برگزیده های پرشین تولز

بدترین خاطره دوران مدرست چی بوده؟

Web Man

Registered User
لایک‌ها
107
چند تا همکلاسی نفهم که هرچی میگفتی بازم رو حرف خودشون بودن + کسایی که میرفتن مارو لو میدادن پیش مدیر و ناظم خودشونو لوس میکردن :|

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
کسایی که میرفتن مارو لو میدادن پیش مدیر و ناظم خودشونو لوس میکردن :|
چه قدر به خاطر اینکه بچه ی سربراهی بودم و مدیر و ناظما و معلما از رفتار و نظمم تعریف می کردن، همیشه از بعضی از بچه های دیگه تهمت خبر چینی و خودشیرینی و آنتن بودن بهم زده شد. ولی به شرافتم قسم هیچوقت نشده بود برم پیش یکی از مسئولین مدرسه و حتی یه نفر از هم مدرسه ای هام رو لو بدم؛ حتی اگه چند نفری رو مخم می رفتن خودم یه تنه باهاشون درگیر می شدم ولی بازم هرگز حاضر نمی شدم راپورتشونو بدم. اونوقت خود اون بیشعورایی که این انگ ها رو به من می ردن خودشون از همه ...ـایه مال تر و عوضی تر بودن. مثلا یه بار یکی از همینا همه ی همکلاسی هاش از جمله خود من رو به پیچوندن کلاس زنگ آخر تشوبق و تحریک کرده بود، ولی فرداش شنیدم که وقتی خودم و اکثر بچه ها برای کلاس نموندیم و مدرسه رو ترک کردیم، خود این بوزینه برای خودشیرینی سر کلاس حاضر شده بود.

S E C T O R

Registered User
لایک‌ها
306
چه قدر به خاطر اینکه بچه ی سربراهی بودم و مدیر و ناظما و معلما از رفتار و نظمم تعریف می کردن، همیشه از بعضی از بچه های دیگه تهمت خبر چینی و خودشیرینی و آنتن بودن بهم زده شد. ولی به شرافتم قسم هیچوقت نشده بود برم پیش یکی از مسئولین مدرسه و حتی یه نفر از هم مدرسه ای هام رو لو بدم؛ حتی اگه چند نفری رو مخم می رفتن خودم یه تنه باهاشون درگیر می شدم ولی بازم هرگز حاضر نمی شدم راپورتشونو بدم. اونوقت خود اون بیشعورایی که این انگ ها رو به من می ردن خودشون از همه ...ـایه مال تر و عوضی تر بودن. مثلا یه بار یکی از همینا همه ی همکلاسی هاش از جمله خود من رو به پیچوندن کلاس زنگ آخر تشوبق و تحریک کرده بود، ولی فرداش شنیدم که وقتی خودم و اکثر بچه ها برای کلاس نموندیم و مدرسه رو ترک کردیم، خود این بوزینه برای خودشیرینی سر کلاس حاضر شده بود.

اول فکر میکردم که این موارد خاص مدرسه است و با بزرگ شدن آدم ها شعور این افراد تکمیل میشه و دست از کاراشون بر میدارن ولی متاسفانه وقتی به محیط کار ورود پیدا کردم دیدم همون افراد با خصلت کودکانه فقط جثه ی یک انسان بزرگ رو پیدا کردن و متاسفانه باز مشغول به زیر آب زنی و پاچه خاری هستن و هیچگونه وجدانی در کارشون ندارن.در محیطی که کار میکردم کاملا کارم رو وجدانی و دقیق انجام میدادم ولی با بدگویی و گزارش های دروغ و نوشتن جرم دیگران پای من اونو از دست دادم جالبه بدونید که اکثر این کارها هم زیر سر افرادی بود که بازنشسته شده بودن (بازگشت به کار داده بودن) و حقوق میلیونی دریافت میکردن و به همین راحتی زندگی جونایی امثال من رو نابود میکردن و جالبتر اینجاست که همیشه نمازشون رو اول وقت و در وقت کار مشغول به قرآن خوندن بودن و اینه که خیلی آزارم میده .خدا کنه این موارد تاثیری در اخلاق و تصمیمات ما در آینده نداشته باشه.

radair

Registered User
لایک‌ها
82
جا خالی دادم دندون دوستم شکست ... :D

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
میخواستم دبیرستان ثبت نام کنیم یکی یه مدرسه معرفی کرد به ما گفت مدرسه خوبیه
رفتیم ثبت نام گفت منطقه شما به ما نمیخوره اینور خیابون میشد یه منطقه اونور میشد یه منطقه دیگه اخر ثبت نام نکرد با اینکه نمره هام خوب بود
گفت اونور خیابون یه مدرسه هست خواستی اونجام میتونی ثبت نام کنی به منطقه شما میخوره
اقا رفتیم سریع ثبت نام کرد
شد یک مهر رفتیم مدرسه دیدیم همه ۴ برابر ما ۳ساله ۴ ساله افتاده وحشتناک بودن معلم رو میزدن :دی

ولی همون سال یه معلم داشتیم به اسم حسین خانی که خیلی ادم بیخودی بود معلم ریاضی بود
تو کلاسش کسی نفس نمیکشید اینقدر بچه ها ازش میترسیدن و کتکای نافرم میزد که حد نداشت

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
تنبیه با چوب انار + شیلنگ + سیلی + لگد
تبعیض قائل شدن بین دانش آموزان معمولی و سهمیه ی جانبازی و... . همیشه اولویت اردو و جایزه و برنامه های سرگرمی با اونا بود!
نماز و روزه اجباری و گرسنه موندن و ضجه زدن از گرسنگی. چون بوفه تعطیل بود و غذا و آب خوردن هم ممنوع
سرویس بهداشتی های فوق غیربهداشتی! هیچ وقت توی مدرسه سرویس بهداشتی نرفتم!
فروخته شدن توسط دانش آموزان الکتریسیته مالشی
بارونی بودن هوا در زنگ ورزش
سر صف ایستادن و برنامه های مسخره ی اش
بی انگیزه بودن به دلیل سیستم آموزشی منسوخ، غیر بهینه و اشتباه
نبود امکانات تفریحی، پرورشی و سرگرم کننده
تفکیک جنسیتی و هموار شدن راه همجنسگرایی در دانش آموزان از کودکی و ساخته شدن عقده‌ی جنس مخالف از کودکی
تحقیر و نا امید کردن دانش آموزان از کودکی در مدارس با عناوین " تو هیچ پخی نمیشی" یا "مستمع آزاد"
کمبود نیمکت و جای دادن 3 دانش آموز در میز یکنفره! کلاس های 35 نفر و بیشتر!
آماده کردن ذهن سفید یک بچه با عقاید سیاه و دیکته کردن ایدئولوژی

@Business plan رضا یه چند تا هم تو بگو

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
تنبیه با چوب انار + شیلنگ + سیلی + لگد
تبعیض قائل شدن بین دانش آموزان معمولی و سهمیه ی جانبازی و... . همیشه اولویت اردو و جایزه و برنامه های سرگرمی با اونا بود!
نماز و روزه اجباری و گرسنه موندن و ضجه زدن از گرسنگی. چون بوفه تعطیل بود و غذا و آب خوردن هم ممنوع
سرویس بهداشتی های فوق غیربهداشتی! هیچ وقت توی مدرسه سرویس بهداشتی نرفتم!
فروخته شدن توسط دانش آموزان الکتریسیته مالشی
بارونی بودن هوا در زنگ ورزش
سر صف ایستادن و برنامه های مسخره ی اش
بی انگیزه بودن به دلیل سیستم آموزشی منسوخ، غیر بهینه و اشتباه
نبود امکانات تفریحی، پرورشی و سرگرم کننده
تفکیک جنسیتی و هموار شدن راه همجنسگرایی در دانش آموزان از کودکی و ساخته شدن عقده‌ی جنس مخالف از کودکی
تحقیر و نا امید کردن دانش آموزان از کودکی در مدارس با عناوین " تو هیچ پخی نمیشی" یا "مستمع آزاد"
کمبود نیمکت و جای دادن 3 دانش آموز در میز یکنفره! کلاس های 35 نفر و بیشتر!
آماده کردن ذهن سفید یک بچه با عقاید سیاه و دیکته کردن ایدئولوژی

@Business plan رضا یه چند تا هم تو بگو
من قبلا گفتم
https://forum.persiantools.com/thre...ن-مدرست-چی-بوده؟.146114/page-13#post-12497137
دیگه جای حرف زدن نیست، باید عمل کرد
باید بستشون به صلیب ، به خود و خانوادشون اسید تزیق کرد

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
از بچگی بین نر ها بودیم تا الان . حالم از هر چی اجتماعه بهم میخوره . اولین و بزرگترین دشمن خود خانواده هست مگرنه دولت کسی رو نمیگیره ببره پادگان ، مدرسه و دانشگاه و سربازی که یک درصد هم فایده ای تو این زندگی ندارن بجز اتلاف عمر گران مایه

el digo

Registered User
لایک‌ها
176
مشهد بلوار طبرسی راهنمایی نیک خلق
یه ادم بیخود ب نام حیدری معلم پرورشی و هنر و درسای بیخود بود
تیکه کلامش این بود ( پسر جان مگه سادیسم داری )
این سادیسمو فک کنم وقتی تو تیمارستان بخاطر سادیسم بستری بوده یاد گرفته بود،مردک بی شعور شلنگ از دستش نمیفتاد،یه روانی دیگم اونجا بود بنام عباس زاده،من همیشه جزو شاگردای برتر مدرسه بودم ولی این دوتا خیلی حالمو گرفتن،با اینکه تو اون مدرسه کلی معلم باحال داشتم ک هنوزم یادشون میفتم لبخند رو لبام میاد اما بیشتر اونجا رو با اون دوتا روانی ب خاطر میارم

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
فقط یادمه کلاس چهارم بودم،دو تا رفیق داشتم تو کلاس زنگ خورده بود کلاس اینا درش بسته بود یهو یکی خورد به در پرتاب شد بیرون،معلمه بچه رو مثل گوسفند گرفته بود پرتش کرده سمت در هم سرش شکست هم در،خیلی آدم بی مروتی بود بچه ی مردم رو اینطوری میزد یه آدم کله شق بی عصاب
یه ناظم داشتیم قیافش شبیه سگ بود دقیقه شبیه این سگه تو کارتون تام جری،میرفت سمت بچه های کلاس اولی میگفت چنان میزنمت بخوری به دیوار خون فواره بزنه اون بچه ها که کلا نمیدونستن این بابا چی میگی ولی سال بعد اعلامیه گور به گور شدنش رو زدن به دیوار مدرسه همه میرفتن نگاه میکردن میخندیدن:rolleyes:
کلا من معلم درست درمون نداشتم،اگه من تو این مملکت بچه داشتم نمیدونستم بفرستمش کدوم مدرسه؟پایین شهر باید کتک بخوره بالا شهر هم فیلم خاک بر سری نشونش میدن آخرش گی میشه....بعدشم باید دو سال بره خدمت..........اینم از مدارس جمهوری اسلامی

yasser_beh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
با لباس نویی که خریده بودم افتادم توی جوی آب پر از گل

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
با یکی توی حیات مدرسه دعوام شد ... البته چیز مهمی هم نبود ... یکی از دوستام اومد مثلا از من حمایت کنه زد صورت طرفو پر خون کرد .... داغون شد طرف کلا !!!!
منو میگی هاج و واج !!! اصلا چرا آخه انقدر خشونت ؟؟؟
اون که کتک خورد به ناظم هم جرات نکرد شکایت کنه !!! :( ناراحتم الان هنوز براش ....
کلا تا یک هفته کبود بود صورتش !
اونی که کتک خورد عاقبت به خیر شد دیدم توی الان مخابرات کار می کنه ! اونی هم که کتک زد رفته کانادا دکتر شده ! :cool:
اون به کنار ! نمید دونم چرا هنوز دارم این ماجرا رو توی خواب به صورت های مختلف می بینم !!!
اون موقع ها روی دوستامون غیرت داشتیم ... دوران عجیبی بود ... ;)

Last edited:

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
سال دوم راهنمایی ی معلم هنر داشتیم ی روز کنار میزش نشسته بودم داشت نقاشی میکشید صورت ی زن،تموم که شد زیر لب گفتم چه قشنگ برگشت گفت مث خودت دیگه تا آخر سال سر کلاس اون میرفتم میز آخر که چشم تو چشم نشیم یه حس بدی بهش داشتم

Lord3000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دولت کسی رو نمیگیره ببره پادگان ، مدرسه و دانشگاه و سربازی که یک درصد هم فایده ای تو این زندگی ندارن بجز اتلاف عمر گران مایه
جلب و دستگیری مشمولان غایب در دستور کار ناجا سال 99

طبق قانون در ماده 10,62 و 63 قانون خدمت وظیفه عمومی محدودیت‌ها و محرومیت‌هایی برای که به خدمت سربازی نرفته و غیبت کنند، مشخص شده است و آن قوانین کماکان سر جای خود قرار دارد، اما ما با جدیت در سال 99، آنها را پیگیری خواهیم کرد تا اجرا شوند.

محدودیت‌هایی همچون خروج از کشور، استخدام در دستگاه‌های دولتی و خصوصی و حتی موارد دیگری همچون تجدید و تعویض گواهینامه از جمله این موارد است؛ اگرچه گواهینامه را طبق قانون می‌توانند دریافت کنند اما در هنگام تجدید و تعویض گواهینامه, مشمولان غایب شناسایی شده و در ادامه جلب و دستگیر خواهند شد.

در سال 99 پیگیر آن هستیم که جلب و دستگیری‌ها بیشتر انجام شود.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
پادگان خالی شد؟!
2000-gif.1202469

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
مدیر مدرسه به خاطر اینکه با اسکیت اومده بودم سر جلسه امتحان اجازه نداد برم داخل

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,244
اول راهنمایی تو یه کلاس آروم بودم بعد جابجا کردن یه کلاس دیگه که همش نخاله بودن .احتمالا فکر کردن اونجا شاگرد زرنگ نداره ... و مثلا خواستن بالانس کنن .
واقعا شیر زدن به کل اون سال من .

بالا