برگزیده های پرشین تولز

farzadsadeghi5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
280
غشان افزایش سرمایه ی ۷۰۰ درصدی داره
که میاد رو کدال
میتونید قبلش خرید کنید
لبنی ها در ماه رمصون خوب هستند
غشان چون افزایش سرمایه داره خوبه

۵ اردیبهشت ۹۹

Last edited:

farzadsadeghi5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
280
سپ من توی همین تاپیک ۵ فروردین که راه داشت گفتم بخرید .
در این یکماه ۹۰ درصد سود داده
الان به نیت ۲ماهه بخرید . هنوز جای رشد دارن سهام رایانه ای و ارتباطی
۲ ماهه ۵۰ درصد در نظر بگیرید . سپ
۵ اردیبهشت ۹۹

Last edited:

farzadsadeghi5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
280
سهم سیمانی حتی اگر یک لحظه یا روز فرصت خرید سبزوا

سبزوا و چکاوه دو سهم طلای بورس هستند
چکاوه کمی به قیمت ارز وابستگی بالایی داره
چکاوه راه چکارن را میره و برای ۴ماه ۱۰۰درصد سود و در نظر بگیرین

سبزوا و چکاوا دو سهم ناب که در کانالهای میلیون تومانی فقط سیگنالش میکنن . ولی من طبق تحلیل پنج ماه پیش واردش شدم و حالا حالاها جای رشد داره

۵ اردیبهشت ۹۹

Last edited:

ivi

Registered User
لایک‌ها
73
خیر حساب خاصی مد نظر نیست

ممنون
ولی منظورم این قسمت بود در زمان ثبت نام کارگزاری مفید که سوال پرسیده حساب رو کدام شعبه باز کردی و شماره شعبه بده

این مهم؟ اخه کسی که براش ثبت نام میکنم یادش نیست حساب را کجا باز کرده

فایل های ضمیمه

• mofidkar.jpg
    mofidkar.jpg
    250.5 KB · نمایش ها: 14

rittux

Registered User
لایک‌ها
710
ممنون
ولی منظورم این قسمت بود در زمان ثبت نام کارگزاری مفید که سوال پرسیده حساب رو کدام شعبه باز کردی و شماره شعبه بده

برای یکی از آشناها حساب آگاه باز کردم و کد شعبه رو کلا اشتباه وارد کردم. طرف تهران بود من ظاهرا شعبه کرج بانک ملت رو ثبت کرده بودم. البته شماره حساب، شماره شبا و نام بانک درست وارد شده بود و فقط مکان و کد شعبه اشتباه ثبت شده بود. به هر حال مشکلی پیش نیومد و وقتی درخواست وجه کرد به حسابش واریز شد.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
صندوق ها سودش خوبن بنظرم
شما اول برو
کد بورسی بگیر فعالییت شروع کن از الان
اینجا هم سر بزن
سلام
من حدود 20 تومن میخوام توی بورس واردکنم. خوب با توجه به اینکه چیزی بد نیستم و این هم پول زیادی نیست:
میخوام 10 تومنش بزارم صندوق سهامی(قیمت هر واحدش حدود641 هزار زده.پس میشه 16 واحد بخرم)

و ده تومن دیگه هم بزارم برای خرید عرضه اولیه ها.
نظرتون ؟
ممنون از راهنمایی ها.

amirrezan95

Registered User
لایک‌ها
9,192
ممنون

معمولا کد شعبه یک بخشی از شماره حساب هست شما ببین کدوم بانک هست داخل اینترنت سرچ کن ببین کدوم قسمت شماره حساب کد شعبه هست و از کد شعبه نام شعبه هم داخل اینترنت میشه پیدا کرد.

• Like
Reactions: ivi

amirrezan95

Registered User
لایک‌ها
9,192
سلام
دوستان جواب این سوالات رو اگر بلدید بدهید خودم چندتاشون رو نمیدونم.
Screenshot_20200424_150147.jpgScreenshot_20200424_150041.jpg

rittux

Registered User
لایک‌ها
710
سلام
دوستان جواب این سوالات رو اگر بلدید بدهید خودم چندتاشون رو نمیدونم.

جواب همه سوال ها اینجا هست. ولی در مجموع نیازی نیست پر کنید. به کل قضیه آزمون و این داستان ها منتفی شده. ولی برای شروع باید حتما خودتون آموزش ببینید.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
این ماه هم مفید چیزی برای صندوق حامی نداده.

ممنون

حساب های سامان و پاسارگاد 4 رقم اول (از چپ) کد شعبه اس. برای بقیه هم تو اینترنت بانک میشه فهمید

• Like

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
دوستان من مبلغ قابل توجهی رو میخوام برای مدت 6 ماه وارد بورس کنم، اگر سهم هایی با بنیاد خوب بگیرم و تا 6 ماه آینده نگه دارم، بازم با احتمال ریزش بازار به علت حباب (طبق نظر بعضی کارشناس ها) ممکن ضرر کنم؟
الان شرایط گل و بلبله اما خدا نکنه اتفاقی بیوفته چنان ریزشی خواهیم داشت مثل این صعود تاریخی میشه .
کارشناسها میگند بازار بورس سال 92در مقابل این بازار هیچی به حساب نمیاد (از نظر سود دهی و رشد سریع)اما همون بازار سال92 وقتی دی ماه ریخت تا اواخر 95دیگه کمر راست نکرد و همش فرسایشی بود .حالا وقتی صعود فعلی بازار الان قابل مقایسه با 92 نیست پس ریزشش هم قطعا سهمگین تر خواهد بود .
قدیمی های بازار دو دسته هستند عده ای میگند تا پایان دولت حسن داستان همینطور گل و بلبل هست عده ای دیگه میگند این بازار حباب وحشتناکی داره و کارش فقط به یک سوزن بنده

قدیمی های بازار الان روی سودهای تپل خوابیدند و دست به ماشه هستند کوچکترین ریزش تو بازار ببینند سریع نقد میشند و این برای تازه کارها یعنی خطر .یه جمله هست میگند ریسک سود قدیمی ها در سبد تازه واردها نهفته هست

خلاصه خواستی وارد بشی فقط پله ای وارد بشو مثلا پول را 5 قسمت کن هر 15 روز یکبار یک قسمت را وارد بورس بکن به شرطی هم قسمت جدید را وارد کن که قسمتهای قبلی روی سود حداقل 10-20درصدی باشه
اگر بازار خوب باشه با روش پله ای ضرر کردی اما همیشه اون طرف داستان هم در نظر داشته باش که بازار ریزش کنه و تو صف فروش قفل گیر کنی

خیلی ها زمان ترور ************ تو بورس نبودند و ندیدند تو سه روز 15درصد سرمایشون به باد رفت و هیچ کاری هم از دستشون بر نمی اومد و اگر احتمال جنگ از بین نمی رفت این 15درصد حتی ممکن بود تا 40-50درصد ضرر هم پیش می رفت.

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
دوستان من مبلغ قابل توجهی رو میخوام برای مدت 6 ماه وارد بورس کنم، اگر سهم هایی با بنیاد خوب بگیرم و تا 6 ماه آینده نگه دارم، بازم با احتمال ریزش بازار به علت حباب (طبق نظر بعضی کارشناس ها) ممکن ضرر کنم؟
دوست عزیز من تاریخ ثبت کد سهامداریم برای هفته قبله ولی بورس در دنیا یک روش سرمایه گذاری برای دراز مدته ولی تو ایران همه فکر می کنن امروز سهم می خرن و فردا می فروشن و میلیاردر می شن. این اشتباه بزرگ بسیاری از سهامداران امروز بورس ایران هست.
سهامداران باید این نکته را ملکه ذهن خود قرار دهند که کار در بورس دو چیز می خواهد: دانش+صبوری
آنهایی که دانش را ندارند، همیشه قربانی میشوند و عجول ها هم همیشه اکثرا ضرر می کنند و بخاطر همین ضرر از بازار کنار میروند و به دیگران اینطور میگویند : بورس قمارخانه است. وارد نشوید.
کسانی که با دانش و صبر وارد این بازار میشوند، در دراز مدت سودهای کلانی میبرند.

خب برای شنبه چی بخریم

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
برای سرمایه گذاری بلند مدت دنبال سهم هایی باشید که:
  • نسبت به دیگر سهام ها از رشد بورس عقبتر و در اول راه باشد و قیمت سهم ان ها هنوز رشد واقعی را تجربه نکرده باشد.
  • دارایی های عظیمی داشته باشد و تعدا سهامداران ان پایین و کمتر از 100 میلیون نفر باشد.
  • قصد یا پتانسیل افزایش سرمایه سنگین در آینده داشته باشد.
  • سهم شفاف نباشد.
یک سهم بنیادی که دارایی فراوان دارد و شفاف نیست و مدیران شرکت اش نمیخواهند شفاف باشد بعد از انکه تصمیم به افزایش سرمایه می گیرند توسط مدیران شرکت ها شفاف می شوند و به قیمت هایی میرسند که ره صد ساله را یک الی سه سال برای سهامداران می پیمایند. ماشاءالله شرکت زیادی در بورس داریم اما شرکتی که این ویژگی ها را داشته باشد شاید به اندازه انگشتان کف دست هم نباشند.

Last edited:
  • Like

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
اساتید نظرتون در مورد خرید سنگین وخوارزم بفرمایید

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
اساتید نظرتون در مورد خرید سنگین وخوارزم بفرمایید

من استاد نیستم اما خودم این سهم را دارم رشد خیلی خوبی در مدت کوتاه کرده و همین موضوع کمی ریسکش را بالا می بره اما هنوز تا رسیدن به ارزش ذاتی خودش حدود 30درصد دیگه جا داره .اینم توجه داشته باشید که خیلی از سهمها همین الان چند برابر ارزش ذاتی خودشون معامله میشوند پس دلیلی نمیشه که فرضا 30درصد دیگه رفت بالا رشد سهم متوقف بشه
سهمی هست که خوب معامله میشه و در صورت ریزش یا اصلاح بازار زیاد توش گیر نمی کنید بالاخره یه حقوقی پیدا میشه سهم را جمع کنه

وغدیر هم 50درصد جا داره تازه برسه به ارزش ذاتیش من خودم هفته پیش کمی وغدیر اضافه کردم

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
دوست عزیز من تاریخ ثبت کد سهامداریم برای هفته قبله ولی بورس در دنیا یک روش سرمایه گذاری برای دراز مدته ولی تو ایران همه فکر می کنن امروز سهم می خرن و فردا می فروشن و میلیاردر می شن. این اشتباه بزرگ بسیاری از سهامداران امروز بورس ایران هست.
سهامداران باید این نکته را ملکه ذهن خود قرار دهند که کار در بورس دو چیز می خواهد: دانش+صبوری
آنهایی که دانش را ندارند، همیشه قربانی میشوند و عجول ها هم همیشه اکثرا ضرر می کنند و بخاطر همین ضرر از بازار کنار میروند و به دیگران اینطور میگویند : بورس قمارخانه است. وارد نشوید.
کسانی که با دانش و صبر وارد این بازار میشوند، در دراز مدت سودهای کلانی میبرند.
این بازار که این طور بدون منطق بالا میره قطعا یک زمانی همین طور بدون منطق پایین میاد (نمیگم شاخص مثلا میشه 300هزار اما ریزش حداقل 150هزار واحدی اصلا دور از انتظار نیست) حالا شما بخواهی صبوری پیشه کنی ممکنه سرمایه ات نصف بشه بعد ممکنه مجبور باشی حداقل 3-4سال صبر کنید تا تازه برسی به همون سرمایه قبل ریزش
بله شما در اقتصاد با ثبات باشی مثلا میری سهام گوگل و آمازون را میخری میندازی کنار و می دونی بالاخره با همه نوسانات سود می کنی اما اینجا بلد نباشی جاخالی بدی یک دفعه به فنا میری .مثلا مهر 97 من خودم تو بازار ماندم و خیلی ضرر کردم در حالی که زرنگهای بازار مهر نقد شدند چند ماه بعد دوباره ورود کردند و حداقل 50درصد از من نوعی جلو افتادند.

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
شب ها نمیشه خرید کرد؟ مثلا فردا صبح خودش اتوماتیک خرید کنه؟!

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
این بازار که این طور بدون منطق بالا میره قطعا یک زمانی همین طور بدون منطق پایین میاد (نمیگم شاخص مثلا میشه 300هزار اما ریزش حداقل 150هزار واحدی اصلا دور از انتظار نیست) حالا شما بخواهی صبوری پیشه کنی ممکنه سرمایه ات نصف بشه بعد ممکنه مجبور باشی حداقل 3-4سال صبر کنید تا تازه برسی به همون سرمایه قبل ریزش
بله شما در اقتصاد با ثبات باشی مثلا میری سهام گوگل و آمازون را میخری میندازی کنار و می دونی بالاخره با همه نوسانات سود می کنی اما اینجا بلد نباشی جاخالی بدی یک دفعه به فنا میری .مثلا مهر 97 من خودم تو بازار ماندم و خیلی ضرر کردم در حالی که زرنگهای بازار مهر نقد شدند چند ماه بعد دوباره ورود کردند و حداقل 50درصد از من نوعی جلو افتادند.
مهر 97 چه اتفاقی افتاد؟

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
لطفا راهنمایی کنید برای خرید شستا
چند روزه 13:31 میزنم خرید نمیشه

.XERXES.

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
5,994
لطفا راهنمایی کنید برای خرید شستا
چند روزه 13:31 میزنم خرید نمیشه

سر صبح قیمت بزن. ساعت 9. احتمالا بگیره البته خیلی نمیشه انتظار داشت ولی چند روز سعی کنید.
به جز شستا چند عرضه اولیه خفن مثل ایمیدرو هم تو راه هست. تصمیم با خودتون.

بالا