برگزیده های پرشین تولز

با 600 میلیون تومن چه کار کنم ؟!

mehdi khan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میشه ویلاسازی کرد توی شمال کشور
دو جور ویلا
یکی معمولی و عامه پسند
یکی هم خاص و ویژه
زمین هم که معمولا فراوونه و قیمتی نداره
اما اگه خوب شروع کنی میتونی تا عید سود خوبی جذب کنی

hadi2050

Registered User
لایک‌ها
17
خوب این ساخت ساز باید بیشتر مشارکتی
باشه دیگه چون نمیدونیم که چی به چیه؟
با2/3سرمایه ستارترهم مشارکتی البته شرکت
های معتبر کجا میسازن؟

poorya0014

Registered User
لایک‌ها
200
کسی که پول داره , ایران بهترین جا برای زندگیه , یعنی هرجای دنیا وقتی بیشتر از مردم عادی پول داشته باشی پادشاهی میکنی.
این 600 میلیونم پولی نیست که توی خارج بشه زیاد دوام اورد , گیریم 300 400 هزار دلار , اونور بره چیکار کنه؟ یه خونه بخره؟ خرجشو از کجا در بیاره؟ از مایه بخوره؟؟ ماهی حداقل دو هزار دلار ؟ پوله رو بزاره بانک ماهی یکی دو درصد سود بگیره؟
خارج رفتن مال کسیه که یا تخصص خاصی داره که میتونه خیلی پول ساز باشه , یا کسی که اینور , کلا صفره و چه بهتر که توی خارج از صفر شروع کنه حداقل امکان به جایی رسیدن اونور هست , یا هم اینکه پول خیلی کلان داره که اونور هم خیلی راحت میتونه زندگی کنه , که این دسته هم باز نمیرن خارج چون اینجا خیلی راحت میتونن پول بیشتری بسازن تا اونور.
دوست گرام با این حرفت مخالفم. کیفیت زندگی در ایران صفره حالا هر چه قدر هم کمیتش بالا باشه.
داداش من چه جوری600 تومان گیر اوردی دوباره همون کارو بکن بشه 1 ملیاردو 200 هیچ کاریم انقدر سود نداره!!!
:دی
....
ایشون هم بد نمیگه شما نگفتی از کجا این پولو داری؟ البته قصد تجسس ندارم ولی امیدوارم تاپیک فقط به قصد سرگرمی نباشه.
و حالا نظر من اینه که با وجود اینکه ریال در قبال دلار حکم پشکل در قبال طلا رو داره، با این حال همشو تبدیل کن ور دار بیار کانادا.چرا کانادا؟ واقعیت من خودم این تابستون اونجا بودم و انواع و اقصام چیزا رو بررسی کردم.(تو پرانتز اینم بگم که ای کاش من 1 ششم این پول رو می داشتم:)بگذریم) تو کانادا اگه بتونی تو کار غذا و فست فود سرمایه گذاری کنی، بیشترین برد رو کردی. سر قفلی ساندویچ Subway یا McDonalds یا TimHolton در حدود 250 الی 300 هزار تاست. ولی در همون یک سال و نیم اول پولت کلا در میاد و بعدش دیگه فقط میشه سود خالص. یه کار دیگه این دکه های کوچیک همبرگر فروشی هست. چیزی که من خودم اونجا امتحان کردم،شاید باور نکنی اما ذرت مکزیکی بود! اونجا هنوز به این شکل جا نیوفتاده بنابراین خیلی سود ده هستش.اینم از نظر ما.
در هر حال امیدوارم اگه بادآوردس اقلن باد نبردش!

Adin

Registered User
لایک‌ها
769
یه خورده اش رو بده من بترکونم ..

پول دست کیا می افته ...

mehdidotcom

Registered User
لایک‌ها
35
یک ساختمان کلنگی بخر در تهران به نظر من با این پول میتونی در منطقه 9 شهرداری کی ساختمان کلنگی بخری بد بده مشارکت در ساخت خودت هم برو بالا سر شریک وایسا تا یاد بگیری بد ادامه بده کاش منم پول شما را داشتم چون من مهندس عمران هستم اما پول ندارم کار بزنم

C4TX

Registered User
لایک‌ها
99
جدا از بحث ساخت و ساز که معمولا برای سرمایه های چند صدمیلیونی و بالاتر پیشنهاد میشه من یه پیشنهاد دارم که سودش عالیه. اون هم پرورش گل رز با روش هیدروپونیک هست که یه سرچ بکنید به توضیحات در مورد این نوع کشت می رسید. اما در مورد سودش باید بگم که نهایتا سر دو سال اصل سرمایه برمی گرده. فقط دوتا مشکل پیش رو هست: یکی اینکه این کار باند بازی توش هست و اگر بتونید بازار برای صادراتش پیدا بکنید هم سودش چند برابر میشه و هم از باند بازی خلاص می شید. مورد دیگه تخصص هست که به نظرم ارزش داره یه چند ماهی به عنوان کارگر جاهایی که این کار رو می کنند، کار بکنید.

بالا