برگزیده های پرشین تولز

برای قبولی در رشته پزشکی چه رتبه ای لازم هست

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
آیا قبول شدن تو رشته پزشکی کار سختی هست چه اشتباهی کردیم درس نخونیدم :general503:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
یکم انسان داشته باش

زیر ۲۰۰۰

دکتر ا م میخوای بشی یا جونور

ارسال شده از ۱۱۰۰ توسط چنگیزتالک

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
۲ هزار

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
۲ هزار

منم همون دوهزار منظورم بود ولی حیف شد من پزشک نشدم با این همه استعداد پزشکی واقعا جامعه پزشکی منو از دست داد:general503:

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
اگر برای درآمدش میخوای پزشکی بخونی، این کار رو نکن... تا 7 سال دیگه بازار کار پزشکی هم ( حداقل برای تازه واردها) خراب میشه. ضمنا سختی های این شغل، کم نیست. دوره طولانی ( 7 سال عمومی + 4 سال تخصص + 2 سال فلوشیپ یا فوق تخصص) ، طرح ( 2 سال + 2 سال طرح تخصص) و محیط پر تنش و عصبی بیمارستان و مطب
برای هر کار دیگری همینقدر انرژی اگر بذاری، پول بیشتری نصیبت میشه:general406:
من 2 تا آشنا داشتم که میخواستن پزشکی بخونن ... یکیشون قبول شد، یکیشون قبول نشد و رفت یه رشته دیگه ( بانکداری، حسابداری یا یچیزی در این مایه ها) ... اونی که پزشکی رفت، الان تازه درسش تموم شده و باید بره دهات طرحشو بگذرونه، ازدواج هم نکرده، هیچی هم نداره:p .... اون یکی چند سال قبل توی امتحان استخدامی بانک قبول شد و در دوره آموزشی با یکی از همکارهاش آشنا شد و با هم ازدواج کردن :D و وام گرفتن و الان هم بچه شون 2-3 سالشه و خونه هم خریدن و...:D
10 سال بعد شاید وضع مالی اون پزشکه بهتر از اینا بشه... اما جوونیش رو بابتش داده:rolleyes: ... فقط امیدش به اینه که نسل بعدش در رفاهه

Last edited:

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
اگر برای درآمدش میخوای پزشکی بخونی، این کار رو نکن... تا 7 سال دیگه بازار کار پزشکی هم ( حداقل برای تازه واردها) خراب میشه. ضمنا سختی های این شغل، کم نیست. دوره طولانی ( 7 + 4 سال تخصص + 2 سال فلوشیپ یا فوق تخصص) ، طرح ( 2 سال + 2 سال طرح تخصص) و محیط پر تنش و عصبی بیمارستان و مطب
برای هر کار دیگری همینقدر انرژی اگر بذاری، پول بیشتری نصیبت میشه:general406:
من 2 تا آشنا داشتم که میخواستن پزشکی بخونن ... یکیشون قبول شد، یکیشون قبول نشد و رفت یه رشته دیگه ( بانکداری، حسابداری یا یچیزی در این مایه ها) ... اونی که پزشکی رفت، الان تازه درسش تموم شده و باید بره دهات طرحشو بگذرونه، ازدواج هم نکرده، هیچی هم نداره:p .... اون یکی چند سال قبل توی امتحان استخدامی بانک قبول شد و در دوره آموزشی با یکی از همکارهاش آشنا شد و با هم ازدواج کردن :D و وام گرفتن و الان هم بچه شون 2-3 سالشه و خونه هم خریدن و...:D
10 سال بعد شاید وضع مالی اون پزشکه بهتر از اینا بشه... اما جوونیش رو بابتش داده:rolleyes: ... فقط امیدش به اینه که نسل بعدش در رفاهه
گذشته از پولش من علاقه و استعدادشو داشتم اما اشتباه کردیم جوون بودیم درس نخونیدیم شاید یه پروفسوری چیزی میشیدم دیگه

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
گذشته از پولش من علاقه و استعدادشو داشتم اما اشتباه کردیم جوون بودیم درس نخونیدیم شاید یه پروفسوری چیزی میشیدم دیگه
اگر علاقه داری، همین الان هم دیر نشده. من کارمند آزمایشگاه می شناسم که در سن حدود 50 سالگی نزدیک بازنشستگی کنکور داد و الان داره پزشکی میخونه

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
اگر علاقه داری، همین الان هم دیر نشده. من کارمند آزمایشگاه می شناسم که در سن حدود 50 سالگی نزدیک بازنشستگی کنکور داد و الان داره پزشکی میخونه
دیگه تو این سن آدم حس نداره بشیه کتابهای دبیرستان بخونه تو حسشو داری الان بخونی من علت کچلی کشف کردم

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
دیگه تو این سن آدم حس نداره بشیه کتابهای دبیرستان بخونه تو حسشو داری الان بخونی من علت کچلی کشف کردم
آره. اون 100 میلیونت رو بده به من،من سال دیگه رتبه 2 رقمی کنکور تجربی میارم:D. اگه نتونستم من 200 میلیون میدم به شما:p

yas4u1996

Registered User
لایک‌ها
28
آره. اون 100 میلیونت رو بده به من،من سال دیگه رتبه 2 رقمی کنکور تجربی میارم:D. اگه نتونستم من 200 میلیون میدم به شما:p

درسته که بخش اعظمی از کنکور رو پول و کلاس خصوصی و استاد و این حرفا تشکیل میده ، اما واقعا نمیشه تضمین کرد با استفاده از 100 میلیون میشه رتبه دو رقمی آورد.

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
چند سالت مگه؟چه رشته هستی؟

بالا