برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پیرامون یوتیوب و کانال های فارسی زبان

Adsenseir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
آقا یوتیوب علاوه بر هزار ساب و واچ تایم، شرط 10 میلیون بازدید شورت رو هم اضافه کرده؟
خیر. 2 راه قرارداده . هم میتونید با 4000 ساعت لانگ مانیتایز شوید و یا هم با بازدید شورتز

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
دوستان بهترین فرصت برای درآمد دلاری از یوتیوب هستش.
حد نصاب عضو پر شده مونده فقط چند ویدئو با کیفیت درست کنید تا 4000 ساعت هم پر بشه و درخواست فعال سازی درآمد رو ارسال کنید.
موضوع هم سرگرمی هستش که میتونید از اینستا کلی ایده بامزه و کلیک خور پیدا کنید
الان روزانه حدودا 1000 ویو داره میتونید از همین ویو روزانه هم برای ویدئوهای جدیدتون استفاده کنید به این شکل که ویدئوهای پربازدید رو پیدا کنید و اول و آخر ویدئو رو کاربر رو به دیدن ویدئوتون دعوت کنید.
کانال دیگه هم آشپزی هستش که حدود 500 عضو داره داره اینم به عنوان هدیه داده میشه. ویدئو برای اینم خیلی ساده میشه از آماده سازی غذا و خوراکی در منزل یا سایر جاها فیلم گرفت و قرار داد. دقت داشته باشید که ویدئوهای اختصاصی بهتر بها داده میشن تا ویدئوهای کپی شده.

قیمت هم خیلی کم گذاشتم 3.5 میلیون تومان که اگه به درآمد برسه 10-20 روزه میتونه دربیاره.

اگه مایل بودید برای خرید در تماس باشید.

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
یه کانال داشتم مانیتایز شد
اینقدری که رو یوتیوب وقت میزارید رو یه فروشگاه یا ارائه خدمات در اینستا وقت بزارید درآمدش خیلی بیشتره
تازه باید دعا کنیم که همیشه فیلتر بمونه تا ملت با آیپی های اروپا و آمریکا یوتیوب برن و گرنه برای آی پی ایران به ازای هر 1000 بازدید نهایتا 50 سنت بده

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,716
اینقدری که رو یوتیوب وقت میزارید رو یه فروشگاه یا ارائه خدمات در اینستا وقت بزارید درآمدش خیلی بیشتره
تازه باید دعا کنیم که همیشه فیلتر بمونه تا ملت با آیپی های اروپا و آمریکا یوتیوب برن و گرنه برای آی پی ایران به ازای هر 1000 بازدید نهایتا 50 سنت بده
عرفان جان امکانش هست لینک بفرستی ببینم

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
دوستان بهترین فرصت برای درآمد دلاری از یوتیوب هستش.
حد نصاب عضو پر شده مونده فقط چند ویدئو با کیفیت درست کنید تا 4000 ساعت هم پر بشه و درخواست فعال سازی درآمد رو ارسال کنید.
موضوع هم سرگرمی هستش که میتونید از اینستا کلی ایده بامزه و کلیک خور پیدا کنید
الان روزانه حدودا 1000 ویو داره میتونید از همین ویو روزانه هم برای ویدئوهای جدیدتون استفاده کنید به این شکل که ویدئوهای پربازدید رو پیدا کنید و اول و آخر ویدئو رو کاربر رو به دیدن ویدئوتون دعوت کنید.
کانال دیگه هم آشپزی هستش که حدود 500 عضو داره داره اینم به عنوان هدیه داده میشه. ویدئو برای اینم خیلی ساده میشه از آماده سازی غذا و خوراکی در منزل یا سایر جاها فیلم گرفت و قرار داد. دقت داشته باشید که ویدئوهای اختصاصی بهتر بها داده میشن تا ویدئوهای کپی شده.

قیمت هم خیلی کم گذاشتم 3.5 میلیون تومان که اگه به درآمد برسه 10-20 روزه میتونه دربیاره.

اگه مایل بودید برای خرید در تماس باشید.
پیشنهاد 2 میلیون تومان برای کانال 1640 عضوی داده شده. کسی خواست اعلام کنه اگه اون کسنل شد تقدیمش کنم

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,693
شنیدم که یوتیوب برای بازدید هایی که با فیلترشکن میشه هزینه ای پرداخت نمیکنه

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
عرفان جان امکانش هست لینک بفرستی ببینم
اقا پیجم اصلا با یه زبان دیگست فکر نکنم متوجه بشی و کلا هم تو کاره موزیکه
اگر از امار و ارقام میخوای بگو خدمتت توضیح بدم
شنیدم که یوتیوب برای بازدید هایی که با فیلترشکن میشه هزینه ای پرداخت نمیکنه
یه سری کاربر ایران رو شناسایی میکنه که این cpm 0 دارن
بعد اتمام ماه هم یه دست به سر و صورت درآمد اون ماه میکشه که حداقل واسه من نصف میشه. احتمالا همون آی پی وی پی ان و بازدید فیک ها رو فیلتر میکنه. الان ماه قبل 28 دلار بود اما بعد اتمام ماه اومد رو 13 دلار!!!
در مجموع آیپی آمریکای شمالی و اروپا نباشه بدرد نمی خوره... خیلی از کشورها واسه هزار بازدید 50 سنت میده البته در موضوع من
واضح بگم 75 درصد بازدید من از کشورهای جهان سوم و درپیت هست که فقط 7 درصد درآمدم رو تشکیل میده... حالا انگلیس آمریکا و آلمان کلا 11 درصد بازدید هام رو تشکیل میده اما حدود 70 درصد درآمدم فقط از این سه کشور که کلا گفتم 11 درصد بازدید هام هست!!! حالا فکر کنم بهتر متوجه باشید چی میگم!!!

در مجموع به این نتیجه رسیدم یوتیوب اگر تولید محتوا انگلیسی نباشه زیاد درآمد کهکشانی و عجیب غریب نمیده مگر اینکه واقعا تو وب فارسی بتونی روزی مثلا 100 هزار بازدید بگیری
این تجربه من بوده دیگه بقیه دوستان نمیدونم

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,716
اقا پیجم اصلا با یه زبان دیگست فکر نکنم متوجه بشی و کلا هم تو کاره موزیکه
اگر از امار و ارقام میخوای بگو خدمتت توضیح بدم

یه سری کاربر ایران رو شناسایی میکنه که این cpm 0 دارن
بعد اتمام ماه هم یه دست به سر و صورت درآمد اون ماه میکشه که حداقل واسه من نصف میشه. احتمالا همون آی پی وی پی ان و بازدید فیک ها رو فیلتر میکنه. الان ماه قبل 28 دلار بود اما بعد اتمام ماه اومد رو 13 دلار!!!
در مجموع آیپی آمریکای شمالی و اروپا نباشه بدرد نمی خوره... خیلی از کشورها واسه هزار بازدید 50 سنت میده البته در موضوع من
واضح بگم 75 درصد بازدید من از کشورهای جهان سوم و درپیت هست که فقط 7 درصد درآمدم رو تشکیل میده... حالا انگلیس آمریکا و آلمان کلا 11 درصد بازدید هام رو تشکیل میده اما حدود 70 درصد درآمدم فقط از این سه کشور که کلا گفتم 11 درصد بازدید هام هست!!! حالا فکر کنم بهتر متوجه باشید چی میگم!!!

در مجموع به این نتیجه رسیدم یوتیوب اگر تولید محتوا انگلیسی نباشه زیاد درآمد کهکشانی و عجیب غریب نمیده مگر اینکه واقعا تو وب فارسی بتونی روزی مثلا 100 هزار بازدید بگیری
این تجربه من بوده دیگه بقیه دوستان نمیدونم
صرفاً کنجکاو بودم ببینم
ممنون

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,693
دوستان
یک سوال
اگر ما توی ویدیوهامون از صدای ربات و یا صدای هوش مصنوعی استفاده کنیم (انگلیسی زبان) و این صدا ها کپی رایت نداشته باشن و یا اگر دارن یا یک امضا در دسکریپشن اوکی هستن
آیا از نظر یوتیوب مشکلی داره؟
یک ویدو تماما اختصاصی رو در نظر بگیرید که فقط صدای اون از سورس آماده مثل هوش مصنوعیه

و سوال بعدی اینکه من یک کانال یوتیوب دارم که ۱۰ سالشه ولی فقط یکی دو تا ویدیو که بازدیدی هم ندارن داخلش هست و یک ویدیو کپی رایت دار تلویزیونی آمریکایی (دانلود شده از شبکه های تورنت) که البته شانسی بازدید حدود ۱۴هزارتایی طی ۶ سال گذشته گرفته و هیچ پیغام خطایی هم از یوتیوب نیومده
میتونم ویدیوها رو همشون رو حذف کنم و ایده جدید رو روی این کانال با اسم جدید بزنم؟

Screenshot 2023-05-25 at 22-56-46 Mostafa Keshavarz.png

یا اینکه یک کانال مجزا بزنم؟
تشکر.

ali998

Registered User
لایک‌ها
761
دوستان
یک سوال
اگر ما توی ویدیوهامون از صدای ربات و یا صدای هوش مصنوعی استفاده کنیم (انگلیسی زبان) و این صدا ها کپی رایت نداشته باشن و یا اگر دارن یا یک امضا در دسکریپشن اوکی هستن
یک ویدو تماما اختصاصی رو در نظر بگیرید که فقط صدای اون از سورس آماده مثل هوش مصنوعیه

و سوال بعدی اینکه من یک کانال یوتیوب دارم که ۱۰ سالشه ولی فقط یکی دو تا ویدیو که بازدیدی هم ندارن داخلش هست و یک ویدیو کپی رایت دار تلویزیونی آمریکایی (دانلود شده از شبکه های تورنت) که البته شانسی بازدید حدود ۱۴هزارتایی طی ۶ سال گذشته گرفته و هیچ پیغام خطایی هم از یوتیوب نیومده
میتونم ویدیوها رو همشون رو حذف کنم و ایده جدید رو روی این کانال با اسم جدید بزنم؟

مشاهده پیوست 1326167

تشکر.
قبلا متن و خودشون می نوشتن می دادن ربات می خوند باز می گفتن رد می کنه.

Lost1

Registered User
لایک‌ها
80
دوستان
یک سوال
من شنیدم که رد میکنه، یه ویدئو از skilvid هم دیدم که اون هم این رو میگفت

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,693
خودت بگو! دیگه از این هندی ها بهتر می گی که!:rolleyes:
من فقط برا آموزشای برنامه نویسی مجبورم هندی ببینم :p
ویدیو های دیگه رو تا میبینم هندی رد میکنم
یکم باید برم اسپیکینگ کار کنم یا نهایتا حرف زدن تو ویدوها رو در حد عنوان سکانس ها کم کنم

Lost1

Registered User
لایک‌ها
80
حیف شد
من دارم انیمیشن فریم به فریم میسازم
نمیخواستم فارسی کار کنم
به نطر من، تا جایی که امکان داره فارسی کار نکنید که چیز جالبی نیست. اگه شما دارید انيميشن می‌سازید مخاطب خیلی عظیمی در اختیار دارید مگر اینکه بیاید به صورت فارسی کار کنید!

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,693
به نطر من، تا جایی که امکان داره فارسی کار نکنید که چیز جالبی نیست. اگه شما دارید انيميشن می‌سازید مخاطب خیلی عظیمی در اختیار دارید مگر اینکه بیاید به صورت فارسی کار کنید!
بله امروز با یکی از دوستان که مدرس زبان انگلیسیه صحبت کردم
گفتن شما میتونی متن هاتون رو به انگلیسی در بیارید و بدید یک سری نرم افزار و یا حتی دیکشنری های آنلاین اونو براتون تلفظ کنن و شما با تکرار اون متون رو یاد بگیرید و خودتون صحبت کنید.

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696

مشاهده پیوست 1326167

تشکر.
ویدئو ها رو حذف کنید آمار مربوط به اون ویدئوها هم حذف میشه , یعنی عملا صفر میشی

قبلا که اینطور بود , جدیدا رو نمیدونم

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,693
ویدئو ها رو حذف کنید آمار مربوط به اون ویدئوها هم حذف میشه , یعنی عملا صفر میشی

قبلا که اینطور بود , جدیدا رو نمیدونم
مشکلی با حذف آمارشون ندارم
قدمت کانال زیاده (۱۱سال)
و اون ویدیویی هم که میخوام حذف کنم یه جورایی مرتبط به کارم هست ولی کپی رایت داره
میخوام ببینم کانال جدید بزنم یا همون کانال اصلیمو اوکی کنم و اون ۳ تا ویدیومو حذف کنم و ویدیوهای جدید بزارم؟

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
مشکلی با حذف آمارشون ندارم
قدمت کانال زیاده (۱۱سال)
و اون ویدیویی هم که میخوام حذف کنم یه جورایی مرتبط به کارم هست ولی کپی رایت داره
میخوام ببینم کانال جدید بزنم یا همون کانال اصلیمو اوکی کنم و اون ۳ تا ویدیومو حذف کنم و ویدیوهای جدید بزارم؟
فکر نمیکنم تاریخ کانال تاثیری داشته باشه ,

بالا