برگزیده های پرشین تولز

بحث و تبادل نظر در مورد نرم افزار TACPP

majestic

Registered User
لایک‌ها
0
salam arya goohar joon.
khobi
age mishe ghorboone dastet on like roo ke migi baram bezar.
mer30 man monhazeram .
bye

MASoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب اگر توی اینترنت یه چرخی بزنید میبینید خیلی از برنامه های امنیتی بصورت CGI نوشته میشن٬ اینکه گفتید ((سوالم در مورد ODBC یکم ... )) باید بگم که برای تست ٬یه CGI ساده با C بنویسید که از ODBC یک فایل mdb رو
باز کنه و یه چیزی از توش بخونه. اگر ۳ تا Response براش بفرستید میبینید که ۲ تاش Error میده (این سوال بر
اساس CGI بود). این درمورد DOS هم صدق میکنه ! هر برنامه ای که از حافظه استفاده میکنه میتونه مورد
حمله DOS قرار بگیره. (البته توی زبان های اسکریپتینگ تا ۹۵٪ پیش نمیاد). ولی دوباره یه نکته : فکر نمیکنید
استفاده از CGI (البته برای ODBC بهتره که ISAPI) مناسب تر از ASP باشه ؟ (بالاخره ممکنه شخصی به اطلاعات
دسترسی پیدا کنه٬ باید مشکل سرویس های دیگه شبکه هم در نظر بگیریم) و در مورد IP Header هم
منظورم خود IP نبود٬ منظورم برای تغییرات غیر عادی در هدر بود. (مثلا برنامه هایی که با sniffing میان بسته
ها رو شبیه سازی کنند تا بدون رمز Login کنند)

Meteor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز فکر میکنم یه خورده بین اسنیف و اسپوف را دارین اشتباه میکنین . اسنیف کردن که خوندن پاکت هایی است که توی شبکه رد و بدل میشه و اون هم باید یه هکر خدوش را تبدیل کنه به یه دونه گیت وی و این کار روی خطوط دیال آپ نمیشه یعنی اون فقط اطلاعاتی را که به سیستم خودش وارد میشه میتونه بخونه که عملا به درد نمی خوره . اسپوف کردن هم که عبارت است از عوض کردن آی پی به منظور از کار انداختن یه سیستم بدین ترتیب که درخواست را به صورتی میفرسته که آی پی ارسال کننده وجود نداشته باشه و وقتی سرور می خواهد جواب را بر گردانه دچار مشکل میشه حملات داس هم که به منظور وود بدون اجازه معمولا ترتیب داشده میشن و یا اینکه از گروهی از کامپیوتر های شبکه برای این کار استفاده میکنن به سیستم سرویس دهنده حمله می کنن نه به صفحه لاگین یه وب پیج این سئوال از یه حرفه ای بعید بود . اگر نخواهین بگین که نرم افزارتون در مقابل سین فلود و پینگ اتک چطور برخورد میکنه باید بگم که شما بیشتر به یه فایر وال احتیاج دارین . چون این مجموعه ابزار ها فقط و فقط برای مدیریت و کنترل پروفایل و اطلاعات کاربران است .
و کارش حسابداری نیست . اما حرف هاتون رو در مورد امنیت قبول دارم . چون امنیت سیستم واقعا برای خودم مهمه اگر مهم نباشه اول از همه خودم بدبخت میشم .
راستی توی سایت هم یه انجمن راه اندازی کردم که یه سری بهش بزنین .
HTTP://www.tacpp.com/persian/forum/default.asp
جای خوبی هست تا تجربیاتمون را به صورت تخصصی مطرح کنیم

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
توضيحات خوب و نسبتا کاملی بود :)
و اما چند نکته:
در مورد Web Server بر اساس نوشته ها تون حس ميکنم شايد بخاطر تشابه اسمی SSL و SSH دچار اشتباه شديد، چون SSL همونطور که نوشتيد برای حفظ امنيت اطلاعات ارسالی تحت وب مورد استفاده قرار ميگيره ولی SSH هيچ ارتباطی به اين موضوع نداره و Protocol ای است که با استفاده از اون ميشه از راه دور به سيستمهای مبتنی بر Linux متصل شد و Console اون رو در اختيار گرفت.

در مورد Sniff اين توضيح رو بدم که برای Sniff نيازی به حضور بعنوان يک Gateway نيست. کافيه توی يک LAN يک سيستم رو در اختيار داشته باشيد. ميتونيد کليه Packet ها رو Sniff کنيد. (البته با داشتن HUB و نه Switch)
در مورد مشکلات امنيتی ODBC Connection ها شايد نيازی نباشه توضيح داده بشه. کافيه به Google مراجعه کنيد تا با انبوهی از اطلاعات در اين زمينه مواجه بشيد.

در مورد مطلب MASoft ، اين نوع Sniffing مربوط به خواندن و شبيه سازی Cookie ها و Session ID ها است که کاربر Authenticate نشده ميتونه همانند مدير، به کل سيستم دسترسی پيدا کنه.

در مورد DOS و يا DDOS بايد عرض کنم که اتفاقا به اين سيستم مربوط ميشه و اين ارتباط هيچ ربطی به IIS و DOS بر IIS نداره و مربوط به نوع کد نويسی برنامه نويس ميشه. توضيح بيشتر رو ميتونين با يه جستجوی کوچک در Google پيدا کنيد.

اينطور که از نوشته های شما بر مياد، امنيت برای شما هم اهميت داره. ولی صرفا اهميت داشتن کافی نيست. برای رسيدن به امنيت بايد تلاش کرد و راهش رو پيمود و قواعد رو رعايت کرد تا بتوان تا حدی امنيت را بدست آورد که آن هم باز مطلق نيست.

در مورد Encryption نوشتيد که Tacpp از MD5 استفاده ميکنه. ميخواستم بپرسم آيا برنامه شما Password کاربران رو در جای ديگری هم ذخيره ميکنه؟
در مورد Encryption خود NTTacPlus هم در صورت امکان بيشتر توضيح دهيد.

موفق باشيد :)

MASoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر میکنم بهتره به جای اینکه بخواید اسپوف و اسنیف رو توضیح بدید ٬ جواب سوال رو بدید. (فکر میکنم خودتون
این دوتا رو قاطی کردید). اسنیف کردن در هر جایی ممکنه ٬ حتی توی Dialup که اینجا جاش نیست توضیح بدم
چطوری.) (توی اینترنت یکم بگردید توضیحاتش هست) ٬ بعد فکر میکنم بهتره یه نگاهی به کتاب Security+ (sybex)
بندازید تا متوجه بشید سوال حرفه ای بود٬ خواننده غیر حرفه ای بود. یکی از راه های وارد شدن به سیستم ها
اینه که افراد با یه اسنیفر بسته ها رو ذخیره میکنن ٬ و بعدا با همین بسته ها بدون داشتن یوزر و پسورد میان
و یه Session میگیرن و از سیستم استفاده میکنن. (کتاب Maximum Security )
در ضمن فکر میکنم حداقل اگر چیزی رو میخواید بگید و فکر میکنید اشتباهی در اونه٬ یه طوری بگید که توهین آمیز
نباشه ! اگر چیزی اینجا مطرح میشه٬ برای زیر سوال بردن برنامه نیست٬ برای اینه که اگر چیزی توی برنامتون
در نظر گرفته نشده٬ به اون هم بپردازید. چون فکر میکنم الان برنامه های خارجی گردن کلفتی که برای این کار
هست که یک سری اونها هم مجانی هستش ٬ انتخاب بهتری باشه.
من ترجیح میدم دیگه به این بحث ادامه ندم.

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا هر كي از اين برنامه ها مي خواد من دارم. مجاني هم مي دم.
ولي قبلش . من خواهش مي كنم وساطت منو پيش احسان بكنيد كه من برنامه رو روي هاستم Upload بكنم و شما از اونجا برش داريد.
من ترافيك هاستم كمه به همين خاطر ميگم.
يك خواهش . آقا جون مادرتون يه ISA و يه Suse Linux به من برسونيد.
شوخي كردم
دوستان خوب و فعال قسمت شبكه ايميل بدن من يه دونه از اين برنامه ها كه همه كار ميكنه كاربر مي سازه كارت مي سازه توپه خلاصه كه البته قفل هم داشته قبلا ولي الان قفلش مرده :) (توسط يكي از دوستان) و همچنين سورش هم بازه كه خودتون هر جور حال كنين تغييرش بدين براتون مي فرستم.
يه چيز ديگه. اين رو فقط براي دوستان فعال مي فرستم.

موفق باشيد.

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
اين بحث از معرفی يک نرم افزار به يک بحث پيچيده در مورد مسائل امنيتی در نرم افزارهای تحت شبکه تبديل شد که فکر کنم فعلا جايی بهتر از قسمت شبکه براش وجود نداره.

اميدوارم عفت کلام و جو دوستانه رو از دست نديم :)

Meteor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
برگشتم و چند تا از مطالبی را که دوستان عنوان کرده بودند خوندم .​
در مورد مطلب MASoft ، اين نوع Sniffing مربوط به خواندن و شبيه سازی Cookie ها و Session ID ها است که کاربر Authenticate نشده ميتونه همانند مدير، به کل سيستم دسترسی پيدا کنه.
باید بگم که سیستم نرم افزار از SESSION COOKIEها استفاده میکنه نه از کلاینت کوکی ها . اگر دقت کرده باشین شما وقتی که به سیستم پرشین تولز وارد میشین و لاگین میکنین زمانی که بدون خروج پنجره را ببندین و مثلا 10 ساعت بعد بیایین و یه راست برین توی سایت میبینید که هنوز داخل سیستم هستین و خارج نشدن . این به خاطر این هست که برنامه از کلاینت کوکی استفاده میکنه . اما ابزار های تک پلاس پلاس اینطور نیستند با داشتن زمان تام اوت و هم به صورت خروج در صورت بیکاری امنیت را بالا میبرن تا جایی که اگر شما پنجره اکسپلورر را ببندین سشن هاتون از روی سرور پاک میشه و شما خواه نا خواه عمل خروج از سیستم را انجام دادین .​
اما باید بگم که ان شاء الله تا چند وقت دیگه نسخه شماره دو با تغییرات اساسی و با الهام گرفتن از صحبت های دوستان به زودی آماده میشه . نسخه جدید دارای چند امکان جدید هست و تغییر اساسی در شکل و طرح صفحات داده شده و از نظر رابط گافیکی همونطور که دوستمون گفتن غنی شده . تا یکی دو روز آینده به طور کامل کارهای گرافیکی ابزار تموم میشه . در نسخخه جدید کدها بازخوانی شدن و تا اونجایی که میشه عیب و نقص های سیستم گرفته شده . امکان فشرده سازی و تعمیر سیستم بانک اطلاعاتی هم در نظر گرفته شده که میتونه خلی به مدیر شبکه کمک کنه .​
چون خودم دارم از یه ان تی تک دیگه واسه پشتیبان گیری استفاده میکنم و هر از گاهی حجم دیتابیس به یک گیگ میرسه و بعد از اینکه تعمیر و فشرده اش میکنم حجمش میشه سه چهار مگ .​

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
منظور من از اون نوشته، Client Cookie ها نبود، بلکه دقيقا منظورم Session Cookie ها است.
اگر با نحوه کار Session آشنايی داشته باشيد ميدونيد که هر Session در پس پرده، يک Client Cookie در Browser ذخيره ميکنه که درونش Session ID قرار داره.
توصيه اخلاقی اينکه يه کم در مورد اين مسئله و تمام مسائلی که در بالا ذکر شده جستجو کنيد . . .

در مورد Encryption سوال پرسيدم که هنوز پاسخ نداديد، ان شاء الله فرصت کنيد و پاسخ دهيد :)

Meteor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگر دقت کرده باشین و بعد از اینکه رمزی را توی ان تی تک مخفی کردین Encrypt کردین و بعد از اون توی دیتا بیس رفته باشین میبینید که رمز شما به یهی چیزی شبیه به D3C2B4B2C4@+ تبدیل شده . من به نحوه مخفی سازی این رمز ها دسترسی پیدا کرده ام و شاید از نظر امنیتی درست نباشه که بخواهم روش رمز گشایی اونو توی انجمن بذارم. اما رمز نگار ان تی تک از یه الگوریتم تقریبا ساده استفاده میکنه . رمز گشایی و شکستن این الگوریتم یه دو هفته ای کار برد .​
خوب اینطور بگم که ان تی تک برای هر کاراکتر یه مجموعه 16 تایی داره که نسبت به مکان قرار گیری حرف تغییر میکنه بعد از کد شدن رمز شما به تعداد دو برابر به علاوه دو کاراکتر رمز کد شده خواهید داشت که دو کاراکتر اول که همون @+ باشه نشون دهنده اینه که سیستم رمز کد شده است . شما میتونید خیلی راحت این موضوع را امتحان کنید فقط کافیه یه شناسه درست کنید و رمز اونو با این دو حرف شروع کنید بدون اینکه بخواهید از Encryption استفاده کنید . حالا اگر دوباره اطلاعات کاربر را بخونید میبینید که رمز را به صورت کد شده در نظر گرفته و به همین خاطر علامت Encrypt را هم چک مارک زده . واسه کد کردن رمز میاد و تک تک حروف را می خونه و مکان اونو حفظ میکنه . در واقع 16 ستون از دیتا هست که سیستم از روی اونها کد ها را بر میداره . فکر کنید که رمز شما این باشه ali سیستم حرف a را که در مکان یک قرار گرفته بر میداره و از توی جدول اطلاعاتیش نگاه میکنه ببینه حرف a توی کدوم ردیف قرار داره بعد از ستونی که حرف a درش قرار گرفته کد را برمیداره . به همین ترتیب در مورد حرف دوم در ستون دوم جدول رمز به دنبال حرف می گرده و کد را جایگذاری میکنه .​
a 12 13 14 15 16 17 18 19 20​
l 25 26 23 24 28 29 54 26​
i 56 52 53 58 54 59 57 41​
در اینجا چون حرف a در جای اول قرار گرفته ما هم توی ستون اول دنبالش میگردیم پس کد 12 را بر میگردانه حالا حرف دوم که l باشه میشه ستون دوم و کد 26 برگست داده میشه و حرف سوم که کد 53 را بر میگردونه و به همین ترتیب الا آخر .​

Meteor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از koorosh :
منظور من از اون نوشته، Client Cookie ها نبود، بلکه دقيقا منظورم Session Cookie ها است.
اگر با نحوه کار Session آشنايی داشته باشيد ميدونيد که هر Session در پس پرده، يک Client Cookie در Browser ذخيره ميکنه که درونش Session ID قرار داره.
توصيه اخلاقی اينکه يه کم در مورد اين مسئله و تمام مسائلی که در بالا ذکر شده جستجو کنيد . . .
اینو که میدونم اگر نه اون خط رو توی صفحه اول سایت نمی گذاشتم و یا توی قسمت هشدار نمی نوشتم که مطمئن شوید کوکی بر روی سیستم شما فعال هست . توضیح دادم که شما وقتی اکسپلورر را ببندید سشن شما اکسپایر میشه و مثل انجمن پرشین تولز نیست که حتی اگر شب هم بیایی سراغش باز هم داخل باشی.از اون کوکی که با رسپونس نوشته میشه و یه دونه فایل نا قابل میذاره توی سیستم اصلا توی این برنامه استفاده نشده . حرف شما درست . امیدوارم که راهنمایی در مورد مخفی سازی رمز کمک کرده باشه اگر مایل به داشتن اطلاعات بیشتر بودید با من تماس بگیرید .
موفق و موید و پیروز و آپ تو دیت باشید

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
در مورد Encryption خيلی ممنون، کلی جالب انگيز ناک بيد!

در مورد Session، درسته که اون Session Cookie با بسته شدن Browser پاک ميشه، ولی اين در شرايط عادی است. در صورتيکه کسی قصد نفوذ داشته باشه، ميتونه اون Cookie رو شبيه سازی بکنه و تا زمانيکه Session.Timeout منقضی نشده باشه، بدون نياز به Authentication ميتونه با داشتن دسترسی Admin وارد سيستم بشه . . .

Meteor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همه . حالا که همه لطف کردین و از نظرات خوب خودتون منو بهره مند کردین و باعث شدین تا ایده های جدیدی به ذهنم برسه با این موضوع موافق هستین یا نه ؟
ایا نیازی هست که سیستم رمز نگاری را به این مجموعه ابزار ها اضافه کنم یا نه چون میدونید که چطور میشه رمز را باز کد و یه نفر که ان جدول را هم نشناسه میتونه یه دونه اکسس و یه انتی تک نصب کنه و خلی راحت با خود ان تی تک رمز را بر گردونه .
نحوه رمز کردن رمز ها در انی تی تک
http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=7217

Meteor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نسخه شماره 2.6.25 بتا به صورت نمایشی روی سایت قرار گرفت . نسخه حاظر از امنیت بسیار بالاتری نسبت به نسخه قبل برخوردار بوده و از نظر گرافیکی و امکانات بهینه شده است . چندین گزینه جدید اضافه شده است . کدها بازخوانی شده و چند باگ کوچک برطرف گردیده است .​
در صورتی که به توضیحات بیشتری نیاز داشتید من در خدمتم.​

M-r-r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام
بعضي از جاها رو من نفهميدم ميشه يه مقدار بيشتر توضيح بدين ؟
در ضمن اون تغييراتي كه فرموده بودين چي ها هستن ؟
ممنون .

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
خواهشمندم از جملات تبليغاتی کاسته و به شرح تغييرات مورد ذکر بپردازيد. زيرا تبلغات صرفا در بازارچه امکان پذير است. (باور کنيد خودم هم از اين جمله خسته شدم! ولی چه کنم که مجبورم دائما قواعد بازی را گوش زد کنم!)

ضمنا توضيح عرض کنم که ظاهرا چون از کد های غير استاندارد استفاده نموده ايد، با استفاده از Mozilla نميتوان Login کرد. :)

Meteor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا معذرت​
اینکه میگید موزیلا لاگین نمیشه فکر میکنم به خاطر این باشه که من برای مخفی سازی رمز ورود از VBScript استفاده کرده ام .اگر لطف کنید اصل خطا را برام ارسال کنید ممنون میشم . احتمالا اجرا شدن اسکریپت را غیر فعال نکرده اید.؟ یا اصلا موزیلا و بی اسکریپت را پشتیبانی می کنه چون من یه بار بیشتر با اون کار نکرده ام ..ضمنا طبق یک نظر سنجی که داشتم بیشتر از 81 درصد از اینترنت اکسپلورر استفاده میکنن .​
اگر اشتباه نکنم اینها باید اطلاعات شما باشه​
Ip no : 80.78.132.10 loaded Default Pgae​
6/15/2004 03:20:12 P.M <704664727> Bad Login For User OR Unknown Name :admin​
6/15/2004 03:20:12 P.M <704664727> More Information:​
6/15/2004 03:20:12 P.M <704664727> =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=​
6/15/2004 03:20:12 P.M <704664727> Browser Type: Netscape 6
6/15/2004 03:20:12 P.M <704664727> OS Type: Windows 2000​
6/15/2004 03:20:12 P.M <704664727> Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; en-US; rv:1.6) Gecko/20040206 Firefox/0.8​
6/15/2004 03:20:12 P.M <704664727> Accept: application/x-shockwave-flash,text/xml,application/xml,application/xhtml+xml,text/html;q=0.9,text/plain;q=0.8,video/x-mng,image/png,image/jpeg,image/gif;q=0.2,*/*;q=0.1​
Accept-Language: en-us,en;q=0.5​
Connection: keep-alive​
Host: www.tacpp.com
User-Agent: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; en-US; rv:1.6) Gecko/20040206 Firefox/0.8​
Cookie: ASPSESSIONIDQCABSBQQ=EJEFAAKCPBPIJOMODPCNBHAH; FLVST=LTVST=38145%2E4245138889​
Content-Length: 59​
Content-Type: application/x-www-form-urlencoded​
Via: 1.1 GWP-Box:800 (squid/2.5.STABLE4)​
---------------: ------------​
Accept-Charset: ISO-8859-1,utf-8;q=0.7,*;q=0.7​
-------: ----:----------------------------------------​
Cache-Control: max-age=259200​
X-Forwarded-For: 192.168.168.254​
6/15/2004 03:20:12 P.M <704664727> HTTP_ACCEPT:application/x-shockwave-flash,text/xml,application/xml,application/xhtml+xml,text/html;q=0.9,text/plain;q=0.8,video/x-mng,image/png,image/jpeg,image/gif;q=0.2,*/*;q=0.1​
HTTP_ACCEPT_LANGUAGE:en-us,en;q=0.5​
HTTP_CONNECTION:keep-alive​
HTTP_HOST:www.tacpp.com
HTTP_USER_AGENT:Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; en-US; rv:1.6) Gecko/20040206 Firefox/0.8​
HTTP_COOKIE:ASPSESSIONIDQCABSBQQ=EJEFAAKCPBPIJOMODPCNBHAH; FLVST=LTVST=38145%2E4245138889​
HTTP_CONTENT_LENGTH:59​
HTTP_CONTENT_TYPE:application/x-www-form-urlencoded​
HTTP_VIA:1.1 GWP-Box:800 (squid/2.5.STABLE4)​
HTTP________________:------------​
HTTP_ACCEPT_CHARSET:ISO-8859-1,utf-8;q=0.7,*;q=0.7​
HTTP________:----:----------------------------------------​
HTTP_CACHE_CONTROL:max-age=259200​
HTTP_X_FORWARDED_FOR:192.168.168.254​
با اینترنت اکسپلورر تست کنید و مورد بالا را هم یه نگاه بندازین ممنون میشم .از لوگ ها اینظرو بر میاد که مشکل سر همون رمز هست که گفتم احتمالا موزیلا نتونسته کد های وی بی را اجرا کنه .​

اما تغییرات عمده ای که در برنامه صورت گرفته به این شرح است .​
مخفی سازی رمز در زمان ارسال توسط الگوریتم HASH 40 بایتی.​
خلاصه شدن تعدادی از کد ها و بازخوانی مجدد کد های برنامه​
اضافه شدن قسمت تعمیر و فشرده سازی و پشتیبان گیری که عمل تعمیر و فشرده سازی و پشتیبان گیری از دیتا بیس را انجام میده .​
ذخیره بهتر فعالیت ها ی مجموعه​
امنیت بیشتر و بهینه شده در مورد آی پی ها . در نسخه جدید مدیر سیستم قادر به تعریف ای پی به صورت گروهی می باشد . و چک شدن آی پی در تمامی صفحات و قبل از هر کاری اعمل میشه که این مورد خودش میتونه جلوی خیلی از موارد را بگیره حتی اگر کوکی هم دزدیده بشه .​
نمایش میزان زمان انلاین بودن کاربران روی خط​
اضافه شدن گزینه جدید پاک سازی رکورد های ناقص به پاک ساز​
کد بهینه شده کارت ساز​
اضافه شدن منوی اطلاعات ارتباط با دیتا بیس​
و تغییرات بسیار دیگری که در سورس برنامه اعمال شده به عنوان مثال کد های تکراری حذف شده و توابع بهینه شده اند . برخی قسمت های کاری نیز از حالت ترانس اکشن استفاده شده است .​
از نظر گرافیکی هم نسخه نمایشی گویا تر است .​
قسمت مخصوص کاربران مرکز که جهت مشاهده اطلاعات گزارش از آن استفاده میکنند بهینه شده و بخش تبلیغی نیز به آن اضافه گردیده است که مدیر میتواند با تغییر در یک فایل تبلیغات خود را روی صفحات کاربر اعمال کند .​
موارد جدیدی نیز در نظر گرفته شده که به زودی به برنامه اضافه خواهد شد .​
اقای حکیمی من باز هم معذرت خواهی میکنم اگر صحبتم جنبه تبلیغاتی پیدا کرد قصد تبلیغ نداشتم .

Meteor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
در مورد موارد دیگر نظری ندارین ؟انتقاد باید هم از خوب باشه هم از بد ؟

majestic

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از aryagohar :
آقا هر كي از اين برنامه ها مي خواد من دارم. مجاني هم مي دم.
ولي قبلش . من خواهش مي كنم وساطت منو پيش احسان بكنيد كه من برنامه رو روي هاستم Upload بكنم و شما از اونجا برش داريد.
من ترافيك هاستم كمه به همين خاطر ميگم.
يك خواهش . آقا جون مادرتون يه ISA و يه Suse Linux به من برسونيد.
شوخي كردم
دوستان خوب و فعال قسمت شبكه ايميل بدن من يه دونه از اين برنامه ها كه همه كار ميكنه كاربر مي سازه كارت مي سازه توپه خلاصه كه البته قفل هم داشته قبلا ولي الان قفلش مرده :) (توسط يكي از دوستان) و همچنين سورش هم بازه كه خودتون هر جور حال كنين تغييرش بدين براتون مي فرستم.
يه چيز ديگه. اين رو فقط براي دوستان فعال مي فرستم.

موفق باشيد.

سلام اقا جون . :D
اگه لطف كني 1 عدد هم برام ميل كني خيلي مرسي ميشم.
از لوطفت ممنونم .
فقط يكمي عجله دارم. :p
[email protected]

KambizZandi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام و خسته نباشید

من این بحث های خوب و سازنده رو دنبال میکنم
و خیلی خوشحالم که کسانی در ایران (ایرانیها) تونستن یه برنامه خارجی رو دستکاری کنند و برنامه ای از اون بسازن که بتونه قسمتی از نیازهای بازار ISP Accounting رو جوابگو باشه
به هر جهت من بعنوان برنامه نویس نرم افزار سیگما Sigma خیلی خوشحال میشم که بتونم هم اطلاعات خودم رو اینجا بالا ببرم و هم اینکه در خدمت دوستان باشم
بنابراین اگر کسی دلش خواست به من چیزی یاد بده بدم نمیاد که باهاش در ارتباط باشم.

موفق باشد
کامبیز زندی

بالا