ها
1,238
روی فروشگاه نرم افزار و بازی هم فکر کن. ببین تو مشهد جواب میده؟ من همه جای مشهدو نگشتم و دقیقاً نمیدونم فروشگاه نرم افزار به اندازه کافی هم از نظر تعداد و هم از نظر تخصص داره یا نه... من فقط چند تا مغازه تو راهنمایی دیدم که زیاد خوشم نیومد. مجتمع تک اگه اشتباه نکنم، نرفتم که ببینم فروشگاه نرم افزار قوی داره یا نه. یه فکر و تحقیق در موردش بکن. سرمایه زیادی هم نمیخواد.

خیابون سعدی از این فروشگاه ها اشباع شده و جاهای دیگه هم زیاد دارن میشن.

AR4SH66

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
201
علی جان ببین چون کامپیوتر کار کردی یکی از راه ها اینه که با پولی که داری بری تخصص هاتو بیشتر کنی یا خودت بشینی یاد بگیری بری یجا استخدام بشی که ریسکش کمه

میتونی چون رهن اجاره مغازه زیاده کار تو خونه انجام بدی بعد گسترش بدی، مثل : اسمبل سیستم، شبکه، طراحی وب غیره، ترجمه و ....

با این پول شاید بعضی ها خرید فروش بلد باشن بگن کاسبی کن ولی خب بلدیت میخواد به نظر من بهترین کار تخصص تو یه حرفس

hamid4194

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نام خدا
سلام
از پیشنهادات دوستان متشکرم منم چند تا پیشنهاد میدم امیدوارم مورد قبول قرار بگیره؟ من اگه جای تو بودم:
1: هیچ وقت ماشی نمیخریدم.ماشینهای صفر ایرانی بعد از دو سه سال باید هر روز سرشون تو تعمیرگاه باشه به صرفه هم نیست مسافرکشی تو ایران به دلیل نبودن کار اشباع شده.وانت بار هم تجربه میخواهد
2: با حرفه ای که تو بلدی چرا خرید ماشین بهتر نیست از حرفه ات استفاده کنی میتونی تنها یا شریکی تعمیرگاه کامپیوتر بزنی در کنارش قطعات کامپیوتر هم بفروشی یا پیش یه نفر کار کنی و سرمایه ات رو پس انداز کنی.
مهم اینه که دست روی دست نزاری و خودت رو نبازی از حرفه ات شروع کن در کنار تعمیرات کامپیوتر یه حرفه دیگه به عنوان شغل دوم هم یاد بگیر.حال هر حرفه ای که میخواد باشه.یه حرفه پولساز.ببین به چی علاقه داری همون رو انجام بده برای پول دراوردن کار نکن با عشق کار کن با عشق هست که میتونی پول بسازی

taheri68

Registered User
لایک‌ها
157
سلام
شما که از کامپیوتر سر در میاری من پیشنهاد میدم یک کافی نت کوچیک تو یه منطقه دانشجویی راه بندازی.
الانم که دانشگاه ها راه میوفته دیگه بازارش خوبه
میدون مطهری اول فلاحی قاسم آباد رو یه سر برو.
چندتا کافی نت هست اونجا که خیلی مشتری دارند.
حساب کتاب کن ببین میصرفه برات .

بالا