برگزیده های پرشین تولز

برای روانتر اجرا شدن بازیها بخصوص NFSU2 چه راهی پیشنهاد می کنید؟

Mokhak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببینید من با مشخصات زیر بازم نمی تونم NFSU2 رو روان اجرا کنم خواهش میکنم صاحب نظران و دوستلن یه کمکی کنن!:blush:
CPU:2.0Celleron
RAM:256
Graphic:GeforceFX 5200 128MB

حتی در حالیکه Level of Details روی مینیمم باشه!:(

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از Mokhak :
ببینید من با مشخصات زیر بازم نمی تونم NFSU2 رو روان اجرا کنم خواهش میکنم صاحب نظران و دوستلن یه کمکی کنن!:blush:
CPU:2.0Celleron
RAM:256
Graphic:GeforceFX 5200 128MB

حتی در حالیکه Level of Details روی مینیمم باشه!:(

عزیزم از نظر من مارک کارت گرافیک شما برای روان بودن این بازی اصلا خوب نیست و بهتر بود حداقل 5500 بود

ضمنا ارجینال بودن کارت گرافیک شما هم خیلی موثره که بتونه بازی رو بهتر اجرا کنه

شما یه نگاه به Read-Me بازی بندازید و ببنید که نرمال ترین کارت گرافیک را برای این بازی چه پیشنهاد کرده است
موفق باشید

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
اسم و مدل کارتت راستی چی بود ؟

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
5200 کارت ضعیفیه رمتونم همچین جالب نیست فکر کنم بهترین راهش اینه که حداقل کارت گرافیکتون رو تقویت کنید احتمالا در اینده نزدیک برای اجرای بعضی از بازیا به مشکل میخورید اگه تونستید رمتون هم ارتقا بدید چه بهتر

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از من :
من همین گرافیکو دارم اما روی کیفیت قبل از حداکثر هم روون هست . به احتمال زیاد کارت شما از اون سری کارتهای ارزون سازی شده بوده .
ببین بازم فرق میکنه مجموعه شما ممکنه قویتر بوده باشه وگرنه تو مارکهای مختلف از یک مدل با یک رم فرق در حد چند فریم در ثانیه است ولی نباید از 5200 انتظار زیادی داشت

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
به نقل از saeid_2001 :
ببین بازم فرق میکنه مجموعه شما ممکنه قویتر بوده باشه وگرنه تو مارکهای مختلف از یک مدل با یک رم فرق در حد چند فریم در ثانیه است ولی نباید از 5200 انتظار زیادی داشت
اتفاقا کارت خوبی هست و همه بازی هارو تا الان جواب میده اما اون کارتایی که ارزون سازی شده هستن از خیلی از قسمت هاش مثل پهنای باند رم و غیره میزنن که واقعا کاراییش رو خیلی زیاد پایین میبره . اون موقع که من این کارتم رو خریدم 20 تومن از اونای دیگه گرون تر بود ..... که من اینو خریدمش 70 چوق دو سال پیش . که از این نظر کامل بودن قطعات مشکلی نداره

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
اگه بخای بحث فنی ترش رو دنبال کنی برو توی قسمت سخت افزار یه چرخی بزن که اونجا با بچه های به طور کامل در موردش بحث کردیم
8.gif

shork

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
دوست عزيز شما به رم بيشتری نياز داری حداقل رم مورد نياز برای اين بازی 512 هست .
5200 و 5500 يکی هستن 5500 فقط 20 مگاهرتز فرکانس پردازنده بيشتر هست.
5200 64 بيت هم باشه رو متوسط يا هداقل گرافيک راحت اجرا ميکنه.
برا فهميدن اينکه به رم احتياج داری تو بازی زمانی که تيک ميزنه نگاه کن اگه چراغ hard روش شد
رم بيشتری لازم هست.

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
شما بازی مثل fear رو بگیر ببین چطوری روش اجرا میشه

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از saeid_2001 :
يعني اين كارت از 440 MX هم ضعيفتر هست؟!!!!
من با 440 كار كردم اين بازي رو.
بايد cpu رو ببره بالا !!

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از fireboy :
يعني اين كارت از 440 MX هم ضعيفتر هست؟!!!!
من با 440 كار كردم اين بازي رو.
بايد cpu رو ببره بالا !!
نه 5200 قویتره.
ولی ایشون مشکل اجرا شدن ندارن فقط میخوان بازی روونتر اجرا بشه که منم گفتم باید رمو کارتگرافکتون رو ارتقا بدین .
من خودم 9200 64 mb دارم ولی تا الان هم همه بازیها به جز fear روش اجرا شده البته 1 گیگ رم هم دارم مثلا الان دارم most wanted رو روش بازی میکنم تو رزولوشن 1024 بازی میکنم ولی جزئیات روی حداقل هست برای همین اونطوری که مثلا به یه 6800 بشینی بازی بهت حال نمیده و نمیتونی از گرافیک بازی لذت زیادی ببری جزئیات رو که یک درجه زیاد میکنی دیگه بازی تو مایه های اسلوموشن میشه .من underground 2 هم روهمین کارت بازی کردم ولی تو اون میتونستم با جزئیات بیشتر هم بازی کنم

Mokhak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببینید من با MX 440 رو همون سیستم این بازی رو اجرا کردم روون هست ولی نه به اندازه ای که آدم از بازی لذت ببره
ضمنا من رو سیستم دیگه ای با 1.4 CPU و 256 RAM و radeon 9200 128MB این بازی رو تا اندازه ی مناسبی روون بازی کردم خلاصه که گیر کردم!;)

Mokhak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ضمنا من بازی رو با 5200 میتونم روون اجرا کنم و آنچنان تیک بازار هم که نیست!:D اما به هر حال بازی در بعضی جاها یه مقدار اذیت می کنه!:blush:

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

عزيز جان شما ميخواي با چيپ سلرون گيم بزني ;) مشكل شما كارت گرافيكت نيست البته رم شما كمه ولي مشكال اساسيت چيپ سلرونته به نظر من چيپتو عوض كن و رم خودتم به 512 برسون :happy:
كلا چيپهاي سلرون بخاطر كش كم در هسته مركزي داراي توان پردازش كمتري نسبت به چيپهاي فول كش هستند شركت اينتل اين مدل پردازنده ها رو براي سيستم هاي اداري بيشتر طراحي كرده كه با هزينه كمتر كار خودشونو راه بندازند :)
موفق باشي

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از cesoot :
:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

عزيز جان شما ميخواي با چيپ سلرون گيم بزني ;) مشكل شما كارت گرافيكت نيست البته رم شما كمه ولي مشكال اساسيت چيپ سلرونته به نظر من چيپتو عوض كن و رم خودتم به 512 برسون :happy:
كلا چيپهاي سلرون بخاطر كش كم در هسته مركزي داراي توان پردازش كمتري نسبت به چيپهاي فول كش هستند شركت اينتل اين مدل پردازنده ها رو براي سيستم هاي اداري بيشتر طراحي كرده كه با هزينه كمتر كار خودشونو راه بندازند :)
موفق باشي
نه بخاطر cpu نیست چون سرعت کلاکش 2 گیگاهرتز هست و این سرعت خیلی بالایی برای این بازی هست رم و کارت گرافیکش یه مقدار کمه

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از من :
اتفاقا کارت خوبی هست و همه بازی هارو تا الان جواب میده اما اون کارتایی که ارزون سازی شده هستن از خیلی از قسمت هاش مثل پهنای باند رم و غیره میزنن که واقعا کاراییش رو خیلی زیاد پایین میبره . اون موقع که من این کارتم رو خریدم 20 تومن از اونای دیگه گرون تر بود ..... که من اینو خریدمش 70 چوق دو سال پیش . که از این نظر کامل بودن قطعات مشکلی نداره

خداییش این کارت های 5200 یه خورده شانسی شدن و همشون خوب جواب نمی ده که بخاطر ارجینال بودن کارت هست

من خودم هم دوسال پیش یه کارت 5200 گرفتم که فکر کنم برای MSI بود وللللللللللللی واقعا افتضاح

یه خورده که بازی می کردی داغ می کرد و تو بازی تیک می زد و زیاد که می شد سیستم ریستارت می شد:blink:

دیگه مجبور شدم ردش کنم بره :p
الان جاش یه Giga Byte-128-5700 گرفتم که خیلی ازش راضیم و تاحالا یه زره اذیتم نکرده:happy:

البته گفتنی هست که معمولا کارت های ATI در بازی نسبت به Geforce خیلی بهتر جواب می دن

به نقل از saeid_2001 :
نه بخاطر cpu نیست چون سرعت کلاکش 2 گیگاهرتز هست و این سرعت خیلی بالایی برای این بازی هست رم و کارت گرافیکش یه مقدار کمه

موافقم مشکل ایشون CPU نیست کارت گرافیک هست که نمنه پایینه:D

البته اگه رم رو هم به 512 برسونه توپ می شه;)

بالا