برگزیده های پرشین تولز

با html و frontpage میشه صفحات دینامیک طراحی کرد؟

parinaz571

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
چند تا سوال دارم
1-با html و frontpage میشه صفحات دینامیک طراحی کرد؟مثلا سایت زیر با frontpage طراحی میشه؟

HTML کد:

http://mftabriz.com/WebDesign.aspx

صفحه زیرو چی کلا چطوری اطلاعات کاربری و پسوردو میگیره و ثبت نام میکنه؟

کد:

http://www.mftabriz.com/registration/main/home.aspx

2- من کمی کار با فرانت پیجو بلدم یعنی گذاشتن متن و عکسو و جدول و اینجور چیزا .
نمیدونم برا فرانت پیجو و html برم کلاسای مجتمع فنی یا نه؟
البته هر وقت تو کار با فرانت پیج رسیدم به تبادل اطلاعات با پایگاه داده و فرم اینا کارم لنگ مونده .
خیلی دوست دارم طراحی وب و یاد بگیرم.

به نظر شما چیکار کنم از پایه برم کلاس یا بلافاصله کلاسای php شو برا طراحی دینامیک شروع کنم.

من بیشتر مفاهیم فرانت پیجو بلدم.گذاشتن عکسو متنو اینام که تو html کاری نداره نمی دونم وقت
و هزینه بذارم برا html , front page یا نه؟

majid1366

Registered User
لایک‌ها
707
سلام
با اچ تی ام ال خالی نمیشه داینامیک نوشت حتما باید از زبان هایی مثل پی اچ پی و ای اس پی دات نت وغیر استفاده کرد مخصوصا برای ایجاد یک پایگاه داده
اما اگر بخواهی فقط صحفات پویایی داشته باشی میتونی از جاوا اسکریپت که سمت کاربر استفاده کنی
فورنت پیچ هم یک نرم افزار که میشه توش دات نت و پی اچ پی نوشت .که من توصیه میکنم که با ماکروسافت ایکسپرشن وب کار کنید

Last edited:

parinaz571

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
با اچ تی ام ال خالی نمیشه داینامیک نوشت حتما باید از زبان هایی مثل پی اچ پی و ای اس پی دات نت وغیر استفاده کرد مخصوصا برای ایجاد یک پایگاه داده
اما اگر بخواهی فقط صحفات پویایی داشته باشی میتونی از جاوا اسکریپت که سمت کاربر استفاده کنی
فورنت پیچ هم یک نرم افزار که میشه توش دات نت و پی اچ پی نوشت .که من توصیه میکنم که با ماکروسافت ایکسپرشن وب کار کنید

فکر میکنید اگه برا html , web espression , php همزمان برم کلاس برام مفید باشه.؟
فکر میکنم تو کلاس بهتر یاد میگیرم. همین طور که گفتم همیشه تو مبحث پایگاه داده تو فرانت پیج یا دریم ویور با مشکل برخوردم.

کلاسای مجتمع فنی خوبه که شرکت کنم؟ یعنی تا سطحی یادم میده که بتونم یک سایت برا خرید و فروش یا ثبت نام طراحی کنم؟

majid1366

Registered User
لایک‌ها
707
فکر میکنید اگه برا html , web espression , php همزمان برم کلاس برام مفید باشه.؟
فکر میکنم تو کلاس بهتر یاد میگیرم. همین طور که گفتم همیشه تو مبحث پایگاه داده تو فرانت پیج یا دریم ویور با مشکل برخوردم.

کلاسای مجتمع فنی خوبه که شرکت کنم؟ یعنی تا سطحی یادم میده که بتونم یک سایت برا خرید و فروش یا ثبت نام طراحی کنم؟

من در مورد کیفیت کلاس ها مجتمع فنی نمیدونم
اما اگر علاقه داری و بتونه بری کلاس استاد دلسوز هم داشته باشی میتونی تمام سوالاتی که داری بپرسی و نتیجه برسی

بالا