برگزیده های پرشین تولز

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
سلام دوست عزیز،بورس که فقط ذوب وشپلی نیس که،یه درصدفک کن بازم افزایش سرمایه اینادرست ازآب درنیادمیری توضرر
اگه بیکاری وساعت کاری میتونی پای سیستم بشینی نوسانگیری کن،اگرهم خودت زیادسردرنمیاری باراهنمایی کانال های تلگرامی که بعضی هاشون واقعاخوب هستن این کاروبکن،واینکه بورس خیلی به سیاست واین چیزاوابسته هست شمافک کن بازم بگن که تحریماروبرطرف نمیکنیم اون موقع چی میشه؟؟نصف سرمایت میمونه واست،من ذوب روبه امیدافزایش سرمایه خریدم وبعد45روز20درصدتوضررم
موفق باشین(واسه موفقیت توبورس هم نبایدبه هیچ وجه هیجانی رفتارکنین)
چندتا از این کانالها را میشه معرفی کنید

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
بچه ها شپلی دیگه نمیشه خرید حداقل 2 - 3 میلیون تومن :(
امروزم 400 هزار تومن ذوب خریدم برای شروع میخوام برسونمش تا یک تومن:D

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
آیا توی بورس سهمی کمتر از قیمت اسمیش که 100 تومن هست میتونه بشه ؟
توی فرابورس و بازار پایه چطور ؟ توی بازار پایه که من چند مورد دیدم زیر 100 تومن هستند

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
آیا توی بورس سهمی کمتر از قیمت اسمیش که 100 تومن هست میتونه بشه ؟
توی فرابورس و بازار پایه چطور ؟ توی بازار پایه که من چند مورد دیدم زیر 100 تومن هستند
تنها چیزی که می دونم وبصادر همین چند ماه قبل عید 89تومنم رسید

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
الان لازما 1100 درصد افزایش سرمایه داره اگر اینو بخریم 30 تومن باید باز بشه یعنی ممکنه موقع فروش حتی کمتر هم بشه ؟

farzad2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود
من تازه میخوام وارد بورس بشم. میخواستم بدونم کدارم کارگزاری رو پیشنهاد میکنین؟ مفید خوبه؟

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
درود
من تازه میخوام وارد بورس بشم. میخواستم بدونم کدارم کارگزاری رو پیشنهاد میکنین؟ مفید خوبه؟
داداش چند روز صبر کن فعلا بورس خون و خون ریزی هست
مفید هم خوبه من چند روزه ازش استفاده میکنم خوبه ولی میگن مشتریش زیاد شده دیگه بد شده آبان و کشاورزی میگن بهتره حالا نمیدونم :general712:

talebi1372

Registered User
لایک‌ها
256
من تا حالا تو بورس ایران نبودم و فقط تو بازار خارجی فعالیت داشتم .

دو تا سوال دارم که اگه جواب بدید ممنون میشم .

سرعت انجام سفارش و execute در بورس ایران چقدره ؟
آیا برای فروش سهام حتما باید خریدار باشه یا به صورت تضمینی خود شرکت هم میخره ؟
امکان فروش سهامی که در دست نیست وجود داره یا نه ؟ (یشفروش )

من شنیدم اکثر شرکت ها با توجه به نبود رگلاتوری گزارش های مالیشون رو دستکاری میکنن و حتی بعضی ها دفاتر مالیشون رو میپزن . آیا این حرف درسته ؟

4li2afm

Registered User
لایک‌ها
164
من تا حالا تو بورس ایران نبودم و فقط تو بازار خارجی فعالیت داشتم .

دو تا سوال دارم که اگه جواب بدید ممنون میشم .

سرعت انجام سفارش و execute در بورس ایران چقدره ؟
آیا برای فروش سهام حتما باید خریدار باشه یا به صورت تضمینی خود شرکت هم میخره ؟
امکان فروش سهامی که در دست نیست وجود داره یا نه ؟ (یشفروش )

من شنیدم اکثر شرکت ها با توجه به نبود رگلاتوری گزارش های مالیشون رو دستکاری میکنن و حتی بعضی ها دفاتر مالیشون رو میپزن . آیا این حرف درسته ؟
سرعت انجام سفارش خوبه،واسه فروش حتمابایدخریدارباشه،خودشرکت نمیخره،امکان فروش سهامی هم که دردسترس نیست وجودنداره،گزارش مالی هم که همینطوری که شمامیگین دستکاری میکنن

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
اینجا کسی در مورد بورس آمریکا هم اطلاعاتی داره؟ بطور کلی خرید سهام چه شرکت هایی رو توصیه میکنید؟ شرکت های در زمینه تکنولوژی و کامپیوتر، انرژی، بانک، بیمه، صنعت، خودرو یا ... یا اینکه طلا رو پیشنهاد میکنید؟ برای گرفتن حداکثر بازده در مدت حدود 1-2 سال.

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
اینجا کسی در مورد بورس آمریکا هم اطلاعاتی داره؟ بطور کلی خرید سهام چه شرکت هایی رو توصیه میکنید؟ شرکت های در زمینه تکنولوژی و کامپیوتر، انرژی، بانک، بیمه، صنعت، خودرو یا ... یا اینکه طلا رو پیشنهاد میکنید؟ برای گرفتن حداکثر بازده در مدت حدود 1-2 سال.
شما اگه اين رو از mutual fund advisor بانكها و شركتهاي سرمايه گذاري امريكايي سئوال كني زودتر به نتيجه مي رسي تا از كاربران PT.

• Like
Reactions: F-5

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
دوستان تفاوت کارگزاری های مختلف توی چیه؟ به فرض کارگزاری باتک پاسارگاد چه تفاوتی با کارگزاری های مستقل داره؟

4li2afm

Registered User
لایک‌ها
164
دوستان تفاوت کارگزاری های مختلف توی چیه؟ به فرض کارگزاری باتک پاسارگاد چه تفاوتی با کارگزاری های مستقل داره؟
امکاناتشون باهم فرق داره،به نظرمن بهترین کارگزاری درحال حاضر کارگزاری آگاهه،چون هم امکاناتش خوبه وهم اینکه فعلازیادکاربرنداره نسبت به مفید که امکاناتی درحداین کارگزاری داره

hady_babaei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
تحلیل بنیادی بورس
ارایه تحلیل های شرکت های بورسی
لازم نیست برای پیدا کردن این مطالب اینترنت را زیر و رو کنید
ما فقط ارایه دهنده مطالب هستیم تصمیم گیری درباره خرید یا فروش به عهده خود شما عزیزان میباشد
https://telegram.me/joinchat/A6YApz4S3BTPlvCRZCfeZQ

منتظر حضور شما عزیزانیم

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
سلام میشه پاسخ من بدید . چند سوال دارم
من این بگم که درحد تازه کارهم نیستم فقط از بین زبان مردم شنیدم بورس درآمد خوبی داره
چند سوال دراین مورد

سوال اول : آیا بورس را به عنوان یک شغل میشود حساب کرد
سوال دوم آیا بورس درآمد خوبی داره و نحوه درآمدزایی بورس چطور هست. از کجا میشه شروع کرد
سوال سوم برای شروع چه مقدار سرمایه را در بورس سرمایه گذاری کنیم که ضرر زیادی ندیم

آیا راهی هست که جلوی ضرر و زیان زیاد را گرفت ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

4li2afm

Registered User
لایک‌ها
164
سلام میشه پاسخ من بدید . چند سوال دارم
من این بگم که درحد تازه کارهم نیستم فقط از بین زبان مردم شنیدم بورس درآمد خوبی داره
چند سوال دراین مورد

سوال اول : آیا بورس را به عنوان یک شغل میشود حساب کرد
سوال دوم آیا بورس درآمد خوبی داره و نحوه درآمدزایی بورس چطور هست. از کجا میشه شروع کرد
سوال سوم برای شروع چه مقدار سرمایه را در بورس سرمایه گذاری کنیم که ضرر زیادی ندیم

آیا راهی هست که جلوی ضرر و زیان زیاد را گرفت ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
سلام
بورس ایران متاسفانه امنیتش کمه به نظرمن،چون ممکنه فردایه اتفاقی بیفته وتاهفته هابازارمنفی باشه،بنابراین فعلانمیشه بعنوان یه شغل بهش نگاه کرد،یه شغل آزادمثل مغازه ویاکاری دولتی داشته باشی ودرکنارش توبورس هم سرمایه گذاری کنی خوبه
برای شروع کاراگه هیچ آشنایی ندارین بهتره که مبلغ خیلی کمی توبورس بیارین ویه مدت آشنابشین بعداگه تونستین موفق باشین کم کم زیادکنین،البته یه اصل خیلی مهمی که هست پولی که میخواین توبورس سرمایه گذاری کنین پول اضافی باشه،یعنی حداقل 6ماه تایه سال لازمش نداشته باشین
درآمدبورس هم بستگی به سهامی که میخرین داره یعنی اصلاهیچ چی قطعی نیس چون ممکنه شماهرروز5درصدضرربدین ویااینکه هرروز5درصدسودبکنین،نحوه درآمدهم که خیلی ساده هست شماسهام یه شرکتی رومیخرین بعداون اگه قیمت سهامش بالاتربره شماسودمیکنین واگه پایینتربیادهم ضررمیکنین،بورس بعدبرجام تاعیدخیلی خوب بود وبعضی ازدوستان تا200-300درصدسود داشتن درعرض سه ماه
سال95 تابه اینجاگیج میزنه وفعلامعلوم نیس امسال خوبه یانه،هرچنکه کارشناسای بورس بیشترشون اعتقاددارن امسال سال خوبیه
موفق باشین

hady_babaei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ديديد بعضيا به هر دَرى ميزنن پولدار نميشن؟
حالا يه سرى آدما هستن هر روز پولدارتر میشن یه سری ها هم بدبخت تر

یکی از دوستای خود من که تا چند ماه پیش وضعش زیاد خوب نبود الان هر روز داره پولدارتر میشه. همین چند روزپیش یه ماشین خیلی خوب خرید.
منم کنجکاو شدم که قضیه چیه. رفتم ازش سوال کردم.گفت من وارد بورس شدم عضو این کانال هستم سیگنال های رایگان خوبی میده منم لینک رو میزارم هر کی دوست داشت وارد بشه https://telegram.me/joinchat/A6YApz4S3BTPlvCRZCfeZQ

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
ديديد بعضيا به هر دَرى ميزنن پولدار نميشن؟
حالا يه سرى آدما هستن هر روز پولدارتر میشن یه سری ها هم بدبخت تر

یکی از دوستای خود من که تا چند ماه پیش وضعش زیاد خوب نبود الان هر روز داره پولدارتر میشه. همین چند روزپیش یه ماشین خیلی خوب خرید.
منم کنجکاو شدم که قضیه چیه. رفتم ازش سوال کردم.گفت من وارد بورس شدم عضو این کانال هستم سیگنال های رایگان خوبی میده منم لینک رو میزارم هر کی دوست داشت وارد بشه https://telegram.me/joinchat/A6YApz4S3BTPlvCRZCfeZQ
قصه ما به سر رسید حاجی بورسی تلگرامی به خونه اش نرسید :p

بالا