برگزیده های پرشین تولز

برای ورود به دانشگاه بدون کنکور چه راهی را پیشنهاد می کنید؟

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
به نقل از Persianit :
چرا پول الکی میدی برو هند در بهترین دانشگاه با کمترین هزینه ارزانتر از ایران درس بخون
از کجا میدونی؟ میشه بگی کجا؟

barbie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
شرکت در آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور
از نظر مدرک معتبر ولی چون تعداد کلاس هاش کمه ممکنه سخت باشه هر چی باشه جز دانشگاه دولتی

مدرکش از آزاد که بهتره میتونی بری کاملا از استاد ها تحقیق کنی

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
به نقل از Persianit :
چرا پول الکی میدی برو هند در بهترین دانشگاه با کمترین هزینه ارزانتر از ایران درس بخون

میتونی این حرفتو ثابت کنی؟

QITQ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درسته که دانشگاه آراد کاردانی به کارشناسی بدون کنکور قبول میکنه ؟!!!!

mana-risk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من پیام نور شرکت کردم فراگیر میگن خیلی سخته امتهانش بعد از قبولی هم سخته
الن ازاد داره واسه کاردانی بدون کنکور میگیره ولی کاردانی به کارشناسی نه و یک نکته مهم با سهمیه فعال بسیج حتما قبولی:D :D :D
راستی اگه پارسال کاردانی به کارشناسی آزاد شرکت کرده بودی تا ۲۵ خرداد مهلت داری ۲ باره واسه ظرفیت تکمیلی بدرخواستی
راستی کسی میتونه به من بگه فراگیر قبولی بالا داده یا نه و با پارتی میشه قبول شد یا نه و تست ها و نمونه هاشو از کجا میشه پیدا کرد

mana-risk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از almas :
میشه توضیح و اطلاعات بدی؟
از طریق اینترنت ثبت نام میکنید و بعد پول واریز میکنید و شماره ی فیش پرداختی رو داخل اطلاعاتت تو سایت وارد میکنی و اصلشو واسشون پست میکنی
بعد وارد مرحله ی دانش پذیری میشی و ازت ۱ امتحان حضوری میگیرن که اگه تونستی حد نصاب و کسب کنی میشی دانشجو
شهریه ثابتش ۲۰۰ تومنه ۱۰ ترم کارشناسیش طول میکشه و شهریه متغیرش هم بخصوص تخصصی ها بنا به نظر دانشگاست یعنی خدا تومن واست در میاد
(مثال : ۱۶ واحد نظری =۴۰۰تومن)
دروس از طریق اینترنت اراءه میشه و باید دان لود کنی اخر ترم امتحانش حضوریه
اگه باز هم سوالی داشتین در خدمتم:blush:

QITQ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mana-risk :
الن ازاد داره واسه کاردانی بدون کنکور میگیره ولی کاردانی به کارشناسی نه و یک نکته مهم با سهمیه فعال بسیج حتما قبولی:D :D :D
راستی اگه پارسال کاردانی به کارشناسی آزاد شرکت کرده بودی تا ۲۵ خرداد مهلت داری ۲ باره واسه ظرفیت تکمیلی بدرخواستی
راستی کسی میتونه به من بگه فراگیر قبولی بالا داده یا نه و با پارتی میشه قبول شد یا نه و تست ها و نمونه هاشو از کجا میشه پیدا کرد
ممنون ولی این یه موضوع جدیده یکی گفت تا چند روز دیگه روزنامه فرهیختگان شرایط بدون کنکور کادانی به کارشناسی دانشگاه آزاد رو اعلام میکنه......
من پارسال رتبه یکیو دیدم سه برابر رتبه من بود با سهمیه بسیجی فعال قبول شده بود.
از فراگیر من اطلاعی ندارم
tooth.gif

QITQ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا چرا فحش میدی .خیلی ها این حرفو میزنن. منظور خود دانشگاه نیست که امتحان فراگیرشه که اولش بی خودی پول میگیرن تعداد قبولی ها هم خیلی خیلی خیلی کمه .واسه همین اصلا نمی ارزه آدم وقتشو صرف خوندن واسه امتحانش کنه.

mana-risk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از QITQ :
ممنون ولی این یه موضوع جدیده یکی گفت تا چند روز دیگه روزنامه فرهیختگان شرایط بدون کنکور کادانی به کارشناسی دانشگاه آزاد رو اعلام میکنه......
من پارسال رتبه یکیو دیدم سه برابر رتبه من بود با سهمیه بسیجی فعال قبول شده بود.
از فراگیر من اطلاعی ندارم
tooth.gif

دقیقا منظور من هم همین بود هر کی که پارسال شرکت کرده و قبول نشده یا انتخاب اولش قبول نشده میتونه ۲ باره واسه ظرفیت تکمیلی در خواست بده اسمش بدون کنکور نیست چون کارنامه ها رو بررسی میکنن هر کی که تراز هاش بالا باشه میگیرنش تا ۲۵ خرداد زمان داره توی هفته نامه فرهیختگان و پیک نجش فرمش هست و هر کی که میخواد ببینه چه رشته هایی و شهرهایی شامل این قضیه میشن باید بره تو سایته دانشگاه www.azmoon.net چون شامل همه ی رشته شهر ها نمیشه.راستی تو سایت گفته که چه ترازی برای هر رشته نیازه
نکته شماره داوطلبی حتما باید باشه و گر نه ترتیب اثر نمیدن

mana-risk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
............

منم شرکت کردم میگن مدرکش از آزاد معتبر تره ولی آقا خدایی پشت کار داری که تو پیام نور درس میخونی میگن اونجا از بس امنحاناش سخته آدم پاره میشه حالا میخام بدونم فراگیرش میتونم قبول شم یا نه(کاردانی به کارشناسی)
همه میگن سخته من چی کار کنم؟ بی خیال شم برم دنبال سهمیه بسیج واسه آزاد؟؟؟

niki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همشون سر تا پا یک کرباس هستند.
برین بشینین سر درس و مشقتون بلکه یک جا قبول بشید و جون خودتون عاقبت بخیر بشید.
ما که عاقبت بخیر نشدیم ببینیم شما چیکار می کنید؟!

R.Shams

Guest
لایک‌ها
9
سلام به همگی.

اگه میخوان به خاطر فرار از سربازی بدون کنکور وارد دانشگاه بشین. دیگه فایده ای نداره. چون سردار کارگر معاونت **** وظیفه عمومی چند هفته پیش نسخشو پیچیدند بریم حال کنیم.
اون بابا گفته که از این به بعد معافیت تحصیلی برای اون افرادی که غیر از کنکور سراسری وارد دانشگاه میشن صادر نمیشه.
حالا برو بزن تو سر خودت.
برو خودتو کچل کن تا ببرنت سربازی.وگرنه میان تو کلاس کچلت میکنن میگن زکی بیا برو سربازی. آره اینجوریاست.
ضمنا پیگیری های وزارت علوم هم طبق منابع موثق هوز کار به جایی نبرده. مثل اینکه اونا هم دارن به راه سوم فکر میکنن.

Totia_yalda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام...
این شرکت در آزمون های ورودی آموزشگاه ها و موسسه های دولتی پولی چیه؟ برای کارشناسی ارشد هم میشه؟ کسی میدونه آیا میشه توی دانشگاه های دولتی بدون کنکور درس خوند اگر میشه چقدر پول می گیرند؟ منظورم اینه که دانشگاه دولتی چطوریه که میگن بعضی ها حالا مقطع کارشناسی ارشد را نمیدونم ولی تو مقطع کارشناسی پول میدن مثلا میرن حتی شریف هم میشینن؟ کسی کلا میدونه که دانشگاه های دولتی تو مقطع کارشناسی ارشد هم ( با پول ) دانشجو ثبت نام می کنند یا نه؟ هزینه اش چقدر میشه برای هر ترم؟ اصلا این چیزی که گفتم درسته یا اینکه نه صحت نداره؟ میدونم که برای اونایی هست که خیلی مایه دارند ولی می خوام بدونم آیا همچنین چیزی هم وجود داره؟
فراگیر پیام نور واقعا شرایطش چطوریه؟ چون من خیلی در موردش شنیدم که میرن و ثبت نام میکنند. درسته که میگن مدرک معادل میدن؟ این مطلب در مورد کارشناسی ارشد هم درسته؟ یعنی مدرک معادل کارشناسی ارشد میدن یا اصل؟ فراگیر پیام نور نسبت به مجازی و آزاد کدوم بهتر است؟
در مورد مجازی اطلاعات بیشتر را از کجا میتونم به دست بیاورم؟آیا مقاله هم باید داشته باشیم؟ شرط معدل میخوان ؟ یا اینکه هر کسی را که پول داشته باشه را ثبت نام می کنند؟ مدرک دانشگاه آزاد بهتره یا مجازی؟ آخه شهریه ثابت دانشگاه آزاد برای کارشناسی ارشد میگن 700 تومان هست ولی مجازی انگار 600 تومان هست؟ ثانیا مجازی مثلا برای یکی از دانشگاه های خوب کشور مثل علم و صنعت ایران هست، چطور میشه که مدرک آزاد معتبرتر از مجازی باشه؟ دوستان لطفا راهنمایی کنید اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید؟ دانشگاه آزاد برای کارشناسی ارشد بدون کنکور هم ثبت نام میکنه جدا از سهمیه دانشجویان ممتاز؟
کلا جدا از مدرک دانشگاه سراسری در مقایسه این 3 تا مدرک زیر در مقطع کارشناسی ارشد کدام معتبرتره و هم از جهت موقعیت شغلی و هم در آینده برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا بیشتر به درد آدم میخوره؟ 1- فراگیر پیام نور(کارشناسی ارشد) 2- دانشگاه مجازی 3- دانشگاه آزاد

کسی در این مورد چیزی میدونه؟ این که میشه که امسال کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد شرکت کرد و اگر قبول شدیم از این قبولی برای سال دیگه استفاده کنیم؟ یعنی همون سالی که دانشگاه باید بریم نریم و سال دیگه با استفاده از همین قبولی بریم و دیگه دوباره کنکور دانشگاه آزاد ندیم.
گیج شدم از بس چند روز تو تاپیک های مختلف گشتم.ممنون میشم اگر دوستان راهنماییم کنند و جواب سوالات بالا را بدهند؟

همه با هم مساویند ولی برخی مساوی ترند...

اسدالله

Registered User
لایک‌ها
0
خداییش اخه این درسته که همه میرن دانشگاه این پیره مرد الان چند ساله دست تنها داره تو قصابی صب تا شب سر پا وا می سه از کمر درد جر خورده ...

Totia_yalda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام...
این شرکت در آزمون های ورودی آموزشگاه ها و موسسه های دولتی پولی چیه؟ برای کارشناسی ارشد هم میشه؟ کسی میدونه آیا میشه توی دانشگاه های دولتی بدون کنکور درس خوند اگر میشه چقدر پول می گیرند؟ منظورم اینه که دانشگاه دولتی چطوریه که میگن بعضی ها حالا مقطع کارشناسی ارشد را نمیدونم ولی تو مقطع کارشناسی پول میدن مثلا میرن حتی شریف هم میشینن؟ کسی کلا میدونه که دانشگاه های دولتی تو مقطع کارشناسی ارشد هم ( با پول ) دانشجو ثبت نام می کنند یا نه؟ هزینه اش چقدر میشه برای هر ترم؟ اصلا این چیزی که گفتم درسته یا اینکه نه صحت نداره؟ میدونم که برای اونایی هست که خیلی مایه دارند ولی می خوام بدونم آیا همچنین چیزی هم وجود داره؟
فراگیر پیام نور واقعا شرایطش چطوریه؟ چون من خیلی در موردش شنیدم که میرن و ثبت نام میکنند. درسته که میگن مدرک معادل میدن؟ این مطلب در مورد کارشناسی ارشد هم درسته؟ یعنی مدرک معادل کارشناسی ارشد میدن یا اصل؟ فراگیر پیام نور نسبت به مجازی و آزاد کدوم بهتر است؟
در مورد مجازی اطلاعات بیشتر را از کجا میتونم به دست بیاورم؟آیا مقاله هم باید داشته باشیم؟ شرط معدل میخوان ؟ یا اینکه هر کسی را که پول داشته باشه را ثبت نام می کنند؟ مدرک دانشگاه آزاد بهتره یا مجازی؟ آخه شهریه ثابت دانشگاه آزاد برای کارشناسی ارشد میگن 700 تومان هست ولی مجازی انگار 600 تومان هست؟ ثانیا مجازی مثلا برای یکی از دانشگاه های خوب کشور مثل علم و صنعت ایران هست، چطور میشه که مدرک آزاد معتبرتر از مجازی باشه؟ دوستان لطفا راهنمایی کنید اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید؟ دانشگاه آزاد برای کارشناسی ارشد بدون کنکور هم ثبت نام میکنه جدا از سهمیه دانشجویان ممتاز؟
کلا جدا از مدرک دانشگاه سراسری در مقایسه این 3 تا مدرک زیر در مقطع کارشناسی ارشد کدام معتبرتره و هم از جهت موقعیت شغلی و هم در آینده برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا بیشتر به درد آدم میخوره؟ 1- فراگیر پیام نور(کارشناسی ارشد) 2- دانشگاه مجازی 3- دانشگاه آزاد

کسی در این مورد چیزی میدونه؟ این که میشه که امسال کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد شرکت کرد و اگر قبول شدیم از این قبولی برای سال دیگه استفاده کنیم؟ یعنی همون سالی که دانشگاه باید بریم نریم و سال دیگه با استفاده از همین قبولی بریم و دیگه دوباره کنکور دانشگاه آزاد ندیم.
گیج شدم از بس چند روز تو تاپیک های مختلف گشتم.ممنون میشم اگر دوستان راهنماییم کنند و جواب سوالات بالا را بدهند؟

همه با هم مساویند ولی برخی مساوی ترند...

سلام
کسی نیست راهنمایی کنه؟ لطفا اگر اطلاعاتی دارید در اختیارم قرار بدید تا تصمیم درستی بگیرم؟

بالا