برگزیده های پرشین تولز

با 7 ملیون سرمایه کجای وب فارسی سرمایه گذاری کنم ؟

Mili coyote

Registered User
لایک‌ها
14
یکی از یوزرها بود که اصلا کارش همینه.فقط اسم کاربریش یادم رفته.پیدا میکنم بهت خبر میدم.من فقط همونو میشناسم.البته میشه اگر سایت خارجی ای وجود داره اسکریپتشو بگیرین و فارسی کنین .یا نمایندگی بشین.مثله تراوین که .ir نمایندگی .com هستش

خلاصه من چرت ترین بازی های تحت وب رو هم میبینم.همشون رتبه های خوبی دارن

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
کاملاً مخالفم! شما الان سایت های بزرگ ایرانی مثل بلاگفا و کلوب و پی سی دانلود و... رو نمی بینی؟ بالاخره اونام تو همین وب فارسی از صفر شروع کردن.

عزیزم بیخودی ملت رو ننداز توی چاه :دی
بلاگفا = مدیرش کیه ؟ کیبوردم اسمش رو تایپت نمیکنه ... $###$%$%#
کلوب = مدیر کلوب کیه ؟ همین کلوب یه سیستم معروف بلاگدهی هم داره ؟ اسمش رو بگم یا اطلاعات دیگه ...
پی سی دانلود رو نظری ندارم :دی

توی وب فارسی خیلی با احتیاط خرج و سرمایه گذاری کنید !
احتیاط = یه جزوه میشه در موردش نوشت !!!

majidof

Registered User
لایک‌ها
16
یکی از یوزرها بود که اصلا کارش همینه.فقط اسم کاربریش یادم رفته.پیدا میکنم بهت خبر میدم.من فقط همونو میشناسم.البته میشه اگر سایت خارجی ای وجود داره اسکریپتشو بگیرین و فارسی کنین .یا نمایندگی بشین.مثله تراوین که .ir نمایندگی .com هستش

خلاصه من چرت ترین بازی های تحت وب رو هم میبینم.همشون رتبه های خوبی دارن

قیمت هاشو چی خبر داری تو چه رنجی هستن؟

rasoulbarazandeh

Registered User
لایک‌ها
120
کلوب = مدیر کلوب کیه ؟ همین کلوب یه سیستم معروف بلاگدهی هم داره ؟ اسمش رو بگم یا اطلاعات دیگه ...

من هیشکی رو ننداختم تو چاه و ایشوون رو زور نکردم بیاد تو وب فارسی سرمایه گذاری کن.یا خدای نا کرده نخواستم سایت خودمو بهشون بفروشم فقط گفتم رو هر چیزی سرمایه و وقت بزاری سر آخر قطعاً میشه ازش درآمد داشت.
بلاگفا فکر کنم مدیرش آقای شیرازی بود.
کلوب آره صاحبش میهن بلاگ رو هم داره در ضمن از قلم انداختین که ایشوون آپارات رو هم داره.
پی سی دانلود هم برو تو گویا آی تی کامل نحوه شروعش از صفر رو توضیح داده میتونی ببینی.حتی همین کلوب هم مدیرش کارش از صفر چطوری شروع کرده رو خیلی خوب توضیح میده. که به دوستم پیشنهاد میکنم از گویا آی تی اون مطالبو یک بار مطالعه کنه قطعاً بدردش میخوره.

rasoulbarazandeh

Registered User
لایک‌ها
120
قیمت هاشو چی خبر داری تو چه رنجی هستن؟
تو بخش خدمات وبمستری یکی بود که طراحی میکرد تایپکش الانم موجوده.نویسندگی و طراحی همه کارا رو میکردن فکر کنم میزبانی و اینا رو هم داشتن 5 میل میگرفتن.

majidof

Registered User
لایک‌ها
16
تو بخش خدمات وبمستری یکی بود که طراحی میکرد تایپکش الانم موجوده.نویسندگی و طراحی همه کارا رو میکردن فکر کنم میزبانی و اینا رو هم داشتن 5 میل میگرفتن.

من نتونستم پیداش کنم

عنوان تاپیک چی بوده یادتون نیست؟

majidof

Registered User
لایک‌ها
16

بچه ها همه وب مستر هستید خدارو شکر

نمیدونم این وب اگه درامدش بده پس چرا الان این همه انلان هستن تو بخش وب مسترا

البه حرفتو قبول دارم که ریسکش بالاس

اما اگه برنامه ریزی کرد با یکم شانس میشه نتیجه خوبی گرفت

چون به نظر من ایارن هنوز جا برای رشد دنیای مجازی خیلی داره

البه این موضوع هم هست که شایت تعداد سایت های واقعا مفید ایران به 200 سایت هم نرسه بقیه سایت ها میشه گفت اکثرا زرد هستم و تفریحی و کپی کار

اما همیشه به این اعتقاد دارم که باید یه کاری کرد

porkhsrvany

Registered User
لایک‌ها
3
حتی همین کلوب هم مدیرش کارش از صفر چطوری شروع کرده رو خیلی خوب توضیح میده. که به دوستم پیشنهاد میکنم از گویا آی تی اون مطالبو یک بار مطالعه کنه قطعاً بدردش میخوره.

لینک لطفا

cloobpc

Registered User
لایک‌ها
120
من یه ایده توپ دارم ولی سرمایه ندارم ...
کجا تشریف دارین شما؟
باید حضوری صحبت کنیم

rasoulbarazandeh

Registered User
لایک‌ها
120
من نتونستم پیداش کنمعنوان تاپیک چی بوده یادتون نیست؟
راستش فقط میدونم ولی الان یادم رفته.یک نفر هم بود که خوراکش همین بازی آنلاین بود که اونم یوزرش یادم رته متاسفانه.ولی شما ایده پیدا کن مطمئن باش زیادن افرادی که بتونن برنامه نویسی شو برات انجام بدن.

rasoulbarazandeh

Registered User
لایک‌ها
120
ببخشید اشتباهی که شد این بود که من به جای وبلاگینا نوشتم گویا آی تی که عذر میخوام ازتون :دیاین مصاحبه با مدیر پی سی دانلود هست.http://weblogina.com/interview/interview-with-siapouri-p30download/شما این لینک برید کلی مصاحبه هست که میتونید ببینید و نتیجه گیری بکنید و بفهمید وب فارسی ارزش داره یا نه؟؟؟ :دیمصاحبه - وبلاگینا

majidof

Registered User
لایک‌ها
16
ببخشید اشتباهی که شد این بود که من به جای وبلاگینا نوشتم گویا آی تی که عذر میخوام ازتون :دیاین مصاحبه با مدیر پی سی دانلود هست.http://weblogina.com/interview/interview-with-siapouri-p30download/شما این لینک برید کلی مصاحبه هست که میتونید ببینید و نتیجه گیری بکنید و بفهمید وب فارسی ارزش داره یا نه؟؟؟ :دیمصاحبه - وبلاگینا

حتما همین طوره

من هنوزم منتظرم ببینم کسی پیشنهاد قوی داره یا نه

cloobpc

Registered User
لایک‌ها
120
من 5 بهمن باید بیام تهران واسه انجام کاری
شمارتون رو پخ کنید تماس میگیرم
البته اگه تا اون میتونید صبر کنید

morteza0919

Registered User
لایک‌ها
14
من ميخوام يه سايت بزنم كه 700.000 تومان هزينه اش ميشه با همه چي از جمله هاست دامنه طراحي و... كه ماهيانه بالاي 400.000 تومان درامدش هست
و اگر خوب روش كار كنيم بالاي 1 ميليون ميشه هركي ميخواد بهم خبر بده هر كي خواست شريك بشه تمامي هزينه ها رو نصف ميكنيم و با هم شريك ميشيم
[email protected]
09380962855

بالا