برگزیده های پرشین تولز

برای سفارش طراحی سایت، حتما" با وکیل مشورت کنید...

mousavisepehr

Registered User
لایک‌ها
114
سلام دوستان
به عنوان یک دوست و ایرانی به شما عرض می کنم!!!
به عنوان کسی که طی 4 سال جدال سخت دادگاهی با یکی از بزرگترین شرکتهای طراحی سایت(البته به ادعای خودش) وارد دعوای حقوقی شدیم و با کلی خسارت و ضرر و زیان و فرصتهای از دست رفته، بالاخره موفق شدیم قسمتی از حق و حقوق از دست رفته خودمون رو برگردونیم.

از سال 92 تا الان درگیر این پرونده بودم. نه برای جبران خسارتهای مالی!!!
برای اعاده چیزی که این شرکت و مسئولینش ندارند. برای حقی که به گمان اینها ... با پول و زر و فریبکاری میشه پیشرفت کرد.

جالبه بدونید که این شرکت از راه اعتمادسازی و طرح دوستی و شبکه های اجتماعی با افراد حقیقی و حقوقی طرح دوستی و آشنایی می ریزه و بعد از اینکه وارد مذاکره میشه، با دوستانه نشان دادن فضای همکاری، مواردی رو از بندهای قرارداد کار می زنه.

وقتی هم که شکایت کردیم، خیلیها گمان می کردند که این شرکت بنا به روابط و ... معروفیت این شرکت، شکایت ما به جایی نخواهد رسید.

ولی شکر خدا، شکایتم به نتیجه رسید. شاید نتونسته باشم که همه حقم رو بگیرم. ولی ...
محکومیت چنین شرکتی با حکم فسخ قرارداد و برگرداندن اصل و دیرکرد مبلغ قرارداد، درس عبرتی بود بسیار مهم و کارساز

به شما عرض می کنم که حتما" قبل از عقد هرگونه قرارداد با شرکتهایی که در زمینه طراحی سایت فعالیت دارند، با وکیل کارکشته و زبده در زمینه کسب و کارهای اینترنتی، وارد شور و مشورت بشوید تا مثل من اینقدر خسارت نبینید.

هرچند که در آخر کار تونستم در هر دودادگاه موفق بشم که این شرکت رو محکوم کنم. ولی به دلیل عدم آشنایی ما، و همچنین نبود راهکار و برخورد مناسب با چنین شرکتهایی که از خلاهای موجود در قانون نهایت سواستفاده رو می برند، خسارت سختی متحمل شدم.

از همینجا از قاضی مربوطه این پرونده نهایت تشکر رو دارم. ولی ای کاش قوانین ضمانتهای اجرایی بیشتری برای اینگونه قراردادها در نظر داشته باشه... شاید هم هست و ما کمتر ازش مطلع هستیم.

بطوری اجرا بشه که هیچ شخص و شرکتی به خودش اجازه نده با کلاهبرداری و شیادی و بازی با کلمات در عقد قرارداد، مردم رو متضرر و فضای کسب و کار اینترنتی رو بی اعتماد بسازه. همچنین باعث میشه اعتماد لازم به شرکتهای زیادی که خیلی هم پاک و قانون مند کار می کنند، کم به و توسعه این صنعت مهم، به کندی پیش بره.

وجود وکیل برای شروع هر کسب و کاری لازمه ولی برای کسب و کارهای اینترنتی از نان شب هم واجب تر

برای همه شما عزیزانی که در این راه فعالیت دارید، آرزوی بهترین هارو دارم.

last tango

Registered User
لایک‌ها
101
ممنون كه تجربه خودتون رو با بقيه كاربرها به اشتراك گذاشتيد اما با ذكر اسم شركت كمك بزرگترى ميتونيد به آگاهى بقيه بكنيد

من و جمعى از كاربران اين انجمن هم به كاربرى به نام فربد واحديان پروژه طراحى وب و اپليكيشن داديم و تجربه مشابه با تجربه شما با ايشون داشتيم

دوستان وكيل كسب و كار اينترنتى و همينطور مشاور در اين زمينه سراغ داريد؟

بالا