برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
چرا ولی چه ربطی داره؟
شما سرچ کن گلنار حسینی

سایتمو با کروم که باز میکنم باز میشه..ولی با فایر فاکس و مرورگر گوشی مگه فیلتره!! :eek::eek::eek:
کسی میدونه چشه؟
اتووود بالاترین گالری اینفو اینا نتایج اولن برای من
سایتت چیسته؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,191
اتووود بالاترین گالری اینفو اینا نتایج اولن برای من
سایتت چیسته؟
یعنی سایت من نیست؟!
چکار کنم نتایجم مثل بقیه بشه؟
من اشتباهی براتون نشوته بودم گلنار!! اسمش گلناز ه !!

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
گلناز حسینی
midanam.com
پیدا نکردمش کلا
و اینکه درسته فیلتر شدی
درخواست رفعشو بزن مطالب مورد دارتو غیب کن:general512:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,191
پیدا نکردمش کلا
و اینکه درسته فیلتر شدی
درخواست رفعشو بزن مطالب مورد دارتو غیب کن:general512:
ظرف چه مدت از فیلتر درش میارن؟
چیکار کنم نتایجم مثل نتایج شماها بشه؟

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
تحریم سایت 20script !
دوستان عزیزم از مدت ها پیش این موضوع رو میخواستم حتی براش تاپیک ایجاد کنم که وقت نشد , الان هم گذری در موردش بگم
عزیزانی که قالب یا هرچیزی نیاز به دانلود دارن ازین سایت استفاده نکنن ! یا باعث هک شدن سایت شما میشه , یا کد مخرب داره , یا بک لینک در قالب ها و ... مواردی که برای دانلود قرار دادن
اولین بار چند سال پیش بود که قالب ازین سایت اپلود کردم تو هسات , دیدم هاست بسته شد ! ابتین وب پیام داده بود که کد مخرب یا همچین چیزی اپلود کردید
در موردش بحث های زیادی صورت گرفته بود که خیلیا طرفداری کرده بودن که اره حق داره کد بزاره ! یادمه توی یکی ازین انجمن ها ام خود مدیر سایت علنی گفته بود که کد میزاره , الانم میاد اینجا میگه که همچین چیزی نیست :general304:
ولله من خودم نه سایت با این موضوع دارم , نه سودی بهم میرسه بخوام کسی رو تخریب کنم یا بهش تهمت بزنم , این تجربه منه برای دوستانی که تجربه ندارن ! وگرنه قدیمیا همه میدونن و از این سایت چیزی دانلود نمیکنن
به نظرم بهترین کار برای جمع شدن این سایت های مخرب معرفی اونها به گوگل هست ! :general705:

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
گلناز حسینی
midanam.com

به قول یکی از دوستان , یکی از اداب و رسوم pt شده که ادرس سایتت رو نباید اینجا بذاری ! اتفاقا چند وقت پیش که فیلتر نبود میخواستم بهت بگم یادم رفت
وگرنه دوستان اینجا انقدر لطف دارن به هم دیگه , اگر سایت هم موضوع باهاشون داشته باشی یا از سر کنجکاوی سایتت رو به عمو فیلترچی معرفی میکنن تا ببینن عموفیلترچی کاری میکنه یا نه :general304:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
تحریم سایت 20script !
دوستان عزیزم از مدت ها پیش این موضوع رو میخواستم حتی براش تاپیک ایجاد کنم که وقت نشد , الان هم گذری در موردش بگم
عزیزانی که قالب یا هرچیزی نیاز به دانلود دارن ازین سایت استفاده نکنن ! یا باعث هک شدن سایت شما میشه , یا کد مخرب داره , یا بک لینک در قالب ها و ... مواردی که برای دانلود قرار دادن
اولین بار چند سال پیش بود که قالب ازین سایت اپلود کردم تو هسات , دیدم هاست بسته شد ! ابتین وب پیام داده بود که کد مخرب یا همچین چیزی اپلود کردید
در موردش بحث های زیادی صورت گرفته بود که خیلیا طرفداری کرده بودن که اره حق داره کد بزاره ! یادمه توی یکی ازین انجمن ها ام خود مدیر سایت علنی گفته بود که کد میزاره , الانم میاد اینجا میگه که همچین چیزی نیست :general304:
ولله من خودم نه سایت با این موضوع دارم , نه سودی بهم میرسه بخوام کسی رو تخریب کنم یا بهش تهمت بزنم , این تجربه منه برای دوستانی که تجربه ندارن ! وگرنه قدیمیا همه میدونن و از این سایت چیزی دانلود نمیکنن
به نظرم بهترین کار برای جمع شدن این سایت های مخرب معرفی اونها به گوگل هست ! :general705:
اکثر این سایتای اسکریپ یه حرکتی میزنن تو فایلا

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,191
بالا