برگزیده های پرشین تولز

برای خرید یک فروشگاه اینترنتی چه نکاتی رعایت کنم؟

فروشگاه اینترنتی را تاسیس کنم یا آماده به کار خریداری کنم؟

• از ابتدا خودت طراحی کن.

Votes: 1 100.0%
  • آماده به کار از دیگری خریداری بکن.

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    1

AriaStore

Registered User
لایک‌ها
22
با سلام
دوستان می خواستم یک فروشگاه اینترنتی رو از یکی از دوستان خریداری کنم.
می خواستم ببینم واسه خرید از ایشون چ نکاتی را باید مد نظر قرار دهم.دوستان اگر نکته خاص یا تجربه ای در این مورد دارید لطفا با بنده مطرح کنید تا از مشورت شما بهرمند شویم.
با تشکر

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
با سلام
دوستان می خواستم یک فروشگاه اینترنتی رو از یکی از دوستان خریداری کنم.
می خواستم ببینم واسه خرید از ایشون چ نکاتی را باید مد نظر قرار دهم.دوستان اگر نکته خاص یا تجربه ای در این مورد دارید لطفا با بنده مطرح کنید تا از مشورت شما بهرمند شویم.
با تشکر
سلام
خودت از صفر فروشگاه راه اندازی کن , سیستمهای رایگان هم براش زیاد هست و میتونی استفاده کنی
پیشنهاد من اپن کارت هست

AriaStore

Registered User
لایک‌ها
22
سلام
خودت از صفر فروشگاه راه اندازی کن , سیستمهای رایگان هم براش زیاد هست و میتونی استفاده کنی
پیشنهاد من اپن کارت هست
درود دوست عزیز
بنده طبق پیشنهاد شما هم عمل کردم قبلا و مشکلی که بنده با اپن کارت دارم نحوه چیدمان و قالبهایی تخصصی هست که مد نظر من هست و حتی مقوله سئو که قبول دارم اپن کارت از بهترین ها هست. حالا این فروشگاه که خدمت شما عرض کردم طرح وقالبش اون چیزی هست که مد نظر بنده هست و کار سئو به صورت حرفه ای روش انجام شده.و حالا در مورد قیمت و چگونه ارزش گذاری کنم کارهای انجام شده روی این سایت و نحوه اینکه چه بند وتبصره هایی در مورد انتقال این دامنه و ... در نظر بگیرم فکر می کنم

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
درود دوست عزیز
بنده طبق پیشنهاد شما هم عمل کردم قبلا و مشکلی که بنده با اپن کارت دارم نحوه چیدمان و قالبهایی تخصصی هست که مد نظر من هست و حتی مقوله سئو که قبول دارم اپن کارت از بهترین ها هست. حالا این فروشگاه که خدمت شما عرض کردم طرح وقالبش اون چیزی هست که مد نظر بنده هست و کار سئو به صورت حرفه ای روش انجام شده.و حالا در مورد قیمت و چگونه ارزش گذاری کنم کارهای انجام شده روی این سایت و نحوه اینکه چه بند وتبصره هایی در مورد انتقال این دامنه و ... در نظر بگیرم فکر می کنم
من از سال 87 فروشگاه اینترنتی دارم , ظاهر قالب تاثیر خیلی کمی در فروش داره و در واقع ظاهر یک فروشگاه بیشتر برای صاحب اون میتونه مهم باشه
چیزی که برای خریدار مهم هست قیمت جنسی که میخواد بخره هست
به عنوان مثال سایت اپن کارت که مثلا به عنوان پشتیبان رسمی هست همین اپن کارت رایگان رو با یکی تغییر به اسم پکیج تجاری به بندگان بی اطلاع و از همه جا بی خبر به قیمت 1 میلیون تومن میفروشه
وقتی هم بهشون تیکت بزنی از جواب خبری نیست , پس زیاد روی این مقوله تاکید نکنید چون ممکن کلا گشادی بره سرتون

بالا