برگزیده های پرشین تولز

m558

Registered User
لایک‌ها
1,487
امروز هم گوسفدی است استفاده کنید

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
دو روز پیش بزرگترین اشتباه بورسیمو کردم از تک سهمی دی خارج شدم. یکی اینجا میگفت وتجارت منفی بشه بقیه بانکیا منفی :لول
کل شاخص سازها منفین، دی هر روز صف خریده. هر چی عرضه میکنن میخرن. سهامدار مردد، نوسانگیر، مقاومت، حقوقی هر کی بیاد جلو پودر میکنه. شنبه با تمام قدرت دوباره وارد میشم.

دوباره بازار ر ی د.
فاسمین هم همین طور... اگه فاسمین رو تبدیل به کویر می کردم بهتر بود. بازده فاسمین شد 11- کویر 6-

صبا یه 5- دیگه.

-------------------------
شتران، فولاژ، شگویا، فخوز، وغدیر و بانکی ها بجز ونوین 5- ، ونوین باز 5+

اخابر از صف خرید دراومد

-------------------------------------------

سپ رو تو سقف فروختم وآوا خریدم، ازش یه نوسان بگیرم.
کویر هم یکم فروختم. اگه مثل سپ همه سهام رو می فروختم الان می تونستم 7 درصد اضافه کنم.

فاسمین جوکه، مثلا اصلاح کرده خبر افزایش سرمایشم در شرف تایید شدنه. با یه پخ منفی 5 شد.

Last edited:

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
چی میشه یه توضیح میدین

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

m558

Registered User
لایک‌ها
1,487
چی میشه یه توضیح میدین

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
هر وقت یه اتفاق خوب بیفته و سود ده باشه برای شرکت دامن نوسان آزاد میزارند
افزایش قیمت محصولات داره و خبر خوبی است
میتونه 30 الی 40 درصد سود بده
باید ببینم شنبه فروشنده ها چیکار میکنند

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
فاسمین بفروشیم یا نگهداریم
همینطور وخارزم
پول سنگینی دارم رو این دو

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
#اخابر با میانگین حجم 15 میلیون و لنگ حجم مبنا در بسیاری از روزها 360 میلیون حجم خورده امروز. #غپینو که شیره اش تا ته کشیده شده جای خود داره تو این بازار منفی. حتی #غسالم که بازگشایی معتدل تری داشت هم صف فروش شده.

نمادهای مد نظرم برای خرید اگر راه بدن (تو صف سهم هایی که منطقی نیست صفشون نمیرم هیچوقت. مثلا #وگردش #خساپا #خودرو #ونیکی (دارم ولی بدم نمیاد اضافه کنم) و امثال اینها رفتن تو صف خریدشون کاری عبث و بیهوده است چون برای از ما بهترونه):

donz_untitled.jpg
این #وغدیر چشه اینهمه میگن بنیان قوی داره . چرا هی منفی میخوره داره برمیگرده دوباره 700 تومن
تازه فکر میکنم تجدید ارزیابی هم نشده خیلی وقته و افزایش سرمایه هم نداشته

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,521
گفتم کویر یه 5+ میخوره شنبه از ضرر در میام. منفی شد.

بازده 1 تا 31 اردیهشت با تبدیل داناح به سهام و کم کردن قیمت اسمی که واریز شد میشه 51.7 درصد

rittux

Registered User
لایک‌ها
710
این #وغدیر چشه اینهمه میگن بنیان قوی داره . چرا هی منفی میخوره داره برمیگرده دوباره 700 تومن
تازه فکر میکنم تجدید ارزیابی هم نشده خیلی وقته و افزایش سرمایه هم نداشته

متاسفانه تو این یک هفته ده روزی که بازار متزلزل شده اکثر سهم های پدر و مادردار و شاخص ساز (#وغدیر #فولاد #شپنا و...) بازی در آوردن ولی به هر حال باید برگردن. اینا بیشتر با شاخص حرکت میکنن. به هر حال اینجا بازاریه که در کمتر از 72 ساعت #شستا روی 2800 صف خرید میشه در مچینگ و سه روز بعد روی 1400 صف فروش. پس زیاد (حداقل در مقطع فعلی) منطق جایی نداره. البته #وغدیر با وجود همین -25 ده روز اخیر همچنان +100 سود داده در سال 1399 و شارپی از 430 تومن تا 1100 تومن رفته و این کم چیزی نیست. ولی قبول دارم کسانی که بالای 1000 تومن خریدن فعلا توی ضرر هستند. امیدوارم حل بشه چون خودمم تعداد زیادی #وغدیر دارم. در مجموع چیزی که تو کوتاه مدت دستگیرم شده اینه که به دید بلند مدت (منظورم حتی یکی دو سال نیست، چه بسا یک دهه) اگر کسی سهم های حسابی بخره و بذاره کنار خیالش راحته. ولی اگر به دید کوتاه مدت یا میان مدت کسی بخواد فعالیت کنه شاید هماهنگ شدن با روند بازار مناسب تر باشه. صرفا از نظر گرفتن بازده بیشتر منظورمه. مثلا شما ببینید چطور بازار یک دفعه روی خوش به سهام بانکی نشون میده یا خودرویی ها با وجود زیان ده بودن چقدر جذابیت برای دارندگانشون پیدا کردند. میگم شاید اینها فقط کوتاه الی میان مدت باشه (شاید هم نباشه) ولی به هر حال باید هدف رو مشخص کرد.

خودم 3 تا پروفایل دستی تعریف کردم به این شرح:

1. #وغدیر #وبشهر #ونیکی #وبانک (اینها اگر فردا بشن سهمی 100 تا تک تومن یا سهمی 100 هزار تومن فرقی نمیکنه، در هیچ حالتی نمیفروشم و حتی وارد پنل آنلاینم هم نکردم و بخوام هم نمیتونم بفروشم!)
2. سبد مخصوص عرضه های اولیه.
3. سبدی تشکیل شده برای حد فاصل اسفند 1398 (که پنل آنلاین گرفتم) الی اسفند 1399 که به ترتیب بر اساس بیشترین بازده اینها رو شامل میشه و این وسط چند تایی رو هم جابجا کردم: #غشهداب #سبزوا #خاهن #غسالم #بکام #کسرا #کفپارس #چکارن #خمحرکه #غگل #ختوقا #دی #خزامیا #غنوش #اخابر #چکاپا #حکشتی #ثنوسا #فخوز #شپنا #فولاد و چند صندوق ETF که همه منفی هستند!)

البته بزرگان و کارشناسان میگن این تعداد سهم درست نیست و بین 4 الی 6 سهم منطقی تره و من هم قبول دارم ولی چون حالت اول (اون چهار سهم) رو برای همیشه دارم، جبران مافات میشه (امیداورم).

rittux

Registered User
لایک‌ها
710
اینم اضافه کنم که نشستم حساب و کتاب کردم دیدم اگر به جای این همه سهم ریز و درشت همون #وغدیر که الان انقدر منفی خورده رو از اسفند مجدد خریده بودم (یعنی کل سرمایه ای که روی پروفایل 3 در پست بالا گذاشتم رو مجدد میذاشتم روی #وغدیر) باز هم بیشتر سود میکردم (ممکنه برخی از تک سهم های اون لیست بهتر عمل کرده باشند منظور من برآیند کلی هست - خب البته قبول دارم که شاید بر حسب اتفاق سهم(هایی) مدت طولانی درجا بزنند و خودم از ترس همین قضیه چنین بازار مکاره ای راه انداختم). برای همینه که بزرگان و باتجربه ها میگن عجله نکنید، جوگیر نشد، ولی به هر حال امثال منی که تازه با سیستم آنلاین آشنا شدیم و این همه سهم رنگارنگ جلومون هست هول میکنیم دیگه!

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
دوستان

اطلاع دارید که کارگزاری ها روزهای 5شنبه هم باز هستند یا نه؟ منظورم سامانه آنلاین و معاملات نیست، دفترشون برای خدمات حضوری...

عزیزانی که شیراز هستند کارگزاری مفید به جز معالی آباد جای دیگه ای هم دفتر دارن؟

ivi

Registered User
لایک‌ها
72
مفید رو دو میلیون شارژ کردم الان هنگ کرده موجودی رو نشون نمیده میخوام etf بخرم :oops:

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,078

دوستان

اطلاع دارید که کارگزاری ها روزهای 5شنبه هم باز هستند یا نه؟ منظورم سامانه آنلاین و معاملات نیست، دفترشون برای خدمات حضوری...

عزیزانی که شیراز هستند کارگزاری مفید به جز معالی آباد جای دیگه ای هم دفتر دارن؟

بالا