برگزیده های پرشین تولز

با 60 تومن چه MP4 PLAYERی بگیرم؟

Haamed

Registered User
لایک‌ها
8
با سلام.

اگه میشه معرفی کنید که چه مارک و مدلی بگیرم.

عمر زیاد و گارانتی خوب و خلاصه تصویر و همه چی با 60 تومن چی بگیرم؟

با تشکر

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
آقا با این بودجه من پیشنهاد میکنم یه Mp3 پلایر خوب بدون تصویر رنگی بخری.

اگه Mp4 واسه فیلم و عکس دیدن میخوایید بهتره این کار رو به عهده موبایلتون بذارید (اگه قابلیتش رو داره)

اگه واسه موسیقی گوش دادن میخواید بنظرم توی برند سامسونگ گزینه های خوبی پیدا میشه...

Haamed

Registered User
لایک‌ها
8
سلام

ام پی3 دارم. هوس دیدن تصویر کردم.

نمیخوام زیاد براش هزینه کنم. چون برای همینجوری میخوام ... اما میخوام همین هم خوب باشه جنسش.

من از CREATIVE زیاد شنیدم اما از SONY تعریف خوبی نشنیدم.

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
حدود دو سال پیش یدونه کریتیو خریدم ام پی 4 بود به قیمت 70 هزار تومن !

منم بخاطر تصویری بودنش خیلی حوس کردم یکی داشته باشم !

بعد یک هفته فروختمش رفت !

آخه توی اون السیدیه ریزه میزه چی میخوایی ببینی !؟؟؟؟؟

اونم با سرعت تقریبا کم !

که چی !؟ :D

Haamed

Registered User
لایک‌ها
8
شبها که میرم تو رختخواب حال میده... همه جا تاریکه و بد نیست یه کلیپی فیلم مستندی چیزی ببینیم.

راستشمن رفتم مغازه و یدونه سونی تست کردم روش نوشته بود قابلیت پخش mp4 - mpeg4 - avi توش هم یه نمونه avi داشت که از پسوندش معلوم بود.

بعدش من خودم یه avi با یه mp4 ریختم توش و نتونست پخش کنه.

میخوام بدونم جریان چی بود؟ فرق مال من با اونی که توش بود چیه؟

نکنه الکی مینویسن که فلان فرمت رو میتونه پخش کنه؟

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
اونایی که تو خودش هست طوری تبدیل شده از نظر سایز و بیتریت که بتونه با سرعت پایین اون دستگاه کار کنه و رزولیشنش هم از السیدیه دستگاه قاعدتا بیشتر نیست !

معمولا با MP4 Player ها یک سیدی هم هست که توش یه برنامه واسه تبدیل فیلم هاتون به استاندارد اون دستگاه وجود داره

حالا اگه نیست خودتون باید به نسبت اندازه السیدیه دستگاهتون فیلم هاتون رو کوچک کنید تا بتونه واستون پخشش کنه !

درکل من جای شما بودم این بودجه رو صرف چیز دیگه ای میکردم چون من خودم امتحان کردم توی رختخواب اصلا جالب نیست فیلم دیدن !

چون شما موقع خواب کج میشوید :D و اصلا براتون خوش آیند نیست که کج کج چیزی ببینید و احتمالا با دستتون سعی خواهید کرد

دستگاه رو بالای سرتون گرفته و اونجوری ببینید که هر 1 دقیقه یکبار با درد شدید در ماهیچه های کتفتون روبرو خواهید شد ! لول ! :D

حالا هر جور راحتید :D

Haamed

Registered User
لایک‌ها
8
اونایی که تو خودش هست طوری تبدیل شده از نظر سایز و بیتریت که بتونه با سرعت پایین اون دستگاه کار کنه و رزولیشنش هم از السیدیه دستگاه قاعدتا بیشتر نیست !

معمولا با MP4 Player ها یک سیدی هم هست که توش یه برنامه واسه تبدیل فیلم هاتون به استاندارد اون دستگاه وجود داره

حالا اگه نیست خودتون باید به نسبت اندازه السیدیه دستگاهتون فیلم هاتون رو کوچک کنید تا بتونه واستون پخشش کنه !

درکل من جای شما بودم این بودجه رو صرف چیز دیگه ای میکردم چون من خودم امتحان کردم توی رختخواب اصلا جالب نیست فیلم دیدن !

چون شما موقع خواب کج میشوید :D و اصلا براتون خوش آیند نیست که کج کج چیزی ببینید و احتمالا با دستتون سعی خواهید کرد

دستگاه رو بالای سرتون گرفته و اونجوری ببینید که هر 1 دقیقه یکبار با درد شدید در ماهیچه های کتفتون روبرو خواهید شد ! لول ! :D

حالا هر جور راحتید :D

از یه نظرهایی حق با شماست.

فعلا دست نگه داشتم تا بعداز تعطیلات عید.

اما باز مزاحم میشم.

ni88

Registered User
لایک‌ها
50
سلام
اولا بودجه تون برای به اصطلاح ام پی فور خیلی کمه مخصوصا که تاکید به کیفیت خوب دارید درنتیجه باید بودجه تون را افزایش بدین
دوما مدل هایی از سونی که همچین قابلیتی رو دارن متاسفانه وجود واقعی نداره و این مدل هایی که میبینید در واقع رینیم شده هستن و فقط اسم یه شرکت معتبر رو یدک میکشن.

saeedsh7j

Registered User
لایک‌ها
5,702
به نظر من jxd بخر، واقعا كيفيت و امكانات بالايي داره, divx با رزوروشن بالا رو هم اجرا ميكنه قيمتش مناسبه، دوربين هم داره
سايتش اينه : jxd.ir

Haamed

Registered User
لایک‌ها
8
درسته پولم کمه..

احتمال داره فعلا دست نگه دارم...

سونی هم بدرد نخورد دیدمش...

ببینم این jxd چیه...

فعلا...

بالا