برگزیده های پرشین تولز

برای تبلیغات در شهردیگه چطور میتونم به کسی اعتماد کنم؟

omid2048

Registered User
لایک‌ها
82
سلام دوستان عزیز ، ما نیاز به تبلیغات سنتی(یارو بچرخه تو کوچه بازار و خدمات رو معرفی کنه) نیاز داریم و خب توی تقریبا هیچ شهری اشنا و مطمن نداریم..میشه با برنامه دیوار اگهی زد و توی شهرهای مختلف تبلیغ کننده پیدا کرد
**نکته مهم اینه که طرف که داره تبلیغات رو میکنه هرکسی خدمات مارو خواست پولش رو میده دست تبلیغ کننده و خب ممکنه توی یه روز100-300- یا یک میلیون طرف تبلیغات کنه و بعدش باید برای ما پول رو واریز کنه
البته ما حول 30 درصد پول رو بهش میدیم اما بحث اینکه راهی هست که اعتماد کرد و هیچ جوره کسی نتونه زیر ابی بره؟
چون طرف راحت میتونه همین روش تبلیغ رو جلو بره و تو کل شهرش تبلیغ کنه و پولی واسه ما نزنه :/

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
حاجی کجای دنیا پولو میدن به تبلیغ کننده ؟

نکنه منظورت بیعانه است ؟

طرف فاکتور خدمات رو بنویسه یارو هم زیرش امضا کنه بعد انجام خدمت پول بگیرید

omid2048

Registered User
لایک‌ها
82
حاجی کجای دنیا پولو میدن به تبلیغ کننده ؟

نکنه منظورت بیعانه است ؟

طرف فاکتور خدمات رو بنویسه یارو هم زیرش امضا کنه بعد انجام خدمت پول بگیرید
ببین ، منظورم اینه یه سری فرم بدیم به دست کسایی که تو شهرای دیگن برن و هر کس خدمات مارو خواست ازش پول بگیرن - چون اینکار راحتره و مردم راحت پول رو میدن تا اینکه بگیم مثلا پول رو کارت به کارت کنن
این چیزی که شما میگی ، خب فرضا یکی خدمات مارو خواست و فرم رو پز کرد حالا پولو چطور به ما برسونه!؟ یه راهش اینه پولو بده دست تبلیغ کننده که همینی هست که من میگم راه دیگش اینه که فرضا بعد بخواد پول رو واریز کنه که ممکن یارو بعد بزنه زیرش و واریز نکنه(وممکنه خیلیا اینکارو کنن و درسته که ماهم خدمات رو بهشون نمیدیم اما تبلیغ کننده میگه من مشتری گرفتم و پولشو میخواد

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
ببین ، منظورم اینه یه سری فرم بدیم به دست کسایی که تو شهرای دیگن برن و هر کس خدمات مارو خواست ازش پول بگیرن - چون اینکار راحتره و مردم راحت پول رو میدن تا اینکه بگیم مثلا پول رو کارت به کارت کنن
این چیزی که شما میگی ، خب فرضا یکی خدمات مارو خواست و فرم رو پز کرد حالا پولو چطور به ما برسونه!؟ یه راهش اینه پولو بده دست تبلیغ کننده که همینی هست که من میگم راه دیگش اینه که فرضا بعد بخواد پول رو واریز کنه که ممکن یارو بعد بزنه زیرش و واریز نکنه(وممکنه خیلیا اینکارو کنن و درسته که ماهم خدمات رو بهشون نمیدیم اما تبلیغ کننده میگه من مشتری گرفتم و پولشو میخواد

اگر امکانش بود که نوع خدمات رو مشخص کنید قطعا بهتر بود

اما اگر شرکت پولداری هستید میتونید دستگاه های خود پرداز شخصی بگیرید با یک حساب مشترک در ازای چک بدید دست نمایندهاتون پول مستقیما وارد حساب شما بشه و درصدشون رو طی دوره های مشخص براشون پرداخت کنید با این سیستم نیازی به اعتماد ندارید :D:rolleyes:

omid2048

Registered User
لایک‌ها
82

اما اگر شرکت پولداری هستید میتونید دستگاه های خود پرداز شخصی بگیرید با یک حساب مشترک در ازای چک بدید دست نمایندهاتون پول مستقیما وارد حساب شما بشه و درصدشون رو طی دوره های مشخص براشون پرداخت کنید با این سیستم نیازی به اعتماد ندارید :D:rolleyes:
نه کاملا شخصی هست و تبلیغات برای یه برنامست

omid2048

Registered User
لایک‌ها
82
یکیا پول بده بره اون شهر

ممنون از پاسختون ، نمیشه کسی رو فرستاد بره اون شهر چون ممکنه اصلا این تبلیغ نگیره و ضمن اینکه میخوام توی چند شهر اینکارو کنیم و خب نمیشه ، آیا میشه گفت اون طرف از خودش فیلم بگیره و اطلاعات خودشو بگه و همینطور تعهداتی رو که میخوایم توی فیلم بگه و آیا این میتونه سند معتبری باشه اگر اون سو استفاده کرد؟

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
اما تبلیغ کننده میگه من مشتری گرفتم و پولشو میخواد
خوب شرط میکنید تا فروش قطعی نشه پرداختی صورت نمیگیره
ببین این سیستم چون یه شرکت متمرکز نیستید سخته بیخیالش بشی راحت تری
بهتره یه سایت یا درگاه درست کنی بازاریاب مشتری رو به اونجا هدایت کنه و پرداخت رو انجام بدن و همون موقع خدمات رو دریاف کنن

بالا