منتخب بازارچه

amir aqa

Registered User
لایک‌ها
498
دارا یکم هم چند روزه داره مثبت میخوره
البته فعلا دو روز پشت هم مثبت شده و قبلش منفی بود ،به نظر میرسه من بسیار به موقع وارد شدم و به ثبات رسیده روندش ،احتمالا تا ناو بره بالا ولی فردا روز مهمیه براش

saeed_taj

همکار بخش اقتصاد
همکار انجمن
لایک‌ها
2,684
آره به نظرم برسه به ناو..
البته فعلا دو روز پشت هم مثبت شده و قبلش منفی بود ،به نظر میرسه من بسیار به موقع وارد شدم و به ثبات رسیده روندش ،احتمالا تا ناو بره بالا ولی فردا روز مهمیه براش
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

amirrezan95

Registered User
لایک‌ها
8,230
خودرو و لپارس صبح ساعت ۸ نیم باید خرید بزنم ؟ بعدش بالاترین قیمت پایانی رو باید بزنم ؟
با ۱ ۲ تومن چی بگیرم
خودرو که بعد از ظهر باز میشه امروز هم صف خرید نبود، ولپارس هم صف خرید سنگین داره ولی فروشنده نداره و حجم مبنا پر نمیکنه.

JAVAD 66

Registered User
لایک‌ها
469
سهام حق تقدم من تو مفید حذف شده الان رفتم تو درگاه ذینفعان سجام چک کردم از اونجا هم حذف شده
بدتر از اون من فایل pdfهمه سهم های خودمو دارم الان چک کردم فقط برای این سهم ندارم نمیدونم چرا احتمالا یادم رفته بود......الان باید چیکار کنم

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
2,201
سهام حق تقدم من تو مفید حذف شده الان رفتم تو درگاه ذینفعان سجام چک کردم از اونجا هم حذف شده
بدتر از اون من فایل pdfهمه سهم های خودمو دارم الان چک کردم فقط برای این سهم ندارم نمیدونم چرا احتمالا یادم رفته بود......الان باید چیکار کنم
فکر کنم بعد از یه مدت که نفروشین یا تبدیلش نکنید خود شرکت میفروشه پولش رو بهتون میده!

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
5,802
منم چند وقت نظاره گر پکرمان بودم برای ورود ولی دیر اقدام کردم یهو رفت تو مثبت. سبد منم واقعا سبد هست تو ذینفعان چندتا صفحه دارم o_O:p:D
عزیز دل برادر اون که دیگه اسمش سبد نیست خورجینه
سبد به این میگن
1596286203568.png

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
11,933

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
11,933
#شستا در اطلاعیه‌ای از سهامدارانش خواسته اطلاعات خود را در سامانه‌ای که معرفی کرده تکمیل کنند.
تکمیل اطلاعات در :
www.saham.ssic.ir

1596287423988.png

Last edited:

saeed_taj

همکار بخش اقتصاد
همکار انجمن
لایک‌ها
2,684
خبری خوش برای سهامداران #شستا و #سیتا و ...

محمد رضوانی فر مدیر عامل #شستا نیز به جمع #مدیران_فهیم برای واریز سود مجامع از طریق #سامانه_سجام پیوست / شرکت های تابعه نیز ملزم به پرداخت سود از #سامانه_سجام شدند / با این حساب مدیران #سیتا نیز بالاجبار باید به جمع #مدیران_فهیم برای واریز سود سهامداران از طریق #سامانه_سجام بپیوندند.

به گزارش #کانال_مردمی_عرضه_اولیه محمد رضوانی فر مدیر عامل #شستا با اشاره به مشارکت گسترده اشخاص حقیقی در بازار سرمایه و افزایش قابل توجه تعداد سهام‌داران، طی نامه‌ای به هلدینگ‌های تابعه ابلاغ کرد که پرداخت سود تقسیمی مجامع شرکت‌های تابعه از طریق سامانه سجام انجام شود.

مدیرعامل شستا در این دستورالعمل با اشاره به مزایای پرداخت سود از طریق این سامانه، تصریح کرد: وجود پایگاه داده کامل‌تر اشخاص در سامانه سجام، واریزآنی وجه به حساب اشخاص بدون نیاز به مراجعه به بانک، مرتفع شدن بندهای مربوط به رعایت مقررات سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص پرداخت سود به سهام‌داران در صورت‌های مالی شرکت‌ها و کاهش بار فعالیت بخش امور مالی و سهام‌داری شرکت‌های تابعه، از مزایای پرداخت سود از طریق سامانه سجام است. /شستا رسانه

saeed_taj

همکار بخش اقتصاد
همکار انجمن
لایک‌ها
2,684
نگفتن برای چه موردی مشخصات رو میخوان؟
سایتش که اصلا برای من باز نشد
همینو بنظرم یکی دو روز دیگه پر کنیم ایمیل کنیم بهتره

Last edited:

saeed_taj

همکار بخش اقتصاد
همکار انجمن
لایک‌ها
2,684
فوری
رئیس سازمان خصوصی سازی:

صندوق داراسوم مربوط به صنایع فلزی و خودرو دی ماه پذیره نویسی می شود

راه اندازی صندوق دارادوم مربوط به پالایشی ها در حال رفع موانع است، برای مدیریت تاسیس و ایجاد صندوق، موانع آن بزودی مرتفع می شود

ممکن است مرداد ماه این پذیره نویسی آغاز شود(پالایشیها) ولی حداکثر تا پایان تابستان عرضه خواهد شد.

اقای صالح در این گفتگو وجود هرگونه صندوق با عنوان داراچهارم برای سایر صنایع رو تکذیب کرد و اعلام کرد ممکن است داراچهارم باقی مانده دارایی های بانکها و بیمه ای ها(دارایکم) باشد.

amirrezan95

Registered User
لایک‌ها
8,230

SSshahin

Registered User
لایک‌ها
1,327
فردا #شگویا اضافه می کنم!!!
دوستان نظر یا پیشنهاد ؟
بلند مدت عالیه و به قطع راه نوری رو میره.
از 800 باهاش بودم و 2500 پیاده شدم ، اگر نقدینگی دستم باشه این بار سنگین تر وارد میشم.

omidkade

Registered User
لایک‌ها
48
فزرین میتونه بالاترین بازدهی بلندمدت 4 ساله را در بین تمام سهام بورس و فرابورس ایران داشته باشد دلیلش هم راه اندازی دو تا ابرطرح بین المللی است مهدی آباد و کوهبنان که آن را به یکی از 5 تولید کننده ی برتر روی در جهان تبدیل می کند

جزئیات بیشتر را در کانال تلگرامی فزرین طلای بورس ایران بخوانید

omidkade

Registered User
لایک‌ها
48
فزرین میتونه بالاترین بازدهی بلندمدت 4 ساله را در بین تمام سهام بورس و فرابورس ایران داشته باشد دلیلش ...

جزئیات بیشتر را در کانال تلگرامی فزرین طلای بورس ایران بخوانید

saeed_taj

همکار بخش اقتصاد
همکار انجمن
لایک‌ها
2,684
پتروشیمی ارومیه با نماد #شاروم، چهارشنبه عرضه اولیه می‌شود.

حداکثر میزان سهمیه هر فرد: 40 سهم

دامنه قیمت: 6,200 تا 6,300 ریال

زمان ثبت سفارش: سه شنبه 1399/05/14؛
زمان تخصیص سهام :چهارشنبه 1399/05/15

بالا