برگزیده های پرشین تولز

برای اینکه مدرس زبان انگلیسی بشم باید چیکار کنم؟

chaand

Registered User
لایک‌ها
31
سلام
من الان دارم کلاس انگلیسی میرم سطحم intermediate هست، حالا میخوام تدریس کنم برای اینکه بتونم تدریس کنم آیا مدرک خاصی نیاز هست؟ یا اینکه فقط مصاحبه میکنند و امتحان میگیرند در ضمن نظرتون در مورد کلاسهای تربیت مدرس TESOL و ELT چیه حتما باید advance باشم بتونم شرکت کنم؟ از دوستان اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم راهنمایی کنه:cool:

یزدانی

Registered User
لایک‌ها
20
.............

chaand

Registered User
لایک‌ها
31
لطفا یکی منو راهنمایی کنه

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
تا نری دانشگاه آموزش پرورش استخدامت نمیکنه
توی آموزشگاه هم بسته به آموزشگاه و سطح خودت ممکن هست استخدام بشی.اگه نمرا تافلت بالا باشه استخدامت میکنن
من خودم 3 ترم دیگه میرم برا تافل نمیدونم باش چیکارکنم بزنمش توسرم.

سعید ال

Registered User
لایک‌ها
63
تافل و ایلتس همه دارن میگیرن مگر اینکه نمره شما بالا باشه تحویلتون بگیرن...الان دنبال مدارک بالاتر از اینا مثل CAE یا CPA باشید

Nathan Mckane

Registered User
لایک‌ها
69
من كم كم دارم ميرم موسسه زبان ايران درس بدم. امتحان ورودي قبول شدم و فردا مصاحبه دارم.

سوالم اينه كه ساعتي چند ميده موسسه ايران به مدرس هاش؟ ارزش داره بمونم اونجا؟

chaand

Registered User
لایک‌ها
31
من كم كم دارم ميرم موسسه زبان ايران درس بدم. امتحان ورودي قبول شدم و فردا مصاحبه دارم.

سوالم اينه كه ساعتي چند ميده موسسه ايران به مدرس هاش؟ ارزش داره بمونم اونجا؟

سلام شما زبان رو در موسسات آزاد یاد گرفتید یا رفتید دانشگاه؟ آخه میگن حتما باید تحصیلات دانشگاهی داشته باشی تا بتونی درس بدی منم دوست دارم مدرس بشم باید چیکار کنم؟

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
تافل و ایلتس همه دارن میگیرن مگر اینکه نمره شما بالا باشه تحویلتون بگیرن...الان دنبال مدارک بالاتر از اینا مثل CAE یا CPA باشید
راستشو بخوای نه دیگه به این شدت..
خب حقیقتا CAE و CPA چندان به کار ایرانی ها نمیاد.

Nathan Mckane

Registered User
لایک‌ها
69
تنها سعي كن زبان انگليسيت رو در حد اعلي تقويت كني. تعداد كلمات زيادي ياد بگير اسپيكينگ رو حتما تقويت كن و گرامر هم كه بايد خيلي خوب باشي . اونوقت ميتوني بري تو موسسات خصوصي درس بدي. اما اموزشگاه زبان ايران معمولا يا مدارك بين المللي ميخواد يا دانشگاهي. تازه اينا رو هم داشته باشي باز بايد امتحان تعيين سطح دانش و مصاحبه و دمو بدي!

كسي سوال منو جواب نميده؟

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
تنها سعي كن زبان انگليسيت رو در حد اعلي تقويت كني. تعداد كلمات زيادي ياد بگير اسپيكينگ رو حتما تقويت كن و گرامر هم كه بايد خيلي خوب باشي . اونوقت ميتوني بري تو موسسات خصوصي درس بدي. اما اموزشگاه زبان ايران معمولا يا مدارك بين المللي ميخواد يا دانشگاهي. تازه اينا رو هم داشته باشي باز بايد امتحان تعيين سطح دانش و مصاحبه و دمو بدي!

كسي سوال منو جواب نميده؟
کانون زبان ایران رو من الان نمیدونم ولی قبلا حدود یک و نیم سال پیش البته در شیراز یادمه ساعتی 4000 تا 8000 تومان (بسته به اون سطحی که آموزش میدی میدادن)
پائیز گذشته خود من در یکی از موسسات آموزش زبان تدریس میکردم البته فقط برای پر کردن وقتم در بعد از ظهرها که ساعتی 5500 میدادن.
اصولا اگه سابقه تدریس داشته باشی که خیلی بهتره چون میتونی هم کلاس بیشتر و هم سطح بالاتری رو برداری(مثلا خود من تا همین الان در دانشگاه علمی کاربردی هم تدریس میکنم) ولی اصولا در آموزشگاه های مطرح کسانی که سابقه چندانی ندارن و نسبتا صفر کیلومترن سطوح پایین و مبتدی میدن که راه بیوفتن بعد توی ترم های بعد همینطور بترتیب به نسبت کارکردی که داشتی سطوح بالاتر و مزد بهتر.

کلا بعنوان کار نیمه وقت خوبه نه کار دائمی.

بالا