برگزیده های پرشین تولز

بدست آوردن شماره شناسنامه با استفاده از اسم

Nvidia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
خيلي برام مهمه اگه كسي ميدونه چطوري بايد اين كار رو انجام داد ( و يا اصلا عملي هست ) به من بگه
مرسي
باي

ads

Registered User
لایک‌ها
6
اگه منظورت براي نتايج كنكوره بايد بگردي سايتي رو پيدا كني كه سوتي داده باشه و اگه همچين چيزي امسال وجود داشته باشه تا عصري احتمالا اينجا بچخه ها اعلام مي كنن
اگه در حالت عادي و از ثبت احوال بخواهي عمرا بتوني رابطه اي بين شماره شناسنامه و اسم پيدا كني

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
عزیز جان امکان نداره
فقط نتایج کنکور سراسری رو ببینی متوجه میشی که خیلی ها هستند که نتنها اسم و فامیلی بلکه دنباله نام خانوادگی و بعضا اسم پدرشون هم یکی و شماره شناسنامه اونها فقط فرق می کنه!

babak_b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر سال یکی از این سایتهای اعلام نتایج گاف می ده ولی امسال تا الان که هیچ کدوم مشکلی ندارن .

aminsm

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
465
به نقل از Nvidia :
سلام.
خيلي برام مهمه اگه كسي ميدونه چطوري بايد اين كار رو انجام داد ( و يا اصلا عملي هست ) به من بگه
مرسي
باي
آره كه ميشه.اگه خواستي بگو تا اينجا بنويسم :cool:

meli

Registered User
لایک‌ها
23
برين تو اين سايت :

http://www.msrt.ir/konkoor/index.aspx

كه مال كنكور سراسري هستش بعد نام و نام خانوادگي رو بزنيد و به جاي شماره شناسنامه % بزنيد و سال تولد رو بي خيال بعد اگه طرف مورد نظر تو كنكور سراسري شركت كرده باشه نام پدر و شماره شناسنامه رو ميده!

اینو دیروز یکی از بچه ها نوشته بود اما هر چی گشتم پیداش نکردم لینکشو بزارم
من تستش کردم درست بود

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از babak_b :
هر سال یکی از این سایتهای اعلام نتایج گاف می ده ولی امسال تا الان که هیچ کدوم مشکلی ندارن .
گاف نمیدن.
بعضی ها میشینن یه دیتابیس میسازن دونه دونه شماره داوطلبی ها رو با یه برنامه میدن به سایت های اعلام نتیجه و اطلاعات رو میگیرن و ذخیره میکنن و به این ترتیب اطلاعات کل داوطلب ها رو جمع میکنن و نشون ملت میدن.

HendeseH

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از meli :
برين تو اين سايت :

كه مال كنكور سراسري هستش بعد نام و نام خانوادگي رو بزنيد و به جاي شماره شناسنامه % بزنيد و سال تولد رو بي خيال بعد اگه طرف مورد نظر تو كنكور سراسري شركت كرده باشه نام پدر و شماره شناسنامه رو ميده!

من تستش کردم درست بود

ايول . خوب بود يك دفعه شماره داوطلبي سراسري و آزادشم ميداد. :D

meli

Registered User
لایک‌ها
23
امری دیگه داشته باشید؟

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از meli :
گاف نمیدن.
برين تو اين سايت :

من تستش کردم درست بود
این یکی باحال بود. ایول. :cool:

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
بحث رو منحرف نکنید. مجادله هم نکنید که به دعوا کشیده نشه لطفا @

HendeseH

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از knowhow :
بحث رو منحرف نکنید. مجادله هم نکنید که به دعوا کشیده نشه لطفا @

؟؟؟؟؟؟
مجادله ؟ دعوا ؟ البته انحراف از موضوع تائید میشه. در هر صورت من میل های قبلیم رو تصحیح میکنم. اگر هم خواستید پاکشون کنید .

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از Nvidia :
سلام.
مرسي
باي
دو روش وجود داره تا بشه از نام و نام خانوادگي به شماره شناسنامه رسيد.
1- اگه طرف كد ملي نداشته باشه بايد تعداد حروف نام طرف رو در تعداد حروف نام خانوادگي ضرب كني و با 25 جمع بزني(توجه كن كه اگه نام دو قسمتي باشه مثل عليرضا كه بصورت علي رضا هم نوشته ميشه بايد به شناسنامه طرف رجوع كني اگه دو قسمت رو جدا نوشته بودن بايد تعداد حروف رو با يك جمع كني يعني عليرضا ميشه 6 حرفي ولي علي رضا ميشه 7 حرفي).بعد بعلاوه سن طرف منهاي 5 كني و با سال تولد به ميلادي جمع بزني و در نهايت تقسيم بر پلاك خونشون بكني اين عدد رو نگهميداري . ميايي اختلاف سني اون و پدرش (كافي سال تولد پدر رو با فرزند مقايسه كني) رو در مياري بعلاوه شماره شناسنامش ميكني با عدد بدست آمده از قبل جمع ميكني منهاي 10 ميكني و دست آخر منهاي عدد حاصل قبلي ميكني و تقسيم بر ده ميكني و با يك جمع ميكني ميشه شماره شناسنامه طرف .اگه باور نميكني ميتوني براي خودت امتحان كني.
2- اگه كد ملي داشت ؟؟؟(بدليل سه قسمتي بودن كمي يچيده هست)

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
به نقل از iranvig :
1- اگه طرف كد ملي نداشته باشه بايد تعداد حروف نام طرف رو در تعداد حروف نام خانوادگي ضرب كني و با 25 جمع بزني(توجه كن كه اگه نام دو قسمتي باشه مثل عليرضا كه بصورت علي رضا هم نوشته ميشه بايد به شناسنامه طرف رجوع كني اگه دو قسمت رو جدا نوشته بودن بايد تعداد حروف رو با يك جمع كني يعني عليرضا ميشه 6 حرفي ولي علي رضا ميشه 7 حرفي).بعد بعلاوه سن طرف منهاي 5 كني و با سال تولد به ميلادي جمع بزني و در نهايت تقسيم بر پلاك خونشون بكني اين عدد رو نگهميداري . ميايي اختلاف سني اون و پدرش (كافي سال تولد پدر رو با فرزند مقايسه كني) رو در مياري بعلاوه شماره شناسنامش ميكني با عدد بدست آمده از قبل جمع ميكني منهاي 10 ميكني و دست آخر منهاي عدد حاصل قبلي ميكني و تقسيم بر ده ميكني و با يك جمع ميكني ميشه شماره شناسنامه طرف .اگه باور نميكني ميتوني براي خودت امتحان كني.
105.gif
105.gif
105.gif
105.gif
105.gif
105.gif
105.gif
105.gif

meli

Registered User
لایک‌ها
23
به نقل از iranvig :
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
باهال بود!!!!!!!!!!

بالا