برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
من همیشه دلم میخواست بدونم تورنت چیه و چه جوری یه فیلم که تو تورنته به فیلم قابل پخش 1 گیگی تبدیل میشه.
میشه آرزومو برآورده کنی؟
چیز خاصی نیست برای فرار از کپی رایت اومدن یه شبکه خصوصی دایر کردن که نیاز به موتور های جستحو نداره که بتونه مسدود کنه ملت هر چی دارن شیر میکنن و با نرم افزار های خاص دانلود میکنن .

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
من همیشه دلم میخواست بدونم تورنت چیه و چه جوری یه فیلم که تو تورنته به فیلم قابل پخش 1 گیگی تبدیل میشه.
میشه آرزومو برآورده کنی؟
فیلم های توی تورنت اکثرا ریلیز سورس هستن، یعنی مثلا فیلمی که مستقیما از روی DVD یا Bluray کپی شده
برای همین حجمشون بالاست، بعد یه سری گروه انکدر هم هستن که میان این ریلیزها رو به ریلیزهای کم حجم تر و حدود همون 1 گیگ تبدیل میکنن مثل Shaning خدابیامرز، Ganool ، Scorp و غیره
ولی کلا همون فیلم هایی هم که توی تورنت هستن قابل پخشن فقط حجمشون بالاست که خب بالطبع کیفیت بالایی هم دارن

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
چیز خاصی نیست برای فرار از کپی رایت اومدن یه شبکه خصوصی دایر کردن که نیاز به موتور های جستحو نداره که بتونه مسدود کنه ملت هر چی دارن شیر میکنن و با نرم افزار های خاص دانلود میکنن .

فیلم های توی تورنت اکثرا ریلیز سورس هستن، یعنی مثلا فیلمی که مستقیما از روی DVD یا Bluray کپی شده
برای همین حجمشون بالاست، بعد یه سری گروه انکدر هم هستن که میان این ریلیزها رو به ریلیزهای کم حجم تر و حدود همون 1 گیگ تبدیل میکنن مثل Shaning خدابیامرز، Ganool ، Scorp و غیره
ولی کلا همون فیلم هایی هم که توی تورنت هستن قابل پخشن فقط حجمشون بالاست که خب بالطبع کیفیت بالایی هم دارن
من تورنت بالای 100 کیلوبایت ندیدم چطور میشن مثلا 2 گیگ؟

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,776
شما با نرم افزار هایی مثل µTorrent (که مثل idm) میتونید مثل دانلود های معمولی لینک فایل تورنت بدید تا دانلود بشه. حالا یک سری فایل ها هستند که فرمت torrent. دارند. که همینطور که گفتید حجم کمی دارند. این فایل ها دقیقا مانند لینک دانلود تورنت عمل می کنند؛ شما مثلا این فایل رو بهµTorrent میدید و اون شروع میکنه به دانلود

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
شما با نرم افزار هایی مثل µTorrent (که مثل idm) میتونید مثل دانلود های معمولی لینک فایل تورنت بدید تا دانلود بشه. حالا یک سری فایل ها هستند که فرمت torrent. دارند. که همینطور که گفتید حجم کمی دارند. این فایل ها دقیقا مانند لینک دانلود تورنت عمل می کنند؛ شما مثلا این فایل رو بهµTorrent میدید و اون شروع میکنه به دانلود
یعنی تورنت صرفا یه اسمه؟

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,456
میشه آرزومو برآورده کنی؟

در ابتدا یک سرچ انجین با توجه به نیازت "مثلا فوتبالی" و یا فیلم پیدا میکنی

برای فیلم های روز من از این پیریت بی استفاده میکنم

https://thepiratebay.org

شما بعد از سرچ و انتخاب دوحالت داری

1) magnet ادرس کپی میکنی داخل برنامه bit torrent یا utorrent میدی ! بدون دانلود فایل پسوند .torrent شروع به دانلود میشه

2) دانلود فایل .torrent و ایمپورت داخل برنامه دانلودر!

البته ایران و بعضی isp ها محدودیت های زیادی گذاشتن! بعضی کشورای اروپایی یا حتی کشوری مثل کانادا نیز پورت تورنت بسته است!

Last edited:

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,456

ان فایل 100کیلوبایت برای استفاده از برنامه های کلاینت مثل torrentu یا BitTorrent است ! که خودم از بیت استفاده میکنم

و غیر ازاون جای دیگه استفاده نمیشه ! اطلاعات مانند سیدر و تراکر ها داخل اون فایل هست

مثال :

شما 100گیگ لینک داخل idm داری ! بعد گزینه export میزنی و فرمت برای ذخیره را پسوند قابل شناسایی با idm ذخیره میکنی ! این فایل اکسپورت شده شاید 10کیلوبایت باشه ! اما بعد از ایمپورت تعداد لینک ها و حجم فایل ها میشه 100گیگ !!

داخل فایل های .torrent که 100کیلوبایتی صرفا فایلی نیست !

اطلاعاتی از مشخصات اون فایله ! که این اطلعات شامل آدرس و سیدر و تراکر های است که آن فرستانده قرارداده است !

تو تورنت یک سرور داریم ! کسی که توضیع میکنه ! seeders
یکی که مشتری هست(clinet) با برنامه های مثل u torrent دریافت میکند ( میگن leacher)

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
ان فایل 100کیلوبایت برای استفاده از برنامه های کلاینت مثل torrentu یا BitTorrent است ! که خودم از بیت استفاده میکنم

و غیر ازاون جای دیگه استفاده نمیشه ! اطلاعات مانند سیدر و تراکر ها داخل اون فایل هست

مثال :

شما 100گیگ لینک داخل idm داری ! بعد گزینه export میزنی و فرمت برای ذخیره را پسوند قابل شناسایی با idm ذخیره میکنی ! این فایل اکسپورت شده شاید 10کیلوبایت باشه ! اما بعد از ایمپورت تعداد لینک ها و حجم فایل ها میشه 100گیگ !!

داخل فایل های .torrent که 100کیلوبایتی صرفا فایلی نیست !

اطلاعاتی از مشخصات اون فایله ! که این اطلعات شامل آدرس و سیدر و تراکر های است که آن فرستانده قرارداده است !

تو تورنت یک سرور داریم ! کسی که توضیع میکنه ! seeders
یکی که مشتری هست(clinet) با برنامه های مثل u torrent دریافت میکند ( میگن leacher)
آها
وقتی تورنت رو دانلود می کنم مثل یه فیلم یه گیگی بهم فایل تورنت میده یا فایل ویدیو با فرمت مثلا MP؟
اگه فایل ویدیویی با مثلا فرمت MP میده تورنت به چه دردی میخوره اگه نه فعلا سوال بالا رو جواب بده
ممنون

MaxNet

Registered User
لایک‌ها
239
فقط عاشق دانلود با بیت تورنتم :-D
منم با اینکه احترام خاصی برای سیدر های تورنت قائلم ولی حوصله دانلود با این کلاینت ها رو ندارم عشق یعنی تا لینک رو پیدا کردی بزنی تو لیچر بعدش لینک مستقیم بگیری با آخرین سرعت دانلود کنی B-)

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
آها
وقتی تورنت رو دانلود می کنم مثل یه فیلم یه گیگی بهم فایل تورنت میده یا فایل ویدیو با فرمت مثلا MP؟
اگه فایل ویدیویی با مثلا فرمت MP میده تورنت به چه دردی میخوره اگه نه فعلا سوال بالا رو جواب بده
ممنون
میری سایت تورنت
روی دانلود که میزنی یه فایل در حد چند کیلوبایت تا چند مگ بهت میده
اون رو وارد نرم افزار تورنت میکنی، بعد نرم افزار بر اساس همون فایل فایل اصلی فیلم یا ... رو برات دانلود میکنه
به همین سادگی، به همین خوشمزگی

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
‏-ما فروشگاه اینترنتی در ایران هستیم
‏-ما اکثر جنسامون مال خودمون نیست و تامین کننده داریم
‏-واسه فروش بیشتر داستان خرید جمعه رو کپی میکنیم
‏-از اونجایی که اکثر جنسا مال ما نیست قیمت اولیه جنس و دو برابر میکنیم بعد یه تخفیف 50 درصد میزنیم روش
‏-از نظر ما مردم گاون
‏⁧ #ديجى_كالا ⁩ ⁧ #بامیلو ⁩

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
نمردیم و اینترنت نامحدود بدون محدودیت حجمی رو هم دیدیم

w243_photo_۲۰۱۷-۱۱-۲۶_۱۸-۴۸-۲۰.jpg

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
نمردیم و اینترنت نامحدود بدون محدودیت حجمی رو هم دیدیم

w243_photo_۲۰۱۷-۱۱-۲۶_۱۸-۴۸-۲۰.jpg
من هنوز فاز این اینترنت غیر حجمی رو نفهمیدم:confused:
اگه نامحدوده پس چرا حجم داره..
اگه حجم داره پس چرا غیر حجمیه:D

توضیحات های وب:oops:
سرویس های غیر حجمی
سرویس‌های غیرحجمی، سرویس‌هایی با ماهیت مشابه سرویس نامحدود هستند. از این نظر که ترافیک قابل استفاده‌ی بالایی دارند.

تفاوت آنها با سرویس‌های نامحدود معمول این است که به‌جای کاهش سرعت در هنگام گذر از مصرف مشخص، سرعت آنها در طول مدت ارائه سرویس همواره ثابت باقی می‌ماند. (برای اطلاع از سرعت نهایی دریافتی کلیک کنید) در عوض اگر حجم قابل مصرف تمام شود، امکان خرید ترافیک اضافه با قیمت کمتر از معمول و هم‌چنین فشفشه‌، وجود دارد.

هرجور که حساب میکنم..میبینم اینترنت محدود با فشفشه حجیم بصرفه تره

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
من هنوز فاز این اینترنت غیر حجمی رو نفهمیدم:confused:
اگه نامحدوده پس چرا حجم داره..
اگه حجم داره پس چرا غیر حجمیه:D

توضیحات های وب:oops:

هرجور که حساب میکنم..میبینم اینترنت محدود با فشفشه حجیم بصرفه تره
دقیقا شبیه همون قضیه ی شاتل هست
اینترنت نامحدود حجمی می داد
ماهی 10 گیگ با سرعت معمولی
بیشتر از اون سرعتت میومد روی دایال آپ و میتونستی تا هزاران هزار میلیارد گیگ دانلود کنی با سرعت 5 کیلوبایت در ثانیه
خر همونه فقط پالان شو عوض کردن.

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
بیشتر از اون سرعتت میومد روی دایال آپ و میتونستی تا هزاران هزار میلیارد گیگ دانلود کنی با سرعت 5 کیلوبایت در ثانیه
پس تا دیر نشده برم یه طرح بخرم:general405:
می ترسم اینا اجرایی بشه و طرحای قدیم حذف :general410::eek:

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
پس تا دیر نشده برم یه طرح بخرم:general405:
می ترسم اینا اجرایی بشه و طرحای قدیم حذف :general410::eek:
حذف میشه دیگه
واسه خاطر همین دیجیاتو نوشته بود هجوم ملت به خرید یا تمدید سرویس های قدیمی با ورود سرویس های جدید

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
این طرح ها واسه اون قدیم قدیما خوب بود.که نه تلگرام بود و نه اینستا..

الان 1 ساعت بری اینستاگرام راحت 500 تاش رفته

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
این طرح ها واسه اون قدیم قدیما خوب بود.که نه تلگرام بود و نه اینستا..

الان 1 ساعت بری اینستاگرام راحت 500 تاش رفته
به قول یه بنده خدایی این نت رو که بخری
روز اول مثل بیل گیتس زندگی میکنی، روز دوم به بعد مثل مرتاض های هندی

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
مسابقه گردون تا بگردی شرکت رجا
http://campaign.raja.ir/landing/begardoon?ref=0y71ky

جایزه‌های ویژه به جز تخفیف ها و جوایز روزانه
بسته سفر رجا به ۵ نفر با یك همراه شامل:
بلیت رفت و برگشت با قطار سپهر (جدیدترین ناوگان ریلی رجا)
هتل (همراه با صبحانه، ناهار و شام)
تاكسی رفت از درب خانه تا ایستگاه راه آهن تهران و از ایستگاه راه آهن مشهد تا هتل و بالعكس.

بالا