برگزیده های پرشین تولز

برای دوستمون دعا کنیم .

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655

Blues Man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
بنده با عطای عزیز مرتب در تماس هستم . چند روز پیش که پدرشون عمل شده بود و تحت مراقبت شدید بودن که دوستان هم خبرش رو دادن ... در حال حاضر هم که در بخش آی سی یو هستن و تحت مراقبت ویژه هستن . اینجا باید به خسته نباشید حسابی به خود عطا گفت که تقریبا از اون روزی که پدرش بیمار شده هر روز صبح و شب بخاطر پدرش بیمارستان هست و یه سختی زیادی رو متحمل شده و جا داره از این نیروی و انرژی که می زاره تشکر وِیژه کرد .

charshakh.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
1. دعا !

2. عطا کلی هوا رو گرم تر می کنه این طوری با این مشکل ! چه سیگاری میکشه این بشر الان

Koroush2

Registered User
لایک‌ها
3
بنده با عطای عزیز مرتب در تماس هستم . چند روز پیش که پدرشون عمل شده بود و تحت مراقبت شدید بودن که دوستان هم خبرش رو دادن ... در حال حاضر هم که در بخش آی سی یو هستن و تحت مراقبت ویژه هستن . اینجا باید به خسته نباشید حسابی به خود عطا گفت که تقریبا از اون روزی که پدرش بیمار شده هر روز صبح و شب بخاطر پدرش بیمارستان هست و یه سختی زیادی رو متحمل شده و جا داره از این نیروی و انرژی که می زاره تشکر وِیژه کرد .

خدا رو شکر که بهتر شدند. ان شاا... که سلامتی شون رو زودتر بدست بیاورند.

Ari@n

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,888
من از وقتی این تاپیک رو دیدم هر شب دعا میکردم برای پدر عطا جان ولی پستی ندادم.هر چند اگه قابل باشه دعای ما.

ولی فقط اینو میدونم اومدم بگم عطا جان این همه رفیقات برای پدرت دعا کردن خدا امکان نداره بی جواب بذاره دعای این همه رو..

Golden Rose

Registered User
لایک‌ها
12

مرسي كه خبر دادي.
ان شا الله بهتر ميشن:)

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
سلام به همه دوستای گلم

خیلی خیلی ازتون ممنونم و خداروشکر میکنم که دور و برم کسانی رو میبینم که به یادم هستند و براشون اهمیت دارم امیدوارم که بتونم و وجودش رو داشته باشم که براشون جبران کنم

باور کنید وقتی مطالبتون رو میخونم مو به تنم سیخ میشه و اشک تو چشمام حلقه میزنه و امیدم دو صد چندان میشه

دوستای زیادی برام اس ام اس و یا زنگ زدن و آخرین وضعیت رو براشون توضیح دادم که خیلی خیلی من رو مدیون خودشون کردن

واقعیتش هنوز بابام اوضاع خوبی نداره و طیف وسیعی از عفونت بدنش رو فرا گرفته و تقریبا بافت روده کوچیکش از بین رفته به طوری که نمونه ای که در طول عمل جراحی از رودش برداشته بودن برای آزمایش ، نتونسته بود پزشکان رو به نتیجه خواصی برسونه

در حال حاضر هم همچنان در بخش ICU مرکزی بیمارستان الزهرای اصفهان بستریه و چشم امید من و مادرم و تک خواهرم به دعاهای خیر شماست

مارو از دعاتون بی نصیب نذارید

Last edited:

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
سلام به همه دوستای گلم

خیلی خیلی ازتون ممنونم و خداروشکر میکنم که دور و برم کسانی رو میبینم که به یادم هستند و براشون اهمیت دارم امیدوارم که بتونم و وجودش رو داشته باشم که براشون جبران کنم

باور کنید وقتی مطالبتون رو میخونم مو به تنم سیخ میشه و اشک تو چشمام حلقه میزنه و امیدم دو صد چندان میشه

دوستای زیادی برام اس ام اس و یا زنگ زدن و آخرین وضعیت رو براشون توضیح دادم که خیلی خیلی من رو مدیون خودشون کردن

واقعیتش هنوز بابام اوضاع خوبی نداری و طیف وسیعی از عفونت بدنش رو فرا گرفته و تقریبا بافت روده کوچیکش از بین رفته به طوری که نمونه ای که در طول عمل جراحی از رودش برداشته بودن برای آزمایش ، نتونسته بود پزشکان رو به نتیجه خواصی برسونه

در حال حاضر هم همچنان در بخش ICU مرکزی بیمارستان الزهرای اصفهان بستریه و چشم امید من و مادرم و تک خواهرم به دعاهای خیر شماست

مارو از دعاتون بی نصیب نذارید

عطا جان من آخرین اخبار رو از خسرو خان جویا میشدم ، خیلی لطف میکرد و اطلاع میداد هم توی یاهو هم توی انجمن ، ارزوی من و همه ی دوستان توی انجمن بهبودی هر چه سریعتر پدر گرامیت هست ، انشالله که هر چه زود تر بهبودی پیدا کنند و بتونن در کنار خانواده باشن /.

Hamed731

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,329
خدایی جات خالیه تو فروم
امیدوارم پدرت هرچه زودتر خوب بشن و دوباره با خانوادتون با سلامتی دور هم جمع بشین
ما هم دعا میکنیم

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57
عطا جان امیدوارم که زودتر خوب بشن

Koroush2

Registered User
لایک‌ها
3
ممنون عطا جان که خبر دادی
ان شاا... پدر بزرگوارتون هر چه سریعتر بهبودیشان را بدست بیاورند.
آرزوی سلامتی برای ایشان را از خداوند منان خواستارم.

بالا