برگزیده های پرشین تولز

برایان تریسی در ایران!

milad_sm

Registered User
لایک‌ها
0
سمینار مدیریت نوین در قرن بیست و یکم، با سخنرانی برایان تریسی برای اولین بار در ایران از دوم تا چهارم خرداد ماه 86 برگزار می شود.
تخفیف ویژه برای ثبت نام اینترنتی لحاظ شده است. تعداد صندلی ها بسیار محدود است. این فرصت استثنایی را از دست ندهید.

http://www.farazin.biz

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
shocked.gif
eyes_droped.gif
shocked.gif

WOW

یکی به خاطر این رخداد عظیم... یکی هم به خاطر مبلغ بلیط
mpr.gif
mpr.gif
mpr.gif
mpr.gif
mpr.gif

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
:eek: :eek: 323 هزار تومان!!؟؟

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
مگه چی میخواد بگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تازه تخفیفم داده ؟؟

milad_sm

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان عزیز، آقای برایان تریسی مشاور شرکت هایی مثل HP, Ford, Bank of America, Johnson & Johnson و غیره هستند! برای هر ساعت مشاوره به طور میانگین ساعتی 15000$ به ایشان پرداخت میشه که خب سود بسیار بیشتری به شرکت ها می رسونند که حاضرند این مبلغ رو بپردازند.
به هر حال، اگه کتاب های ایشون رو خونده باشید و شناختی پیدا کرده باشید، راحت متوجه میشید که همه می تونند کتاب بنویسند و سمینار برگزار کنند، اما خیلی کم پیدا می شند که در عمل هم گفته هاشون رو ثابت کنند.
البته هزینه 380000 تومان در ایران خیلی زیاد به نظر میاد، اما فقط به خاطر اینکه ما متاسفانه مشابه اش رو نداریم و ندیدیم. امیدوارم که به زودی بتونیم قدر اطلاعات و افراد خبره رو بدونیم.

برای کسایی که دنبال مسائل روز دنیا و اطلاعات دسته اول می گردند، به شدت توصیه می کنم که تو این سمینار شرکت کنند. معلوم نیست دیگه بتونیم از ایشون یا امثالشون دعوت کنیم که بیاند ایران.

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
این همه منابع غنی و کتبهای گرانبار داریم بازم دنباله این افراد میریم
من نمیگم بده بلکه میگم اول اونیو که داریم بفهمیم بعد اینا.
هییییی

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
این همه منابع غنی و کتبهای گرانبار داریم بازم دنباله این افراد میریم

"این افراد"!؟ قربان همین افراد اون منابع غنی که فرمودین رو به وجود آوردن!!

kakoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
Oh boy! حالا بازارشون اشباع شده ميخوان بيان جيب مردم ما رو چپاول کنند!

Tony.65

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر من کار خیلی جالبی هست.امیدوارم بازم از این اتفاقات تو کشورمون بیفته

milad_sm

Registered User
لایک‌ها
0
به امید اینکه آقای تونی رابینز هم افتخار بدند و تشریف بیارند! فعلا که دعوت ها رو رد کرده اند.

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
والا منم دیشب که دیدم،به شدت حسرت خوردم،
هزینه اش کمی زیاد هست والا حتما" شرکت می کردم،و البته سه روز زمان هم می خواد،
اما اگر کسی وقت آزاد داره و هزینه براش مهم نیست،از مدیران به خصوص،حتما" شرکت کنه،

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
Oh boy! حالا بازارشون اشباع شده ميخوان بيان جيب مردم ما رو چپاول کنند!
منم باهات موافقم ، خوب این آقا اگر برای پول اومده که اونجا داشتند بهش میدادند ، اگر برای کار خیر اومده سیصد و ...؟

kakoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ديگه شما ها چرا؟ هی ميگن فرار مغزها خوب آخرش ما ميمانيم و دزدان سر گردنه!!!!

آخر اين همه استاد دانشگاه و تحصيل کرده و ... تو دنيا هست بعد يه شارلاتان بلند ميشه شارلاتان های
آمريکايی برای ما مياره! اونوقت شما هم ميشيند تو اون ماهواره ها و شبکه های مصرفی اين و آن را
ميبينيد خيال ميکنيد که هر چی تو TV بود همانطور است که ميگويند، حتما گوگل هم کرده ايد و همه اش
هم سايت خود اين آقا را خوانده ايد و تصور کرديد که چی، اين آقا تخم 2 زرده کرده!

ديگه چی مونده که از اين غرب به ما تحميل نشه! حتما فردا هم ب***کاره های مشهورشان را ، مثل
سپيرز و لوهان و هيلتون مياورند که ما از آنها تأسی کنيم!

سالها پيش که اينترنتی نبود و email تازه راه افتاده بود شارلاتانهای آمريکايی که قديمها با تبليغات
در روزنامه ها و در خانه ها فهميدند که راهی تازه برايشان باز شده تا مردم را بهتر و بيشتر فريب بدهند
سالها گذ شت و ايتنرنت به کشور ما هم رسيد و ديدم که تمام آن حقه های پليد را عده ی در ايران
بر سر هموطنانشان پياده ميکنند حالا هم ماهواره حامل تمام پليدی هايی است که
فرهنگ و جامعه غرب را آلوده کرده و ما دوباره چشم و گوش بسته بدنبال آن ها ميرويم!
نميخواهم تمام جوانب قضيه را در اينجا مطرحکنم فقط دلم به درد آمد که ديدم عده ی
اين حرفها و حقه ها را خريدار هستند! شايد بهيمين دليل است که در قم آن شارلاتانهای بومی
دوباره سر در آورده اند، داستانشان يادم رفت ولی قضيه حضرت مهدی بود و .....
پيش از آنکه ياد گيريم چگونه ميليونر شويم، شايد بهتر اين باشد که ياد بگيريم چگونه فريب نخوريم
و چگونه انسان بمانيم که ديگران را فريب ندهيم!

milad_sm

Registered User
لایک‌ها
0
توضیح اینکه زمان برگزاری در دو نوبت صبح و بعد از ظهر می باشد که به دلخواه شما انتخاب می شود و از نظر زمانی انعطاف پذیر است.

یک مقاله در یک سایت میخواندم که نوشته بود شرکت های جهان در 5 طبقه بندی خلاصه می شوند که 5 پیشرفته ترین و بروزترین آن بود. فقط یک شرکت در طبقه 5 وجود داشت که آن هم ناسا بود. طبق گزارش آن مقاله، شرکت ناسا بیش از 85 سال از علم روز دنیا جلوتر است!! خدا کند با شرایطی که وجود دارد، ایران شامل این طبقه بندی قرار بگیرد! به هر حال، این بسته به من و شما است که کشور عزیزمان را چطور معرفی کنیم.

milad_sm

Registered User
لایک‌ها
0
منم باهات موافقم ، خوب این آقا اگر برای پول اومده که اونجا داشتند بهش میدادند ، اگر برای کار خیر اومده سیصد و ...؟

Romain_Gary جان، کار خیری در کار نیست! چون همونطور که میدونی، خیلی از "اجنبی ها" از اومدن به ایران وحشت دارند. صرفا یک سمینار آموزشی است که کسانی که مایل باشند، برای رشد خود یا شرکتشون سرمایه گذاری می کنند.
البته اگر ایشان را بشناسید، میدانید که آموزش های او بازده سرمایه فوق العاده ای برای شاگردان و دانشجویانش داشته است.

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
Romain_Gary جان، کار خیری در کار نیست! چون همونطور که میدونی، خیلی از "اجنبی ها" از اومدن به ایران وحشت دارند. صرفا یک سمینار آموزشی است که کسانی که مایل باشند، برای رشد خود یا شرکتشون سرمایه گذاری می کنند.
البته اگر ایشان را بشناسید، میدانید که آموزش های او بازده سرمایه فوق العاده ای برای شاگردان و دانشجویانش داشته است.
ممنون از توضیحتون ، راستش من بد برداشت کردم ، فکر کردم برای آدم های عادیه ... خوب کسی که کارخونه یا شرکت داره که این پولی نیست براش ، بره ببینه چه جوریه ...

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به امید اینکه آقای تونی رابینز هم افتخار بدند و تشریف بیارند! فعلا که دعوت ها رو رد کرده اند.

امیدوارم که تونی به ایران بیاد،من حتما" در سمینار ایشون شرکت می کنم،
در ضمن،دوستانی که اینجا هستن،چه موافق و چه مخالف،چه اونهایی که می گن تونی شارلاتان هست و چه اونهایی که می گن یه فرد بزرگ هست،اینها همه برداشت خودتون هست،درست و غلطش هم بستگی به خود افراد داره،من چیزی که در زندگیم دیدم و تجربه کردم،کمکی که به من شد و زندگی من رو عوض کرد،همگی موضوعاتی قابل لمس برای من بود و باور و اعتقاد من رو بیشتر کرد،حالا هیچ لزومی نداره که همگی به این برداشت رسیده باشن،
موفق باشید.

milad_sm

Registered User
لایک‌ها
0
یک نکته دیگه اینکه، به شرکت کنندگان در پایان سمینار دو مدرک افتخاری اعطا میشه: یکی با امضای خود آقای برایان تریسی و دیگری از دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران.
ضمنا می توانید لیست شرکت هایی را که برایان در آنها سمینار اجرا کرده است در صفحه زیر مشاهده کنید:
http://www.briantracy.com/speaking/SeminarClients.aspx
جالبه بدونید، آقای تریسی بنیانگذار دانشگاه Brian Tracy University نیز هستند که رشته های جذابی برای کارافرینان، صاحبان شرکت های کوچک و بزرگ و نیز علاقه مندان به رشته فروش دارد.

بالا