برگزیده های پرشین تولز

ببین کوکا کولا چکار می کنه !!

SilentStar

Registered User
لایک‌ها
230
@ soroush_shz

خواهش میکنم. باریکلا , خیلی اراده ی قوی ای داری! :) من تازه تصمیم گرفتم نوشابه نخورم. تا ببینیم چقدر میتونم رو حرفم بمونم :blush:

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
لامصب نمیشه نوشابه نخورد:دی

soroush_shz

Registered User
لایک‌ها
40
@ soroush_shz

خواهش میکنم. باریکلا , خیلی اراده ی قوی ای داری! :) من تازه تصمیم گرفتم نوشابه نخورم. تا ببینیم چقدر میتونم رو حرفم بمونم :blush:

چرا نمیشه نخورد ؟ من الان تقریبا دیگه بدم میاد از نوشابه بس که دوغ خوردم هم خوشمزه تره و هم سالمتر . فقط کافیه یه ذره به مشکلاتی که به وجود میاره و ضررش فکر کنی دیگه نمیخوری:D

cashu

Registered User
لایک‌ها
0
چرا نمیشه نخورد ؟ من الان تقریبا دیگه بدم میاد از نوشابه بس که دوغ خوردم هم خوشمزه تره و هم سالمتر . فقط کافیه یه ذره به مشکلاتی که به وجود میاره و ضررش فکر کنی دیگه نمیخوری:D

ایول !

این عکس آواتارت دیوونه کنندستا ! کیو کشین هست دیگه ؟

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
آها ... برای کسانی که نشنیدن و نمیدونن بگم که شکلات منتوس (نعنایی) رو با نوشابه های گازدار نخورید که خیلی خطرناکه! چند سال پیش 2 نفر تو برزیل جونشون رو به همین خاطر از دست داده بودند!
ویدئوهای این رو ببینین ! خیلی جالبه ! کافیه سرچ کنین Mentos Coca Cola
هم صفحه ویکی پدیای اختصاصی داره هم سایتهای هواداران و 10 ها فیلم و ... ! منم میخوام امتحان کنم (یعنی ببینم نه اینکه بخورم !) البته میگن با نوشابه Diet (رژیمی) خیلی بهتر جواب میده ولی معلوم نیست نوشابه های کوکا کولای ایرانی هم مثل خارجی ها هست یا نه :دی

anf-b

Registered User
لایک‌ها
15
اگه بخوری سه روز نرینی همینطوری میشی

soroush_shz

Registered User
لایک‌ها
40
دوغ خیلی بهتره
ولی از این طرف دوغ هم توش نمک داره

به جاش هم ضررش کمتر هست هم اینکه نسبت نمکش دوغ کمتر از نسبت قند نوشابه هست . باید بین بد و بدتر بد رو انتخاب کرد دیگه البته به فرز اینکه دوغ رو به خاطر نمکش بد حساب کنیم البته دوغ 4 تا خاصیت هم داره ولی نوشابه همش ضرره

SilentStar

Registered User
لایک‌ها
230
ویدئوهای این رو ببینین ! خیلی جالبه ! کافیه سرچ کنین Mentos Coca Cola
هم صفحه ویکی پدیای اختصاصی داره هم سایتهای هواداران و 10 ها فیلم و ... ! منم میخوام امتحان کنم (یعنی ببینم نه اینکه بخورم !) البته میگن با نوشابه Diet (رژیمی) خیلی بهتر جواب میده ولی معلوم نیست نوشابه های کوکا کولای ایرانی هم مثل خارجی ها هست یا نه :دی

ممنون از ویدئوها ... باید به بچه ها بگم واسم دانلودش کنن (آخه بازم بی ADSL شدم! :()

صحبتهای دوستان تائید میشه ... منم رفتم تو کار دوغ :دی ... امروز با ناهار دوغ دامداران زدم ... جاتون خالی :D

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
من که تصمیم قاطع گرفتم دیگه نوشابه نخورم؛ امروز دوتا هات داگ گرفتم با دوغ ! ملت همه چپ چپ نگام میکردن !

soroush_shz

Registered User
لایک‌ها
40
ممنون از ویدئوها ... باید به بچه ها بگم واسم دانلودش کنن (آخه بازم بی ADSL شدم! :()

صحبتهای دوستان تائید میشه ... منم رفتم تو کار دوغ :دی ... امروز با ناهار دوغ دامداران زدم ... جاتون خالی :D

نوش جونت :D
من که تصمیم قاطع گرفتم دیگه نوشابه نخورم؛ امروز دوتا هات داگ گرفتم با دوغ ! ملت همه چپ چپ نگام میکردن !

بهترین تصمیم رو گرفتی . ملت به همه چیز چپ چپ نگاه میکنن . شما بچسب به سلامتی نه نگاه مردم:lol:

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
راستي آيا ميدانيد هر بشکه کوکاکولا ( يا در واقع هر بشکه آب شکر ) را به قيمتي حدود 250 تا 300 دلار از آمريکا ميخريم و بجاي آن نفت را در اوج قيمت بشکه 65 دلار به آمريکا هديه ميدهيم
=================
کوکاکولا شناخته شده‌ترین نام تجاری در دنیا و دومین کلمه شناخته‌شده زبان انگلیسی در دنیا است. ارزش این نام تجاری بیش از ۶۷ میلیارد دلار تخمین زده شده‌است
در بسیاری از کشورها این نوشابه با نام عنوان ساده تر کوک (Coke) نامیده می‌شود و در ایران معمولاً به آن کوکا می‌گویند
فرمول ساخت کوکاکولا برای نخستین بار در سال ۱۸۸۶ به صورت یک نوشیدنی، توسط جان پمبرتون داروساز آمریکایی و در شرکت مواد شیمیایی او ابداع شد. کتابدار او فرانک رابینسون انتخاب نام کوکاکولا را به او پیشنهاد داد و لوگوی دست نویس و سلیس آنرا خطاطی کرد که تا به امروز به عنوان لوگوی این شرکت و این نوشیدنی پابرجاست. پمبرتون نوشیدنی ابداع شده توسط خود را یک داروی مقوی برای بسیاری بیماریها می‌دانست.
================
khoshgovar-yazdfarda-4.jpg

khoshgovar-yazdfarda-6.jpg

image.php

==============
تصویر نقشه کارخانه خوشگوار ، تولید کننده نوشابه کوکا کولا در قلب مشهد مقدس
طراحی این کارخانه بر گرفته از ستاره داوود در پرچم اسراییل است

158.jpg

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
برای ترک نوشابه های بلاد کفر از نوشابه های داخلی و وطنی استفاده کنید: :lol:
نوشیدنی های گیاهی "زحل" در شرکت شیر پاستوریزه "پگاه گیلان" تولید و عرضه می شود.
نوشیدنی های گیاهی "زحل" نیز با طعم های نعناع، بهار نارنج و بیدمشک تولید شده که موارد ذیل در بسیاری از منابع مربوط به گیاهان دارویی برای آن ذکر شده است:
خواص عرق نعناع: تقویت کننده معده، رفع نفخ، طبیعت گرم، بادشکن، تقویت کننده معده کودکان، اشتهاآور، ضد عفونی کننده
خواص عرق بید مشک: آرام بخش، ملین، تقویت کننده قلب ، طبیعت مغتدل، ضد سردرد و درد های عضلانی
خواص عرق بهار نارنج :آرام بخش ، رفع تهوع و استفراغ ، مقوی قلب و اعصاب ، طبیعت گرم و ضد تشنج

gasho

Registered User
لایک‌ها
403
این شش گوشه هندسی میتونین چیرو میخواد بگه میخواد بگه لابی های صهیونیستی 6 قاره دنیا رو زیر سلطه خودشون دارن

Blues Man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
بابا این که چیز خاصی نیست . اومده گوشت رو با گوشت کوب له کرده تو آب میوه یا آب خالی هم بندازی شلو وا رفته می شه ...
تازه صحنه به صحنه هم فیلم نگرفته معلوم نیست قبل از هر عکس با تریلی یا لودری چیزی از روش رد نشده ...
تازه سم هم باشه نوشابه که ، همه نوشابه ها دارای مواد بدی هستن این خواسته اختصاصن کوکا رو بکوبه و یه حرکت سیاسی بکنه ...

توجه بکنید جانم انقذه ساده نباشید
smilie_ugly_073.gif

gasho

Registered User
لایک‌ها
403
معده هم اسید داره
تف انسان هم سمیه
دلیل نمیشه که بکشش

Blocker

Registered User
لایک‌ها
24
21.gif
21.gif
21.gif

میخوایم فش بدیم دیگه میگیم کوکاکولا !!!!!!!!!

بالا