برگزیده های پرشین تولز

بحث در مورد انواع مودم

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
خب حالا كه ميگيد خوبه نميش اينترنتشو يك كاري كرد؟(براي لينوكس)

hamidkazemi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها شما چه جوري مي تونيد تو خونتون راحت نشسته باشيد و يكي اينور ايران ار داشتن ويندز اكس پي محروم باشه !!واقعا مي شه ؟
مشخصات مدمم اينه:
motorola s56m modem
version: 4.10
copyright: 1999
motorola sm56 pcl speakerphone modem
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

hamidkazemi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از irgamer :

:eek:
آقا دستت درد نكنه ولي نشد كه بشه :eek:
در ضمن من تمام اين سايت ها رو گشتم چند تا فايل هم گرفتم ولي جواب نداده
motorola sm56 pci speakerphone modem
:(
شايد عيب از من باشه آخه من مودم رو نصب مي كنم و پرت ها رو هم ميشناسه
ولي سخت افزاري نصب نميشه :hmm: عيب كار همينه :eek:

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
یعنی به چه مشکلی بر می خورید؟ اصلا شماره گیری نمی کنه؟ Com رو عوض کردید ببینید درست میشه؟

hamineh

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
7
درايور مودم موتورولا اينجاست:

http://www.motorola.com/softmodem/sm56_download.htm

اما من حدس ميزنم مشكل از جاي ديگه باشه. لطفا برين توي device manager و چك كنين كه آيا يه علامت تعجب زردرنگ كنار يه ديوايس وجود داره يا نه؟ اگه بود بدونين كه يه تداخلي موقع نصب پيش اومده.
من براي خودم هم اين مشكل پيش اومده بود و يادم مياد كه براي برطرف كردنش اين كار رو كردم كه در همون ديوايس منيجر روي يكي از پورتها (com1 يا com2) كليك سمت راست كرده و properties گرفتم و در تب آخر يا resources چك باكس تنظيم اتوماتيك رو غيرفعال كردم و با انتخاب i/o range و بعدش تغيير setting based on و درنهايت با دكمه change setting اونو تغيير دادم. و بعد خودبخود بقيه درايور مودم نصب شد و مشكل حل شد. البته حتما رسورس هر دوتا پورت و مودم رو توي ديوايس منيجر چك كنين كه وقتي ميخواين يكيشو تغيير بدين باز هم اشتباهي مثل يكي ديگه نشه. بايد با هم متفاوت باشن. حالا من اين توضيحاتو دادم ولي مطمئن نيستم مشكل شما هم همين باشه. اگه چيز ديگه اي بگين تا يه فكر ديگه بكنم!

pay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
يه راه حل گند هم من پيشنهاد مي كنم حالا كه اين مودم اينقده ور رفتن باهاش سخته خوب برو يه مودم تازه بگير مگه چنده 8-9 تومن تازه مودم خودت هم بدي روش واسط 5-6 تومن تمموم مي شه! :D

hamidkazemi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از pay :
يه راه حل گند هم من پيشنهاد مي كنم حالا كه اين مودم اينقده ور رفتن باهاش سخته خوب برو يه مودم تازه بگير مگه چنده 8-9 تومن تازه مودم خودت هم بدي روش واسط 5-6 تومن تمموم مي شه! :D

خداي مثله پولش نيست من مي خوام motorola نصب نكرده از دنيا نرم :rolleyes:
ولي خدايش بد مودي نيستا فقط 6 ساله كه كارخانش از اين مودما نمي ده بيرون رفته تو كار موبايل :happy:

يك چيز ديگه من 5روزه اين پرسش رو اينجا گزاشتم مخوام بدونم كه كي جواب ميگيرم

1-comمدمه من 2 ولي نمي دونم چه جوري عوضش كنم
2-اون سايتي لينكشو گذاشته بودي در حال دانلود كردنشم

اي خدا من از تو تو اين دنيا 3تا چيز بيشتر نمي خوام 1-نصب مودم موتورولا 2-يي پورس كاپوي چيني چرب 3- چيز نكرده از دنيا نريم :lol: :blush:

hamidkazemi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از hamineh :

اما من حدس ميزنم مشكل از جاي ديگه باشه. لطفا برين توي device manager و چك كنين كه آيا يه علامت تعجب زردرنگ كنار يه ديوايس وجود داره يا نه؟ اگه بود بدونين كه يه تداخلي موقع نصب پيش اومده.
من براي خودم هم اين مشكل پيش اومده بود و يادم مياد كه براي برطرف كردنش اين كار رو كردم كه در همون ديوايس منيجر روي يكي از پورتها (com1 يا com2) كليك سمت راست كرده و properties گرفتم و در تب آخر يا resources چك باكس تنظيم اتوماتيك رو غيرفعال كردم و با انتخاب i/o range و بعدش تغيير setting based on و درنهايت با دكمه change setting اونو تغيير دادم. و بعد خودبخود بقيه درايور مودم نصب شد و مشكل حل شد. البته حتما رسورس هر دوتا پورت و مودم رو توي ديوايس منيجر چك كنين كه وقتي ميخواين يكيشو تغيير بدين باز هم اشتباهي مثل يكي ديگه نشه. بايد با هم متفاوت باشن. حالا من اين توضيحاتو دادم ولي مطمئن نيستم مشكل شما هم همين باشه. اگه چيز ديگه اي بگين تا يه فكر ديگه بكنم!

دمت گرم اين تيكرو خوب اومدي!! برم امتحان كنم ببينم چه جورياس :)
در ضمن شرمنده ما اينجا دير ميرسم من مثل شما روز كار نيستم من هر شب از 12 تا 8 صبح اينتر نت دارم :wacko: اخه اينجا (شهرستان ما) اينتر نت ساعتي 700تومانه :blink: و من بدونه چاره از همه جا رو نده بخاطر وضعيت قلبي بابام :p (پول تلفن اين صو بتا) نمي تونم روز بيام برام گرون تنوم مي شه در كل ممنون و شرمنه

emad86_20011

Registered User
لایک‌ها
2
بي خودي سعي نكنين, چون من هم اين مودم رو داشتم, تمام اينترنت رو گشتم ولي نتونستم راش بندازم, تنها راهش اينه كه عوضش كني. :blush:

hamidkazemi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از emad86_20011 :
بي خودي سعي نكنين, چون من هم اين مودم رو داشتم, تمام اينترنت رو گشتم ولي نتونستم راش بندازم, تنها راهش اينه كه عوضش كني. :blush:

عزيز دل برادر من هم اكنون آنلاين هستم با سيستم امل ويندوز اس پي 2003

ديگه اين داستان تمام شد :wacko:

hamidkazemi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از hamineh :

به وسيله اين راهنماي البته مي تو نست كامل تر باشه ولي كار من رو راه انداخت

hamineh

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
7
به نقل از hamidkazemi :
به وسيله اين راهنماي البته مي تو نست كامل تر باشه ولي كار من رو راه انداخت

خوشحالم كه مشكلتون حل شد. ميشه لطف كنيد و براي راهنمايي اشخاص ديگه اي كه همچين مشكلي ممكنه داشته باشن راهنمايي كاملتر رو همينجا بنويسين؟

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام دوستان
براي يكي از دوستانم ويندوز ايكس پي نصب كردم، مودمش Conexant با مشخصات زير هستش:
Conexant RS56/SP-PCI, Rockwell R6793-11
زماني كه ويندوز رو نصب كردم وارد Device Manager رفتم ديدم همه سخت افزارهاش نصب شده. زماني كه ميخواستم به اينترنت وصل بشم ديدم پيغام اشتباه 633 ميده، مودم رو Uninstall كردم و دوباره نصب كردم اما بازم هم درست نشد. درايور اين مودم براي ويندوز ايكس پي هم نصب كردم اما باز هم درست نشد.
به نظر شما مشكل از چه مي تونه باشه؟ كسي لينك درايور اين مودم براي ويندوز ايكس پي رو داره؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
ببین مشاهیر جان من مشکلی شبیه این ولی تو وین 98 داشتم ! ور می داشتم مودم رو نصب می کردم بعد از دیوایس منیجر اونو پاک می کردم و سیستم رو ری استارت می کردم اینبار خودش شناسای می کرد!!!! نمی دونم برای وین اکس پی و این مدل مودم جواب میده یا نه چون مودم من زولتریکس بود!!!!!!!!(چرا تو سایت سازنده مودم نمی ری؟؟)

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوستان از توجهتون ممنونم.
محمد جان اتفاقا از اين سايت هم درايور گرفتم.
حالا رفتم از چندين سايت درايورهاي مختلف مربوط به اون سري دانلود كردم ببينم چه ميشه اگر مشكلي بود بر ميگردم

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
خيلي عجيبه كه ان درايور كار نكرده. چون مدلش عين مدل مودم دوستتون بود.
اميدورام زودتر درايور را پيدا كنيد.

miladkdz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بزاريد به عنوان Standard Modem شناخته بشه. وقتي اين مودم رو داشتم همين كارو ميكردم

بالا