برگزیده های پرشین تولز

بحث و تبادل نظر پيرامون بازيهای xbox360

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
كسي نيس جواب مارو بده؟:hmm:

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
kasi blue dragon ro bazi karde?
aslan bahal hast?
bazihaee to in sabk badan bara x360 ziad release mishe?
man shadidan tarafdar bazihaee to sabke dark cloude rogue galaxy kingdom hearts dragon quest hastam badan bara x360 release mishe ye bayad montazere amadaneshon ro ps3 bashim?

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
kasi blue dragon ro bazi karde?
aslan bahal hast?
bazihaee to in sabk badan bara x360 ziad release mishe?
man shadidan tarafdar bazihaee to sabke dark cloude rogue galaxy kingdom hearts dragon quest hastam badan bara x360 release mishe ye bayad montazere amadaneshon ro ps3 bashim?

بازی blue dragon نقش آفرينيه...مثل سبک oblivion....

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
بيا من همش ميگم اين MGS4شونم مال خودمونه ميگي نه:lol:
شايعات عرضه MGS4 براي كنسول مايكروسافت بشدت قوت گرفت.بنقل از منابع رسمي(پادكست سازندگان بازي) نسخه X360 بازي بين 6ماه تا يكسال پس از عرضه نسخه PS3 عرضه خواهد شد.(من ميگم 1ماه!):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
http://www.deeko.com/news/?p=1572
شما فقط به اخبار يا بهتر بگم شايعات يه سايت اكتفا نكن (چرا شايعه؟ چون خود سايت از واژه Rumor استفاده كرده)
به نظر من استدلال اين سايت هم از روي انتشار MGS2 بر روي XBOX و Windows بوده كه كنامي بعد از يك سال اين كار رو انجام داد و البته ضرري كرد كه .... . در مورد MGS3 هم از همون اول حتي سايتهايي مثل IGN اعلام كرده بودن كه واسه PC هم ريليز ميشه...ولي خبري نشد.
البته ميشه اميدوار بود كه مثل نسخه MGS2 يك نسخه تكميل شده بعد از يك سال واسه 360 و PC و PS3 به بازار عرضه بشه. ولي مطمئن باشيد نسخه Guns of the Patriots فقط واسه PS3 منتشر ميشه.

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
شما فقط به اخبار يا بهتر بگم شايعات يه سايت اكتفا نكن (چرا شايعه؟ چون خود سايت از واژه Rumor استفاده كرده)
به نظر من استدلال اين سايت هم از روي انتشار MGS2 بر روي XBOX و Windows بوده كه كنامي بعد از يك سال اين كار رو انجام داد و البته ضرري كرد كه .... . در مورد MGS3 هم از همون اول حتي سايتهايي مثل IGN اعلام كرده بودن كه واسه PC هم ريليز ميشه...ولي خبري نشد.
البته ميشه اميدوار بود كه مثل نسخه MGS2 يك نسخه تكميل شده بعد از يك سال واسه 360 و PC و PS3 به بازار عرضه بشه. ولي مطمئن باشيد نسخه Guns of the Patriots فقط واسه PS3 منتشر ميشه.

دوست عزيز شركتهاي بازي سازي فقط بدنبال سود بيشتر هستند.مطمئنا چنين عناوين پرخرج و هزينه اي نياز به برگشت سرمايه +سود دارن وبا توجه به فروش افتضاح كنسول سوني اين بازي در بهترين حالت فقط و فقط يك TIME EXCLUSIVE واسه سوني خواهد بود!(در آينده خواهيم ديد)شما DMC4 رو هم بياد بيار كه اولش اختصاصي PS3 بود بعدش گفتن واسه X360 وPC مياد.در ضمن اين شايعات از يه جاي معتبر (پادكست يكي از سازندگان بازي)
مياد! حتي در انتظار پورت شدن FF واسه X360 باش.

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
دوست عزيز شركتهاي بازي سازي فقط بدنبال سود بيشتر هستند.مطمئنا چنين عناوين پرخرج و هزينه اي نياز به برگشت سرمايه +سود دارن وبا توجه به فروش افتضاح كنسول سوني اين بازي در بهترين حالت فقط و فقط يك TIME EXCLUSIVE واسه سوني خواهد بود!(در آينده خواهيم ديد)شما DMC4 رو هم بياد بيار كه اولش اختصاصي PS3 بود بعدش گفتن واسه X360 وPC مياد.در ضمن اين شايعات از يه جاي معتبر (پادكست يكي از سازندگان بازي)
مياد! حتي در انتظار پورت شدن FF واسه X360 باش.
حالا از ما گفتن...
شايعه شايعه هست......

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
بازی forza 2 چند روزی هست که نسخه j و pal اش امده...و ديروز هم نسخه uc ایش ريليز شد
اما من چن وقتی هست بازيرو گرفتم... توضيحات من از بازی:
شايد کمتر
سبک racing رو بتونيد پيدا کنيد که اينقدر تنوع ماشين داخلش زياد باشه
تنوع ماشين تو froza 2 خيلی زياده....که شايد نمونش رو تو هيچ يک از مسابقات اتومبيل رانی
نديده باشيد !!
گرافيک بازی بسيار بالاست...که مطمئناً هر شخصی رو شيفته خودش میکنه...جادها ، ابرها ، مناظر طبيعی همگی در حد بسيار
عالی کار شده...فيزيک بازی بسيار عاليه....
چيزی که تو بازی خيلی جلب توجه میکنه اينه که ماشين شما با کوچکترين برخورد صدمه میبينه....و خيلی بايد مراقب باشيد که ماشينتون صدمه نبينه چون در غيره اين صورت بايد مبلغی برای درست کردن ماشينتون بپردازيد
شما تو forza 2 هر کاری میتونيد با ماشينتون بکنيد...خريدن لاستيک ، رينگ ، اضافه کردن سيلندر ، کاربرتور و خيلی چيز های ديگه که من هنوز نتونستم به طور کامل ببينم
يه چيزه جالبی که تو اين بازی به چشم میياد کمک راننده هست که از هوش بسيار بالايی
بر خورداره.به اين صورت که به سره پيچهای خطرناک برسيد با تکون دادن دست داخل ماشين صحبت از احتياط کردن میکنه
در کل ثمره اين بازی زيبا نمره بسيار عالی هست که gamespot به اين بازی داده...نمره 9.2 که يکی از بهترين نمرات گرفته شده اين بازی در 360 هست...

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
من 360 دارم و فقط بازی gof ممنون می شم به ترتیب اولوین بگین بهترین بازیها چیه و دیگه چه بازی رو بخرم بازی نقش آفرینی هم دوست ندارم اکشن باشه ممنون از راهنمایی شما.

gears of war که سر آمده همست که انجام دادی... ( 3 وم شخص ، اکشن )
lost planet اين بازيهم يه شاهکاره دوباره از کپکام ..بازی بسيار قشنگيه و اگه بازی نکنی مطمئن باش ضرر خواهی کرد....
اين از اون دسته بازيهايی هست که مراحلش به زودی به پايان میرسه ولی در عوض غولهای بسيار اذيت کننده آی داره....در ضمن خودت رو اماده مبارزه با غولهايی بايد بکنی که نصف صفحتو میگيرن از لحاظ بزرگی ( سوم شخص ، اکشن )
call of duty 3 فکر نکنم احتياجی به توضيح بيشتر باشه؟ بهترين ، قشنگ ترين ، جذابترين بازی جنگ جهانی که اين بازيهم اگر بازی نکنی از دستت رفته ...( اول شخص ، اکشن )
six vegas بازی نسبتاً سختيه ولی در عوض بسيار قشنگه....اگه حوصله دستور دادن به افرادت رو داخل بازی داری اين بازيرو از دست نده سبک بازی هم تاکتيکال شوتينگ هست
ghost recon advanced warfighter 2 اين بازی هم مثل بازی بالاست سخت ولی در عوض بسيار قشنگ...اين بازيهم تاکتيکال شوتينگ هست....
يه توضيحی در باره 2 بازی بالا بدم که اين بازيها با اونايی که گفتم يه مقدار فرق داره ، از اين لهاظ که شما فقط خودت نبايد به جنگی با دوشمنا بلکه بايد با دستور دادن به افرادت که کجا برن ، کجا واستن و کی شليک کنن دستور میدی ، البته تنهايی هم میتونی بری به جنگی باهاشون ولی کارت خيلی سخت میشه و احتمال اين که بتونی يه مرحلرو رد کنی خيلی پايينه !!
condemned از بازی ترسناک خوشت میياد؟ و ناراحتی قلبی اينام نداری؟ ديگه بقيشو نمیگم ، بگير بازی کن تا بفهمی ترس واقعی تو بازی يعنی چی !!
ديگه بازی اکشن خيلی توپ که من خودم هم بازی کرده باشم سراغ ندارم....و بايد واستی تا چند ماهه ديگه که ابر بازيهای 360 مثل

Mass Efect , Halo 3 , Alan wake
و ... رو شن

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
یه سوال آخرین ورژن DASHBOARD چیه !؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

flasher_for_nok

Registered User
لایک‌ها
32
نظرتون رو این بازیا چیه رو شخصیت و نحوه بازی ممنون می شم توضیح بدین:
Pirates of the Caribbean و Oblivion و Dead Or Alive و BattleFiled

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
نظرتون رو این بازیا چیه رو شخصیت و نحوه بازی ممنون می شم توضیح بدین:
Pirates of the Caribbean و Oblivion و Dead Or Alive و BattleFiled

dead or alive سبکش fighting دو نفرست..مثل تيکن...
oblivion سبکش rpg که شما خوشت نمياد...
battlefiled بيشتر به درده online بازی کردن میخوره تا single-player ولی من با single اش حال کردم
pirates of the caribbean سبکش شمشيريه...ولی زياد تنوع توش نيست..و امتياز خوبی هم از سايتها نگرفته..

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
2تا سوال از 360 داران محترم:

1.در حال حاضر gamer score و achievment هاي شما چندتاست؟
2 .3تا از بهترين بازياي 360 تا امروز رو بگين.(اونايي كه خيلي باهاشون حال كردين)

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888

3070 امتياز من هست !!
بهترين بازيهايی که روی 36 تموم کردم..
1-gears of war
2- condemned
3- call of duty 3, lost planet , Ghost Recon 2 , Spilenter Cell Double Agent
واقعاً نمیشد يکيرو خط زد...الانم من باز ناراحتم که نتونستم بازيهای بيشتريرو
بنويسم.....ولی مطمئناً بازيهای زيادی بودن که من ازشون لذت بردم

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
اين بازي DEAD OR ALIVE EXTREME 2 با همين DEAD OR ALIVE 4 يكي هستش يا فرق فوكوله؟ريليز شده؟

امروز يه دمو ازش تو GAMEONE ديدم كفم بريد!همش لب كارون ! بود!:lol:

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
اين بازي DEAD OR ALIVE EXTREME 2 با همين DEAD OR ALIVE 4 يكي هستش يا فرق فوكوله؟ريليز شده؟

امروز يه دمو ازش تو GAMEONE ديدم كفم بريد!همش لب كارون ! بود!:lol:

فرق که داره...ولی شخصيت زن های dead or alive تماماً تو dead or alive extreme وجود
دارند....ولی خوب فايتينگ که نيست خودت ديدی میدنی چيه ديگه..:D

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
نام بازی : colin mac rae : dirt
سبک : racing
سيستم : xbox360 , pc , ps3 ...(.نسخه ps3 تاريخ عرضش نامعلوم هست....)
نکات مثبت : گرافيک خارق العاده !!! مطمئن باشيد نمونه اين گرافيک رو تو هيچ بازی racing تا الان نديديد
و به احتمال بسيار زياد تا 1 2 سال آيندم نمیبينيد..........
از نکات مثبت ديگه میشه به گيم پلی خوب اين بازی اشاره کرد..واقعاً عالی کار شده
متنوع بودن جادها ، مناظر ، تخريب پذيری واقع گرايانه ماشين ،نور پردازيهای عالی حکايت از
نکات مثبت بازی میکنه..........
نکات منفی : در جاهای شلوغ که چندين ماشين داخل صحنه هستند شما با افت فريم مواجه میشيد...که البته زياد محسوس نيست..
در کل اگه xbox360 داريد حتماً اين بازی توصيه میشه..من به شخصه از اين بازی خيلی بيشتر از forza 2 خوشم امد.......
و اگرم pc داريد بايد با يه سيستم قدرتمند بريد به طرف اين بازی !!!

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
نام بازی : colin mac rae : dirt
سبک : racing
سيستم : xbox360 , pc , ps3 ...(.نسخه ps3 تاريخ عرضش نامعلوم هست....)
نکات مثبت : گرافيک خارق العاده !!! مطمئن باشيد نمونه اين گرافيک رو تو هيچ بازی racing تا الان نديديد
و به احتمال بسيار زياد تا 1 2 سال آيندم نمیبينيد..........
از نکات مثبت ديگه میشه به گيم پلی خوب اين بازی اشاره کرد..واقعاً عالی کار شده
متنوع بودن جادها ، مناظر ، تخريب پذيری واقع گرايانه ماشين ،نور پردازيهای عالی حکايت از
نکات مثبت بازی میکنه..........
نکات منفی : در جاهای شلوغ که چندين ماشين داخل صحنه هستند شما با افت فريم مواجه میشيد...که البته زياد محسوس نيست..
در کل اگه xbox360 داريد حتماً اين بازی توصيه میشه..من به شخصه از اين بازی خيلی بيشتر از forza 2 خوشم امد.......
و اگرم pc داريد بايد با يه سيستم قدرتمند بريد به طرف اين بازی !!!

من ديروز خواستم اين بازي رو بخرم ترسيدم كه كنترل ماشين مثل forza همراه با مكافات باشه! من عاشق سري NFS

ام ولي اين forza هه خيلي ديگه طبيعي بود يعني زيادي طبيعي بود (از نظر گيم پلي يا كنترل ماشين)

حالا اين dirt تو چه مايه هايي هستش؟منظورم همون كنترل ماشينهاست.

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
من ديروز خواستم اين بازي رو بخرم ترسيدم كه كنترل ماشين مثل forza همراه با مكافات باشه! من عاشق سري NFS

ام ولي اين forza هه خيلي ديگه طبيعي بود يعني زيادي طبيعي بود (از نظر گيم پلي يا كنترل ماشين)

حالا اين dirt تو چه مايه هايي هستش؟منظورم همون كنترل ماشينهاست.

گيم پليش از forza 2 خيلی راحتره !!! ولی مثل nfs هم ديگه نيست......نسبت به nfs سختره
ولی در کل گيم پليش خيلی خوبه

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
اولين بازي نسل بعد كه من ديدم:CRACKDOWN

شاهكاره .محيط بازي بسيار وسيع جزييات بسيار ........اصلا ولش كن حرف زدن فايده نداره هر كدوم از دوستان اين بازي

رو نگرفته حتما بگيره.سازنده بازي همون كسيه كه 2 تا GTA اول رو ساخته.موتور قدرتمند بازي HAVOK همونيه كه واسه

ساختن ALAN WAKE دارن ازش استفاده ميكنن.

saeed_network

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توی گوگل سرچ کن ... اگه پیدا نکردی برو یاهو و اگه

توی یکی از اکانتام که روی خود دستگاه هست 950 تا و یکیش که لایو هست و بعد از اون یکی شروعش کردم 1100 تا.

تا حالا هم Gears Of War, Lost Planet , Carbon , Most Wanted , Street HomeCurt رو تموم کردم.
Ghost Recon 2 , Call Of Duty 3 رو هم دارم ولی گذاشتم بعد کنکور برم سراغشون:D

یه سوال آخرین ورژن DASHBOARD چیه !؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرینش که آخر بهار ارزه شد هم اینه : 2.0.5759.0
از امکانتش هم میشه از :
1.MSN Messenger
2. جلو عقب بردن اجرای فیلم با سرعت 2تا 16x
3. اگر از فیلمی که دارید نگاه میکنید خارج بشید...با برگشت دوباره میتونید ادامه رو ببینید.
4.بخش MarketPlace جدا شده و یک قسمت جدا رو توی محیط دارید.
5.مدیریت بهتر دانلودها.
6.وقتی که توی Dashboard هستید و دیسک بازی درون دستگاه هست . نام بازی بجای همون (OPEN) نوشته میشه و با قرار گرفتن بر روش تمام Archivment رو نشون میده.
7. شناسایی USB Keyboard
8.توی این نسخه زمانی که یک آرشیو رو مگیرید همونجا امتیاز و اسمش رو پایین صفحه براتون کوچک مینویسه.

اینم چندتا عکس ازش :
ilmNotifyChatDash.jpg

قسمت MarketPlace که گفتم اضافه شده :
ilmmarketplaceblade.jpg

اینم کیبورد جدید هست که خود Microsoft ارائه داده و زیر دستتون نصب میشه ، حالا دستتون بیسیم یا با سیم باشه دیگه بستگی به خودتون داره...ولی به جفتش نصب میشه :D
خیلی باحاله...
imkeyboardlarge.jpg

بالا