آژانس هواپیمایی
pop up

ببینید چه کسانی به شما لینک داده اند !!!

شروع موضوع توسط mehrzad22 ‏29 دسامبر 2007 در انجمن سرویس های آنلاین ( شبکه های اجتماعی )

1. mehrzad22

mehrzad22 Registered User

سرویس جدیدی از گوگل ایرانیان گوگل دات آی آر

برای اینکه ببینید چه کسانی به سایت یا وبلاگ شما لینک لینک داده اند و با شما مرتبط هستند کافی است به جستجوگر فارسی گوگل ایرانیان ( www.googel.ir ) مراجعه کنید و نام سایت خود را به این صورت جستجو کنید :

link:www.Your-Site.com

Your-Site : نام سایت شماست که باید بنویسید.

مثال : سایت هایی که به گوگل دات آی آر لینک داده اند. سایت خود را به این لیست اضافه کنید ;)

گوگل ایرانیان یک جستجوگر کاملن فارسی با خدمات وِیژه برای ایرانیان و فارسی زبان ها می باشد.

2. ocarina4

ocarina4 Registered User

خوبی؟

بنظرت خیلی زود نیومدی تو سایتت تبلیغات گذاشتی؟

3. Mahiar0

Mahiar0 کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها

4. mehrzad22

mehrzad22 Registered User

ممنون دوست من . امیدوارم شما هم خوب و سلامت باشید. من فقط وظیفه اطلاع رسانی و معرفی و ... سایت را به عهده دارم . ولی در پاسخ شما باید عرض کنم لازمه هر کار حرفه ای وجود پشتوانه ای جهت تداوم پیشرفت کار است. سعی شده تا حد ممکن تبلیغات مرتبط با موضوعات سرچ شده باشه . به نظر شما این تبلیغات کیفیت کار را پایین آورده یا ناخوشایند به نظر میرسه ؟

ممنونم دوست عزیز.

تاکید میکنم که فقط در ظاهر شبیه کار گوگل است. چون اغلب جستجوگر ها از این فرم دستور برای پیدا کردن لینک ها استفاده میکنند اینجا هم از این فرم دستور استفاده شده تا استاندارد باشه.