برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

lham9069

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
22 درصد ورودی گوگل ولی رنک هزار ایران! چه میکنی؟ پاپ آپ گرفتی؟ از کجا
نه بابا رپورتاژ و کلی تبلیغات الانم بیلبوردهامون تهران هست. نشنیدی واقعا بیمه بازار رو؟

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,719
سلام دوستاان عزیز ،
دو تا زحمت کوچییک داشتم با هزینه البته :

1»: سرچ قالبی که روی سایت توی امضام هست کار نمیکنه اینو درست کنه

2: یه قالب دارم روی یه سایت دیگه ، میخوام با درگاه های واسط فروشگاهیش کنم یه تغییراتی گرافیکی و کد نویسی کوچیییک میخواد .

خلاصه یا خودتون هر کی از قدیمی ها باشه و یا یکی رو معرفی کنین . با تشکرات فراووون

سلام
چرا تو بازارچه مطرح نمی کنید؟
پیغام خصوصی بدین در خدمتم

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
سلام
چرا تو بازارچه مطرح نمی کنید؟
پیغام خصوصی بدین در خدمتم
بازارچه کلی بچه که کاری بلد نیستن جواب میدن . چشم پیام میدم
پیام خصوصیتون رو بستید . شما اگه میشه پیام بده

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
فونت دست خط نشنیدم تاحالا
نه فونت نیست
یعنی دست خط هستش
یعنی با دست نوشتن ( با قلم و ... ) = یه جورایی شبیه خوشنویسی با قلم نی هستش؟ شبیه اونه ولی به صورت دیجیتالی

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,989
ای بدبختی , بیا برو گمشو از این زندگی نکبت, از تمام کائنات بن شدم خسته شدم از بس یوزر ساختم, n تا اکانت تلگرام رپورت شده دارم این دفعه اومدم شماره مجازی بزنم اصلا نشد:general107: حتی با فیسبوک هم لوگین کردم وارد سایت شماره مجازی نشد :general211::general211: سایت text plus برای شما هم همینطور ارور میده؟چند تا مسنجر و برنامه دیگه امتحان کردم نشد, شماره مجازی رایگان و موندگار از کوجا بیارم؟!
screenshot-www.textnow.com-2018-01-30-17-49-54.png

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
ای بدبختی , بیا برو گمشو از این زندگی نکبت, از تمام کائنات بن شدم خسته شدم از بس یوزر ساختم, n تا اکانت تلگرام رپورت شده دارم این دفعه اومدم شماره مجازی بزنم اصلا نشد:general107: حتی با فیسبوک هم لوگین کردم وارد سایت شماره مجازی نشد :general211::general211: سایت text plus برای شما هم همینطور ارور میده؟چند تا مسنجر و برنامه دیگه امتحان کردم نشد, شماره مجازی رایگان و موندگار از کوجا بیارم؟!
مشاهده پیوست 1054439
از جون خودت چی میخوای؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,989

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
آیا دریل بزنم به هارد دیسک یا به کله خودم یا مشکل هنگ کردن یه چیز دیگه هست؟ eset ویروس پیدا نکرده ولی آیا باز هم مشکل ویروسه؟! مشکل چیه, :mad::mad::mad::general208:
https://forum.persiantools.com/threads/مقاوم-ترین-هارد-دیسک-؟؟-مشکلات-فنی.900545/
از کجا میدونی هارد بد سکتور یا ویروس داره مشکلش چیه دردتو بگو شاید چیز دیگه باشه .

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,989
از کجا میدونی هارد بد سکتور یا ویروس داره مشکلش چیه دردتو بگو شاید چیز دیگه باشه .
داخل تاپیک نوشتم، یه ماهی هست کامپیوتر هنگ میکنه، نمیدونم مشکلش چیه، همه چیزشو بهینه کردم هارد دفرج شده فرمت شده بدسکتورپیدا نشد، ویروس هم eset پیدا نکرد، نمیفهمم چه مرگشه بدجور هنگ میکنه :general502::general208:

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
داخل تاپیک نوشتم، یه ماهی هست کامپیوتر هنگ میکنه، نمیدونم مشکلش چیه، همه چیزشو بهینه کردم هارد دفرج شده فرمت شده بدسکتورپیدا نشد، ویروس هم eset پیدا نکرد، نمیفهمم چه مرگشه بدجور هنگ میکنه :general502::general208:
پس حدس میزنی بد سکتور یا ویروس باشه ممکنه از خود سیستم عاملم باشه و خیلی چیزا فقط که هارد نیست .

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115
هر موقع از راست چین و ژاکت افزونه خریدیم چند ورژن ار نسخه ی اصلی عقب تر بودن و کلی الافمون کردن تا نسخه بروز بدن

وقتی بروز میکردن یه هفته بعد نسخه جدید می اومد

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115
ایرانیا گند میزنن به همه چی
میخوای افزونه/قالب براشون ترجمه کنی حتما باید نسخه اصلی باشه (لایسنس معمولی نه extended که گرونتره)
یعنی فقط به نفع خودشون کار میکنن. لایسنس اصلی باشه که یه وقت فایل ها مشکل دار نباشن. از یه طرف هم لایسنس extended نمیخوان که برنامه نویس های بیشتری بتونن نسخه اصلی رو بخرن و تعداد محصولاتشون بره بالا.
نمیخوان قانون رعایت کنن فقط میخوان محصولات سایت بدون مشکل باشه.

مشاهده پیوست 1054518

پ.ن: نکته خنده دار تر اینه که رو محصول خارجیا لایسنس میزارن، باید لایسنس رو وارد کنی (هر لایسنس برای یک دامنه) که بتونی از محصول خارجی ترجمه شده استفاده کنی :D:D:D
بحث پیچیده شد ولی اونایی که میدوننم میدونن که من میدونم چی میگم :D:general107:

داداش هیچی صاحب نداره
طرف اصلا برنامه نویس محصول نیست ولی طوری با ادم رفتار میکنه انگار خط به خط افزونه رو نوشته !
به قول شما یه نمونه ش اینه برای محصول لایسنس میذارن در صورتیکه رو نمونه خارجی از این خبرا نیس

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
ایرانیا گند میزنن به همه چی
میخوای افزونه/قالب براشون ترجمه کنی حتما باید نسخه اصلی باشه (لایسنس معمولی نه extended که گرونتره)
یعنی فقط به نفع خودشون کار میکنن. لایسنس اصلی باشه که یه وقت فایل ها مشکل دار نباشن. از یه طرف هم لایسنس extended نمیخوان که برنامه نویس های بیشتری بتونن نسخه اصلی رو بخرن و تعداد محصولاتشون بره بالا.
نمیخوان قانون رعایت کنن فقط میخوان محصولات سایت بدون مشکل باشه.

مشاهده پیوست 1054518

پ.ن: نکته خنده دار تر اینه که رو محصول خارجیا لایسنس میزارن، باید لایسنس رو وارد کنی (هر لایسنس برای یک دامنه) که بتونی از محصول خارجی ترجمه شده استفاده کنی :D:D:D
بحث پیچیده شد ولی اونایی که میدوننم میدونن که من میدونم چی میگم :D:general107:
یعنی کاسه داغتر از اش اون یارو خارجی که داره میفروشه در نظر گرفته مثلا برای استفاده یه نفر نگفته تو چند سایت یعنی تا زمانی که به کسی ندی می تونی تو سایت های خودت استفاه کنی . ایرانیان غیور هم اومدن همینو یدونه راستچین فارسی کردن صاحاب در اومدن قشنگ میفروشن تازه قفل میکنن رو یه دامین بابا شاید دامین من عوض شد هی دردسر . نمونه بارز دلال بازی .

بالا