برگزیده های پرشین تولز

بدترین سرویس دهنده های سال 88

AhrimanSefid2

Registered User
لایک‌ها
92
سلام
خیلی وقت می گردم تا یک سرویس دهنده خوب اینترنت پیدا کنم،اما بی نتیجه بود و هست.
اما حالا می خوام نظر شما رو هم جویا بشم که اگه یه روزی یکی از مسئولین این شبکه ها خواست کاری کنه بدونه اون کار چیه ( حتما نه می دانند چه خبر پس من و شما مسئولیم که به اطلاع ایشان برسانیم.).

1. شاتل : سرعت -0- پشتیبانی -0- مالی 20 ارسال SMS 20 قطع کردن سرویس سر موقع 20 پرداخت نکردن ساعت و روز که سیستم مشکل داشته -0- غیره 15

لطفا شما هم به این صورت نظر خود را وارد کنید.

از همینجا از مسئولین زحمت کش مخابرات هم جا تشکر بسیار دارد که هر وقت با پشتیبانی شاتل تماس می گیرم.
داستان هر روز :
با سلام شما با سامانه پشتیبانی شاتل تماس گرفتید بدلیل بهبود سطح پشتیبانی ما مکالمه شما و همکاران را ظبط می کنیم 5 نفر جلوتر از شما هستن برای انتظار شماره 1 و برای لغو شماره 2 انتظار .....................................................................
سلام شناسه کاربری .... نه اشکال از مخابرات ما هیچ اشکالی نداریم اخه Ping من رو 600 نه اینجا مشکلی نیست خدانگهدار.

توضیحات و تعرفه ADSL از طرف مخابرات :

هم‌چنين در اين خصوص شرايط و ضوابط زير نيز به تصويب رسيد:‌
  • هزينه مودم و راه‌اندازي آن بعهده مشترك خواهد بود.
  • بابت راه‌اندازي سرويس نيز نبايد هزينه‌اي از مشتركين دريافت شود.
  • شركت‌هاي ارائه دهنده خدمات موظف هستند نسبت به نصب و راه‌اندازي تجهيزات در محل مشترك اقدام و پس از تحويل پهناي باند نسبت به تنظيم صورتجلسه اقدام كنند.
  • شركت‌هاي ارائه‌دهنده خدمات موظف هستند نرم‌افزار لازم براي اندازه‌گيري لحظه‌اي پهناي باند را روي پايانه كاربر نصب و راهنمايي لازم را انجام دهند.
کد:
 [URL]http://www.tct.ir/pagecontent.php?rQV==wHQ5AjMwYDQ6IXZi1WduRWSldWYwxHQwAkOlBXeURnblRnbvNGfABDQ6UGc5RVZyVHdjVnc0NHfABzM0kDQ6UGb0lGd[/URL]

نرم افزار :

DU Meter 4.16.r3102 | 6 Mb

کد:
[URL]http://rapidshare.com/files/276606828/DU.Meter.4.16.Build.R3102-WHR.rar[/URL]
[URL]http://www.multiupload.com/FCTKAB2EM6[/URL]
[URL]http://depositfiles.com/files/oe58yc412[/URL]
[URL]http://uploading.com/files/mb966m13/DU_Meter_4.16.r3102.rar[/URL]

Last edited:

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
شاتل داشتم در کل بد نبود. یعنی مشکلی بود برای همه ISPها بود و در بعضی هاشون شدتش خیلی بیشتر بود.

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
من فعلا اين سرويس جديدم فن آواي 64 نامحدود هستش كه رو 8 الي 9 ميچرخه و فعلا قطعي خفن نداشتم
قبلا يه سرويس 512 نامحدود از عصر انتقال داده ها گرفته بودم كه واقعا 10 روز ازش درست حسابي استفاده نكردم و هر روز قطع بودش
آخرش هم پول رو نميدادن
فقط 130 تومن رفت به فنا

AhrimanSefid2

Registered User
لایک‌ها
92
از شما دوستان متشکر هستم اما در خواست می کنم مثل مثال بگید:

شاتل : سرعت -0- پشتیبانی -0- مالی 20 ارسال SMS 20 قطع کردن سرویس سر موقع 20 پرداخت نکردن ساعت و روز که سیستم مشکل داشته -0- غیره 15

amir.teta

Registered User
لایک‌ها
0
صبانت : سرعت 17 - پشتیبانی 0 - مالی 20 - ارسال اس ام اس 0 - قطعی 5 - غیره ؟!

1240

Registered User
لایک‌ها
28
به نظر من بدترین = صبانت

ghanari_ghermez

Registered User
لایک‌ها
5
صبانت : سرعت 15
پشتیبانی 2
مالی 20
- ارسال اس ام اس 0
قطعی 5
غیره 0

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
شوتل : سرعت 15
پشتیبانی 2
مالی 20
- ارسال اس ام اس 20
قطعی 5

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
شاتل: سرعت> روز:20 شب: 0 در کل 10 / پشتیبانی تلفنی: 15. پشتیبانی آنلاین: 9/ قیمت: 15.

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
شاتل
سرعت روز 18
سرعت شب :15
پشتیبانی : 16
ارسال اس ام اس 20
قطعی 2
مالی 20

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
صبانت کلا صفر. حرفی برای گفتن ندارم، فقط میشه گفت افتضاح ترین سرویس موجود.
پیشگامان پشتیبانی صفر و تمدید سرویس صفر. یک الی سه روز طول میکشه تمدید کنی. کلا چیزی به اسم پشتیبانی نداره.
شاتل پشتیبانی و تمدید بین یک تا صفر. شیش ساعت طول کشید سرویس منو تمدید کنن. ساپرتشم که یکی درمیون اوسکولن.
کلا این مملکته ما داریم؟ اینجا فقط میتونید بین بد و بدتر انتخاب کنید.
crazy.gif

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
با کامل افتخار و بدون هیچ حرفی و بدون رقیب، این جایزه به وایمکس ایرانسل میرسه !!! دلیلش رو هم تو تاپیک‌های ایرانسل ببینید !

پشتیبانی -صفر- ! حتی منفی ! چون اگر کلا پشتیبانی نباشه بهتر از اینه که ساعتها پشت خط بمونید و اخر هم دست به سر بشید ! میانگین رفع مشکل فنی شما، حداقل ۳ روز ! ( گاهی مثل من تا ۱۵ روز )
کیفیت - صفر- ! تو بهترین منطفه انتن دهی، هر ۵ دقیقه یکبار قطع میشه !
قیمت -صفر- این هم باید منفی بشه ! هر ۱ گیگ به نظر میرسه ۱.۵ گیگ حساب میشه. یعنی ۵۱۲ میشه با دو گیگ، ۳۶ هزار تومان ! تازه ! اون ۳۶ تومن رو برمیداره ولی ۲ گیگ رو نمیده ! شما هر گیگ رو ۱۰ هزار تومان دیگه میدید و میخرید !
امنیت - صفر- ! از هر ۱۰ باری که به حساب خودتون لاگین میکنید حداقل یک بار ( گاهی بیشتر ) میرید به حساب دیگران ! مشخصات کامل از تلقن گرفته تا ادرس و کد پستی ۱۰ رقمی و ایمیل و اسم و همه چی رو میبینید ! البته این اتفاق احتمالا برای اکانت شما هم خواهد افتاد که بقیه ببینن ...

برای تک تک اینها هم عکس و فیلم و شماره پیگیری غیره هست. این رو گفتم اگر کسی از ایرانسل اینجا رو دید، اگه خواست تماس بگیره ...

حالا هیچ شرکت‌ دیگه‌ای هست که بتونه با این شرکت رقابت کنه ؟

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
شاطر ArtHome
مستقیم 20
تورنت 10
بروز 10
قطعی 18
هزینه نسبت به سرعت 10
کلی 13.75!

AhrimanSefid2

Registered User
لایک‌ها
92
سلام
جا داره همین جا یک تشکر جدید از شاتل بکنم که دوباره سایت forum.persiantools.com و Hotfile رو فیلتر کرده.
از شما هم بخاطر شرکت در این نظرسنجی تشکر می کنم.

ahmaad313

Registered User
لایک‌ها
4
با کامل افتخار و بدون هیچ حرفی و بدون رقیب، این جایزه به وایمکس ایرانسل میرسه !!! دلیلش رو هم تو تاپیک‌های ایرانسل ببینید !

پشتیبانی -صفر- ! حتی منفی ! چون اگر کلا پشتیبانی نباشه بهتر از اینه که ساعتها پشت خط بمونید و اخر هم دست به سر بشید ! میانگین رفع مشکل فنی شما، حداقل ۳ روز ! ( گاهی مثل من تا ۱۵ روز )
کیفیت - صفر- ! تو بهترین منطفه انتن دهی، هر ۵ دقیقه یکبار قطع میشه !
قیمت -صفر- این هم باید منفی بشه ! هر ۱ گیگ به نظر میرسه ۱.۵ گیگ حساب میشه. یعنی ۵۱۲ میشه با دو گیگ، ۳۶ هزار تومان ! تازه ! اون ۳۶ تومن رو برمیداره ولی ۲ گیگ رو نمیده ! شما هر گیگ رو ۱۰ هزار تومان دیگه میدید و میخرید !
امنیت - صفر- ! از هر ۱۰ باری که به حساب خودتون لاگین میکنید حداقل یک بار ( گاهی بیشتر ) میرید به حساب دیگران ! مشخصات کامل از تلقن گرفته تا ادرس و کد پستی ۱۰ رقمی و ایمیل و اسم و همه چی رو میبینید ! البته این اتفاق احتمالا برای اکانت شما هم خواهد افتاد که بقیه ببینن ...

برای تک تک اینها هم عکس و فیلم و شماره پیگیری غیره هست. این رو گفتم اگر کسی از ایرانسل اینجا رو دید، اگه خواست تماس بگیره ...

حالا هیچ شرکت‌ دیگه‌ای هست که بتونه با این شرکت رقابت کنه ؟

البته شما شکست نفسی فرموده اید

نفرمودید که تمام این افتخارات در کمتر از 2 ماه بدست اومده

چیز های باحالتری هم داره
مثلا فرم پیگیری / نوشتن اسم رو کاغذ / عدم امکان از مودم برای شناسه دیگری در هیچ حالتی
(فعلا مقدور نیست)
سرویس سرعت تا آخر ما ثابته نمیشه عوض کرد و...:f34r:

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
هر کاری میکنید بکنید اما صبانت نگیرید... !!!

ghanari_ghermez

Registered User
لایک‌ها
5
هر کاری میکنید بکنید اما صبانت نگیرید... !!!

صبانت يه مشكل بزرگش اينه كه پهناي باند بي جهت مصرف ميشه بدون اينه او مقدار كه داده شده مصرف كنيم ، فكر كنم سيستمشون مشكل داره
و ديگه اينكه تو اين چند ماهه اخير قطعي زياد داشه (البته شيراز )
از سرعتش كه من راضي بودم :happy:

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
دلتون میاد از شاتل بد بگید ؟:rolleyes:
با ماهی 14 تومان ترانسفرم به 60 میرسه ...:rolleyes:
فلکه اینترنت منو که تا ته باز کردن ! :D

بالا