برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو و بررسی سایت های کلیکی ایرانی PPC

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
تاپیک که کلا تکراریه ولی اگه دوستان بیان و جامع تر صحبت کنن فک کنم تاپیک خوبی بشه.
Anetwork
بیشترین آمار شمارش بین سیستم های کلیکی ایرانی رو داره جدیدا هم نمیدونم چی شد یهو شمارشش بیشتر شد بدون اینکه آمار وب بالا بره.
میزان rate ها هم که عالیه و مناسبه.
پشتیبانی تیکت خوبه ولی تماس...!
پرداختیشون هم که خوبه فقط افتضاحیش اینه که ماه به ماه پرداخت میکنه ، سیستم داخلی باشه و ماه به ماه پرداخت کنه؟ o_O باز سیستم های خارجی بهترن که سر ماه پرداخت میکنن این باس درخواستم بدی بعد یه ماه!
تبلیغاتش فقط دیجیکالاست واقعا افتضاحه کاربر ثابت اگه داشته باشه وبت کلیک خورت به شدت میاد پایین!
تبلیغ ایرانی:
پشتیبانی افتضاح ، پرداخت افتضاح ، شمارش افتضاح
صباویژن:
شمارش افتضاح ، پرداخت افتضاح
با بقیه کار نکردم.

پ ن: استارتر اگه هدف از تاپیک رو مینوشتی بهتر بود چون کلیت تاپیک تکراریه! :)

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
بیشترین میزان نارضایتی که من تا الان دیدم مربوط به آنتورک بوده (از نظر عدم پرداخت به بهانه های مختلف) و من هم تو یه مدت زمان کم تست کردم شمارش زیاد جالب نبود
بهترین شمارش رو نکست ادز داره اما مبلغی که واسه هر کلیک میده فک کنم 40 تومن هست که واقعا خیلی کمه ولی تصویه حسابش دقیقه و منظم
صباویژن هم شمارشش زیاد تعریف نداره ولی تصویه حسابش خوبه (هرچند سقف واریز بالاست)

پ.ن : آنتورک حدود دو سال پیش پول یکی از دوستان رو هم به بهانه های الکی پرداخت نکرد (در کل با توجه به اینکه وبمسترهای زیادی این مشکل واسشون پیش اومده کسی که با این سیستم کار کنه و یهو همچین اتفاقاتی واسش پیش بیاد تعجب نکنه)

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
من با سیستم های خلی زیادی کار کردم ، تقریبا همه سیستم ها رو یه بار تست میکنم
ولی هیچ سیستمی خوب نبوده، یکی شمارش افتضاحه، یکی مبلغی که واسه هر کلیک میده به درد نمیخوره، یکی دیر به دیر واریز میکنه، یکی پشتیبانیش ضعیفه و مشکل پیش میاد و تا رفع بشه خیلی زمان میبره و گاها بعضی ها هم پول رو بر میدارن و میرن.
ولی از تمام سیستم هایی که کار کردم ad2ad خوب بود (شمارش خوب، مبلغ رو سریعا واریز میکرد، پشتیبانیش خوب بود و گاها زنگ میزد و خبر میگرفت :دی ، حتی سقف برداشت داشت ولی تیکت میزدی واریز میکرد) = بنا به دلایلی با این سیستم کار نکردم بعدش (سیستمشون خوب بود ولی من نمیتونستم باهاشون کار کنم)
دومین مورد anetwork بودش که پشتبانی نسبتا ضعیفی داره و گاها چند روز طول میکشه تا تیکت جواب بدن، درخواست واریز هم میدی چند روز طول میکشه، تازه واریزی هم ماهی یه باره و کف میزان درآمد برای برداشت هم 25 تومن هستش.
کلیک یاب که داغون داغونه: ان شالله کسی با این سیستم کار نکنه چون یک کلاهبردار به تمام معناست. سایت ها رو گاها یهو میزنه حذف میکنه، درآمد رو باید بهشون توضیح بدی چجوری کسب کردی تا برات واریز کنن و هزارن هزار دوز و کلک دیگر
واریزی یک اکانت بنده که یه وبلاگ روش تایید شده بود در anetwork
اون یکی اکانت رو معذوریم از قرار دادن صورت حساب :دی

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
من با سیستم های خلی زیادی کار کردم ، تقریبا همه سیستم ها رو یه بار تست میکنم
ولی هیچ سیستمی خوب نبوده، یکی شمارش افتضاحه، یکی مبلغی که واسه هر کلیک میده به درد نمیخوره، یکی دیر به دیر واریز میکنه، یکی پشتیبانیش ضعیفه و مشکل پیش میاد و تا رفع بشه خیلی زمان میبره و گاها بعضی ها هم پول رو بر میدارن و میرن.
ولی از تمام سیستم هایی که کار کردم ad2ad خوب بود (شمارش خوب، مبلغ رو سریعا واریز میکرد، پشتیبانیش خوب بود و گاها زنگ میزد و خبر میگرفت :دی ، حتی سقف برداشت داشت ولی تیکت میزدی واریز میکرد) = بنا به دلایلی با این سیستم کار نکردم بعدش (سیستمشون خوب بود ولی من نمیتونستم باهاشون کار کنم)
دومین مورد anetwork بودش که پشتبانی نسبتا ضعیفی داره و گاها چند روز طول میکشه تا تیکت جواب بدن، درخواست واریز هم میدی چند روز طول میکشه، تازه واریزی هم ماهی یه باره و کف میزان درآمد برای برداشت هم 25 تومن هستش.
کلیک یاب که داغون داغونه: ان شالله کسی با این سیستم کار نکنه چون یک کلاهبردار به تمام معناست. سایت ها رو گاها یهو میزنه حذف میکنه، درآمد رو باید بهشون توضیح بدی چجوری کسب کردی تا برات واریز کنن و هزارن هزار دوز و کلک دیگر
واریزی یک اکانت بنده که یه وبلاگ روش تایید شده بود در anetwork
اون یکی اکانت رو معذوریم از قرار دادن صورت حساب :دی
آره اد 2 اد رو منم چند سال پیش باهاش کار کرده بودم و خوب بود.
ادنگاه و یا ادرو رو کار نکردی؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
دوستانی که با سایتهای ادنگاه و ادرو و کلیک یاب کار کردن بیان نظرشونو بدن.
کلیک یاب اصلا تایید نمیشه!
شمارش افتضاح، واریز هم معمولا 8 تا 10 روز طول میدن

یک نکته هم درباره ادنگاه بگم، هر وقت که بنری در سایت شما لود بشه، محتویات description و keyword صفحه تون به سرور ادنگاه ارسال میشه! (میتونید چک کنید)

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
آره اد 2 اد رو منم چند سال پیش باهاش کار کرده بودم و خوب بود.
ادنگاه و یا ادرو رو کار نکردی؟
اد2اد طلا بود به خدا
من باهاشون هم خیلی تیکت و تماس صحبت میکردم ، خیلی رعایت مال مردم رو میکردن.
خیلی موقع ها زنگ میزدن به شماره ای که ثبت کرده بودم و میگفتن مشکلی در نمایش و شمارش و ... ندارید؟
پیشنهادی انتقادی؟
کلا خیلی روابط عمومی خوبی داشتن و نزدیک 5-6 ماه باهاشون کار کردم و بهترین سیستم از نظرم اونه (الان روی این دامین هستش : نمیدونم همونه یا نه قالبش که همونه ولی رفته روی ساب دامین http://ad2ad.monazereh.ir/ )
ادرو و ادنگاه رو خوشم نیومده هر دوشون شمارش خوبی ندارن.
فقط sabavision
بقیه به گردشم نمیرسن ، در هیچ زمینه ای ...
برعکس من از صبا ویژن اصلا خوشم نمیاد
اون اول که راه افتاده بود یه سری سایت های خاص رو پذیرش میکرد فکر کنم زیر 1000 ها رو که منم دو تا سایت داشتم ولی خیلی خیلی شمارش افتضاح بود. (ثبت نام و ثبت سایت و ... که کلا افتضاح بود) = مگر اینکه الان خوب شده باشه

• Like
Reactions: ap3

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
نکست ادز هم گویا سیستمشو عوض کرده و شمارش خیلی اومده پایین و سقف برداشت رو هم از 5 هزار تومن کرده 25 هزار تومن!!!

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
نکست ادز هم گویا سیستمشو عوض کرده و شمارش خیلی اومده پایین و سقف برداشت رو هم از 5 هزار تومن کرده 25 هزار تومن!!!
من برای 24 ساعت بنرهاشو تو سایتم گذاشتم برای هر کلیک 25 تومن محاسبه کرده... خنده داره ...

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان نظرتون درباره weclick.ir چیه تو همین انجمن هم تاپیک دارن.
سایت جدیدم 50-70 آیپی داره تبلیغاتش رو گذاشتم 3 تا کلیک خورد (هر کلیک 75)
حدود 4 درصد میشه.
یعنی هر 1000 آیپی 3000 تومان.
10000 آیپی 30000 تومان.
تبلیغاتش هم بر خلاف بقیه بنری نیست این حالته قابلیت تغییر رنگ هم داره + خیلی شبیه مطالب خود سایت هست و احتمال کلیک بیشتری داره :
مشاهده پیوست 936340
البته انقدر دقیق نیست ولی همین حدود باید باشه.
سقف برداشت چقدره؟ الان من یکی از سایتهای 10k بازدید داره بزارم یعنی توی یه روز 30 تومن درمیاره؟ چه سایز بنری گذاشته بودی؟

niazha

Registered User
لایک‌ها
123
از 5 هزار تومان 25 تومان کرده؟ o_O

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
سلام
تجربیات من

nextads کمتر از 10 هزار تومن برداشت داشتم
مزایا: شمارش خوب.
معایب: پورسانت پایین هر کلیک(25 تومن)، حدنصاب برداشت 25.000 تومن
-------------------------
sabavision، بالای 800 هزار تومن برداشت داشتم
مزایا: شمارش خوب، پورسانت خوب(90 تومن)، مستقل(جیره خوار anetwork نیست)
معایت: حدنصاب برداشت بالا(150 هزار تومن)، گاهی اوقات تبلیغات کم میاره. واریز درآمد تا یک هفته بعد از درخواست، پیگیر نبودن تیکت ها
anetwork همون روز اول که از کدهاشون استفاده کردم پشیمون شدم برداشتم.
مزایا: تبلیغات متنوع
معایب: استفاده از هر راهی که بشه کلیک های سایت شما رو نامعتبر اعلام کرد، شمارش بد کلیک ها
next1network یه 22 هزار تومن برداشت، در انتظار درست شدن سایتشون برای درخواست واریز بعدی
مزایا: درآمد به اعضای نمایش تبلیغات، شمارش خوب در صورت استفاده از چند بنر کنار هم
معایب: هر روز یه جای سایتشون مشکل میخوره، ساعت های اوج ترافیک وب سرورشون کم میاره خطا میده.

رنگ سبز، تایید میشه
رنگ نارنجی، اطمینان کافی برای نظر دادن ندارم
رنگ قرمز، تایید نکردن، به درد نخور بودن

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
البته تعداد بالای شکایت از آنتورک به خاطر گسترده بودن کاربراش هم هست.
مثل تعداد تصادفات ماشین با تعداد سقوط هواپیما
مثال کمی دوره

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان نظرتون درباره weclick.ir چیه تو همین انجمن هم تاپیک دارن.
سایت جدیدم 50-70 آیپی داره تبلیغاتش رو گذاشتم 3 تا کلیک خورد (هر کلیک 75)
حدود 4 درصد میشه.
یعنی هر 1000 آیپی 3000 تومان.
10000 آیپی 30000 تومان.
تبلیغاتش هم بر خلاف بقیه بنری نیست این حالته قابلیت تغییر رنگ هم داره + خیلی شبیه مطالب خود سایت هست و احتمال کلیک بیشتری داره :
مشاهده پیوست 936340
البته انقدر دقیق نیست ولی همین حدود باید باشه.
تا الان هزار تا نمایش داشتم اما یه کلیک هم نشده!

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
منم امروز کلیک نداشتم عجیبه!
ای کاش مثل اون تاپیک درگاهها توی پست اول اسم سیستمها رو بنویسی و جلوی هرکدوم بنویسی که چقدر بابت هر کلیک میده و سقف واریزش چقدر هست و چند روز طول میکشه تا واریز کنند تا یه تاپیک جامعی بشه و همه بتونن استفاده کنند.

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
منم امروز کلیک نداشتم عجیبه!
من سیستمشون رو چک کردم
داخل موبایل وقتی پیج باز میشه رو تبلیغاتشون که میزنی هیچ اتفاقی نمیفته وقتی هم که بالاخره موفق به انتخاب تبلیغ میشی یه آلرت باکس میاد میپرسه مطمئنی میخوای رو این لینک که تبلیغ هست کلیک کنی؟
بازدهی پایینی داره
-----------
من از نکست وان نتورک دومین پرداختیم رو هم گرفتم، به نظرم فعلا قابل اطمینان هستش...

بالا