برگزیده های پرشین تولز

براي آموزش دوره شبكه ، Cisco ، CCNA ، MCITP چه آموزشگاهي رو پيشنهاد ميكنيد ؟

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
سلام دوستان وقتتون بخير
دوستان براي آموزش دوره شبكه ، Cisco ، CCNA ، MCITP چه آموزشگاهي رو پيشنهاد ميكنيد ؟
نظرتون راجب آموزشكده سايبرتك چيه ؟؟؟

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
دوستان تجربه اي نظري چيزي ؟؟

farzad11

Registered User
لایک‌ها
1
mcitp‌ فقط موسسه امیر چوپانی. آموزش کامل و پویا

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
mcitp‌ فقط موسسه امیر چوپانی. آموزش کامل و پویا
ممنون بابت پاسختون دوست من ، شما خودتون اينجا رفتيد ؟
سايتش دارم ميبينيم الان http://www.amirchoupani.com
آدرسش كجاست ؟؟؟

دوستان در مورد موسسه سايبر تك نظري ندارن ؟؟ مهندس ضرغام اومدن دانشگاه ما يه سمينار برگذار كردن درباره دوره هاي شبكه و .... چهه جورياست كسي تاحالا اينجا رفته ؟؟؟

jojotala

Registered User
لایک‌ها
183
ممنون بابت پاسختون دوست من ، شما خودتون اينجا رفتيد ؟
سايتش دارم ميبينيم الان http://www.amirchoupani.com
آدرسش كجاست ؟؟؟

دوستان در مورد موسسه سايبر تك نظري ندارن ؟؟ مهندس ضرغام اومدن دانشگاه ما يه سمينار برگذار كردن درباره دوره هاي شبكه و .... چهه جورياست كسي تاحالا اينجا رفته ؟؟؟

من خودم دارم مجتمع فنی تهران میخونم خوبه
آموزشگاه سایبرتک رو هم دیدم ی ساختمون دربه داغون بود که طبقه 5 مال سایبرتک بود چند سال پیش که کلاساشو دیدم دوره هاش پشت سر هم بود یعنی ثبتنام میکردی واسه کل دوره حتی موسسه کهکشانم همین طور بود اما مجتمع فنی این طوری نیست دوره هاش جداس این ی خوبی داره و ی بدی خوبیش اینه استاد میدونه دوره چیه و چی باید بگه( نمی پیچونه و از ی مطلب بخاطر اینکه واسه مطلب بعدی وقت کم آورده نمی گذره) بدیش اینه که هزینش به نظرم زیاد تر میشه
من کهکشان و فنی پیشنهاد میدم

Last edited:

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
من خودم دارم مجتمع فنی تهران میخونم خوبه
آموزشگاه سایبرتک رو هم دیدم ی ساختمون دربه داغون بود که طبقه 5 مال سایبرتک بود چند سال پیش که کلاساشو دیدم دوره هاش پشت سر هم بود یعنی ثبتنام میکردی واسه کل دوره حتی موسسه کهکشانم همین طور بود اما مجتمع فنی این طوری نیست دوره هاش جداس این ی خوبی داره و ی بدی خوبیش اینه استاد میدونه دوره چیه و چی باید بگه( نمی پیچونه و از ی مطلب بخاطر اینکه واسه مطلب بعدی وقت کم آورده نمی گذره) بدیش اینه که هزینش به نظرم زیاد تر میشه
من کهکشان و فنی پیشنهاد میدم

مرسي بابت پاسختون دوست عزيز ، شما كدوم شعبه مجتمع فني ميرين ؟؟
كهكشان كجاست ؟؟

شما رفتين ؟؟ خوبه ؟؟ ميشه بيشتر توضيح بدين :)

yasharhi

Registered User
لایک‌ها
80
نه نرفتم ولی تعریفش رو زیاد شنیدم

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
امیر چوپانی استاد بسیار قهاری است... اگر خودش کلاس داره پیشنهاد میکنم از دستش ندید، حالا چه در موسسه خودش، چه در جای دیگه.

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
دیگه ۲ تا دونه کتاب که آموزشگاه رفتن نداره.
خودت بشین سورس ها رو بخون و تست بزن

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
این رو یک ماهیگیر پیر داره بهتون میگه : اول بشینید خودتون همه چیز رو قورت بدید ، بعد هم که میری کلاس استاد باید بپزیره که در حد یک مرشد عمل کنه براتون ، اگر مثلا در هر زمانی سوال بتونید ازش بپرسید و اون هم بلد باشه جواب بده ، فوقش جواب رو جلسه بعد بیاره . اما اینکه برید بشینید اونجا و اونها هم با ویدئو پرژکتور و زلم زیبو کاری کنند که کف کنید و هر چی خواستن بگن و برند 2 زار نمی ازره از این کلاسها از هر 1000 نفر شاید یک نفر استفاده کنه بقیه میرن پول میدن و نمی رن

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
مثلا CCNA به نظرت خیلی سخته (یا به قول خودت کورسش خیلی کورسه ؟؟) ؟ :eek: که احتیاج به آموزشگاه داشته باشه ؟؟ :blink:

احتمالا مبحث شبکه های تحت مایکروسافت و سیسکو رو به شما اشتباهی معرفی کردند که به اینصورت قضاوت میفرمایید و یا اینکه شما از اساتید این رشته هستید و مطالب برای شما که بر مباحث تسلط کامل دارید ساده و گویا بنظر میاد. از این دو حالت خارج نیست.
برای این گفتم که سایر دوستان که مطلب را میخونند تصور نکنند که مباحث مثل آب خوردن هست، از قورت دادن سنگ هم سختتره، گاهی اوقات هم برخی دانش آموزان رسما کم میارند و رها میکنند !

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
احتمالا مبحث شبکه های تحت مایکروسافت و سیسکو رو به شما اشتباهی معرفی کردند که به اینصورت قضاوت میفرمایید و یا اینکه شما از اساتید این رشته هستید و مطالب برای شما که بر مباحث تسلط کامل دارید ساده و گویا بنظر میاد. از این دو حالت خارج نیست.
برای این گفتم که سایر دوستان که مطلب را میخونند تصور نکنند که مباحث مثل آب خوردن هست، از قورت دادن سنگ هم سختتره، گاهی اوقات هم برخی دانش آموزان رسما کم میارند و رها میکنند !

شما برو سورس هاي مرجع رو درست حسابي بخون قول مي دم به هيچ اموزشگاهي نياز نداشته باشي :cool:
نمي دونم اين چه باور غلطيه كه ملت فكر مي كنن اموزشگاه ها معجزه مي كنن . ملت بااين كارشون فقط جيب اموزشگاه ها رو تپل تر مي كنن :lol:
در ضمن من استاد نيستم و مباحث رو درست خوندم و بهم اشتباهي كسي توضيح نداده :D

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
مثلا CCNA به نظرت خیلی سخته (یا به قول خودت کورسش خیلی کورسه ؟؟) ؟ :eek: که احتیاج به آموزشگاه داشته باشه ؟؟ :blink:

نه... اینقدر آسونه...:rolleyes: میرفتیم حال میکردیم! زندگی میکردیم... ccnp هم یادمه خیلی خوش بودیم... فقط ccie یکم سخت شده بود که روزی 10 دقیقه درس میخواندیم!! :D

جک سال بود... :lol:

DesertRose

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
377

اخه بدون تجهیزات چطور میشه ccna - ccnp رو یاد گرفت ؟؟؟
همش که نمیشه با simulator رفت جلو ....

باید حتما تجهیزات باشه مخصوصا برا ccnp

شما برو سورس هاي مرجع رو درست حسابي بخون قول مي دم به هيچ اموزشگاهي نياز نداشته باشي :cool:
نمي دونم اين چه باور غلطيه كه ملت فكر مي كنن اموزشگاه ها معجزه مي كنن . ملت بااين كارشون فقط جيب اموزشگاه ها رو تپل تر مي كنن :lol:
در ضمن من استاد نيستم و مباحث رو درست خوندم و بهم اشتباهي كسي توضيح نداده :D

خوندن سورسها یا دیدن مالتی مدیا و کلا روشهای self-paced برا کورسهایی مثل mcse و mcitp و linux جواب میده چون میشه با simulator کار کرد

اما سیسکو اینجوری نیست اگر بهمین راحتی بود که مثل مایکروسافت همه سیسکو کار بودن

الان زیادن کسایی که شبکه مایکروسافت بلدن اما خیلی کم هستن کسایی که متخصص هستن توی بحث مایکروسافت و همون قشر اول هستن که بازار کار رو هم خراب کردن و فکر میکنند خیلی بلد هستن

اما برا سیسکو از هر دو قشر کم هستن و یا اصلا نیستن

پ.ن : اموزشگاه رفتن اگر استاد عالی باشه {استاد عالی کسی هستش که اولا : خودش certified اون مبحث باشه و دوما سابقه کار داشته باشه } باعث میشه شما از تجربیات اون استاد استفاده کنید و خیلی کمک میکنه بهتون چه برا کار چه امتحان و ....

مثلا الان توی شیراز این قانون نیست و هرکسی دوره مایکروسافتش رو تموم میکنه میشه استاد{حتی اساتیدی هستن که با وجود سابقه چند ساله تدریس در موسسات بزرگ هنوز خودشون عملی بلد نیستن کار کنن } و تعداد کسایی که certified هستن و تدریس میکنن خیلی کمه در این شرایط ادم خودش بخونه بیشتر یاد میگیره تا بره پولشو حروم کنه .... اما تهران اساتید خیلی عالی داره
پ.ن 2: استاد چوپانی شدیدا تایید میشن واقعا باسواد هستن

Last edited:

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
اخه بدون تجهیزات چطور میشه ccna - ccnp رو یاد گرفت ؟؟؟
همش که نمیشه با simulator رفت جلو ....

باید حتما تجهیزات باشه مخصوصا برا ccnp

خوندن سورسها یا دیدن مالتی مدیا و کلا روشهای self-paced برا کورسهایی مثل mcse و mcitp و linux جواب میده چون میشه با simulator کار کرد

اما سیسکو اینجوری نیست اگر بهمین راحتی بود که مثل مایکروسافت همه سیسکو کار بودن

الان زیادن کسایی که شبکه مایکروسافت بلدن اما خیلی کم هستن کسایی که متخصص هستن توی بحث مایکروسافت و همون قشر اول هستن که بازار کار رو هم خراب کردن و فکر میکنند خیلی بلد هستن

اما برا سیسکو از هر دو قشر کم هستن و یا اصلا نیستن

پ.ن : اموزشگاه رفتن اگر استاد عالی باشه {استاد عالی کسی هستش که اولا : خودش certified اون مبحث باشه و دوما سابقه کار داشته باشه } باعث میشه شما از تجربیات اون استاد استفاده کنید و خیلی کمک میکنه بهتون چه برا کار چه امتحان و ....

مثلا الان توی شیراز این قانون نیست و هرکسی دوره مایکروسافتش رو تموم میکنه میشه استاد{حتی اساتیدی هستن که با وجود سابقه چند ساله تدریس در موسسات بزرگ هنوز خودشون عملی بلد نیستن کار کنن } و تعداد کسایی که certified هستن و تدریس میکنن خیلی کمه در این شرایط ادم خودش بخونه بیشتر یاد میگیره تا بره پولشو حروم کنه .... اما تهران اساتید خیلی عالی داره
پ.ن 2: استاد چوپانی شدیدا تایید میشن واقعا باسواد هستن

CCNA رو با سیمولاتور راحت میشه یاد گرفت و پاس کرد ولی CCNP وCCIE تجهیزات می خواد.
به نظر من کسانی که می خواهند CCNA رو پاس کنند از مرجع Sybex استفاده کنند که خیلی شیوه اش از مرجع های Cisco بهتره.

الان اکثر آموزشگاه ها فقط به فکر پر کردن جیب خودشون هستن تا آموزش مخصوصا مجتمع فنی تهران
دانشجو هاش هم اکثرا همون اول کار بی خیال ادامه و امتحان می شوند چون شیوه تدریسشون سطحی و تیتر واره.

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
میبینم که تاپیک فعاله؛ به سوالم من بپرسم:happy:
برای VMware vSphere Virtualization کسی کلاس رفته؟ من قبلا CCNA رو رمیس رفتم و راضی هم هستم. آقای حامدی استادمون بودن که کارشون واقعا درسته و از بهترین اساتید رمیس هم هستن. اما برای این یکی روزای جمعه کلاس ندارن و کمپ هم فعلا نمیتونم شرکت کنم..
تحقیق کردم این موسسات vSphere رو برگزار میکنن: کاریار ارقام، سایبرتک، سماتک، کهکشان، نورا، رمیس.
در این بین کاریار ارقام ماشالله بالاترین شهریه رو داره: 750 هزار تومن! و ارزونترین هم با تخفیف 30 درصد برای نورا هستش: 357 هزار تومن. کیفیت دوره های نورا به نظرتون چطوره؟

Last edited:
بالا