برگزیده های پرشین تولز

بدنسازی در خانه

hoji_17203

Registered User
لایک‌ها
119
عرض سلام واحترام
من حدود 15 ساله که ورزش می کنم که تقریبا نصف این مدت توی خونه و باقی رو توی باشگاه سپری کردم. اواخر که بخاطر درگیری های شغلی و درسی بیشتر مجبور بودم توی منزل به ورزش مشغول باشم به این نتیجه رسیدم بدنسازی توی خونه خیلی بهتر از باشگاهه به دلایل مختلف که مثلا می تونم به مهمترینش که ذخیره زمانه اشاره کنم. البته خدا رو شکر من پشتکار خوبی توی ورزش دارم و برای همینه که شاید توی منزل تونستم برنامه منظمی داشته باشم و ورزش کنم. البته باید به این نکته اشاره کنم که استارت ورزش رو از خونه هیچ وقت شروع نکنید. ابتدا چند وقت مرتب و با مطالعه روی حرکات توی باشگاه و زیر نظر مربی باشین بعد همین حرکات رو در منزل هم انجام بدین. جالبیش این میشه که می تونید با استفاده از تجربیاتتون و همچنین خلاقیت حرکات جدیدی بوجود بیارید.
امیدوارم همگی موفق و ورزشکار باشید

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251
البته مهدی من سوم راهنمایی و اول دبیرستانم رو چون اجازه نداشتم برم باشگاه تو خونه تمرین میکردم، حداقل چیزی که داره محدودیت هاش باعث میشه آدم عاشق باشگاه شه :) واسه من که اینجوری بود! بعد از یه سال تمرین با دو تا دمبل و .... اولین جلسه تو باشگاه داشتم بال در میوردم :D
هنوزم ورزش میکنید؟داداش من 2 جلسه اس میرم باشگاه واسه وزن کم کردن وقتی بر میگردم از باشگاه شدیدا ضعف میکنم.اصلا یه وضعی

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
هنوزم ورزش میکنید؟داداش من 2 جلسه اس میرم باشگاه واسه وزن کم کردن وقتی بر میگردم از باشگاه شدیدا ضعف میکنم.اصلا یه وضعی
بله :)
شما قبل تمرین سعی کن مواد کربوهیدرات دار و قندی بخوری، بعدش تا جائی که میشه فقط مواد پروتئینی بخور که هم ضعف نکنی، هم بتونی لاغر شی

قوی سیاه

Registered User
لایک‌ها
96
آخه اینجا کجا است که من میام واسه فضولی ؟:general208::general208: :eek::general607::general512:منو ببرید جاهای خوب و مفرح برای سرکشی و فضولی !:p:angrybirds5::general606:
با تشکرات گسترده و عریض و تپُلی ،
به جهت امکان دادن به بنده به خاطر سرافرازی در امر فضولی .:general406::general304::D

rouzbeh.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
ورزش خیلی خوبه. اگه باشگاه در دسترس باشه که قطعا بهتره ولی اگه رفتن به باشگاه ممکن نباشه هم نباید بی انگیزه شد

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141
برای تمرین تو منزل به یک میز 5 حالته , یک هالتر 1.5 و یک دمبل پیچ دار احتیاج دارید !
برای سنگ وزنه هم از این رکورد های لاستیک دار بخرید که موکت یا فرش رو خراب نکنه ....
اگر هم یک اطاق رو کاملا خالی کردید کفه رو تاتمی بچینید که خیلی خوب میشه !!!
برای آدمی که آماتور شروع می کنه حدود 35 کیلو سنگ وزنه کافیه : از هر کدوم یک جفت - 10 - 5 - 2.5
براحتی میتونید پرس سینه , بالا سینه , زیر سینه , پرس سرشانه , جلو بازو , پشت بازو , زیر بغل , نشر از جوانب , شکم , ساعد , ... رو اجرا کنید
برای گرم کردن ابتدا حرکات کششی انجام بدید که عضله آماده و خون درش جریان پیدا کنه , بعد کمی کتف و شانه را تکان بدید و پروانه ایستاده بزنید !
همچنین میتونید با میله خالی گرم کنید و حرکات رو نسبتا سریع در یک ست 20 الی 50 تایی بزنید ...
چون منزل هست مراعات موقع نرمش کردن لازمه , گرم کردن بدنساز خیلی مثل یک بوکسور تحرک لازم نداره , فقط احساس کنید بدن دم انداخته
موفق باشید

بالا