برگزیده های پرشین تولز

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
896
قانون نانوشته ای وجود داره جایی که احساس میکنی اوضاع زیاد جالب نیست ، سودت هم گرفتی و اومدی بیرون ، بعدش نباید حسرت اینو بخوری که ایکاش یکم دیرتر میومدم بیرون بیشتر سود میکردم
این اسمش میشه طمع ، سودت رو گرفتی پشت سرت رو هم نگاه نکن چون همونطور که گفتم اوضاع عجیب و غریبیه قابل پیش بینی نیست

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
البته باید امیدوار بود که با این حجم نقدینگی که وارد بورس شده چرخ صنعت هم بچرخه نه اینکه صرفا فقط قیمت سهامشون بره بالا
این نقدینگی فعلی که وارد بازار شده جز ضرر برای صنعت هیچی نداره. چون فعلا پول داره خروار خروار وارد میشه اما عمق بازار میلی متری بالا میره .هرکسی را می بینی داره کار و کاسبی را نقد می کنه بیاره تو بورس .صادرات و تولید و.....هم که تکلیفش مشخصه .یک در هزار هم کسی پولی داشت و می خواست باهاش کار و کاسبی راه بندازه فعلا پول را آورده تو بورس نمونه اش خودم می خواستم دفترکار اجاره کنم یه کاری استارت بزنم فعلا می بینم هیچ جایی به گرد پای بورس هم نمیرسه .
از طرفی وقتی پول می تونه تاثیر مثبت بگذاره که پایدار باشه همه می دونند این بازار دیر یا زود می ریزه و بعد پول با شتاب تمام از بازار خارج میشه .پول این شکلی هم هیچ دردی از صنعت دوا نمی کنه

از همه بدتر این رشد بورس انتظارات تورمی را بالا می بره الان هر کسی میاد تو بورس سود می کنه اونهایی هم که نیومدند تو بورس خبرش را میشنوند و می گویند چرا بورس بره بالا اما دلار و سکه و ملک و جنس مغازه من نره بالا .الان جو افتاده تو بازار که آقا هرچی می خواهید بخرید که هر روز گرون تر میشه دلیلش چیه؟؟؟؟؟چون انتظار تورمی رفته بالا و وقتی تفکر مردم این بشه قطعا تورم سنگینی خواهیم داشت.

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
قانون نانوشته ای وجود داره جایی که احساس میکنی اوضاع زیاد جالب نیست ، سودت هم گرفتی و اومدی بیرون ، بعدش نباید حسرت اینو بخوری که ایکاش یکم دیرتر میومدم بیرون بیشتر سود میکردم
این اسمش میشه طمع ، سودت رو گرفتی پشت سرت رو هم نگاه نکن چون همونطور که گفتم اوضاع عجیب و غریبیه قابل پیش بینی نیست
به نظر من چیزی به نام طمع دربازار بورس فعلی معنا نداره .طمع وقتی معنی داره که شما فاکتورهایی داشته باشی که نشان بده مثلا به احتمال 90درصد این روند پایان می پذیره بعد طمع کنی و بگی من او 10درصد را میچسبم و فعلا از بازار خارج نمیشم اما الان اصلا هیچ تحلیلی رو بازار جواب نمیده جز ببینی که فعلا پول حقیقی تو بازار سرازیر شده شما هم با موج بازار جلو بری

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,531
این سهام 2 میلیونی بانکها با 20درصد تخفیف و بدون کد بورسی چیه؟
قیمت سهام بانکی 1000 تومن باشه میدنش 800 تومن؟ این سهام بعد خریداری به کجا میره؟

Last edited:

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
من کامل صحبت های وزیر گوش دادم احتمال خیلی زیاد تا هفته آخر خرداد ریزشی نداریم بعد از ۲۱ خرداد ماه یک خبر خاصی میاد میتونه تحریم بورس باشه میتونه یک خبر جنگی باشه یا هر چیزی
به مدت ۲ هفته افت شدیدی خواهیم داشت
این تحلیل من هست برای خودم!

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
رشد بیسابقه ،هجوم مردم،حمایت دولت و رسانه ...

جارو کش محل را که نگاه میکنی راس ساعت 8.30 پیشگشایش تکیه به دیوار دنبال خرید سهم است

سوپری محله که میروی دنبال سهام میگردد و خدا نکند متوجه شود که چند وقتی هست سابقه بورس داری

عزیزی 100میلیون گرفته بود برای مشاوره دادن

خدماتی اداره ای جدول اکسل درست کرده برای سبدگردانی مبالغ مختلف

تعویض روغنی داخل چال ماشین گوشی بدست است هر چی صدا میزنی عزیز دیرم شد چیکار میکنی
میگه صبر کن رفتم داخل صف خرید شاید اینکی بهم رسید

صف نانوایی ها صحبت بورس،میوه فروشها کرکره ها را پایین کشیده اند تا بعد بازار ترید میکنند

خلاصه بورس ما وضع عجیبی را پشت سر میگذارد

به قیافه تازه واردین داخل گروه ها نگاه میکنی وضع خیلی خراب است.

جالبتر اینست که هر کس دو هفته دراین بازار کسب سود شده سبدگردانی میکند و مشاوره میدهد.
چقدر پول داری؟ بده به من دو هفته 50درصد میگیرم نصف نصف
100بزار 200 هفته سوم بردار کمتر خواستی یا بیشتر هم داریم کدومو بدم؟

چه بر سر بورس آمده که مردم دیوانه وار اجازه استراحت نمیدهند
خدا نکند سهمی بگوید اجازه هست یک نفس چاق کنم خسته شدم؟️
چنان با مشت و لگد به جان بدبخت حمله میکنند که طفلکی سریع در سوراخ موش صف خرید قفل میشود

بیمعرفتها بگذارید جرعه ای آب بنوشد این سهم از برف زمستان 98 یک نفس تاخته است دیگر توانی برایش نمانده

هر چه هست باید منتظر پایان قصه بود

جاروکش‌محل ایا تریدر میشود و بیخیال شغل خود خواهد شد؟

سوپر محله به جای فروش اجناس دفتر کارگزاری خواهد زد؟

میوه فروش دیگر میوه هایش را کله سحر از بازار تحویل نخواهد گرفت چون تریدر شده؟

تعویض روغنی به جای خرید و فروش روغن سهام شرکت آن را بالا پایین میکند؟ و...

هر چه هست پایان این شهر پر از زرق و برق دیدنی خواهد بود

منتظر پایان قصه هستیم امیدوارم مثل سریالهای ایرانی پایان مسخره ای نوشته نشود

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,531
قراره دولت سهامش تو بانکها رو با تخفیف ۲۰ درصدی بفروشه به مردم.
قضیه چیه؟

فایل را گوش کنید
گوش دادم. میخوان سهام بانکها رو بندازن تو یه صندوق etf بعد مدیریت صندوق دست خودشون باشه.
تا 2 ماه حق فروش واحدها هم نداریم. به درد نمیخوره. من کمتر از یک ماه تو عرضه اولیه و نوسان گرفتن بیشتر از 20 درصد به دست آوردم.

ali_2021

Registered User
لایک‌ها
800
قراره دولت سهامش تو بانکها رو با تخفیف ۲۰ درصدی بفروشه به مردم.
قضیه چیه؟

فایل را گوش کنید
10 هزار تا 2 میلیون میتونید بخرید تا آخر ماه
2 ماه دیگه میتونید خرید فورش کنید
اگر نریزه بازار با همین فرمون بره خوبن
میتونید توی سایت بانک مهر ایران آنلاین بخرید : ثبت نام سهام دولت ETF

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
سلام
خیلی از قدیمی های بازار در حال اخطار دادن هستند این نه به این معناست که بازار در حال ریزش است بلکه به صورت نااگاهانه در حال رشد است

چند روزی در کارگزاری یکی از دوستان بودم خیلی افراد تازه وارد در حال ورود هستند نقدینگی زیادی در حال تزریق به بازار
مثل سدی که ترکیده و مقدار زیادی اب در حال ورود به منطقه زیر دست

دوستان اطلاعات خود را افزایش دهید حتی اگر شده در حد جزوه ای کوچک
سلام
متاسفانه متاسفانه بورس شده جای عده ای تازه وارد که هنوز فرق بین بورس و فرابورس اطلاع نداره
ادعای سودهای تضمینی میکنند !!!
داخل دیوار سرچ کنید بورس
چه پرونده هایی که در سال های بعد بره دادگاه با عنوان سودهای تضمینی !!!
پست های قبلی بنده در همین تاپیک بخونید از سال گذشته در مورد چنین شرکت ها و افرادی اخطار داده بودم
باز هم عرض میکنم مراقب باشید
بورس به صورت نااگاهانه در حال رشد است

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,531
پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری قابل معامله ( ETF) با عنوان واسطه گری مالی یکم
به گزارش اقتصادآنلاین، باقیمانده سهام دولت در بانک های ملت، تجارت و صادرات ایران و شرکت های بیمه البرز و اتکایی امین در قالب صندوق سرمایه گذاری قابل معامله و از طریق پذیره نویسی واگذار می شود.
پذیره نویسی برای هر فرد دارای کد ملی تا سقف ۲۰ میلیون ریال امکان پذیر خواهد بود و محدودیت سنی نیز برای متقاضیان وجود نخواهد داشت.

قیمت سهام تشکیل دهنده واحدهای سرمایه گذاری صندوق در روز شروع پذیره نویسی، متوسط قیمت سهام در سی روز گذشته( منتهی به انتشار فراخوان واگذاری) با احتساب ۲۰ درصد تخفیف است که ۵ واحد درصد از آن به عنوان دارایی سرمایه گذاران و با هدف انجام عملیات بازارگردانی نزد صندوق نگهداری خواهد شد.

این گزارش حاکی است، داشتن کد معاملاتی( کد بورسی) برای پذیره نویسی الزامی نیست و متقاضیان برای انجام معامله این واحدها که از دو ماه بعد از تخصیص امکان پذیر است، می توانند به تدریج در ماه های آینده و در فرصت مناسب نسبت به ثبت نام در سامانه سجام و دریافت کد بورسی، مطابق رویه های شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه، اقدام کنند

------------------------------------
بعد از 2 ماه قابل معامله هست

rittux

Registered User
لایک‌ها
710
این سهام 2 میلیونی بانکها با 20درصد تخفیف و بدون کد بورسی چیه؟
قیمت سهام بانکی 1000 تومن باشه میدنش 800 تومن؟ این سهام بعد خریداری به کجا میره؟

اینجا توضیحش هست.

من که میخرم، منتها تنها نکتۀ مبهمی که میمونه اینه که گفته شده 14 الی 31 اردیبهشت میشه تا سقف 2 میلیون تومن رو با 20% تخفیف خرید. خب، سوال اینجاست: چرا من باید 14 اردیبهشت بخرم و پولم رو بلوکه کنم 2 هفته؟ صبر میکنم 31 اردیبهشت میخرم! چون صحبتی از محدودیت زمانی و تعدادی نشده. و گفته شده میانگین قیمت 30 روز اخیر تا 14 اردیبهشت. مگر اینکه میانگین قیمت آپدیت بشه که نگفتن و بعیده.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,531
این با پول سهام فروخته شده نمیشه واحدهای صندوق سرمایه گذاری خرید چه مسخره بازیه دیگه. چند بار خواستم واحد صندوقها رو بخرم میگه موجوی کافی نیست
اینجا توضیحش هست.

من که میخرم، منتها تنها نکتۀ مبهمی که میمونه اینه که گفته شده 14 الی 31 اردیبهشت میشه تا سقف 2 میلیون تومن رو با 20% تخفیف خرید. خب، سوال اینجاست: چرا من باید 14 اردیبهشت بخرم و پولم رو بلوکه کنم 2 هفته؟ صبر میکنم 31 اردیبهشت میخرم! چون صحبتی از محدودیت زمانی و تعدادی نشده. و گفته شده میانگین قیمت 30 روز اخیر تا 14 اردیبهشت. مگر اینکه میانگین قیمت آپدیت بشه که نگفتن و بعیده.
پست بالایی گذاشتم. تا 2 ماه قابل معامله نیست. معلوم نیست 2 ماه دیگه قیمتا چطور بشه

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,085
دوستان
لطفا کمی با ما همکاری کنید

پست های سیگنال و نظیر این و همچنین فارکس ممنوع است. در صورت مشاهده اطلاع بدید

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
دوستان
لطفا کمی با ما همکاری کنید

پست های سیگنال و نظیر این و همچنین فارکس ممنوع است. در صورت مشاهده اطلاع بدید
آقا فعالیت دوباره شروع کردید پرشین تولز یا بودید ما نمیدیدیم

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
سهام صندوق دولت اسم نمادش دارا یکم
ساعت ثبت سفارش 14-16
هر نفر حداکثر 200واحد می تونه بخره

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
اینجا توضیحش هست.

تعدادش محدوده هر نفر اگر همون 200تا را بخره نهایت به 8.8میلیون نفر میرسه.پس اگر استقبال بشه همین یکی دو روزه تمام میشه

به اطلاع كليه فعالان محترم بازار سرمايه مي رساند، تعداد 762ر443ر774ر1 واحد از واحدهاي صندوق سرمايه گذاري واسطه گري مالي يكم از امروز يكشنبه مورخ 14/02/1399 لغايت روز چهارشنبه مورخ 31/02/1399 در نماد معاملاتي(دارا يكم) از طريق بورس اوراق بهادار تهران پذيره نويسي مي شود. زمان ورود سفارش در نماد مذكور هر روز از ساعت 14:00 الي 16:00 مي باشد. ساير مشخصات به شرح زير مي باشد: نوع صندوق: صندوق سرمايه گذاري در سهام با مديريت غيرفعال، تعداد واحدهاي سرمايه گذاري عادي قابل پذيره نويسي: 1،774،443،762 واحد، مبلغ اسمي هر واحد: 100,000 ريال ، روش پذيره نويسي: عرضه به قيمت ثابت بر مبناي ارزش اسمي هر واحد صندوق (100،000 ريال) ، مؤسس: وزارت امور اقتصاد و دارايي ، متولي: سازمان حسابرسي ، مدير صندوق: شركت تامين سرمايه بانك مسكن ، حسابرس: موسسه حسابرسي شاخص انديشان ، شرايط خريد اوراق: امكان خريد واحدهاي سرمايه گذاري براي اشخاص حقعداد واحدهاي قابل خريداري توسط هر كد معاملاتي حقيقي: 1 واحد ، حداكثر تعداد واحدهاي قابل خريداري توسط هر كد معاملاتي حقيقي: 200 واحد ، محدوديت حجمي براي هر سفارش خريد: 200 واحد ، واحد پايه هر سفارش: 1 ، نحوه تسويه و پاياپاي معاملات: T+2 ، كارمزد پذيره نويسي: پذيره نويسي واحدهاي اين صندوق شامل هيچگونه كارمزد معاملاتي نخواهد بود. سرمايه گذاران محترم مي توانند براي اطلاع از جزئيات بيشتر به اطلاعيه شماره 74031/181 مورخ 13/02/1399 منتشره در سايت رسمي شركت بورس اوراق بهادار تهران به نشاني www.tse.ir مراجعه نمايند. مديريت ابزارهاي نوين مالي شركت بورس اوراق بهادار تهران

rittux

Registered User
لایک‌ها
710
تعدادش محدوده هر نفر اگر همون 200تا را بخره نهایت به 8.8میلیون نفر میرسه.پس اگر استقبال بشه همین یکی دو روزه تمام میشه

به اطلاع كليه فعالان محترم بازار سرمايه مي رساند، تعداد 762ر443ر774ر1 واحد از واحدهاي صندوق سرمايه گذاري واسطه گري مالي يكم از امروز يكشنبه مورخ 14/02/1399 لغايت روز چهارشنبه مورخ 31/02/1399 در نماد معاملاتي(دارا يكم) از طريق بورس اوراق بهادار تهران پذيره نويسي مي شود. زمان ورود سفارش در نماد مذكور هر روز از ساعت 14:00 الي 16:00 مي باشد. ساير مشخصات به شرح زير مي باشد: نوع صندوق: صندوق سرمايه گذاري در سهام با مديريت غيرفعال، تعداد واحدهاي سرمايه گذاري عادي قابل پذيره نويسي: 1،774،443،762 واحد، مبلغ اسمي هر واحد: 100,000 ريال ، روش پذيره نويسي: عرضه به قيمت ثابت بر مبناي ارزش اسمي هر واحد صندوق (100،000 ريال) ، مؤسس: وزارت امور اقتصاد و دارايي ، متولي: سازمان حسابرسي ، مدير صندوق: شركت تامين سرمايه بانك مسكن ، حسابرس: موسسه حسابرسي شاخص انديشان ، شرايط خريد اوراق: امكان خريد واحدهاي سرمايه گذاري براي اشخاص حقعداد واحدهاي قابل خريداري توسط هر كد معاملاتي حقيقي: 1 واحد ، حداكثر تعداد واحدهاي قابل خريداري توسط هر كد معاملاتي حقيقي: 200 واحد ، محدوديت حجمي براي هر سفارش خريد: 200 واحد ، واحد پايه هر سفارش: 1 ، نحوه تسويه و پاياپاي معاملات: T+2 ، كارمزد پذيره نويسي: پذيره نويسي واحدهاي اين صندوق شامل هيچگونه كارمزد معاملاتي نخواهد بود. سرمايه گذاران محترم مي توانند براي اطلاع از جزئيات بيشتر به اطلاعيه شماره 74031/181 مورخ 13/02/1399 منتشره در سايت رسمي شركت بورس اوراق بهادار تهران به نشاني www.tse.ir مراجعه نمايند. مديريت ابزارهاي نوين مالي شركت بورس اوراق بهادار تهران

فکر نکنم محدود باشه. یعنی حالت رقابتی/سرعتی نداره. تا جایی که چند باره در اخبار اعلام شده به هر کد ملی 2 میلیون تومن اختصاص داده میشه و هرکسی هر زمانی (بین 14 تا 31 اردیبهشت) باید بتونه ورود کنه. مگر اینکه خبر جدیدی منتشر بشه. روی این حساب نباید فرقی بین 14 و 31 اردیبهشت باشه.

ویژگی بارز این واگذاری، بهره‌مندی کلیه ایرانیان، از تخفیف 20درصدی است. سقف سرمایه‌گذاری هر شخص حقیقی (هر کد ملی)، بیست میلیون ریال (دو میلیون تومان) تعیین شده است. پذیره‏‌نویسی برای هر فرد دارای کد ملی امکان‏‌پذیر است و محدودیت سنی برای متقاضیان وجود ندارد.

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
فکر نکنم محدود باشه. یعنی حالت رقابتی/سرعتی نداره. تا جایی که چند باره در اخبار اعلام شده به هر کد ملی 2 میلیون تومن اختصاص داده میشه و هرکسی هر زمانی (بین 14 تا 31 اردیبهشت) باید بتونه ورود کنه. مگر اینکه خبر جدیدی منتشر بشه.

ویژگی بارز این واگذاری، بهره‌مندی کلیه ایرانیان، از تخفیف 20درصدی است. سقف سرمایه‌گذاری هر شخص حقیقی (هر کد ملی)، بیست میلیون ریال (دو میلیون تومان) تعیین شده است. پذیره‏‌نویسی برای هر فرد دارای کد ملی امکان‏‌پذیر است و محدودیت سنی برای متقاضیان وجود ندارد.
نمی دونم والا اما تو اطلاعیه نوشته کلش 762ر443ر774ر1 واحد هست .البته یه احتمالی هم هست که این تعداد واحد فقط برای بورس گذاشتند بقیه اش تو بانکها معامله میشه برای افرادی که کد ندارند

بالا