برگزیده های پرشین تولز

براي تبليغات؟

لایک‌ها
0
سلام
آقا ميخواستم بدونم صفحات تبليغاتي را با چي ميسازند
مخصوصا صفحات تبليغاتي مجله رايانه( آخه هر چي بيشتر نگاهشون ميكردم ميديدم كه خيلي خيلي سخته با فتوشاپ اينكار را كرده باشن؟؟؟؟؟)
با تشكر

nareng7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نميشه گفت فقط با فتو شاپ يا برنامه ديگري . با تلفيقي از برنامه هاي گرافيكي مي توان اينكار را كرد . ولي كه همون فتوشاپ بهترين اوناست. ولي خوب بعضي هاش خيلي كار مي خواد

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
فكر ميكنم به همين صورت باشه نارنج جان.

كاش يه نمونه از اين چيزي كه صحبتش هست رو قرار بدين.

MyKarino

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فاير ! از تو ديگه بعيده بابا ! اقا اين مجله ها رو با فتوشاپ خيلي كم كار مي كنن ! مگه اينكه از نسخه حرفه اي برنامه هائي مثل پروين استفاده كنن! البته براي بستن قسمت متن ! كه وتاسه ان كار ميشه از كورل دراوف پيج ميكر فري هند و خيلي محدود تر از فتوشاپ استفاده كرد !

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
ضفحه آرائي مجله رو كه هيچ كس با فوتوشاپ نميكنه ... معمولا كتاب و مجله رو با فري هند و يا كورل صفحه بندي ميكنن !

ولي ايشون منظورشون تبليغات داخل مجله بود كه اونهايي متن زيادي ندارن فوتوشاپ بهترين انتخابه .

gooyapardaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بهترين كار به نظر من

برو تو بازار يكي از فروشگاه هاي فروش cd اينقدر cd هاي جورواجور براي طراحي هست يكي از كالكشن ها را كه
بگيري (مثلا power image maker 2005 ) :cool: مي بيني كه نصف تبليغات علم الكترونيك نمونش قبلا به انگليسي اونجا بوده فقط متن ها را عوض كردن

ايول قانون كپي رايت cd يك برنامه صدها دلاري را مي خريم 500 تومن - درود بر جمهوري....

ولي خودت را هم كه بكشي دست آخر بايد يك سري هم بياريش توي فتوشاپ و كارهاي نهايي را روش انجام بدي

در ضمن اكثر اين طرحهايي كه ميگي چيزي جز عكس و فيلترهاي جديد نيستند ( فيلترهاي جديد را هم رايگان دانلود كن)
فقط اگه موفق شده بازار را خراب نكني ها :eek: :eek:
هر صفحه طراحي زير 50 تومن مطمئنا كسي نمي گيره ( كسي = طراح معروف )

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
به نقل از MyKarino :
فاير ! از تو ديگه بعيده بابا ! اقا اين مجله ها رو با فتوشاپ خيلي كم كار مي كنن ! مگه اينكه از نسخه حرفه اي برنامه هائي مثل پروين استفاده كنن! البته براي بستن قسمت متن ! كه وتاسه ان كار ميشه از كورل دراوف پيج ميكر فري هند و خيلي محدود تر از فتوشاپ استفاده كرد !
تبلیغات رو داش فایر داره میگه نه صفحه بندی یا کارها دیگه !

Mehdi Hamedali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از gooyapardaz :
بهترين كار به نظر من

برو تو بازار يكي از فروشگاه هاي فروش cd اينقدر cd هاي جورواجور براي طراحي هست يكي از كالكشن ها را كه
بگيري (مثلا power image maker 2005 ) :cool: مي بيني كه نصف تبليغات علم الكترونيك نمونش قبلا به انگليسي اونجا بوده فقط متن ها را عوض كردن

ايول قانون كپي رايت cd يك برنامه صدها دلاري را مي خريم 500 تومن - درود بر جمهوري....

ولي خودت را هم كه بكشي دست آخر بايد يك سري هم بياريش توي فتوشاپ و كارهاي نهايي را روش انجام بدي

در ضمن اكثر اين طرحهايي كه ميگي چيزي جز عكس و فيلترهاي جديد نيستند ( فيلترهاي جديد را هم رايگان دانلود كن)
فقط اگه موفق شده بازار را خراب نكني ها :eek: :eek:
هر صفحه طراحي زير 50 تومن مطمئنا كسي نمي گيره ( كسي = طراح معروف )

سلام
منم مي گم زنده باد جمهوري
ولي فكر مي نكم بهتره بگم زنده باد ولي عصر مخصوصاً با فروشگاه هاي اطرافش
تو جمهوري (بازار علائدين) بيشتر قطه هست تا نرم افزار

بابا كجاي كاري من خودم 5 تا كارت ويزيت خوشگلم كارت هاي بازرگاني انگليش و آلمان و ايتاليا و... اين جور جاهاست
با اين رقابت كي تو بازار هاي جهاني هست اگه اين كار ها رو نكنيم كلاهمون پس معركست پسر
كجاي اين جمهمري كه عرض مي كني قانون كپي رايت رو توجه مي كنند
مگه خودت دقيقاً اين قانون ور رعايت مي كنيژ

به نظر من تو برنامه هاي گرافيك فوتوشاپ بهترينه ولي اگه برنامه هاي مثل فوتو امپكت و فوتو ادج و امثال اين ها رو به كار ببريم خيلي خوبه ولي تو گرافيك هاي ميله اي خداشون فيري هنده ولي كرل پا به پاش حرفه اي كار كرده و به نظر من يك كار گرافيكي رو نميشه با يك نرم افزار انجام داد مخصوصاً اگه تبليغاتي باشه
در واقع هيچ كاري رو با يك سبك ثابت نميشه انجام داد چه كامپيوتري چه غير كامپيوتري

قربان شما
MHa

بالا