برگزیده های پرشین تولز

بحث و تبادل نظر در رابطه با اطلاعیه « سیستم اخطار »

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
من این پست رو اول تو تاپیک دفتر مدیر کل زدم. بعد دیدم اصلاً ربطی به اون تاپیک نداره. پس اونو پاکش کردم و حالا اینجا میگم:

لطفاً ترتیبی بدید که این اخطارها، اعم از زرد و قرمز بعد از اتمام مدت اعتبارشون از پروفایلها حذف بشن. چوناصلاً منصفانه نیست که به خاطر اشتباهی که کسی در تاریخ فلان تو یه تاپیکی انجام داده، اخطار مربوطه تا ابد تو پروفایلش بمونه.

بنده هم موافق حذف شدن اخطار ها هستم ، البته فقط کارتهای زرد

eyvay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
منم نمی تونم ببینم
هزار دفعه هم به شایان گفتم
اصلن گوش نکرد*&#%)

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
چرا کاربرای سال 2005 به قبل نمیتونن اخطار بقیه رو ببینن ولی 2006-2007 ها میتونن؟
منم نمی تونم ببینم
اصلن گوش نکرد*&#%)
اتفاقاً منم اخطارها رو نمی بینم. فقط یکبار تونستم یه کارت قرمز رو ببینم که اونم مال خودم بود.
البته منظورم اخطارهای کنار پستاست. اونایی که داخل پروفایلها هستن رو به جز خود صاحبان اخطار، فقط مدیرا می بینن.
------------------------------------------
راستی یه سوال هم دارم: اگه چهار تا کارت قرمز باطل شده داشته باشیم و بعد یه کارت قرمز جدید بگیریم، بن میشیم؟ یا اینکه برای بن شدن به مدت 3 روز لازمه که هیچکدوم از 5 تا اخطار اکسپایر نشده باشن؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
اتفاقاً منم اخطارها رو نمی بینم. فقط یکبار تونستم یه کارت قرمز رو ببینم که اونم مال خودم بود.
البته منظورم اخطارهای کنار پستاست. اونایی که داخل پروفایلها هستن رو به جز خود صاحبان اخطار، فقط مدیرا می بینن.
راستی یه سوال هم دارم: اگه چهار تا کارت قرمز باطل شده داشته باشیم و بعد یه کارت قرمز جدید بگیریم، بن میشیم؟ یا اینکه برای بن شدن به مدت 3 روز لازمه که هیچکدوم از 5 تا اخطار اکسپایر نشده باشن؟
ولی من چند تارو دیدم که میتونن ببینن

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70

خیر یاشار جان

بن نمیشوید چون خطای باطل شده ارزش امتیاز منفی خودش را از دست میدهد .

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
چرا کاربرای سال 2005 به قبل نمیتونن اخطار بقیه رو ببینن ولی 2006-2007 ها میتونن؟
منم نمی تونم ببینم
اصلن گوش نکرد*&#%)
منم که آخر 2006 ام نمی تونم ببینم
ولی من چند تارو دیدم که میتونن ببینن
چه قدر واقعاً تحویل گرفته شدیم همه مون...
بابا تو رو خدا یکی رسیدگی کنه. یا کلاً این سیستم رو غیرفعال کنید، یا یه کاری کنید که هر کسی فقط اخطارهای خودش رو ببینه، یا کاری کنید که همه اخطارهای همدیگه رو ببینن.
اینطوری که نمیشه ملت کارتهای ما رو ببیننن ولی ما مال اونا رو نبینیم!

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
من یه توصیه دارم برای صاحبان سایت
یا یه کاری درست انجام بدید یا بلد نیستید بی خیال بشید
شاید چیز مهمی نباشه ولی خب این یه ایراده
دیگه این فوروم در حدی نیست که بخواید چنین ایراداتی توش ببینیدو هیچ کاری نکنید
همین یه پلاگین دیدیو خوشتون اومد؟ دیگه چک نکردید ببینید وضعی کاریش چجوریه .. .

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
259
واالله من تا به حال کسی رو ندیدم که کارت هایی که گرفته معلوم باشه -حتما از سیاست های جدید فروم، حفظ آبروی افراد خاطی هست-

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
واالله من تا به حال کسی رو ندیدم که کارت هایی که گرفته معلوم باشه -حتما از سیاست های جدید فروم، حفظ آبروی افراد خاطی هست-
نه اینکه برای فر خاصی معلوم باشه و مثلا اخطار من معلوم نباشه
مثلا من اخطار هیچکسیو نمیبینم
ولی بعضی از بچه ها اخطار همه ی افراد رو میتونن ببینن
شمام از جمله کسایی هستید که نمیتونید ببینید

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
نه اینکه برای فر خاصی معلوم باشه و مثلا اخطار من معلوم نباشه
مثلا من اخطار هیچکسیو نمیبینم
ولی بعضی از بچه ها اخطار همه ی افراد رو میتونن ببینن
شمام از جمله کسایی هستید که نمیتونید ببینید

شروین جان

میشود یکی از این کسانی که میتوانند ببینند را معرفی کنید ؟؟؟؟ من از کجا بدانم چه کسی میتواند ببیند ؟؟

Capitan7ir

Registered User
لایک‌ها
0
:( یعنی فضای باز و آزاد فروم محدود میشه؟

منظور سیاسی و مذهبی چی بود!بابا من که مخالفم.

کم کم دیگه حال نمیده آدم پست بزنه:wacko:​

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
ظاهرا این امکان اخطار دادن رو به خیلیها دادید مخصوصا در فرومهایی که در آنها مدیر نیستند. این به فروم لطمه خواهد زد مخصوصا اینکه بعضیها جنبه این اختیارات را ندارند و ساعتی یکی دو اخطار میدهند.
به هر حال میل خودتان است ولی هر چیزی را دست هر کسی نمیدهند.

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
ببینم مگه قرار نبود هیچ اخطاری از پروفایل کسی حذف نشه؟ ولی من مواردی رو دیدم که اخطارهای بعضی از یوزرها مخفیانه پاک شده! یعنی پستهایی بوده که قبلاً کنارشون کارت دیده می شده ولی الآن دیگه هر چی می گردی دور و برشون خبری از کارت نیست. تازه حتی خود اون افراد هم به طور ضمنی گفتن که سوء تفاهم شده بوده و به خاطر همین بعد یه مدت اونا را حذف کردن و ... .

میشه در این مورد توضیح بدید؟؟

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
ببینم مگه قرار نبود هیچ اخطاری از پروفایل کسی حذف نشه؟ ولی من مواردی رو دیدم که اخطارهای بعضی از یوزرها مخفیانه پاک شده! یعنی پستهایی بوده که قبلاً کنارشون کارت دیده می شده ولی الآن دیگه هر چی می گردی دور و برشون خبری از کارت نیست. تازه حتی خود اون افراد هم به طور ضمنی گفتن که سوء تفاهم شده بوده و به خاطر همین بعد یه مدت اونا را حذف کردن و ... .

میشه در این مورد توضیح بدید؟؟

وقتی خودشون گفتن که دیگه مخفیانه نمی شه!;)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
پاک شدنش مخفیانه بوده، نه گفتنش!
127fs3700983.gif

حالا من نخواستم اسم ببرم ولی خودت اومدی گفتی. اصل ماجرا پلیز!
40.gif

اوکی! داشتم تو بخش تاریخ راجع به ثقه اسلام پست می زدم که یهو یه اخطار اومد من واسه اون تاپیک اخطار گرفتم!0از طرف یکی از ادمینا!(پست اول تاپیک ثقه اسلام!)بعد رفتم یه تاپیک زدن در معرفی بن شدن هوشمند!)بهروز جان اومد گفت سوئ تفاهم شده! پاک می شه! شایان جان ولی گویا حسابش کرده چون تو یه تاپیک گفت من با یه اخطار دیگه بن میشم!0بر اثر بد شانسی من که تقریبا تنها کاربر فعال بی اخطار بودم (اه اون حساب نمی شد!) 3تا اخطار ظرف سه ساعت گرفتم !;) به هرحال اولین اخطار از این روش بود اشکال فنی هم پیش میاد! چند هفته قبل از اعلام پاک نشدن اخطار ها بود !به هرحال شاید قانون عطف به ماسبق شده!;)
در کل اینکه اولین اخطار از این سیستم جدید به من داده شده مایه افتخار یوزرهای فرهنگ هنر انیمیشن و غیرست!;) به هر حال متن اون پست این بود که ای راد مرد که ... روحت شاد باد وایرانیان تورا از یاد نخواهند بردو......;)

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
0بر اثر بد شانسی من که تقریبا تنها کاربر فعال بی اخطار بودم;)

فكرنكنم:D
خيلي از كاربران فعال هنوز اخطار نگرفتند وايشالا نميگيرن:D چند روز ديگه من هم اجبارا بايد بگيرم بايد دربرم:D (شوخي)

من كه تاحالا نديدم اخطار چطوري كجا ديده ميشه:blink: يعني عمومي ديده ميشه يا توپروفايل هركي بريم اگر اخطار داشته باشه ميبينيم؟

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
فكرنكنم:D
خيلي از كاربران فعال هنوز اخطار نگرفتند وايشالا نميگيرن:D چند روز ديگه من هم اجبارا بايد بگيرم بايد دربرم:D (شوخي)

من كه تاحالا نديدم اخطار چطوري كجا ديده ميشه:blink: يعني عمومي ديده ميشه يا توپروفايل هركي بريم اگر اخطار داشته باشه ميبينيم؟

بین کابرای فعالی که می رن گفتگوی ازاد(تقصیر کسی نیست اونجا محل امد شد یوزرهای فرومهای مختلفه حتی تنگنا هم از یه فروم دیگه اومده!!خوب جوش طول می کشه درست شه!()فقط من یکی مونده بودم! ;) سه تو سه ساعت سر یه چیز کوچولو!:(

بالا