برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
Capture1.PNG

@l3est استاد، دوتا رم 8 انداختم..توی صفحه تسک منیجر فقط 8 گیگش رو نشون میده.
ایا اسلات رم من فقط 4 گیگ ساپورت میکنه؟

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
مشاهده پیوست 1154436

@l3est استاد، دوتا رم 8 انداختم..توی صفحه تسک منیجر فقط 8 گیگش رو نشون میده.
ایا اسلات رم من فقط 4 گیگ ساپورت میکنه؟
کار سختی نیست که یکی از رم هارو در بیار ببین بازم 8 گیگ هست یا نه اگه هست احتمالا مشکلی تو اسلات هست واگر نه ساپورتش همینقدره برا لپ تاپ انداختی؟ مدلش چیه ؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
کار سختی نیست که یکی از رم هارو در بیار ببین بازم 8 گیگ هست یا نه اگه هست احتمالا مشکلی تو اسلات هست واگر نه ساپورتش همینقدره برا لپ تاپ انداختی؟ مدلش چیه ؟
درود
دو تا 4 ساپورت میکنه.
الان دوتا 4 انداختم و 8 گیگ ساپورت میشه

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660

تا 8 گیگ ساپورت میکنه
مرسی
:rolleyes: پس لپ تاپو باید چند وقت دیگه ردش کنم

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,019
دوستان, اگر آی پی اختصاصی داشته باشم و نیم سرور هم اختصاصی باشه و هاستینگ ایرانی باشه
از روی آی پی اختصاصی میتونن هاستینگ رو پیدا کنن؟ میخوام هاستینگ مخفی باشه ولی از کلودفلر استفاده نکنم

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
دوستان, اگر آی پی اختصاصی داشته باشم و نیم سرور هم اختصاصی باشه و هاستینگ ایرانی باشه
از روی آی پی اختصاصی میتونن هاستینگ رو پیدا کنن؟ میخوام هاستینگ مخفی باشه ولی از کلودفلر استفاده نکنم
اگه دیتاسنتر خارجی باشه خیر.نمیتونن-البته اگه ای پی هارو در اختیار برادرا قرار ندن
اگر دیتاسنتر ایرانی باشه ای پی رو پیدا میکنن و نامه میزنن به دیتاسنتر :cool:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
رم سیستم منم 8 گیگه تقریبا همیشه تو حدود 90 درصده :rolleyes:
البته 16 هم ساپورت میکنه. ولی سیستم قدیمیه (اینتل نسل 2 الان نسل 10یم ایموجی-فیس-پالم)
احتمالا به جای آپگرید یه سیستم رایزن جمع کنم، امسال AMD خیلی از Intel جلو زد. سی پی یو دسکتاپ ساختن 16 هسته 32 ترد
AMD سی پی یو های ورک استیشن ساخته 24/48 و 32/64 هسته/ترد :oops: احتمالا 64 هسته ای هم نگه داشتن برا وقتی که اینتل جواب داد :D

مشاهده پیوست 1154446

پ.ن: یه نسخه بهینه شده از ویندوز 10 هست اسمش Windows 10 Lite اونم خواستی تست کن.
سایز iso ویندوز اصلی حدود 5 گیگه ویندوز Lite حدود 2.5 گیگ

لینک جدید ترین ورژن رو پیدا نکردم. الان v10 آخرین ورژنه لینک دانلود v9 رو تونستم پیدا کنم.
من واسه کارم باید همیشه آخرین نسخه ویندوز 10 داشته باشم. نمیتونم لایت نصب کنم.
ابته هنوز سه گیگ رم خالیه. اما در آینده دیگه فکر نکنم بکشه
این لپ تاپ من سال 1390 حدود 970 خریدم:p:p
اون موقع دلار 1000 تومن بود
Capture025.PNG

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
حیف که خیلی تنبلم وگرنه یک سیستم میگیرفتم..
حس روی صندلی نشستن نیست :D :D

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
اقا کسی جدیدا نماد اعتماد ثبت کرده؟ من میخوام ای نماد بگیرم موقع ثبت نام ارور " خطا در فرایند ثبت " میده باید چیکارش کرد

ali_m

Registered User
لایک‌ها
262
تنها یه راه داره که سرور اصلی رو مخفی کنی و اونم استفاده از Reverse Proxy هست.
یا باید از Cloudflare استفاده کنی یا میتونی از یه سرور واسط به عنوان Reverse Proxy استفاده کنی (با Nginx این کار رو میتونی انجام بدی) ولی باید حواست باشه که مصرف CPU این سرور کم نخواهد بود.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660

فکر می‌کنم این اولین پست من در انجمن پرشین تولز بود...

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,019
دوستان, میخوام از نیم سرور اختصاصی استفاده کنم و CDN هم داشته باشم ولی باید نیم سرور اونجا رو بزارم. چطوری همزمان از cdn میشه استفاده کرد؟

ali_m

Registered User
لایک‌ها
262
دوستان, میخوام از نیم سرور اختصاصی استفاده کنم و CDN هم داشته باشم ولی باید نیم سرور اونجا رو بزارم. چطوری همزمان از cdn میشه استفاده کرد؟
باید از یه سرویس دهنده CDN مثل کلودفلیر استفاده کنی و اگه هم بخوای نیم سرور اختصاصی داشته باشی باید پلن Enterprise داشته باشی (بخش SSL/TLS و ادامش Custom Hostnames)
آروان و بقیه رو هم میتونی قیمتاشونو چک کنی

- نیم سرور اختصاصی چیز خاصی نیستاااا :)

.omid.64

Registered User
لایک‌ها
32
سایتی سراغ دارید بتونم چندتا mp3 آپلود کنم اما لینک مستقیم بده؟
برای استفاده توی اپلیکیشن می خوام...

Count.Duckula

Registered User
لایک‌ها
174
از اعضای معتبر اینجا کسی هست آدرس پیپالش (وریفای شده و معتبر) رو برای دریافت پول (از یک سایت فروش طرح گرافیکی) بهم بده و موقع واریز با کسر 5% یا دریافت کارمزد، معادل ریالیش رو بهم واریز کنه؟

ali_m

Registered User
لایک‌ها
262
از اعضای معتبر اینجا کسی هست آدرس پیپالش (وریفای شده و معتبر) رو برای دریافت پول (از یک سایت فروش طرح گرافیکی) بهم بده و موقع واریز با کسر 5% یا دریافت کارمزد، معادل ریالیش رو بهم واریز کنه؟
تلگرام پیام بده
Nginx0

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
معمولاً تامین کننده از زیر سنگ هم شده جنس رو جور میکنه، اگه جور نکنه دیجیکالا شونشو پاره میکنه :D
خلاصه اینکه معمولاً یه روز بعدش اوکی میکنن
جریمه کنسل شدن سنگینه ولی ایرانیا زرنگن! طرف وقتی جریمه شد کلا با دیجی کالا قطع همکاری می کنه بعد با یه اسم دیگه برمیگرده :D پارسال یه سنگ یاقوت کبود تو دیجیکالا خریدم ولی تامین کننده ارسال نکرد و سفارشم کنسل شد. بعدا دیدم اون تامین کننده همه محصولاتشو از دیجیکالا ناموجود کرده ولی یه فروشنده دیگه همونا رو با همون قیمت داره ارائه میده!
البته تاخیر در ارسال جریمه ای به اون صورت نداره. این سفارش های اخیرم اینقدر با مشکل تاخیر در ارسال مواجه شدن که دیگه تا مجبور نشم از دیجیکالا سفارش نمیدم. این همه فروشگاه دیگه با قیمت های بهتر هست. دیجیکالا داره همون مسیری رو میره که بامیلو رفت. تهش هم همون بلایی سرش میاد که سر بامیلو اومد.
هنوز نیاوردن
شنبه سفارش دادم
همه اماده ارسال
---
زنگ زدم گفتن تا دو شنبه هفته بعد نمیاد
می تونی بهشون بگی اون قلم رو از سفارش حذف کنن بقیه سفارش رو برات بفرستن که سریع تر بشه
مرسی
:rolleyes: پس لپ تاپو باید چند وقت دیگه ردش کنم
اگه لپ تاپ کند هست، می تونه بخاطر قدیمی و کند شدن هارد باشه. ویندوز 10 درگیری زیادی با هارد داره. اگه سرعت هارد پایین باشه سرعت ویندوز به شدت پایین میاد.
لپ تاپم کمتر از 1.5 گیگ رم خالی داره ولی چون هاردش 7200rpm هست مشکلی حس نمی کنم. الان 11 روز و خرده ای هم هست دایم روشنه
1573798103105.png

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
جریمه کنسل شدن سنگینه ولی ایرانیا زرنگن! طرف وقتی جریمه شد کلا با دیجی کالا قطع همکاری می کنه بعد با یه اسم دیگه برمیگرده :D پارسال یه سنگ یاقوت کبود تو دیجیکالا خریدم ولی تامین کننده ارسال نکرد و سفارشم کنسل شد. بعدا دیدم اون تامین کننده همه محصولاتشو از دیجیکالا ناموجود کرده ولی یه فروشنده دیگه همونا رو با همون قیمت داره ارائه میده!
البته تاخیر در ارسال جریمه ای به اون صورت نداره. این سفارش های اخیرم اینقدر با مشکل تاخیر در ارسال مواجه شدن که دیگه تا مجبور نشم از دیجیکالا سفارش نمیدم. این همه فروشگاه دیگه با قیمت های بهتر هست. دیجیکالا داره همون مسیری رو میره که بامیلو رفت. تهش هم همون بلایی سرش میاد که سر بامیلو اومد.

می تونی بهشون بگی اون قلم رو از سفارش حذف کنن بقیه سفارش رو برات بفرستن که سریع تر بشه

اگه لپ تاپ کند هست، می تونه بخاطر قدیمی و کند شدن هارد باشه. ویندوز 10 درگیری زیادی با هارد داره. اگه سرعت هارد پایین باشه سرعت ویندوز به شدت پایین میاد.
لپ تاپم کمتر از 1.5 گیگ رم خالی داره ولی چون هاردش 7200rpm هست مشکلی حس نمی کنم. الان 11 روز و خرده ای هم هست دایم روشنه
مشاهده پیوست 1154644
سلام
اون دو قلم رو حذف کرد تحویل سفارش شد 1 آذر :D :D (دو هفته بعد اون روزی که میخواستن تحویل بدن)
منم شکایت کردم ازشون و سفارشمو لغو کردم.

Last edited:
بالا