منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

بدون پیش پرداخت نماینده شوید.

sajad2007

Registered User
امتیاز - 100%
2   0   0
تاریخ عضویت
26 آپریل 2009
نوشته‌ها
162
لایک‌ها
4
طرح ویژه ریسلری تیتانیوم
http://yazddata.com
بدون پیش پرداخت نماینده شوید!!!...
شما میتوانید با پذیرش شرایط زیر بدون پیش پرداخت به تجارت آنلاین خود (فروش فضای میزبانی) اقدام نمایید.

در صورتی که شما بخواهید وارد طرح ذکر شده شوید به شما پنلی با امکان ثبت نامحدود اکانت هاست + دو عدد dns اختصاصی اعطاء خواهد شد. شما می بایست فعالیت خود را برای فروش هاست آغاز نمایید و در پایان هر ماه نسبت به تسویه حساب با یزد دیتا بپردازید.
نحوه دریافت هزینه ها توسط یزد دیتا بدین صورت خواهد بود که شما با فروش هر اکانت مبلغی معادل 25% از تعرفه های ذکر شده در صفحه " تعرفه های میزبانی وب " دریافت میکنید و مابقی آنرا در پایان ماه به حساب یزد دیتا واریز خواهید کرد. (شما میتوانید هاست ها را هر قیمتی که مایل باشید بفروشید)
ـ لازم به تذکر است شما در ماه باید حداقل 10.000 تومان فروش داشته باشید و به حساب یزد دیتا واریز نمایید. در صورتی که در پایان ماه مقدار حداقل فروش را نداشته باشید باید مبلغ 10.000 تومان را واریز نمایید و در صورتیکه هزینه یاد شده را واریز نکنید اکانت شما و تمام اکانت های زیر مجموعه شما حذف خواهد شد و هیچگونه مسئولیتی از این بابت بر عهده یزد دیتا نیست. (منظور از پایان ماه مدت 30 روز بعد از اعطای اکانت می باشد که این 30 روز پس از پایان دوره قبل تمدید خواهد شد.)

همچنین میتوانید با فروش اکانت های نمایندگی (که این مورد با هماهنگی با ما میبایست انجام شود) 30% از مبالغی که در صفحه " تعرفه های نمایندگی هاست " آمده است را دریافت کنید. البته این تخفیف فقط در سفارش های یک ساله به شما تعلق میگیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت HTTP://YAZDDATA.COM مراجعه کنید.
آدرس: منوی اصلی > تعرفه ها > طرح های ویژه برای مدت محدود

اعتبار این طرح تا 15 اردیبهشت ماه میباشد.
 

1eng.ir

Registered User
امتیاز - 91.7%
11   1   0
تاریخ عضویت
7 ژانویه 2009
نوشته‌ها
6,592
لایک‌ها
1,503
بالا