برگزیده های پرشین تولز

amirrezan95

Registered User
لایک‌ها
9,192
دوستان نرم افزار بورسی خوب تحت اندروید مثل نرم افزار تحلیلگر بورس(متاسفانه حق اشتراک داره:D:rolleyes:) که انواع اندیکاتور و رو داشته باشه و سرعت مناسبی هم داشته باشه رو سراغ دارید؟( رهاورد خیلی کند هستo_O)

Last edited:

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
دیروز شستا و وغدیر و کگهر اضافه کردم. وغدیر رو با قیمت خوب خریدم و درنهایت با مثبت برام بسته شد. تو همین تاپیک و پیجها و کانالها دیدم درمورد شستا و اصطلاحات احتمالی بحث میشه. این شستا بمب بورس ایرانه. مطمئن باشید کسی که " سهامداری " شستا رو بلد باشه برنده واقعیه.
کسعدی هم دیروز میخواستم بگیرم ولی صف بود بیخیالش شدم.
بنظر من تو پالایشی ها شپنا یکی از جذاب ترین گزینه هاست. خودمم تنها پالایشی پورتفوم همین شپناست که حداقل تا 2-3 ماه دیگه نگهش میدارم.
این هفته برام هفته سنگینی بود چون پرکار شدم و تقریبا تمام تغییراتی که میخواستم رو تو پورتفوم اعمال کردم.
فقط یه ماموریت باقی مونده ؛ امیدوارم کاما امروز و فردا هم یه -5 خوشگل بخوره تا بتونم جمع کنم و میانگینم رو بیارم پایین
s064.gif

پ.ن : این سهامی اسم بردم کاملا براساس استراتژی، تحلیل و دیدگاه شخصیه پس لطفا کسی با طناب این بنده حقیر تو چاه نره
s136.gif

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
اگه شستا تا چندماه دیگه اصلاح نخوره تکلیف چیه ؟

یه وقت دیدی همین امروز اصلاح خورد. این هفته باید اصلاح کنه. اگرم فول منفی نشه، قطعا در حالت متعادل راه میده. به طور کلی میل بازار به سمت نمادهای چند رشته ای مثل شستا وغدیر وبانک رفته. تکلیف دو تای اول که مشخصه، سومی رو اگر کسی تحمل نوسان منفی تا 20 درصد داره ورود کنه. ممکنه تا محدوده 2650 برگرده ممکن هم هست چنین نشه. برخی روزها تا 300 میلیون سهم هم عرضه میکنه. ولی در نهایت به خاطر عرضه بلوکی به دو برابر قیمت تابلو در پایان امسال در بدترین و افتضاح ترین حالت زیر 7 الی 8 هزار تومن نخواهد بود.

Last edited:

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
پترول صف فروش شده قضیه چیه؟:rolleyes:

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
اگر ریسک پذیر هستید منفی 5 بانک دی رو بررسی کنید. اگر تو منفی 5 بخرید احتمال نوسان تا +5 رو داره.

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
چند روزه میخوام سیو سود کنم از یه سهم خارج شم هسته نمیزاره رفتم تو منفی قشنگ

negrasombra

Registered User
لایک‌ها
2,164
دوستان خودم چند روز پیش وتوصا رو خرید زدم. با توجه به اینکه رشد صددرصدی کرده بود اصلاحی کرد اما برای من زیاد مهم نبود چون مهم تر از اون خبرهایی بودند که امکان داره براش بیاد. مهم ترینش همین عرضه دیجی کالا تو بورس هست که همیشه کدال رو نگاهی میندازم ببینم کی گزارش هاش روی کدال میاد تا امیدوارتر بشم. از طرفیب ورود پول خوبی هم توش بوده. با اینکه دو سه روزی اصلاح کرد اما تو این بازار دو سه روز هست که مثبت پنج خوبی می خوره و از شرمندگی ما درمیاد. نگهش میدارم تا ببینم ما رو به کجا می رسونه. ۶۰ درصد پورتفو این هست و ۳۸درصدش هم شستا.
از طرف دیگه اگر پول نقد دارید یه سرخطی امتحان کنید برکت رو بخرید. سهم بسیار خوبی هست. دارویی های خوبی تو زیرمجموعه اش داره و با این اوصاف کرونا و فروش مواد ضدعفونی کننده و ویتامین ها و داروهای کرونا و سرم و داروهای زیادی که تو بیمارستان ها مصرف می شن سودآوری بسیار خوبی خواهد داشت. زیرمجموعه های دارویی بسیار زیادی داره و برای خودش تو زمینه دارو غولی هست. از طرف دیگه به جاهای خوبی تو این مملکت وصل هست. درسته که رشد چهار برابری تا اینجا کرده اما اگر بتونید این روزها هم سرخطی بزنید و واردش بشید باز هم از این رشد استفاده می کنید انشالا. من خودم فکر می کنم برکت در حد ثشاهد حرکت خواهد کرد. اگر تجدید ارزیابی زیرمجموعه هاش رو هم داشته باشه که دیگه نور علی نور میشه براش.
به شخصه چون پولم رو درگیر وتوصا کردم و بعد از اون برکت رو بررسی کردم دیگه نخواستم هی از این شاخه به اون شاخه بپرم. اگر روزی پول اضافه باز دستم بیاد بعد از این برکت می خرم و اضافه میکنم.
خودتون هم این دو تا سهم رو بررسی کنید و اگر نکته های مثبت و مخصوصا منفی دیدید بگید تا همه با هم جلو بریم و همه با هم رشد کنیم.
واقعا ممنون که هستید. :D

amir aqa

Registered User
لایک‌ها
1,845
همه چیو بستن ،یاد بقالیای قدیمی میفته آدم که ۸۰ درصد جنسای واجبو نداشتن ،فملی وغدیر ،شپنا ،فاراک ،پترول و... بسته ،خودرو و خساپا بعد از ظهر ،فولاد و تجارت مجمع ،بازم هسته هنگه

Kaz1365

Registered User
لایک‌ها
158
همه چیو بستن ،یاد بقالیای قدیمی میفته آدم که ۸۰ درصد جنسای واجبو نداشتن ،فملی وغدیر ،شپنا ،فاراک ،پترول و... بسته ،خودرو و خساپا بعد از ظهر ،فولاد و تجارت مجمع ،بازم هسته هنگه
آره خیلی مسخره شده.مخصوصا امروز.دنبل هر چی هستی بسته اس.

Kaz1365

Registered User
لایک‌ها
158
من تو 4- خریدمش بعد داشت به سمت مثبت حرکت می کرد ولی فروش زیاد شد و رفت 4.5- و بعد هم بسته شد.
شیب نمودار هفتگیش هم کم شده بود واسه همین گفتم شاید بعد از این همه مثبت خوردن شاید داره وارد اصلاح میشه.

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
اگه شستا تا چندماه دیگه اصلاح نخوره تکلیف چیه ؟

منم دیروز یه نگاهی بهش انداختم , از اول سال تا الان تقریبا 5 برابر شده
الان ارزش خرید داره ؟
اصولا اصلاح باید اتفاق بیوفته
یا اصلاح قیمتی یا اصلاح زمانی
حالا این اصلاح میتونه چند ساعت ، 1 روز ، 2 روز ، 1 هفته یا چند هفته و یا در مواقعی چند ماه باشه !

غیر ممکنه سهمی یه کله بالا بره به هزار و یک دلیل دنیوی و اخروی :p
از شستا چون داده تاریخی نداریم نمیشه گفت کی اصلاح میزنه و هر حرفی کاملا شانسیه اما از رفتار دیروز سازمان که صف رو جمع کرد و فشار فروش رو به فشار خرید تبدیل کرد به نظرم فعلا اجازه اصلاح عمیق نمیدم

تا کی ؟ بدبینانه ترین حالتش زمانیه که شاخص روند صعودی به خودش برسه و برای نگهداشتن شاخص توی محدوده مورد نظر نیاز نباشه شستا رو مثبت نگهدارن و بهش اجازه نفس گرفتن بدن
تا چند روز و چقدر اجازه اصلاح بدن اصلا نمیشه گفت چون از هیچ قاعده تکنیکالی و فاندامنتالی پیروی نمیکنه و همه چی به شرکت کنترل کننده یعنی سازمان بستگی داره اما چون هدف اینه شناوری شستا رو به حداقل 15 الی 20 درصد برسونن و هرچی بالاتر بفروشن بهتر ، در نتیجه به نظرم افق میان مدت مثبت داره فعلا

دوستان نرم افزار بورسی خوب تحت اندروید مثل نرم افزار تحلیلگر بورس(متاسفانه حق اشتراک داره:D:rolleyes:) که انواع اندیکاتور و رو داشته باشه و سرعت مناسبی هم داشته باشه رو سراغ دارید؟( رهاورد خیلی کند هستo_O)
توصیه میکنم برای تحلیل تکنیکال به هیچ وجه از گوشی و تبلت استفاده نکنید
صفحه نمایش هرچی بزرگتر بهتر
اصلا یه تلویزیون بزرگ بزن به دیوار نمودار رو روی اون بنداز:p
مانیتورای عریض هم خوبن
نبود کامپیوترای معمولی
تکنیکالیست نیاز داره کندل ها رو به وضوح ببینه و فواصل بین پایانی و اولیه کندل ها با کندل قبلی و بعدی به وضوح قابل تشخیص باشه
121212.JPG

الان برای من خییلی تفاوت داره که کندل سبز پنجم ( فعلی ) بالاش از بالای کندل قرمز اولی ، بالاتر میره یا نه و چقدر بالاتر میره !
اگه کندل اینجا بسته بشه ، برای کندل بعدی برام تفاوت داره که اردرهام رو بچینم:p
از 8:30 صبح دارم با این موجود بازی میکنم تا سهمیه رو ببندم

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
امروز ریسک عجیبی کردم و شگویا و شتران و فولاد و ذوب خریدم وو تو صف برکت هم هستم

بالا