برگزیده های پرشین تولز

بدون دارا بودن اكانت پرميوم رپيدشير و مگاآپلود ، پرميوم باشيد

Downloader

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين اسكريپت با زبان php نوشته شده و كارش اينه كه مياد فايل هاي رپيدشير شما و يا مگاآپلود را با سرعت فضايي خود سرور شما به روي سرور شما انتقال ميده
من كه به شخصه يه فايل 99 مگابايتي را از رپيدشير با سرعت 256 كيلو بايت در ثانيه به مدت 7 دقيقه و 15 ثانيه به روي سرور و هاست خودم منتقل كردم و شما ميتونيد با اينكار ديگه محدوديت دانلود از رپيدشير نداشته باشيد و براحتي با همون سرعت معمولي خودتون از هاست خودتون دانلود كنيد

فكر كنم خيلي به صرفه باشه براي اينكه مطمئن بشيد كه من راست ميگم يه عكس از زماني كه داشتم فايل ها رو از روي رپيدشير به روي هاستم انتقال ميدادم گرفتم

m79oie.jpg

اين اسكريپت فقط يك صفحه وب مي باشد و براي انجام اينكار شما تنها به يك هاست با فضاي زياد مثلاً‌ 200 مگ نياز داريد اببته بستگي به جيب شما داره كه اين هاست امكانات Cpanel رو داشته باشه
براي خريد هاست با امكانات Cpanel هم ميتونيد هاست با فضاي بالا را با قيمتي ارزان از كاربر Persianidc.com بخريد

قيمت فروش : 5000 تومان

براي خريد لطفاً pm بديد

Downloader

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب بايد بگم يه نرم افزار هم براي دانلود فايل ها از رپيدشير گرفتم كه دقيقاً مثل FlashGet عمل ميكنه و بدون محدوديت ميتونيد حتي 1000 فايل رو باهم از رپيدشير دانلود كنيد

تازه براي دانلود فايل هاي تورنت هم دارم هر كي ميخواد قيمت هر كدوم 5000 تومن و براي خريد PM بديد

alizali

Registered User
لایک‌ها
20
و خوب جالبرت اینه که بهش میگم رپیدلیچ و کاملا هم مجانیه

بالا