برگزیده های پرشین تولز

با 40 میلیون سرمایه

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
ادمین این تاپیک هم کارتو تو بورس و امسالش نزن یا سکه و طلا این مقدار پول پول خوبیه میتونی دوتا کار خب رو راه بندازی
البته اگ پولت احتیاج نداری و میتونی تا دوسال اینا بخوابونی بازم سکه و طلا نه برو زمین بخر یا باغ

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
تقریبا محاله بتونی کاری بکنی.سرمایت کمه ...از اون بدتر متاهل هم هستی

sr.rezaei65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
تقریبا محاله بتونی کاری بکنی.سرمایت کمه ...از اون بدتر متاهل هم هستی

اخ گفتی.این تاهل دست و پام رو بسته.نمی تونم بیگدار به اب بزنم.
اما محاله رو قبول ندارم،من خودم رو از این وضع نجات میدم حتی با این سرمایه

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
الان ماکسیمم 22 درصد شده....مبخوان بانکها سود وامهاشون رو بیارن پایین.....اینجور تصمیمات دستوری تا بوده اثر بد داشته........بازار تابع رقابت و عرضه و تقاضاست....اینو نمیفهمن.

alinam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دوست عزیز سرمایه گذاری روی سکه و ارز خوبه ولی شما تجربه ای نداری و از بازارش هم اطلاعی نداری بزن تو همون کاری که سر رشته داری . یا نگاه کن چه کاری میتونی بهتر انجام بدی .یا یه ایده داشته باش که شدنی باشه
طرف مکانیکی توی شهر داشته 10 سال هم سابقه حالا مغازه رو بسته رفته بیرون شهر کار تعمیر کامیون های چینی بعد از 2 سال حالا کارواش هم بغلش زده

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
اخ گفتی.این تاهل دست و پام رو بسته.نمی تونم بیگدار به اب بزنم.
اما محاله رو قبول ندارم،من خودم رو از این وضع نجات میدم حتی با این سرمایه

من توی پی تی معروفم به موج منفی :D. من اینجا به افراد راهنمایی میکنم که چه کارهایی را نمیتونن انجام بدن.محاله موفق بشن . دارن غرق میشن.دور از جون شما خاک تو سرشون شده :D

اصولا از دیدگاه افتکی، پیشنهاد انجام ندادن یک کار ، خیلی راحت تر از پیشنهاد انجام دادن یک کاره. چرا ؟ چون موفقیت در هر کاری هزار تا فاکتور داره که اگر شما 5 تاش رو نداشته باشی من میتونم بگم آقا انجامش نده ! شما فاکتور 1 تا 5 رو نداری پس موفق نمیشی..... اما برای تایید انجام همون کار همه 1000 تا فاکتور را باید بررسی کنم که خب محاله :D

حالا از دیدگاه افتکی که بررسی کنیم ... شما احتمال موفقیتت برای اون کارهایی که گفتی صفره... شما تا کار اینور به درآمد نرسه نمیتونی کار اونور رو رها کنی بخاطر متاهل بودن... پس از نظر وقت و انرژی فکری در مضیقه هستی. قدرت ریسک روی سرمایت رو نداری چون تمام پس انداز زندگیته... پس عملا سرمایه نداری. روابط به دردبخور تجاری هم که به مقدار پولت بخوره نداری...مشاور درست و حسابی هم نداری وگرنه اینجا تاپیک نمی زدی :D..... اصلا برو خودتو بکش، به چه امیدی زنده ای شما ؟:D

اما اگر راهت رو عوض کنی میتونی موفق بشی. شما گیر دادی که از زاویه کارآفرین و تولید کننده و پیمانکار وارد تجارت بشی...شرایطت با این زاویه نمیخونه. زاویت رو عوض کن از یک نقطه دیگه وارد شو .... همیشه زور زدن و تلاش عامل موفقیت نیست. باید نیرو را از محل خوبی وارد کنی تا کار انجام بشه

kiavash661

Registered User
لایک‌ها
534
داداش کدوم شهری شما ؟
منم همچین شرایطی دارم تقریبا . . .

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
دلار و طلا که فقط ارزش پولو حفظ میکنه
خیلی سادن کسایی که فکر میکنن با خرید دلار و طلا تونستن سود کنن
8 سال پیش هم یعده مثه شما فک میکردن زمانی که سکه 200-300 بود یعده فک میکردن تهش بشه 350 یا 400 ولی ان احمق امد :Dو گند زد به همه چیز طوری که سکه شد 1200 البته برا بعضی ها بد نشد چون یشبه از فقیری به ثروتمند تغییر کاربری دادند:general312: من همین بدبختی برای 4 سال بعد که ایشون ظهور میکنند دوباره پیشبینی میکنم پس تا میتونی ثروت جمع کن شاید توام...

پ.ن: دوست عزیز همرشته هستیم برادرانه بهت بگم سرمایتون خیلی کمه برا همین باید مثه یه ماهیگیر بشینید تا از بهترین فرصتتون استفاده کنید و صیدش کنید از اونجایی که متاهل هستین پس قدرت ریسک ندارید به نظرم بخشی از پولتون نگه دارید و بخشیشو سرمایه گذارید کنید فکر بانکم از سرتون بیرون کنید حتی اگر 30 درصد سود بدن تاپیک کامل نخوندم نمیدونم شغلتون چیه و کدوم شهر هستین به نظرم همین شغلی که دارید فعلا ادامه بدین با اون سرمایتون یه مغازه ویتامینه و بستنی تو شهرتون بزنید و یه جوون استخدام کنید براتون بگردونتش الان فصلشه و ویتامینه سود خوبی داره اگه تونسید یکم پول قرض کنید و یه تهیه غذا بزنید یکم از شرایطتون بیشتر صحبت کنید تا با توجه به شرایطتون بتونیم کمکتون کنیم

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
8 سال پیش هم یعده مثه شما فک میکردن زمانی که سکه 200-300 بود یعده فک میکردن تهش بشه 350 یا 400 ولی ان احمق امد :Dو گند زد به همه چیز طوری که سکه شد 1200 البته برا بعضی ها بد نشد چون یشبه از فقیری به ثروتمند تغییر کاربری دادند:general312: من همین بدبختی برای 4 سال بعد که ایشون ظهور میکنند دوباره پیشبینی میکنم پس تا میتونی ثروت جمع کن شاید توام...
کسی شنید من بگم زمانی که سکه 200-300 بود فک میکردم تهش بشه 350 یا 400؟؟؟؟؟؟؟:general408: نه انصافا کسی همچین برداشتی از پست من کرد؟
من گفتم این کار فقط ارزش پولو حفظ میکنه و سودی نداره ینی اونایی که اون موقع سکه یا دلار خریدن ثروتمندتر نشدن، اونایی که نخریدن فیر تر شدن. حالا حتما هم دلار نمیتونست باشه طرف میرفت یه کامیون کبریت هم میخرید قیمتش 3برابر میشد. کلا کسایی که پول نقد داشتن فقیرتر شدن و کسایی که درارییشون به هر شکلی غیر ریال بود سرمایشون حفظ شد

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
کسی شنید من بگم زمانی که سکه 200-300 بود فک میکردم تهش بشه 350 یا 400؟؟؟؟؟؟؟:general408: نه انصافا کسی همچین برداشتی از پست من کرد؟
من گفتم این کار فقط ارزش پولو حفظ میکنه و سودی نداره ینی اونایی که اون موقع سکه یا دلار خریدن ثروتمندتر نشدن، اونایی که نخریدن فیر تر شدن. حالا حتما هم دلار نمیتونست باشه طرف میرفت یه کامیون کبریت هم میخرید قیمتش 3برابر میشد. کلا کسایی که پول نقد داشتن فقیرتر شدن و کسایی که درارییشون به هر شکلی غیر ریال بود سرمایشون حفظ شد
نوشتمو یبار دیگه بخون منظورمو خیلی بد گرفتی در صورتی نوشته خیلی ساده و گیراست!!

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213

پ.ن: دوست عزیز همرشته هستیم برادرانه بهت بگم سرمایتون خیلی کمه برا همین باید مثه یه ماهیگیر بشینید تا از بهترین فرصتتون استفاده کنید و صیدش کنید از اونجایی که متاهل هستین پس قدرت ریسک ندارید به نظرم بخشی از پولتون نگه دارید و بخشیشو سرمایه گذارید کنید فکر بانکم از سرتون بیرون کنید حتی اگر 30 درصد سود بدن تاپیک کامل نخوندم نمیدونم شغلتون چیه و کدوم شهر هستین به نظرم همین شغلی که دارید فعلا ادامه بدین با اون سرمایتون یه مغازه ویتامینه و بستنی تو شهرتون بزنید و یه جوون استخدام کنید براتون بگردونتش الان فصلشه و ویتامینه سود خوبی داره اگه تونسید یکم پول قرض کنید و یه تهیه غذا بزنید یکم از شرایطتون بیشتر صحبت کنید تا با توجه به شرایطتون بتونیم کمکتون کنیم

خب ببین 6 سال پیش رو با الان داری مثایسه میکنی بنده خدا 300ت اون موقه الان شده 1200 خب داداشم 300ت اون موقع اون موقع زمین کشاورزی تو شمال بود خییزی 2 میلیون الان شده 35 میلیون

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
خب ببین 6 سال پیش رو با الان داری مثایسه میکنی بنده خدا 300ت اون موقه الان شده 1200 خب داداشم 300ت اون موقع اون موقع زمین کشاورزی تو شمال بود خییزی 2 میلیون الان شده 35 میلیون
بله به همه چی گند زده درست من همیشه گفتم اولین ثروت کسی ملک و ساختمونشه ولی بحث رو سرمایه کمه زمانی هم که سکه 300 بود زمین 8-10 م بوده نه دو تومن خوب اونایی که اون زمان سکه گرفتن مطمنا سود کردن ولی رفتن سمت سکه و دلار قمار بزرگی چون هیشکی نمیتون دقیق نزول و صعودشو اندازه بگیره و بیشتر رو حدس هم شما هم اون دوستمون منظور حرف من نگرفتین و ربطش دادین به مقایسه

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
بله به همه چی گند زده درست من همیشه گفتم اولین ثروت کسی ملک و ساختمونشه ولی بحث رو سرمایه کمه زمانی هم که سکه 300 بود زمین 8-10 م بوده نه دو تومن خوب اونایی که اون زمان سکه گرفتن مطمنا سود کردن ولی رفتن سمت سکه و دلار قمار بزرگی چون هیشکی نمیتون دقیق نزول و صعودشو اندازه بگیره و بیشتر رو حدس هم شما هم اون دوستمون منظور حرف من نگرفتین و ربطش دادین به مقایسه

نه اینطوری نبود زمین کشاورزی تو بخشهای بابل خودمون جیزی 2ت بود جاده گنج افروز خودمون اشتباه کردیم فقط 2 خییر گرفتیم ولی خب 2ت هم خیلی بود سال بعدش 1.5 برابر شد تا 3 سال پیش ..بعدش یه دفعه خیلی اومد بالا اون 10 ت ک شما میگید ما خونمونو شخصی رو دقیق 8 سال پیش فروختیم 11 میلیون ..الان شده نزدیک 200 میلیون
اون موقع زمین ارزش داشت ن مثل الان ک روزانه بالا میره تو ایستگاه کیاکلا بابل زمین هست ک یه پولدار خریده 6000 متر زمین خریده 2 میلیارد اگ متراژ رو اشتباه نکرده باشم کل خرید و کل هم فروختش 5 میلیارد صرف مدت 15 روز
3 میلیارد سود کرد اون طرفی هم ک خریده داره تیکه تیکه میفروشه با این حال بازم کسی بخره بازم سوده مبلغ این داداشمون کمه ولی خب اینکارا بدرد دوستمون نمیخوره
مبلغ ایشون هم بقول شما کمه به هر کاری دست بزنه 40ت راحت خرج میشه و پشتیبانی مالی نداره یه اشتباه کوچیک باعث برشکستید میشه حداکثر 20تا 30ت این پول رو باید روش حساب کرد برا خرج
برا طلا و سکه تو کوتاه مدت خب نیست باید بلدن مدت باشه مثلا 1 سال بخوابونه ولی با این حال من بازم ریسک میدونم و اینکه ایشون دنبال کارین ماهانه سود بگیرن خرج زندگی در بیارن
یه شرکتهایی میشناسم سود خوبی میدن با سرمایتون اسم نمیتونم ببرم ولی خب خودمم اعتماد ندارم میترسم ولی خب بجا مبلغی ک میگیرن ازت چک تضمینی میدن رفقیم با 15 میلیون تومن ماهی 2300 داره میگیره سود هر ماه و همینطور هم اضافه میشه بعد 1 سالی کداره کار میکنه رسیده به 2600000 ک واقعا خوبه..حالا بماند چی :general607::general607::general607::general607:

sr.rezaei65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
داداش کدوم شهری شما ؟
منم همچین شرایطی دارم تقریبا . . .
من اصفهانم

دادا تو یه شرکت خصوصی کار می کنم،به تهیه غذا بطور ویژه فکر خواهم کرد چون کسی رو دارم تو این زمینه سررشته داشته باشه.سوپر مارکت هم سرمایه زیاد می خواد که جنست جور باشه.منظورتون از شرایطتون رو متوجه نشدم

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
من اصفهانم

دادا تو یه شرکت خصوصی کار می کنم،به تهیه غذا بطور ویژه فکر خواهم کرد چون کسی رو دارم تو این زمینه سررشته داشته باشه.سوپر مارکت هم سرمایه زیاد می خواد که جنست جور باشه.منظورتون از شرایطتون رو متوجه نشدم

تهیه غذا و این جوز کارا مثل اسپزخونه خیلی عالیه از نظر همه چیز ولی یه دردسرایی داره بعدا بیوفتی توشم توجه میشی هر شغلی دردسرایی داره ولی این خیلی بدتره قبلن خواستم یه تستی این کارو بکنم ولی منصرف شدم خب تحقیق کن قبلش و اینکه تو شهرستون بازار کارش چطوره

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
هرکاری هم مزیتی داره هم ایراداتی چه تهیه غذا و چه هر کاری دیگه شما قبل هر کاری باید کلی تحقیق کنی وبعد دس به کار شی از جمله بازار هدفتون و منطقه احداث کار ،شلوغی منطقه ،راسته کار بودنش،همونطور که گفتم یه درصدی از پولتون پیش خودتون نگه دارین مثلاه ده از 40 میلیون نگه دارید و با سی میلیون شروع کنید اگه دیدین کار خوب پیش میره ده میلیون باقی هم بهش تزریق کنید منظور از شرایط هم استانی که ساکن هستین،شلوغی محل زندگیتون و نوع کار عمده مردم شهرتون و نوع نیاز مردم شهرتون ببینید چه چیزی تو شهرتون کمه و رقیبای دیگتون روش تمرکز ندارن شما اضافه کن ما نمیدونیم شرایط منطقه زندگیتون به چه صورته ممکنه چیزی پیشنهاد بدیم که برعکس به جای سود ضرر کنید البته میتونیم به صورت گلچین کارای سودده بازار بهتون بگیم ولی ممکنه همون کار تو منطقه شما سودده نباشه کاری که جدیدا یکی از همشهریما داره انجام میده و تقریبا میشه گفت یک شبه پولدار شد کار پخش لبنیات بود الان شاسی بلند سواره و چنتا اپارتمان داره ولی حواستم باشه پیشرفت میکنی سعی کن شیب ملایمی داشته باشی چون هزار تا شایعه پشت بدبخت میگن و... سوپر مارکتم کار هرککسی نیست سود داره ولی زحمتش فراوونه و... رو بستنی فروشی کافه بستنی و ویتامینه هم فک کن فصل همجین کارایی الان کلا سمت خوراک سودش خوبه چون ایرانیا هیچ وقت از شکم و پوشاک نمیگذرن

victor203

Registered User
لایک‌ها
50
ایشون گفتند که اصفهانند ...
نصیحت من به شما اینه که با این سرمایه به دنبال کارای خدماتی یا کاری باشید که به شکم و مد در ارتباط باشه ... تو هرکاری وارد میشید تبلیغات رو فراموش نکنید که اصل همه چیز (یه بودجه خوب براش کنار بزارید) - تو اصفهان به نظرم همون ویتامینه و بستی فروشی اما باطرح جدید و لوکس تو قسمت بالایی شهر خوب جواب بده
همشهری منم مشکل شما رو دارم (البته نمیشه گفت مشکل)
دوساله تو یه شرکت خصوصی کار میکنم (الکترونیک خوندم) اما از درآمد کم و بله چشم گفتن خسته شدم .... سرمایم کمه اما فرقم اینه که مجردم
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان یه مشاوره هم به من یدید
من ایده یه کار رو تو ذهنم دارم که با تحقیق کوچیکی که انجام دادم متوجه شدم رقیب بسیار کمی دارم و هنوز تو کشور ناشناختست و بکره . به همین خاطر بازار کوچیکی داره و هنوز پا نگرفته اما به نظرم اگه بشه واردش شد و دووم اورد چون جزئ اولین ها حساب میشه (البته در صورتی که بازارش رشد پیدا کنه) موقعیت فوق العاده ای ایجاد میکنه
با اینحال مشکل من تو عدم ریسک پذیری یا از دست دادن همین سرمایه کمه (یکی از دوستان نزدیک هم خواسته شریکم بشه)
به نظرتون جوز میتونم میزان ریسک رو با دقت بالا مشخص کنم و این ترس رو هم کنار بزارم ؟؟؟؟؟

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
ایشون گفتند که اصفهانند ...
نصیحت من به شما اینه که با این سرمایه به دنبال کارای خدماتی یا کاری باشید که به شکم و مد در ارتباط باشه ... تو هرکاری وارد میشید تبلیغات رو فراموش نکنید که اصل همه چیز (یه بودجه خوب براش کنار بزارید) - تو اصفهان به نظرم همون ویتامینه و بستی فروشی اما باطرح جدید و لوکس تو قسمت بالایی شهر خوب جواب بده
همشهری منم مشکل شما رو دارم (البته نمیشه گفت مشکل)
دوساله تو یه شرکت خصوصی کار میکنم (الکترونیک خوندم) اما از درآمد کم و بله چشم گفتن خسته شدم .... سرمایم کمه اما فرقم اینه که مجردم
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان یه مشاوره هم به من یدید
من ایده یه کار رو تو ذهنم دارم که با تحقیق کوچیکی که انجام دادم متوجه شدم رقیب بسیار کمی دارم و هنوز تو کشور ناشناختست و بکره . به همین خاطر بازار کوچیکی داره و هنوز پا نگرفته اما به نظرم اگه بشه واردش شد و دووم اورد چون جزئ اولین ها حساب میشه (البته در صورتی که بازارش رشد پیدا کنه) موقعیت فوق العاده ای ایجاد میکنه
با اینحال مشکل من تو عدم ریسک پذیری یا از دست دادن همین سرمایه کمه (یکی از دوستان نزدیک هم خواسته شریکم بشه)
به نظرتون جوز میتونم میزان ریسک رو با دقت بالا مشخص کنم و این ترس رو هم کنار بزارم ؟؟؟؟؟
دوست عزیز بودجتون تقریبی چقدره ؟اگه میتونید بگین کاری که میخواین راه بندازین در چه زمینه ای با اهل فن همون زیمنه صحبت کنید و ازشون مشورت بگیرید در نوشته هاتون نکته خوبی اشاره کردین خلاقیت که خیلی مهمه شما هم که رشتتون الکترونیک برای اینکه سرمایتون یکم بیشتر بشه چرا به صورت خصوصی پروژه های الکترونیک چه شرککتی چه دانشجویی انجام نمیدین اگه بتونید رابطه پیدا کنید در زمینه رشته خودتون یکم رزومه خوبی داشته باشید و بتونید خودتونید بشناسونید به شرکت ها مطمنا سرمایتون بیشتر از این میشه دوستی داشتیم که کار با نرم افزار کتیا بی نظیر بود و مخصوصا تو شبیه سازی تو دوران سربازی خودش با شرکت های صنعتی بندرعباس کانکت شد و الان وقت سرخاروندن هم نداره در کل میگم اگه یه مهارتی دارید سعی کنید ازش بهترین استفاده رو داشته باشین اما در مورد ریسکی که گفتین ریسک همه میتونن انجام بدن ولی ریسک سنجیده کار هرکسی نیست از اونجایی که سرمایتون کمه چه شما چه دوستمون به نظرم هر کاری که راه میندازین اول در مقیاس کوچیک راه بندازین بعد .. البته میتونید وام هم بگیرید که شنیدم تو اصفهان شرایط وام زیاد خوب نیست چرا اصفهانی ها تو زمینه هنر نمیدونم ترمه و خاتم و ... فعالیت نمیکنند مثلا همین خاتم رو قندون یا چیز دیگه ای پیاده کنند یا یه کارگاه با وام بزنن طرح بزنن و برن بالاشهر تهران بفروشن؟؟

victor203

Registered User
لایک‌ها
50
دوست عزیز بودجتون تقریبی چقدره ؟اگه میتونید بگین کاری که میخواین راه بندازین در چه زمینه ای با اهل فن همون زیمنه صحبت کنید و ازشون مشورت بگیرید در نوشته هاتون نکته خوبی اشاره کردین خلاقیت که خیلی مهمه شما هم که رشتتون الکترونیک برای اینکه سرمایتون یکم بیشتر بشه چرا به صورت خصوصی پروژه های الکترونیک چه شرککتی چه دانشجویی انجام نمیدین اگه بتونید رابطه پیدا کنید در زمینه رشته خودتون یکم رزومه خوبی داشته باشید و بتونید خودتونید بشناسونید به شرکت ها مطمنا سرمایتون بیشتر از این میشه دوستی داشتیم که کار با نرم افزار کتیا بی نظیر بود و مخصوصا تو شبیه سازی تو دوران سربازی خودش با شرکت های صنعتی بندرعباس کانکت شد و الان وقت سرخاروندن هم نداره در کل میگم اگه یه مهارتی دارید سعی کنید ازش بهترین استفاده رو داشته باشین اما در مورد ریسکی که گفتین ریسک همه میتونن انجام بدن ولی ریسک سنجیده کار هرکسی نیست از اونجایی که سرمایتون کمه چه شما چه دوستمون به نظرم هر کاری که راه میندازین اول در مقیاس کوچیک راه بندازین بعد .. البته میتونید وام هم بگیرید که شنیدم تو اصفهان شرایط وام زیاد خوب نیست چرا اصفهانی ها تو زمینه هنر نمیدونم ترمه و خاتم و ... فعالیت نمیکنند مثلا همین خاتم رو قندون یا چیز دیگه ای پیاده کنند یا یه کارگاه با وام بزنن طرح بزنن و برن بالاشهر تهران بفروشن؟؟
خدمتتون عارض شدم تعداد کمی تو این زمینه کار میکنند و همون ها هم حاضر به دادن اطلاعات نیستند
مشکل رشته من متاسفانه اینه که باید بودجه زیادی داشته باشید تا بتونید مستقل عمل کنید و مشکل پروژه هم اینه که یه وقتی هست و یه وقتی هم نیست چون تعداد فارغ التحصیلای برق تو این چند وقته زیاد شذه و متاسفانه خودمم بعد از 2 سال کار کردن تو این زمینه متوجه شدم که علاقه ای بهش ندارم (ظاهر زیبا و گول زننده ای داره اما باطنش .......)
من اگه بدونم کاری که میخام انجام بدم ریسک معقول و امکان موفقیت قابل قبول داره میتونم بودجشو تامین کنم و از خانواده قرض بگیرم اما تا زمانیکه مطمئن نشدم همچین کاری نمیکنم
در مورد هنرهای دستی که فرمویدید به این سادگی ها نیست چون خودم که نمیتونم یاد بگیرم (حداقل چند سال شاگردی استاد رو لازم داره)و اونی هم که استاده با قیمت های عادی حاضر به کار نیست غیر از اونکه بازار فروش خاصی هم داره چون قیمت هاش در توان خرید قشر خواصی از جامعست

Mohammadrad201276

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز من کسی رو میشناسم که واسه خرید ماشین نیمه سنگین نیاز به شریک داره و ادم قابل اعتمادی هست و کاری هم که میخواد بکنه سودش خوبه واین کار هیچوقت ضرر نداره و اگرخواستی شریک بشی باهات قرارداد میبند و ماهانه مبلغ قابل ملاحظه ای بهت میدم
اگر خواستی شمارتو بده تا بهت زنگ بزنم

بالا