برگزیده های پرشین تولز

با Adsl ام یه مشکل عجیب و غریب پیدا کردم

seebzamini

Registered User
لایک‌ها
17
سلام دوستان با Adsl ام یه مشکل عجیب و غریب پیدا کرده من adsl 128 با حجم 15 گیگ سه ماهه گرفتم بعد از دو هفته 15 گیگ حجمم تموم شد :blink:در صورتی که فکر کنم شاید 2گیگ دانلود کرده باشم دوباره رفتم 9گیگ سه ماهه شار÷ کردم روز دوم که ریز مصرفام رو نگاه کردم دیدم 1 گیگ از حجم اشتراکیم تموم شده:eek: ولی من فقط چند تایی تم برای موبایلم دانلود کرده بودم حالا کسی میدونه چرا اینطوری میشه؟;)

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
دوست عزیز
Send+ Receive میشه حجم مصرفی
نه فقط دانلود
همین وب گردی خیلی مصرف میکنه
من الان 3 ساعته آنم جالبه بهتون بگم اصلا دانلود نداشتم
و شاید 2 ساعت و نیم هم بیرون بودم و اصلا پای پی سی نبودم و فوقش چند صفحه از پی تی رو براوز کردم با فیس بوک
الان مجموع دریافت و ارسالم حدودا 85 مگه
اگر کار میکردم تمام 3 ساعت رو که 150 مگ میشد شاید
شما باید مجموع مصرفتونو در نظر بگیرید
حالا که حجمی گرفتید جلوی آپدیت ویندوز و برنامه هاتونو بگیرید
اونا زیر زیرکی آپدیت میکنن و از شارژ شما کم میشه
و ....

seebzamini

Registered User
لایک‌ها
17
دوست من هم adsl داره از اون پرسیدم میگه من 12 روز که دارم استفاده می کنم دو سه تا هم آلبوم موزیک دانلود کردم ولی فقط حدود 600 مگم پر شده راستی شاید کسی یوزر ÷سوردم رو دزدیده

AKAli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان با Adsl ام یه مشکل عجیب و غریب پیدا کرده من adsl 128 با حجم 15 گیگ سه ماهه گرفتم بعد از دو هفته 15 گیگ حجمم تموم شد :blink:در صورتی که فکر کنم شاید 2گیگ دانلود کرده باشم دوباره رفتم 9گیگ سه ماهه شار÷ کردم روز دوم که ریز مصرفام رو نگاه کردم دیدم 1 گیگ از حجم اشتراکیم تموم شده:eek: ولی من فقط چند تایی تم برای موبایلم دانلود کرده بودم حالا کسی میدونه چرا اینطوری میشه؟;)

اگه منظورتون از 15 گیگ، 15 گیگابیت باشه معقول به نظر می رسه. ولی اگه 15 گیگابایت باشه با این الگوی مصرفی که فرمودید غیرطبیعیه.

البته Isp ها معمولاً بایتی حساب می کنند. حالا نمی دونم از شما چطوریه؟ اگه بایتی براتون حساب می کنند بگید تا با محاسبات نشون بدم چطوری غیر طبیعیه!

parmida00

Registered User
لایک‌ها
1
بعضی شرکتها رسما دزدی می کنند.باید حتما تست کنی.مثلا یک فایل دانلود کن بعد مودم را خاموش روشن کن و ببین چقدر حساب شده.اگه سیستم را برای تروجان و ویروس هم چک کنی بد نیست.

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
اولا ای ول آواتور

بعدم الکی داره کم می کنه من هر روز دارم دانلود می کنم 10 گیگ هم دارم معقول کم می کنه تازه نمیزارم نفس بکشه یعنی از صبح وصله تا شب و بلعکس :دی

تازه در حین دانلود وبگردیمم می کنم

بالا