برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
خیلی ممنون ولی رایگانا به درد نمی‌خوره، سرعت و کیفیتشون خیلی پایینه.
من چند ماهی هست از پروتون استفاده میکنم , راحت یوتیوب 720p می بینم بدون مشکل

ralef

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
آخرش چی کار کردی؟ من که کمرم نابود شد :(

ورزش منظم
پیاده روی و تغذیه سالم :confused:

نزدیک سه سال که همه اینارو رعایت میکنم ، عینک آنتی رفلکس استفاده میکنم واسه چشمام که دیگه از اون به بعد سوزش و آبریزش کمتر شده

البته ساعت کارمم دقیق تر کردم ، دیگه بی جهت پشت سیستم نمیشینم

من سر این اتفاقات که نتیجه چندین سال کار پشت سیستم بود واقعا روزهای سختی کشیدم ، سر سایت و مسائل و حواشی سایت داری که اجتناب ناپذیر هست حسابی استرس و مشغله فکری داشتم که به مرور زمان این فشارهای عصبی به سیستم گوارش آسیب میزنه و بنده همچنان درگیرش هستم

کم تحرکی باعث میشه کبد چرب بشه، چربی خون بالا بره ، به سمت دیابتی شدن بره بدن و ....

خلاصه اینکه حتما ورزش کنید که تو همین سن جوانی علائمش ظهور میکنه و زندگی رو برای آدم تلخ میکنه ، دیگه اون موقع حسرت خوردن هیچ فایده ای نداره

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
عینک آنتی رفلکس
عینک مخصوص کامپیوتر کلا یک نفر فروشنده روی اینترنت داره هرچند که روی سایت های مختلف گذاشته برای فروش ، برای این کلمه ورودی میگیرم و یه مقدار کمی فروش داره
خودم استفاده نکردم فکر نمیکنم نیازی بهش باشه ویکی پدیا انگلیسی توضیح داده چی هست ولی با این حال نرم افزار CareUEyes حتما نصب کن نور های مضر مانیتور رو کم میکنه رایگان هست کرک نمیخواد . برای موبایل و کامپیوتر
خیلی از نرم افزار ها رو تست کردم ولی فقط همین مورد مناسبه

Last edited:

alimnf

Registered User
لایک‌ها
98
عینک مخصوص کامپیوتر کلا یک نفر فروشنده روی اینترنت داره هرچند که روی سایت های مختلف گذاشته برای فروش ، برای این کلمه ورودی میگیرم و یه مقدار کمی فروش داره
خودم استفاده نکردم فکر نمیکنم نیازی بهش باشه ویکی پدیا انگلیسی توضیح داده چی هست ولی با این حال نرم افزار CareUEyes حتما نصب کن نور های مضر مانیتور رو کم میکنه رایگان هست کرک نمیخواد . برای موبایل و کامپیوتر
خیلی از نرم افزار ها رو تست کردم ولی فقط همین مورد مناسبه
این برنامه که معرفی کردی واقعا معرکه است! ❤️
ممنون

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
یه مشکل با وردپرس هست ، من نمیخوام favicon داشته باشم ، favicon قبلی که داشتم حذف کردم ولی وردپرس آیکون خودش رو جایگزین کرد!! site.com/favicon.ico جایگزین آیکون قبلی شد و بدون اینکه بخوام همچین چیزی باشه ، نتونستم حذفش کنم ، چطور میشه favicon نداشت و حذفش کرد؟
اینجا یکی پرسیده چطور favicon پیشفرض رو حذف کنه ، جواب دادن آیکون خودت رو آپلود کن یا آیکون بیرنگ آپلود بشه بجای حذفش!!! اینجا هم یه افزونه ساختن برای حذفش یعنی برای کوچکترین کاری باید افزونه نصب کرد
تونستم با کد زیر داخل فانکیشن، تصویر آیکون سایت رو حذف کنم ولی همچنان این آشغال site.com/favicon.ico داره توی لود تایم تداخل ایجاد میکنه ، وجود نداره ولی جزء درخواست های لود تایم همچنان هست ، کش حذف کردم ارتباطی با کش سایت نداره
کد:
add_filter( 'get_site_icon_url', '__return_false' );
خب پیشنهادتون چی هست برای حذف کامل favicon از سایت و درخواست های لود سایت . برای سرعت سایت تاثیر داره یا نداره مهم نیست میخوام بفهمم چطور حذف کامل میشه شررش کم بشه دیگه هیچ جا وجود نداشته باشه :mad:

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
یه مشکل با وردپرس هست ، من نمیخوام favicon داشته باشم ، favicon قبلی که داشتم حذف کردم ولی وردپرس آیکون خودش رو جایگزین کرد!! site.com/favicon.ico جایگزین آیکون قبلی شد و بدون اینکه بخوام همچین چیزی باشه ، نتونستم حذفش کنم ، چطور میشه favicon نداشت و حذفش کرد؟
اینجا یکی پرسیده چطور favicon پیشفرض رو حذف کنه ، جواب دادن آیکون خودت رو آپلود کن یا آیکون بیرنگ آپلود بشه بجای حذفش!!! اینجا هم یه افزونه ساختن برای حذفش یعنی برای کوچکترین کاری باید افزونه نصب کرد
تونستم با کد زیر داخل فانکیشن، تصویر آیکون سایت رو حذف کنم ولی همچنان این آشغال site.com/favicon.ico داره توی لود تایم تداخل ایجاد میکنه ، وجود نداره ولی جزء درخواست های لود تایم همچنان هست ، کش حذف کردم ارتباطی با کش سایت نداره
کد:
add_filter( 'get_site_icon_url', '__return_false' );
خب پیشنهادتون چی هست برای حذف کامل favicon از سایت و درخواست های لود سایت . برای سرعت سایت تاثیر داره یا نداره مهم نیست میخوام بفهمم چطور حذف کامل میشه شررش کم بشه دیگه هیچ جا وجود نداشته باشه :mad:
favicon.ico خودکار از سمت مرورگر لود میشه و واسه همین تو رکوئست ها میبینش
کاریش نمیشه کرد

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
تبلیغات یکتانت و .... می شه توی مرورگر بلاک کرد ؟

وسط هر مطلبی 20 تا تبلیغ هست

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
فایل زیر یکی از درخواست های لود سایت هست ، منشا این مشکل رو از کجا پیدا کنم؟ خودم در این مورد کدی قرار ندادم یعنی مشکل از من نیست شاید یکی از افزونه ها باشه . چطور بفهمم دقیقا به کجا مربوطه؟

#####

لود تایم نیم ثانیه واقعی ، اگر درخواست های فیسبوک و تویتر رو حذف کنه کمتر هم میشه
کسی میدونه داره چی کار میکنه؟ از amp سریعتره
se.jpg
تازه ادبلاک 2تاشو بلاک کرده :rolleyes:
مشاهده پیوست 1196309
افزونه ای که استفاده میکنی خوب نیست
مگرنه حتی از روی سایز تصویر هم تشخیص میداد تبلیغاته . تبلیغات همشون یه سایز مشخص داره
افزونه ublock origin نصب کن خیلی عالیه حتی فیلتر مخصوص کشور ها رو داره مثلا فیلتر ایران رو تیک زدم تاثیرش روی سایت های ایرانی خیلی بیشتر شد
تبلیغات یکتانت و .... می شه توی مرورگر بلاک کرد ؟

وسط هر مطلبی 20 تا تبلیغ هست
آره کافیه روی اون قسمت راست کلیک کنی و گزینه بلاک بزنی البته اگه این افزونه ای که گفتم داشته باشی . مسدودش میکنه دیگه نمیبینی

Last edited:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
دوستان من دو تا تک پیام کوتاه میخوام از طریق شماره خدماتی بفرستم، اما نمیخواستم صرفا به همین خاطر سرویس بخرم
کسی میتونه به من کمک کنه؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
دوستان من دو تا تک پیام کوتاه میخوام از طریق شماره خدماتی بفرستم، اما نمیخواستم صرفا به همین خاطر سرویس بخرم
کسی میتونه به من کمک کنه؟
پیامک انبوه و تبلیغاتی با خط خدماتی کسی ارسال نمیکنه
یکسری سایت های پیامکی امکان ارسال پیامک (تکی و محتوای ثابت ) از طریق وب سرویس رو میدن فقط میشه مقادیری مثل نام مشتری و قیمت و ... رو متغییر تعریف کرد

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
دوستان یه سایت خارجی بود فایل های پریمیوم گرافیکی میزاشت تو سبک scriptmafia چی بود ؟ :rolleyes:

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
دوستان جایی رو سراغ دارید برای 4-5 ترا ترافیک ماهیانه مصرفی، سرور دانلود اسپانسری ارائه بده؟

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
دوستان یه سوال , فرض که قصد خرید قالب وردپرس رو داریم , قالب مورد نظر هم در سطح وب فارسی با قیمت مختلف هست,
چطور بفهمیم که کدومشون درست و استاندارد فارسی سازی و راست چین شده و مشکلی نداره ؟
صرفا از روی ارزون یا گرون بودن نمیشه تشخیص داد

دوستان یه سایت خارجی بود فایل های پریمیوم گرافیکی میزاشت تو سبک scriptmafia چی بود ؟ :rolleyes:
گرافیکی در چه مقوله ؟

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
دوستان جایی رو سراغ دارید برای 4-5 ترا ترافیک ماهیانه مصرفی، سرور دانلود اسپانسری ارائه بده؟
نه خیلی کمه حداقل روزی 1 ترا باید داشته باشی
حالا شاید با روزی 500 گیگ هم بشه کاری کرد

بالا