برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
ازین پویان آی تی وی پی اس گرفتیم با 20درصد تخفیف دائمی 94 تومن.
از ماه دوم قیمتش شد 198 تومن :D:D:D
نمردیم و معنی 20درصد تخفیف دائمی هم فهمیدیم.
اینجا ایران است :p

Abolfazlabdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
از دوستان کسی طراح خوب سراغ نداره ؟

Abolfazlabdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام خریدار سایت با درامد + 2 میلیون ی در حال پیشرفت هستم سایت موزیک و فیلم به کارم نمیاد موردی بود خبر بدین با قیمت خوب خریدارم

ایدی تلگرام :
@Rouzegar0098

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
تست کردم , فایده نداره نت فلیکس به خاطر اینکه ایرانیا سریالا و فیلمارو میدزدن مثل نماوا , محدودیت ایجاد کرده مثل اینکه با تغییر ای پی مشکل حل نمیشه isp رو تشخیص میده
کسی راه حلی برای استفاده از نت فلیکس داره ؟
اول کش مرورگر و کوکی نتفلیکس رو پاک کن یا اینکه با حالت پرایوت مرورگر وارد نت فلیکس شو
بعد یه برنامه تغییر آی پی خوب پیدا کن و اینقدر آی پی هاشو تغییر بده که نتفلیکس دیگه گیر نده، چون اینا یه لیست آی پی از سرور هایی که پروک.سی و v.p.n ارائه میدن دارن و از طریق اون میفهن که آی پی فعلیت ماله سروره نه ماله ISP
نکته: قبل از استفاده از برنامه تغییر آی پی حتما v.p.n رو لاگین کن چون برای ورود به نتفلیکس بهش احتیاج داری و بعد برنامه تغییر آی پی رو روی اون اجرا کن
پ.ن: تشخیص ملیت یا شرکت ارائه کننده نت هر کاربر فقط از طریق آی پی امکان پذیره و در صورتی که آی پی رو عوض کنی دیگه اصلا قادر به تشخیص اینکه در چه کشوری هستی هم نیست چه برسه به ISP
پ.ن2: اگه خواستی بهم پ.خ بده تا بهت بگم از کجا v.p.n بخری که نتفلیکس کاری نداشته باشه

Last edited:

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
اول کش مرورگر و کوکی نتفلیکس رو پاک کن یا اینکه با حالت پرایوت مرورگر وارد نت فلیکس شو
بعد یه برنامه تغییر آی پی خوب پیدا کن و اینقدر آی پی هاشو تغییر بده که نتفلیکس دیگه گیر نده، چون اینا یه لیست آی پی از سرور هایی که پروک.سی و v.p.n ارائه میدن دارن و از طریق اون میفهن که آی پی فعلیت ماله سروره نه ماله ISP
نکته: قبل از استفاده از برنامه تغییر آی پی حتما v.p.n رو لاگین کن چون برای ورود به نتفلیکس بهش احتیاج داری و بعد برنامه تغییر آی پی رو روی اون اجرا کن
پ.ن: تشخیص ملیت یا شرکت ارائه کننده نت هر کاربر فقط از طریق آی پی امکان پذیره و در صورتی که آی پی رو عوض کنی دیگه اصلا قادر به تشخیص اینکه در چه کشوری هستی هم نیست چه برسه به ISP
پ.ن2: اگه خواستی بهم پ.خ بده تا بهت بگم از کجا v.p.n بخری که نتفلیکس کاری نداشته باشه

44kl_124.png

درود , این مواردی که شما گفتید رو من میدونم , راهنمایی از کسی میخوام که الان اکانت داشته باشه و داره استفاده میکنه !
وگرنه تشخیص قندشکن رو , بر اساس سرویس ارائه دهنده نت که server هست یا isp تشخیض میده و اجازه استفاده از سایت با هر نوع قندشکن و ip که مبداش سرور باشه رو نمیده
به هر حال ما که این همه هزینه کردیم برای اکانت 5 کاربره , شما اگه قند شکنی میشناسی که جواب میده معرفی کن

از دوستان کسی طراح خوب سراغ نداره ؟
طراح برای چه موضوعی ؟طراح سایت ؟ طراح گرافیک ؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
درود , این مواردی که شما گفتید رو من میدونم , راهنمایی از کسی میخوام که الان اکانت داشته باشه و داره استفاده میکنه !
وگرنه تشخیص قندشکن رو , بر اساس سرویس ارائه دهنده نت که server هست یا isp تشخیض میده و اجازه استفاده از سایت با هر نوع قندشکن و ip که مبداش سرور باشه رو نمیده
به هر حال ما که این همه هزینه کردیم برای اکانت 5 کاربره , شما اگه قند شکنی میشناسی که جواب میده معرفی کن
این ارور رو موقع ورود به سایت میده یا موقع پخش فیلم؟
اگه فقط موقع پخش فیلم این ارور رو میده در اینصورت من نمیدونم این v.p.n که الان دارم هم برای شما کار میکنه یا نه چون من اکانت نتفلیکس ندارم که باهاش تست کنم

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,776

والا کلا نتفلیکس از قدیم ما استفاده می کردیم رو پروکسی ها حساس بودش و ارور پروکسی میدادش همون موقع هم ، چون برخی اکانت ها و دسترسی هاش بر اساس مناطق مختلف جهانه . برای همین رو آی پی ها حساسه و به نظرم هیچ ربطی هم به قضیه الان سایتای فیلم تو ایران نداره که بگیم به خاطرنماوا ایرانی ها رو این کار کردش.
من چند وقت نت فیلکس UK داشتم با expressvpn راحت استفاده می کردم.با 20speed خودمونم یادمه کار می کرد.البته الان چند ماهی میشه استفاده نکردم و خبر ندارم.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
اههههه
سردرد شدیم این چه شکل و ظاهریه؟!! :general208:
####
ورودی از سرچ تصاویر رو چطوری میشه متوجه شد؟ کجای گوگل وبمستره؟
#####
اسم اکانت گوگل همه جا یکی هست هر چی اسم کانال یوتیوب باشه همون اسم برای گوگل مپ و هر جای دیگه ای هست, چطوری میشه بدون ساختن اکانت جدید, اسم یوتیوب رو با بقیه جاها تفکیک کرد؟

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
نسخه جدید پی تی راه افتاد! :cool:
فروم بازی سنتر چندماه پیش آپدیت شد به زن2 , این نسخه جدید امکانات فوق العاده خوب و جالبی داره:general601:
مثلا همین لایک ایموجی دار
یا این اسپویلر جدید : که متن رو بصورت خطی پنهان میکنه و باحاله:general703:

farhad17

Registered User
لایک‌ها
328
دوستان معنی این دوتا جمله چی میشه؟(دو تا جمله مجزا هستند)
we were met at the airport by a driver from the university

yesterday a man was caught trying to burn down the Town Hall

Last edited:

behi16

Registered User
لایک‌ها
556

اولی:
توسط راننده ی دانشگاه، ما همدیگر را در فرودگاه ملاقات کردیم.
دومی:
دیروز مردی که قصد داشت تالار شهرداری رو به آتش بکشد، دستگیر شد.

ivi

Registered User
لایک‌ها
72

اولی میشه:

دیروز یکی از راننده های دانشگاه را در فروگاده ملاقات کردیم

دومی هم:
دیروز یک مرد که قصد به آتش کشیدن تالار شهر (شهرداری) را داشت دستگیر شد.

البته مثل اینکه یکی از دوستان هم ترجمه کردن، تازه دیدم

Last edited:

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
اولی میشه:

دیروز یکی از راننده های دانشگاه را در فروگاده ملاقات کردیم

دومی هم:
دیروز یک مرد که قصد به آتش کشیدن تالار شهر (شهرداری) را داشت دستگیر شد.

البته مثل اینکه یکی از دوستان هم ترجمه کردن، تازه دیدم

بنظر من معنی جمله اول می شه: ما در فرودگاه، توسط راننده دانشگاه ملاقات کردیم.

farhad17

Registered User
لایک‌ها
328
دوستان معنی این جمله چی میشه؟
i am being watched

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
چقدر عوض شده اینجا:eek: