برگزیده های پرشین تولز

بخش VIP پرشین تولز

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
به نظر من این خلاف سیاست ادمینها محترم هست چون قدرت این فروم در عمومی بودن این فروم و تعداد یوزرهای فروم هست که rank سایت رو به حد خیلی عالی رسونده و همین طور فروم رو سودده کرده برا ادمینها

اینکار باعث میشه که این حالت فروم از حالت کنونی در بیاد که باعث میشه که همه این امتیازاتی که اون بالا ذکر کردم از بین بره:blush:

بنابراین نظر من این هست که عمرا ادمینها چنین کاری رو انجام بدن:)

موفق باشید:)

yue bochon

Registered User
لایک‌ها
2
درود
اختیار دارین شما با توجه به تعداد پستهاتون حتما کابر عادی نیستین ، بی تعارف بگم حتما شکسته نفسی میکنین.
اما دوست عزیز این درست مثل زندگی هست، اگر خوب دقت کنین توی دنیای واقعی هم یک عده محدودی هستن که کار ، تلاش و مطالعه میکنن و افراد زیادی از این موضوع استفاده میبرن!
در هیچ جای دنیا دیده نشده که شما یک طبقه الیت درست کنی و اونها رو از مردم عادی و یا مثلا اینجا از کاربر عادی جدا کنین و ازاین کار سودی ببرین.
این موضوع باعث جدا شدن این افراد الیت و خبره از کابرای عادی مثل من و دیگران میشه.
از اون گذشته فکر افرادی رو بکنین که قابلیت این رو ندارن که عضو این گروه خبره باشن یا شاید این قابلیت رو دارن اما وقتش رو ندارن ! یا فکر یک بچه دبیرستانی رو بکنین که میاد اینجا و دربین این همه مطلب بلاخره دو تا چیز خوب و مفید میخونه و یاد میگیره ! این افراد چه گناهی کردن ؟
با پوزش باز هم باید بگم به نظر من ایجاد بخش VIP هیچ فایده ای نداره و باعث تبعیض و جدا شدن افراد خبره از سطح عمومی انجمن پرشن تولز خواهد شد.
با سپاس

ممنون :happy:

اما نظره من اين نيود كه كاربران فعال رو از كاربران عادي جدا كنن
منظورم اين بود كه يك سري امتيازات به كاربران فعال بدن كه كه يك تمايزي بين انواع كاربران ايجاد بشه:happy:

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
snap.gif

33tmg0h_th.gif

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
من فکر می کنم این بخش همین الان هم وجود داره!
برای مدیران!
چون حتی فروم های خیلی کوچکتر هم دارای این تالار برای مدیرانشون هستن که در اون مسایل فروم رو بررسی می کنن! و این بخش ها معمولا هاید هست و برای مشاهده نیاز به درجه ادمین می باشد!
برای همین فکر کنم همین الان این بخش در پی تی وجود داشته باشه ! چون فرومه به این گسترش و این تعداد مدیران فکر نکنم بشه تنها از طریق پ خ مدیران رو هماهنگ کرد!!

yue bochon

Registered User
لایک‌ها
2
منظوره ما بيشتر روي كاربرين فعال بود تا مديران

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
1 سال قبل این پیشنهاد رو داده بودم ولی احسان عزیز گفت که خیلی شلوغ میشه !

شاید الان نظرش فرق کرده باشه !

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
VIP مثلا برای کجای سایت بزارند ؟
مثلا کدام بخش یا کدام تاپیک را در VIP قرار دهند که کاربران عادی از نعمت دیدن آن بی نصیب بمانند :D

مثلا شما می خوای فیلم هاتو در بخش VIP بفروشی ؟ خوب اونجوری مشتری پیدا نمی کنی بنده خدا

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
به نظر من هم VIP به نظر ید نمیاد ! البته به شرطی که قوانینش به نوعی تدوین بشه که باعث اختلال در بخش های دیگر انجمن نشه در اینصورت درجه های کاربری از یک نام (مثل نشان افتخار) خارج میشه و معنی پیدا میکنه.

حالا شماهایی که پیشنهاد میدید بخش VIP راه بیفته بیشتر نظرتون اینه که توی این بخش چه موضوعاتی مورد بحث قرار بگیره ؟ چون PT قریب به اتفاق بخش های مجاز برای یک فروم رو پوشش میده !

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
VIP مثلا برای کجای سایت بزارند ؟
مثلا کدام بخش یا کدام تاپیک را در VIP قرار دهند که کاربران عادی از نعمت دیدن آن بی نصیب بمانند :D

مثلا شما می خوای فیلم هاتو در بخش VIP بفروشی ؟ خوب اونجوری مشتری پیدا نمی کنی بنده خدا

خوب چنین بخش هایی مثل بازارچه که همیشه پابلیک می مونه و وی آی پی نمی کننش .
ساده ترین حالتش مثل مجید آنلاین یه محیطی مثل گفتگوی آزاده که بچه ها صمیمیتر بتونن حرف بزنن و هر کسی نبینه !

حالا یه وقت دیدی مدیرای اینجا مثلا دلشون خواست ماهواره رو هم وی آی پی کنن . ولی مسلما" به ضرر یوزر و مخصوصا" یوزرهای فعال نیست .

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
نگاه کنید گفت گوی آزاد که VIP بشه که بدرد نمی خوره
چون چیزی پیدا نمی کنی جز یک مشت حرف الکی و بدون استفاده
ولی مثلا بیان بخش ماهواره را VIP کنند یکسری مطالب با ارزشی تو اون پیدا می شه

بعد از ان یک مساله ای مطرح هست که اصلا چرا باید یک شخص بیاد اینجا و یک تاپیک باز کنند
خوب دلیلش مشخص هست می خواهد که اعضای دیگر تاپیک او را ببیند و از مطالب داخل آن استفاده کنند
یا نظر بدهند و در خصوص آن بحث کنند یا سوالی بپرسد و منتظر کمک دیگران شود

خارج از این چیزه دیگری که نیست ؟

پس هیچ وقت کسی نمی آید 10 صفحه آموزش بنویسد و بگذارد در بخش VIP که کلا شاید در سال 200 تا بازدید هم نداشته باشد
چون انگیزه پست کردن یک تاپیک دیده شدن آن توسط دیگر اعضا هست

مگر در شرایط خاص که الان شرح می دم

اگر صاحب سایت از بخش VIP سود کسب کند انوقت منطقی هست که خودش بیاد و تاپیک در آن بخش باز کند
ولی دیگر اعضا دلیلی ندارند که در بخش VIP تاپیک باز کنند
دوزاری افتاد

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
نگاه کنید گفت گوی آزاد که VIP بشه که بدرد نمی خوره
چون چیزی پیدا نمی کنی جز یک مشت حرف الکی و بدون استفاده
ولی مثلا بیان بخش ماهواره را VIP کنند یکسری مطالب با ارزشی تو اون پیدا می شه

بعد از ان یک مساله ای مطرح هست که اصلا چرا باید یک شخص بیاد اینجا و یک تاپیک باز کنند
خوب دلیلش مشخص هست می خواهد که اعضای دیگر تاپیک او را ببیند و از مطالب داخل آن استفاده کنند
یا نظر بدهند و در خصوص آن بحث کنند یا سوالی بپرسد و منتظر کمک دیگران شود

خارج از این چیزه دیگری که نیست ؟

پس هیچ وقت کسی نمی آید 10 صفحه آموزش بنویسد و بگذارد در بخش VIP که کلا شاید در سال 200 تا بازدید هم نداشته باشد
چون انگیزه پست کردن یک تاپیک دیده شدن آن توسط دیگر اعضا هست

مگر در شرایط خاص که الان شرح می دم

اگر صاحب سایت از بخش VIP سود کسب کند انوقت منطقی هست که خودش بیاد و تاپیک در آن بخش باز کند
ولی دیگر اعضا دلیلی ندارند که در بخش VIP تاپیک باز کنند
دوزاری افتاد

دقیقا همینطوره .
اگه مثلا وی آی پی یهجا بشه فقط واسه جمع شدن بچه ها و حرفهای صمیمی تر که هیچ . مثل گفتگوی آزاد ولی با جمع خودمونی تر .

اما اگه بخاد واسه ماهواره بشه میشه مثل فروهای تخصصی ماهواره که پولی هستن . و خیلی هم خوب رشد کردن . مثل ست ست سابق که الان تغییر اسم داده . هر کسی الکی وارد نمیشه و سوال الکی نمی پرسه . فقط کسی وارد میشه که دانشش رو داره و یا واقعا نیاز داره . حالا اگه کردیت (هزینه ی وی آی پی ) این بخش تخصصی با زدن پست های تخصصی افزایش پیدا کنه خیلی جالب میشه . یعنی به سمت تولید محتوای مفید میره (برای کسب کردیت) مثلا هر کی از پستای مفیدش این قدر امتیاز گرفت وی آی پیش تمدید بشه .
اما مهمترین مساله ای که اینجا هست مدیریتشه و اینکه باز یه نفر همه چیز رو در نظر داشته باشه و ملاک امتیازدهی به تاپیک و پست های طرف وجود داشته باشه . که فکر نمی کنم مدیران اصلی پی تی حال این کارا رو داشته باشن .
مدیرای اصلی پی تی الان یحتمل دارن کارای خودشونو می کنن . فردا شب آخر وقت اگه حال کنن یه سر به فروم می زنن و این تاپیک رو با یک خط توضیح جمعش می کنن !: "مدیریت پرشین تولز فعلا تصمیمی در این مورد نداره"

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
چقدر بحث رو منحرف می کنید ..! VIP یه بخشی میشه برای کاربران ویژه سایت ربطی هم به پول و امتیازهای ویژه نداره میشه یه سری تایپک ها و بحث هایی رو اونجا با حضور مدیران و کاربران فعال زد که در بخش عادی قابل ردن نیستش .......
قرار نیست سایت بخش پولی داشته باشه که شما بحث از سود و منفعتش می کنید

در مورد تبیعیض که یکی از کاربران گفته بودند باید بگم که بزارید در کشوری که هیچ گونه تبیعیضی وجود نداره ما در سایت تبیعیضی بین کاربران عادی و کاربران فعال و با سواد قائل بشیم

الان که هر تاپیکی میزنی سریع منحرف میش .....

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

من موافق بخش VIP هستم اما به شرطی که مطلب و خدمات جدید داشته باشه خدا رو چه دیدی شاید ما هم اکانتش رو خریدیم
نمیشه صرفا از بعد مالی بودن به این مسله نگاه کرد ! اینطوری ببینیم که میتونه انگیزه خوبی برای پربار شدن بخش زیرمجموعه خودش داشته باشه

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
چقدر بحث رو منحرف می کنید ..! VIP یه بخشی میشه برای کاربران ویژه سایت ربطی هم به پول و امتیازهای ویژه نداره میشه یه سری تایپک ها و بحث هایی رو اونجا با حضور مدیران و کاربران فعال زد که در بخش عادی قابل ردن نیستش .......
قرار نیست سایت بخش پولی داشته باشه که شما بحث از سود و منفعتش می کنید

در مورد تبیعیض که یکی از کاربران گفته بودند باید بگم که بزارید در کشوری که هیچ گونه تبیعیضی وجود نداره ما در سایت تبیعیضی بین کاربران عادی و کاربران فعال و با سواد قائل بشیم

الان که هر تاپیکی میزنی سریع منحرف میش .....

مثلا چه چیزی ؟ٌُُُُُُُِِّّّّ

بالا