برگزیده های پرشین تولز

با 3 تومن پول چیکار میشه کرد؟ (جدی)

irancashu

Registered User
لایک‌ها
17
اجازه بده 2 هفته دیگه که طلا جهانی ریزش پیدا کرد.برو طلا فروشی طلای شکسته بخر.

اینجوری پولت نمیخوابه/البته این پیشنهاد برای زمانی هست که میخوای این پول بندازی به گوشه

اگه میخوای باهاش سود بیشتر کنی باید خودت همت کنی باهاش کار کنی.تو این دوره زمونه اگر تخم مرغ هم بفروشی سود خوبی میکنی

کافر مقدس

Registered User
لایک‌ها
200
من توی کار سی دی و دی وی دی خام و همچنین فروش دستگاه های پلی استیشن 1 و 2 هستم .. سودشون خوبه ولی خب سرمایه م کمه و نمی تونم اونطور که دلم می خواد کلی بیارم .. چند تا از دوستان قرار بود بیان باهام شریک بشن پولشون جور نشد .. وام هم که نمیدن بی معرفتا !

الان اگه خودت نمی تونی پولتو به کار بزنی بهترین کار اینه که به یه نفر قابل اعتماد پولتو بدی تا برات کار کنه با یک سود توافقی .. ایده ی دیگه ای به ذهنم نمی رسه

ولی همون توی بانک بذاری خیالت راحت تره .. بذار قسمت قرعه کشی یه موقع دیدی یه ماشینی چیزی برنده شدی !:D

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,705
به نظر من دنبال یه ایده جدید برای کار توی نت باش.چون بیرون نت برای کاسبی هم سرمایه زیاد میخواد هم تجربه بالا

afshin-m

Registered User
لایک‌ها
0
من کارم طلا هستش اگه میتوانی با یک کاسب طلا کار کنی برو تو کار خرید طلا متفرقه بعد ببر بازار بفروش روی هر ۱۰ میلیون تومان در بدترین حالت روزی ۱۰۰ تومان برات میمونه الان من خودم برای یکی از اشناها همین کارو میکنم وقتی خودم دیگه پول ندارم برای اون میخرم راحت روزی ۱۰۰ تومان براش میمونه

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

بالا