برگزیده های پرشین تولز

برای پر شدن صورت چه کار کنیم ؟!

Help3r

Registered User
لایک‌ها
36
از مدیران خواهش میکنم حداقل 24 ساعت انتقال ندند ..

عزیزان برای پر شدن صورت چیکار کنم ؟!

من چون خیلی ورزش میکنم صورتم احساس میکنم کلی لاغر شده .. چی کار کنم به نظرتون ؟

فقط برای پر شدن صورت (تپل تر شدن صورت) چه نوع تغذیه ای باید بشه ؟!

majid cg

Registered User
لایک‌ها
116
هیچ کاری نمیتونی انجام بدی که موضعی فقط صورتت پر شه ... وزن و قدت چقدره؟

nima_0098916

Registered User
لایک‌ها
22
کاری ندارم ورزش میکنی یا نه!! لاغری یا چاق!! ولی کف دستی رو بزار کنار.. کف دستی صورت رو داغون میکنه..
در کنارش تغذیه پر کالری بدون ورزش بکن. تا یکم بافت چربی توی بدن جمع بشه و مقداری از اون هم توی پوست صورتت بیاد..

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,112
تقریبا میشه گفت راهی نیست که فقط صورت رو چاق کنه. منم همین مشکل رو داشتم ولی با تغذیه زیاد حلش کردم. یه کپسول های گیاهی هست عطاری ها میفروشن که فقط صورت رو چاق کنه ولی اصلا بدرد نمیخوره یکی از دوستام گرفت هر چی خورد بی فایده بود. گول اینجوری چیزا رو نخور.
کلا برای اینکه چاق تر بشی باید غذای خوب بخوری و همه جات تپل تر میشه و اختصاصا نمیشه یه قسمت خاص رو پر کرد و چربی ها رو اونجا جمع کرد.

economist

Registered User
لایک‌ها
165
کاری ندارم ورزش میکنی یا نه!! لاغری یا چاق!! ولی کف دستی رو بزار کنار.. کف دستی صورت رو داغون میکنه..
در کنارش تغذیه پر کالری بدون ورزش بکن. تا یکم بافت چربی توی بدن جمع بشه و مقداری از اون هم توی پوست صورتت بیاد..
امان از تجربه:D

گاندلف

Registered User
لایک‌ها
219

پشت دستي بزن . پشت دستي باعث ميشه عضلات همسترينگت تقويت بشه. :D

Help3r

Registered User
لایک‌ها
36
هیچ کاری نمیتونی انجام بدی که موضعی فقط صورتت پر شه ... وزن و قدت چقدره؟

ورزش نکنیم میگند طرف چقدر لشه ... ورزش میکنیم و عضله ای میشیم صورتمون لاغر میشه

من قدم 188 و وزنم 90 تا

نه خیلی وقته ترک کردم .. اصولا کسی که ورزش های مثل فیتنس و رزمی و کوهنوردی مثل من کار میکنه این چیزا براش ضرر داره .. کلی کم میاره

تقریبا میشه گفت راهی نیست که فقط صورت رو چاق کنه. منم همین مشکل رو داشتم ولی با تغذیه زیاد حلش کردم. یه کپسول های گیاهی هست عطاری ها میفروشن که فقط صورت رو چاق کنه ولی اصلا بدرد نمیخوره یکی از دوستام گرفت هر چی خورد بی فایده بود. گول اینجوری چیزا رو نخور.
کلا برای اینکه چاق تر بشی باید غذای خوب بخوری و همه جات تپل تر میشه و اختصاصا نمیشه یه قسمت خاص رو پر کرد و چربی ها رو اونجا جمع کرد.
اتفاقا داشتم به همون کپسول هایی که این عطاری ها میفروشند فکر میکردم

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
تیله بذار تو دهنت بذار صورتت پر بشه

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,112
همیشه لپاتو باد کن! :happy:

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
یه بادکنک بخر فوووت کن و بادشو باز کن.. در طول روز این کار رو انجم بده. هروقت بیکار شدی این کار رو بکن. عضله های صورتت هم تقویت میشه . صورتت هم پرتر بنظر میرسه . 100درصد تضمینی . ( اینو از یک مانکن ترکیه ای یاد گرفتم که خودش میگفت )

mirbest32

Registered User
لایک‌ها
893
یه بادکنک بخر فوووت کن و بادشو باز کن.. در طول روز این کار رو انجم بده. هروقت بیکار شدی این کار رو بکن. عضله های صورتت هم تقویت میشه . صورتت هم پرتر بنظر میرسه . 100درصد تضمینی . ( اینو از یک مانکن ترکیه ای یاد گرفتم که خودش میگفت )

داداش مانکنی خودت هم؟
دختری آیا؟
خدا بگم چیکارت کنه...هزاران سوال در ذهنم به وجود اومد

Help3r

Registered User
لایک‌ها
36

اگر حرفت جدی لینک منبع رو بذار

economist

Registered User
لایک‌ها
165
ballons-26.gif

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,704
این جوری آدم نفخ معده نمیگیره؟! :D

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
داداش مانکنی خودت هم؟
دختری آیا؟
خدا بگم چیکارت کنه...هزاران سوال در ذهنم به وجود اومد

مانکن ماله خر است

نه دارم یه چیزایی . مدارکشم موجوده . نشون بدم ؟!

خودت تو رو هم چیکار کنه . آمین آمین .

nima_0098916

Registered User
لایک‌ها
22

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
اگر حرفت جدی لینک منبع رو بذار

والا یک برنامه بود که ترکیه خانمهایی که از زندگی سیر شده بودن رو میاوردن و میبردن دنسازی و جراحی پلاستیک و ورزش و بدنسازی و درمان پوست و لباس براشون میخریدن و میبردن دکتر و **** غذایی براشون میزدن و روانشناسی و خیلی کارای دیگه اونجا مجریش که یک مانکن بود اینو میگفت ! اسم برنامه یادم نیست ! اسم مجریشم یادم نیست . معروفم بودا . الان یادم رفته !

nima_0098916

Registered User
لایک‌ها
22
مانکن ماله خر است

نه دارم یه چیزایی . مدارکشم موجوده . نشون بدم ؟!

خودت تو رو هم چیکار کنه . آمین آمین .

سلام.. چطوری پیتر جان؟!! میگم تو هنوز این آواتارت رو نگه داشتی؟!!!
هنوز یادمه اولین روزی رو که ایو آواتار سفارشیت رو گذاتشی
فکنم تو جز محدود افرادی باشی که با سفارش میدن گرافیست براشون آواتار بسازه!!!

بالا