منتخب بازارچه

بحث و گفتگو پیرامون سریال ها

MR-S

Registered User
لایک‌ها
3,995
به نظر من imdb به تنهایی معیار کافی نیست… مثلا میشه نمرات Rotten Tomatoes هم مد نظر قرار بدین
به نظر من راتن اعتبارش از IMDb هم کمتره، هر چی فیلم همجنسگرایی که نقش اولش یه سیاهپوست گی باشه 100 میده :D
متا و IMDb ترکیب بهترین.

MihanV

مدیر بخش سیستمهای مدیریت محتوای وب سایت
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
9,934

Ava98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
به نظر من راتن اعتبارش از IMDb هم کمتره، هر چی فیلم همجنسگرایی که نقش اولش یه سیاهپوست گی باشه 100 میده :D
متا و IMDb ترکیب بهترین.
زیاد قبول ندارم… درسته که کلا الان تب حمایت از همجنسگرایان، فمنیست ها و رنگین پوست ها یه ذره بالا گرفته، نمونه ش انتخاب یه خانم سیاه پوست برای نقش 007 یا همون جیمز باند
ولی به هرحال من نظرات منتقدها رو به آدمایی که به فیلم های سریع و خشن نمره کامل میدن ترجیح میدم

MR-S

Registered User
لایک‌ها
3,995
زیاد قبول ندارم… درسته که کلا الان تب حمایت از همجنسگرایان، فمنیست ها و رنگین پوست ها یه ذره بالا گرفته، نمونه ش انتخاب یه خانم سیاه پوست برای نقش 007 یا همون جیمز باند
ولی به هرحال من نظرات منتقدها رو به آدمایی که به فیلم های سریع و خشن نمره کامل میدن ترجیح میدم
خانم سیاه پوستی برای نقش جیمز باند انتخاب نشده، اون یک مامور 00 هست، جیمز باند هم یک مامور 00 دیگه.
این شایعه ایه که کانالهای تلگرامی سینمایی با ادمین های بیسواد پخش کردن.
تا جایی هم که ذهن من یاری میکنه فیلم های سری سریع و خشن هیچوقت نمره کامل نگرفتن.

Ava98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
خانم سیاه پوستی برای نقش جیمز باند انتخاب نشده، اون یک مامور 00 هست، جیمز باند هم یک مامور 00 دیگه.
این شایعه ایه که کانالهای تلگرامی سینمایی با ادمین های بیسواد پخش کردن.
تا جایی هم که ذهن من یاری میکنه فیلم های سری سریع و خشن هیچوقت نمره کامل نگرفتن.
بله متوجهم… منظورم این نبود که دقیقا نقش جیمز باند رو بازی میکنن… ولی این نقش بسیار جا افتاده هستش. نیازی نبود جنسیت بازیگر عوض بشه. مثل این میمونه که بیان 12 مرد خشن رو با 12 خانم خشن بازسازی کنن که درسته در راستای برابری جنسیتی هست، ولی بیهوده س

در مورد سری فیلمهای Fast and Furious نمره کامل نه، ولی اغلب بالای 6 و 7 imdb هستن که برای چنین فیلمهای بلاک باستری نمره بالایی به نظر میرسه

در کل به نظر هر شخص بستگی داره که آیا اصلا نمرات رو مد نظر قرار بده یا نه… فیلمهای زیادی هستند که من خیلی دوستشون دارم ولی نمره منتقدین اونها چندان بالا نیست. بستگی به خودتون داره

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
147
بچه های باحال و سریال بین . من سریالهای 24 برکینگ بد لاست دکستر هوم لند دسپرت هاوس وایف بنشی پریزون برک گری آناتومی ( چرت )
لفت اور یا بازماندگان ( مزخرف به تمام معنا ) مانی هیست رو دیدم . الانم استرایک بک استارت زدم . با توجه به این سبک واقعی و اکشن و مرموز و قتل و اینا چی پیشنهاد میدید ؟
حتما تموم شده باشه بشه با هنرپیشه هاش ارتباط گرفت تاریخی هم نباشه تخیلی هم نباشه . لطفا به ترتین قشنگی نام ببرید
سریل های امریکن وایر شیم لس سوپرانو کوین گمبی رو هم دارم

MihanV

مدیر بخش سیستمهای مدیریت محتوای وب سایت
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
9,934
بچه های باحال و سریال بین . من سریالهای 24 برکینگ بد لاست دکستر هوم لند دسپرت هاوس وایف بنشی پریزون برک گری آناتومی ( چرت )
لفت اور یا بازماندگان ( مزخرف به تمام معنا ) مانی هیست رو دیدم . الانم استرایک بک استارت زدم . با توجه به این سبک واقعی و اکشن و مرموز و قتل و اینا چی پیشنهاد میدید ؟
حتما تموم شده باشه بشه با هنرپیشه هاش ارتباط گرفت تاریخی هم نباشه تخیلی هم نباشه . لطفا به ترتین قشنگی نام ببرید
سریل های امریکن وایر شیم لس سوپرانو کوین گمبی رو هم دارم
The Shield رو ببینید

GamesWorld

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر [؟]
لایک‌ها
3,681
سریال Manhunt unabomber پیشنهاد میشه

akbaaria

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
235
دوستان سریال گیم اف ترونز من تا حالا ندیدم
این سریال دوبله بدون سانسورش رو از کجا بگیرم
واقعا ممنون میشم راهنمایی کنید

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
733
دوستان همزمان سریال بنشی و س ک س اجوکیشن شروع کردم برخلاف گفته دوستان هیجانی تو سریال بنشی ندیدم سریال اجوکیشن هم به نر در سبک خودش آموزنده و خوب بود سریال هیجان بالا معرفی کنید لطفا

بالا